IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

ellianka
6. máj 2008

ahoj taky 🙂 ja si myslím, že po včerajšom vínku to stihneš skôr a v utorok už len budeš ležať s bobáčikmi v brušku a s nohami na stole 🙂 😵

ellianka
6. máj 2008

tanitt 😵 🙂 😵

takyna
6. máj 2008

chichi, uvidíme vo štvrtok podávam správu, ako sa to vyvinulo 😉 😉 😉
Tanitka radi by sme sa k vám pridali, snáď sa nám to podarí 🙂 🙂 🙂

annaanna
6. máj 2008

ahojte kočenky, ahoj taky ako sa máš?

lenka20
6. máj 2008

elianka to je fajn, takze v utorok uz si maminka 😵 😵
takynka nezradzaj ma, ty musis mat ET uz v piatok 😉 tak sa len pekne chystaj 😵 este troska vinka a krajko sa bude divit ako ti za par dni narastla taaaaaaka perinka 😉
fedruska - ja este do poobedia dufam, ved vela zien otehotnelo aj s nizkou sliznicou a o vela zenach ani nevieme, lebo si nikdy sliznicu nedali merat, takze.... este nekrvacas, nadej stale je 😉 takze palciska su stale zatate 😵 😉
tanicka 😀 moj manzel ma obvinuje obcas zo srandy, ze ja vlastne urcite nechcem dieta, lebo sa bojim, ze co sa stane s mojimi ,, krasnymi ,, prskami 😝 😝 ze mi nahodou po kojeni opadnu 😝
takynka - noooo, o pannach sa sice hovori, ze pedanti, ale ja som asi netypicka panna 😀 teda - niektore veci musia byt... ale to len mavam take zachvaty, vies, pred navstevami saliem, upratujem, varim, chystam, peciem - ukladam na stoly, vyzivam sa v tom... vsetko musi byt tip top a krasne... ale inak 😀 😀 😀 tie navstevy zas nechodia tak casto 😀
kam sa nam podela zulinka, zulkaaaaaa, kde siiii, si tu 😕 😕 😕 pozdravujem ta 😅 🙂

lauritka
6. máj 2008

babulky prave ma napadlo, ze ja som tiez popijala cervene vinko pred KET 😉

takyna
6. máj 2008

Ahoj anna, ako pred KETkom nedočkavá som už, a čo ty nové? 🙂
Leni ja tiež upratujem už len pred návštevou , ale tiež nebýva príliš často.....čo ma aj mrzí.... 😵

takyna
6. máj 2008

ináč chcem vás iba ubezpečiť, že prsia sú zvláštne v tom, že sú elestické, nebude to také zlé po tom kojení 😀 , ja skáčem s čísla 2,3,-až 5 😉

ellianka
6. máj 2008

dnešné ránko v Helíku bolo tak nabité plodnosťou 🙂 štyri žienky vyšli so sonofoto bábaniek a tie ich rozžiarené oči, jeden čerstvý tatino sa tam celú dobu od ucha k uchu usmieval 😀 úžasná jarná atmoška 😵 😵 😵

tanitta
6. máj 2008

😲 Taky... 😀 ... fakt??... ja to meriam na dlane 😀

fedra
6. máj 2008

lenka ... ja uz krvacam druhy den ☹
Sliznica je odkrvacana podla utz

lenka20
6. máj 2008

fedruska - no este uvidime 😉

baby ja mam totalnu depku, moja sestra je tehotna......

tanitta
6. máj 2008

Leni.. to si sa teraz dozvedela?? 😕 ...

maahuliena
6. máj 2008

avoojte 😉

leni, to isté sa stalo u nás pred 3.rokmi, ked sme chceli najviac mimi, tak moja sestra otehotnela 😕 a teraz som aj rada, že to tak je 😉 🙂

zuzla80
6. máj 2008

Lenka veď to je super, nie? Veď o chvíľku sa k nej pridáš ty a budete spolu kočíkovať 😉

Inak ahojte raketky 🙂

lenka20
6. máj 2008

tanicka ano, teraz....
ja viem, je to odo mna hnusne a sebecke ale...... nemozem si pomoct... segra mala kopec ,, znamosti ,, ...roky uzivala antikoncepciu.... nie je to spravodlive.... vysporiadam sa s tym, ale asi mi to chvilku bude trvat.... na to chuda male sa neviem tesit....momentalne....

