IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kvetka2
15. máj 2008

dytka, tinucha držkam palčeky na dve // 🙂
🙂 🙂
tinucha, ak mrcha nepríde, skúsim testnúť v sobotu ráno, aj ked by to musel byť fakt zázrak , no ale jeden nikdy nevie 😉

kvetka2
15. máj 2008

dytka, ked my sme s manželom skúšali 9 rokov a nič... takže pre to som skor triezvejšia. Ale ak aj nič nebude, ešte mám 2 snehulkov, ak potom vás tehulky budem nasledovať 🙂 🙂 🙂

dyta
15. máj 2008

kvetka,
my skúšame pomaly 4 rok.. prvé 2 roky sme to brali nejako športovo... potom som to začala riešiť najprv sledovaní ovulácie, mikroskopom, pregnylom.. a keď to po roku nešlo , tak nastúpil G-F.
.. ale nikdy nevieš...
..to by bolo krásne , keby vám to teraz vyšlo... 😵 😵 😵 😵 😵 ..

zuzla80
15. máj 2008

Ahoj Kvetuška, vidíš, to je stále zákon schválnosti, keď niečo plánuješ, tak málokedy to tak výjde. A ta mrcha jedna potvora, nech ťa toľko nenaťahuje, lebo snehuliačikovia sa ťa už istotne nevedia dočkať😉 Ja som tiež zvedavá kedy moja mrcha dorazí, keďže som v strede cyklu slabo krvácala. Ja len verím, že to nebola normálna mrcha a že ta riadna príde o pár dní 😉 Kvetka nech ti dorazí čo najskôr, alebo radšej nech nechodí už vôbec 🙂

dyta
15. máj 2008

zulka.. 😵 😵 .. presne

dyta
15. máj 2008

linach, si tu?..

tinucha
15. máj 2008

Dytka, ja sa chystám na testík už zajtra. Ale pssssst, nikomu to nehovor. 😀

lauritka
15. máj 2008

😀 tinus..tak si vymaz tie stare..nech mas miesto na nove 😉

dyta
15. máj 2008

ok, nikomu 😉
daj vedieť.. ja ešte nemám odvahu na zajtra... 😔

dyta
15. máj 2008

musím utekať.. pekný deň kočky... 😉 😉 😉 nakuknem sem pobede..možno sa objaví nejaká nová tehulka..
... pa 😵 😵

ellianka
15. máj 2008

lauri, ten kontrolný testík vyzerá nádherne, krásne dialnice 😵 🙂

kvetka2
15. máj 2008

zuzlík, ja keď som v strede cyklu krvácala po hormónoch z KET, tak som dostala mrchu presne o 28 dní -ako keby to krvácanie medzi bola normálna mrcha 😒 No ved uvidíš,čo mrcha vymyslí teraz na nás.
tinu, ja som to počula 😀 že ideš testnúť, ale nikomu nepoviem. Takže zajtra čakáme krásne správy 😎

kvetka2
15. máj 2008

lauri, tehulka a ty sa nám ako máš?

tinucha
15. máj 2008

Lauri, staré testy zmazané. 😀

lauritka
15. máj 2008

ellianka dakujem 🙂 a tymto povrdzujcim testom uz oficialne koncim s testovanim 🙂 tinucha super ;) a teraz uz len pekne zajtra hodis novucicky pozitivny test 😉

ellianka
15. máj 2008

lauri, ako dlho si ostala po KETku doma?

lauritka
15. máj 2008

ellinaka az do potvrdenia tehu z krvi.

tinucha
15. máj 2008

Noooo kiež by. 🙂

ellianka
15. máj 2008

lauri, dík 🙂 budem sa motivovať a pridám k tomu pozitívny účinnok prechádzok na čerstvom vzduchu

lauritka
15. máj 2008

;) tak veru a hlavne treba verit. 🤐

ellianka
15. máj 2008

😵 😵 😵

zuzla80
15. máj 2008

Kvetuška tak to si ma moc nepotešila. A ty si na koľký deň začala krvácať, lebo ja som nekrvácala nejak extra silno, a začalo to na 13DC 😒

mapa73
15. máj 2008

Zuzlík super. Kedy ideš na konzultáciu?

Taky držkám palčeky, aby sa drobec riadne držal 🙂

lauri, krásne testíky 🙂

zuzla80
15. máj 2008

Mapka, aj ja sa teším. Dohodla som sa s nimi, že mi recepty pošlú poštou, lebo sme až z KE a kvôli tej chvílke sa nám neoplatí tam ísť a aj benzín nie je najlacnejší 😉 . Ty ideš dnes?

mapa73
15. máj 2008

Áno, za chvíľu odchádzam 🙂
To ste sa dobre dohodli, veď sa tam ešte nacestujete 😉

kvetka2
15. máj 2008

zuzlík, ja som vtedy začala slabo ale červeno krvácať 14DC, potom 2 dni tak silnejšie- ako pri mrche a potom to zo dňa na den prestalo - ale slabo som špinila ešte asi 5 dní. Ale možno že tebe, keď si to mala také slabšie, tak príde mrcha normálne. Moje telo asi už jednoducho malo dosť krvácania, tak si dalo mesiac pauzu 😕 takýto problém som inak nikdy prestým nemala, ale ved všetko je reaz prvý raz 😉

zuzla80
15. máj 2008

Mapka dobre dopadnite 😉
Kvetka a to si bolo po Kete alebo pred? Mne sa to už raz stalo, ale to som špinila hnedo nie červeno a vtedy mi mrcha prišla normálne. No uvidím, ja len dúfam, že dorazí, lebo mi to nabúra moje plány 😠

mapa73
15. máj 2008

Kočky ja už pomaly pôjdem. Držkajte sa 🙂
lauri posielam božtek na bruško 🙂

kvetka2
15. máj 2008

zuzlik ja som bola po KET, začala som krvácať už 3 den po KET 😒 ( to bol 23DC), potom o 14 dní som začala krvácať znova a potom zase o ca. 28 dní. Dobrá divočina 😝
nebojkaj, verím, že to nemusí byť pravidlo, mne jednoducho tie hormóny urobili zle a urobila sa mi cysta, takže preto tie komplikácie.

gabika24
15. máj 2008

ahojte. taky, tak veeeeeeľa šťastíčka. teraz jedno zlatíčko do bruška a o pár rôčkov súrodenec... 😀 pekne ho opatruj...
babulky, pekný deň, dnes tu dlhšie nebudem, lebo príde kamarátka, idem jej pomôcť s prácou. tak sa držkajte a opatrujte bobátka v brušku, snažilkám želám pohodu, aby sa potom bábätkám u nich zapáčilo... 😵