IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

renusa
19. mar 2008

baby, no konečne 😵 😵 teším sa s Vami 😵 😵 konečne pozitívne správičky 😵 😵 a samozrejme gratulujem všetkým trom 😵 😵 😵

kvetka2
19. mar 2008

zuzlik, jujka, nedá sa nič robiť teraz sa musíme pridať aj my 😉 a všetky ostatné raketky 🙂

dracik1
19. mar 2008

baby, teda, strasne moc gratulujem.....to je nadhera........uz sa len opatrujte a ofukujte 🙂

katy2
19. mar 2008

mali by sme vsetky nasadnut na tu uzasnu tehu vlnu............ 😵 😵 😵 😵 😵 😵
to su dnes uzasne spravicky 😵

zuzla80
19. mar 2008

Kvetka, no jasné, veď sme sa dohodli, že baby tu tehu tsunami začnú a mi na ňu len naskočíme a zvezieme sa. O tom nepochybujeme 😉 😵

zulka29
autor
19. mar 2008

tak ja nasadám na vlnu, dnes som začala brať kúzelné... 😀

gabika24
19. mar 2008

babule dakujem moc za podporu,
lenka,taky, gratulujem...
zulka, tymto ta pasujem na vesticu, ved vies preco 😀 😀 😀

juja
19. mar 2008

Baby všetkým Vám moooc blahoželám...konečne sa to tu rozbieha 🙂 Dávajte si na fazuľky pozorček...hladkajte brušká....a nech Vám to tehu šťastne vydrží až do úspešného konca...želám úprimne z celého srdca 😵

Zulka ty bosorka 😀 ...dúfam, že budeš mať také ciťáky stále 😉

Dnes sa asi aj Mc Gajver opije od radosti 😀

veracruz
19. mar 2008

kvetka, to s tym jozefom ma dostalo 😀

soska1
19. mar 2008

Ahojte. Prvý krát sem píšem a veľmi sa teším, že tehu vlna konečne pokračuje. 😅 Babenky, gratulujem! Držte sa. Veľmi ste mi dodali optimizmus, lebo cca v sobotu idem na odber folíkov.

zulka29
autor
19. mar 2008

GAbi 😀 😀 keby som tak sebe vedela vyveštiť... 😕

Ajoj Dracik 😉

zuzla80
19. mar 2008

Soska tak vitaj a držíme palce, nech máš pekné vajka 😉

dracik1
19. mar 2008

zulicek ahojky......gabi, zulke ver, vyvestila mi totiz dvojciatka 😀

soska, drz sa, nech su co najkvalitnejsie 🙂

pipka
19. mar 2008

ajojte babulky raketky 😉
dakujem za drzanie palcekov, tak amnio mam za sebou, uuuplne v pohodke zakrok, nic to nie je. teraz len vydrzat to cakanie 3 tyzdne, kym budu vysledky... 😅 😉

dracik1
19. mar 2008

jujka a Mc gajver uz nie je Orlando? 😕

juja
19. mar 2008

Dráčik no baby ho už dlhšie volajú Mc Gajver 😀 ... ani neviem ktorá ho premenovala ...

Pipka to čakanie bude trošku na nervy, ale neboj výsledok bude OK 🙂

soska1
19. mar 2008

Dakujem. 🙂 Zajtra idem na krv a ultrazvuk a potom mi povedia kedy presne bude odber. Vajok bude asi dosť, ak sa to dá odhadnúť podľa nafúknutosti brucha.... 😀 Tak snáď budú aj nejaké jednotky....dúfam.....

zulka29
autor
19. mar 2008

Pipi, aj ty si tu? 😀 Ajoj

dracik1
19. mar 2008

zuli, jasnak, chodime vas spizlovat, lebo nam je v tehulkach za vAmi smutno 😲

pipka
19. mar 2008

zulik, ja som teraz vsade 😀

pipka
19. mar 2008

presne ako pise draculik, chodime na navstevy tehuvirusy posielat....chytaaaaaaaaj ************** 😲 😲 😲 😲 😲 😀

zulka29
autor
19. mar 2008

ja už ku vám tehulkám radšej nechodím, sa bojím, minule som moc verila a nedopadlo to dobre... 😝

Pipi, teraz budeš ešte PN, že?

zulka29
autor
19. mar 2008

chytám Pipi 🙂
a dúfam že už sa ten pánbožko na mňa nehnevá, lebo mi naválal toľko smoly za posledný mesiac, že už stačilo 😠

ellianka
19. mar 2008

Ahoj 🙂 otvorím koníka a toľko radostných noviniek sa dozvedám...gratulujem taky aj lenočka 🙂 konečne prišla poriadna tehu vlna a dúfam, že sa všetky krásne nakazíme 😉

pipka
19. mar 2008

zulik, mam dovolenku, mam jej kooopec, musim cerpat, do toho su este sviatky, tak usetrim 😀 a v stredu pojdem uz do robotky. Povedal doki, ze taky tyzden pokoja staci, ale aby nas ani nenapadlo umyvat okna... 😅 tak sme sa schuti nasmiali 😀

zulka29
autor
19. mar 2008

Jááj...tak sa pôjdeš pochváliť do roboty s bruškom a za chvíľu na materskú, pekne to máš vymyslené 😉

pipka
19. mar 2008

zulik, no ved ja uz tyzden robim, teda uz dva 😉 ale vzorne sa tam vsetci o mna staraju, tak v pohodke zvladam 😉 chcem robit do konca maja a potom si vezmem zase dovcu, nech ju miniem a potom na MD 😵

ellianka
19. mar 2008

asi to bude odveci ale mám v hlave kopec myšlienok a musím ich tu napísať 🙂
pred dvomi mesiacmi sme obsolvovali prvé IVF, bolo neúspešné a tak sme sa navnadili na KET a dnes som bola v Helíku lebo mi mešká mrcha už vyše týždňa a vraj sú výsledky hraničné...skoro som odpadla keď som to počula ani v duchu by ma to nenapadlo...viem, že je predčasné sa radovať a tak to beriem s rezervou ale vôbec tomu nerozumiem 😨

pipka
19. mar 2008

ellianka, nadej umiera posledna, tak gratulujem, a ides este na kontrolny test?

ellianka
19. mar 2008

áno, budúci týždeň 🙂 neviem ako tie dni vydržím, zasiahlo ma to ako blesk z jasného neba
len neustále premýšľam nad všetkými prehreškami čo som sa v posledných týždňoch dopustila, ako tabletky od bolesti hlavy, jarné upratovanie a červené víno, ktorým sme zapíjali neúspešné IVF