maahuliena
6. máj 2008

leni, ved aj ty budeš čoskoro tehulka 😉
ale viem ťa pochopiť 😔 myslím, že veľa vecí je nespravodlivých 😔

ellianka
6. máj 2008

leni, presne tak všetko chce svoj čas...teraz sa teš na svoje malé bobáčiky, ktoré ťa v piatok čakajú 😵 🙂
a keď ten kolotoč nachvíľu ustane...budeš sa tešíť aj na svoju neter či synovca 😉
život je nespravodlivý už len preto, že sa nás nepýta...či chceme to čo prináša 😔

fedra
6. máj 2008

lenka ... viem presne co prezivas.
Ale asi to chce cas ... a ked sa podari babika aj tebe, uz sa tesit budes ... uvidis

kikina666
6. máj 2008

fedra volala si uz do tej poistovne do blavy, ze kedy to poslu ?

lenka20 dobre, zavolam 10.den do heliosu po vysledky, no u mna je teraz najdolezitejsie aby som nedostala uz ziadny zachvat a vyhrabala sa znova z toho ale verim tomu ze teraz uz sme sa zase pohli kusok dopredu tak sa ukludnim a som sa rozhodla nezucastnim sa ziadnych akcii kde budu tie podarene kamaratky s malymi detmi a malo by to byt v pohode

tanitta no vyzera ze sa pohli, len aby sa aj nezastavili, ja tomu budem verit az ked budem do seba pchat prvu proveru, lebo pri mojom stasti, co sa moze po... to sa po.... 🙂

takyna
6. máj 2008

nejde koník ☹

takyna
6. máj 2008

Lenka, ja verím, že budete so sestrou spolu čakať bábetká, bude to veselie v tej vašej rodinke, ber to tak verím tomu 😵 😵 😵
Mahulík, ako si dopadla na laparke??????? 😨

kikina666
6. máj 2008

lauritka aj ja som popijala ale to nevadi, nie je tam napisane ze sa to nesmie miesat s alkoholom

katy2
6. máj 2008

Ahojte! 🙂
kiki, to je dobre, ze sa mas uz lepsie 😵
drzim palce k dalsej stimulke 🙂

takyna
6. máj 2008

Ahoj katy ako? 🙂

lenka20
6. máj 2008

nesiel konos hnusny 😠 aj som napisala ale mi to nepreslo na kona...
babulky ja to nejak rozdycham... zajtra bude lepsie..musim mysliet na svoj ketik....dnes nieco popijeme s manzelom a bude po depke...dufam...vsetko by bolo ine keby som aj ja uz bola tehulka, ale takto... ani predtym som sa na svadbu netesila, ale teraz uz teda vobec... 😖 😖 😖 ked si predstavim celu familiu, kazdy sa bude vypytovat, ach jo...
fedruska tak ako moja 😕 😕 😕

takyna
6. máj 2008

Ja som tiež strašne zle znášala, že sa švagrinej narodila pár rokov do zadu dcérka, my sme práve bojovali clastilbegitom s mužom, revávala som ako dážď, nevedela som to rozchodiť, ale aj napriek všetkému, malú Terezku , ktorá už má teraz práve 8-rôčkov milujem a aj ona mňa 😉 😉 😉 ....

katy2
6. máj 2008

lenka, viem ako ti je....
moja sestra ma dve deti, hned po sebe a to druhe ani nevedeli, ze cakaju.... vobec sa nesnazili 😔
taky, ja teraz hypnotizujem vajecniky, aby bola ovu co najskor, aby som mohla ist po ms na dalsi KET....
vam vsetkym drzim palce 😵

takyna
6. máj 2008

Lenka jeden zdravý , KEKSÍK s vínečkom v spojení to spraví, mysli na seba a mraziačika čo na teba čaká, uvidíš , že tentokrát to bude len s úspešným koncom a budete sa so segrou tešiť spolu, držím palce 🙂 🙂 🙂 🙂

takyna
6. máj 2008

a ešte niečo Lenka ja sa držím vety ,aj keď niekedy je to veľmi ťažké," dopraj druhým aj tebe bude dopriate!