IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mirica
21. apr 2008

lenka2008 , takyna - mne ho robili v ISCARE v BA

lenka2008
21. apr 2008

miri, poslala som ti ip

mapa73
21. apr 2008

Ahojte 🙂
Tinka ☹ je mi ľúto, že vám to nevyšlo.

Taky 🙂 takže už si Ket-áčka. Gratulujem

ellianka
21. apr 2008

tinka 😔 aj mne je to ľúto ale uvidíš ako sa hovorieva do tretice všetko dobré 😵
leni20 tak neskúšiš teraz s nami KET? 😉 😉 😉

tanitta
21. apr 2008

Ahojte...
Tinka.. ☹ .. je to smutne a zvlast ked si tomu este tak verila...ja sa tohoto bojim ze clovek tak veri a potom toto... nacerpaj co najskor energiu...a drzkaj sa..
... idem oddychat som rada ze zijem 😅 ...

gabika24
21. apr 2008

ahojte rakeťačky...
leni, ja byť tebou, asi by som ten ket ešte skúsila, keďže embryjká aj tak nechceš dať zlikvidovať (ani ja by som nedala).
taky, tak ty už papáš. tentokrát to vyjde a potom si budeme porovnávať dvojičkovské brušká 😀
babulky, držkajte sa, čítam vás stále, len nestíham písať.
ellianka, kedy ideš na to?

kikina666
21. apr 2008

tinka je mi luto, ze to nevyslo ☹ , kedy skusite dalsi pokus ?

kikina666
21. apr 2008

gabika24 ahoj, tak ako sa maju babetka ?

katy dufam, ze tu vlnu uz konecne nakopnes v piatok a zase sa zacne ketackam darit

taky to je super, ze si uz ketacka, drzim moc palce 🙂

takyna
21. apr 2008

Ahojte kočky, práve som sa zobudila, ma zalomilo na 1-hodinu, uf, starnem 🙂 , gabča čaf, nechcem machrovať, ale aj teraz by som si vedela porovnať s tebou bruško, iba priberám uf, pomalinky si budeš meniť pas 😵 , opatruj sa nám, kiki ahoj, ďakujem ti 🙂 , máš už lepšiu náladičku?

katy2
21. apr 2008

ahojte 🙂
taky, aj ja som spala hodinu.... 😉

kikina666
21. apr 2008

taky no uz sa to popmaly lepsi, a zacinam mat akysi flegmaticky postoj k tomu ako to dopadne, akosi mi ti to je jedno ... asi mi sibe, rozbiehaju sa mi nejake ponuky na robotu, rysuje sa zaujimava dovolenka na bikoch, ale samozrejme prvorady je snehuliacik, ale ked nebude tak budu nasledovat dalsie veci, takze ma to az tak si myslim nepolozi, teda aspon dufam . no ved uvidime

taky z tych kil si nerob tazku hlavu, vsetky priberame aj pri ivf a aj pri kete, sice mne sa teraz pomalicky dari zhadzovat za 2 tytzdne skoro 3 kila a to sa setrim , nesportujem, tak uvidime

takyna
21. apr 2008

kika gratulujem k tým kilečkám aj ja chcem 🙂 , no vidíš , takto je to lepšie keď sa začínaš usmievať na svet 😀
katy ty si budúca tehulka, ale čo ja? žeby s tých kúzelných? 😵

tanitta
21. apr 2008

Taky...a zaspis vecer? 🙂
Katy.. tehulky potrebuju vela spanku;)...

katy2
21. apr 2008

tani a ty spinkas? 😉

tanitta
21. apr 2008

Katy... no mala by so ma vidiet v piatok.. asi 3hodiny cez noc.... 😠 ... nejak trpim tento cas nespavostou...

takyna
21. apr 2008

tanit dnes ťahám nočnú, musím spraviť 2-DPH-čky 😒

tanitta
21. apr 2008

Taky takze sup naspat este do postele 😀 ...

katy2
21. apr 2008

taky, tak sa ti ani necudujem, ze spis poobede.... tak nech to zvladnes co najrychlejsie...
tani, tak to nic moc 😒 ja si lahnem a spim....

tanitta
21. apr 2008

Katy... lebo si tehulka to preto 😉 .. ja som minule tehu prespala tiez...

takyna
21. apr 2008

díkes, dcéra na intáku je, muž v robote, iba ja+pes, doma, a robiť, ešte vešať prádlo, umyť riad, ísť so spom, príde sused s DPH-čkou a tak.... 😠 a zajtra do roboty makať
tanit ty si domka?, a čo vy kočky moje porábate?

ellianka
21. apr 2008

ahoj mamulka Gabi 😉 pridám sa k raKETkám len čo sa mrške uráči doraziť
taky, katy 😀 aj ja som si dnes na hodinku posnívala a veru taky, to bude asi psychická príprava na tehu 😉

katy2
21. apr 2008

tanit, ved aj ty si tehulka 😵
taky, ja prave varim zemiaky, zajtra pride mama a robime furu bryndzovych pirohov 😝

tanitta
21. apr 2008

Taky vcul ano... zajra neviem kam ma tulave boty zanesu;)....

takyna
21. apr 2008

Eli ahoj, kolko ti mrška mešká?, veru psychická príprava na tehu, a včera som mužovi stučne jasne a výstižne ukázala ako sa budem správať pri kúzelných, skoro zošalel taká som bola planá, fujtajb 😝 sa normálne hambím za seba, si to dnes musím vyžehliť 😀

takyna
21. apr 2008

o jedle radšj pomlčme 😉 som už toho požrala pred spaním, to je najlepšie, naješ sa a ideš späť 😀

tanitta
21. apr 2008

nachvilku vas opustim.... 😉 .. idem do zahrady...pa zatial....tehulky a potencionalne tehulky 😉

takyna
21. apr 2008

aj ja by som mala zajtra ísť nasadiť smradky 😒

ellianka
21. apr 2008

ahojček taky 😉
zatiaľ len dva dni ale po tej prasknutej cyste sa ani nečudujem
no moja polovička nás predzásobila magnéziom len čo som jej spomenula, že ukľudňuje, tak snáď to bude lepšie ako pred IVF 😉

ellianka
21. apr 2008

hmmm ale žravku mám poriadnu...katy ja by som tiež na tie pirohy prišla 😀

takyna
21. apr 2008

neboj Eli bude, červené vínko si daj, urýchliš mršku 😉