IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mapa73
27. máj 2008

Taky a akú si mala sliznicu minule?

takyna
27. máj 2008

12-mm, ale to som už krvácala, po 5-dňoch bola len 3mm 😒

gabika24
27. máj 2008

tak ber to grckanie na krajíčku ako príznak tehu a manžel ti to chcel len potvrdiť tým, že tak divo šoféroval... - ináč to by som na manžela vyletela aj ja.
babule, idem nakŕmiť to naše slniečko, lebo odmietla raňajkovať s tým, že sa napapá neskôr... tak to idem skúsiť.
potom kuknem... 🙂
taky - pokoj, mysli na bábo. stresíkovať máš dosť času inokedy 😉 (keď už nebudeš tehu) 😉 - čo bude o takých 9 mesiacov... 😵

takyna
27. máj 2008

som našťastie v robote, ináč by ma asi bachlo doma

takyna
27. máj 2008

Gabika pobozkaj zlatíčko aj za mňa 🙂 ozvem sa na koníka po tretej, idem kočky makať aby mi to nejako triezvo ubehlo, zatiaľ páčko 😵

mapa73
27. máj 2008

Taky vidíš a aj tak to nedopadlo dobre. Takže teraz bojuj a hlavne myslí pozitívne. 🙂 po Stimulke býva vyššia sliznica ako po liekoch pred ketom. Ja som sa Krajka pýtala, lebo ja som mala 7 mm. Pri stimulke pred klasickým transferom sa im nikdy nestalo, žeby žena mala nízku sliznicu. Kdežto pred ketom áno. Záleží zrejme na tom akú mávaš sliznicu. 9mm je zrejme pri dolnej hranici, ale je. 😉

takyna
27. máj 2008

Mapka díkes, pri najhoršom idem do 2-kola 🙂

mapa73
27. máj 2008

To je slovo bo bitky 😉 Ale ty sa ešte nikam neponáhľaj a mysli na bobáčika 🙂

lenka20
27. máj 2008

takynecka ale ved 9mm je dostatocna sliznica, aj tanicka mala taku ked bola tehula, vobec sa neboj... ja tiez testom moc neverim, ale iba v pripade, ze su negativne.. ak su pozitivne tak je to jasne zlatko,tie ciarky sa nerobia len tak, neboj sa...
pri mojom prvom nevydarenom tehu ked som krvacala od zaciatku som na kontrole mala sliznicu 5mm a predsa som bola tehu aj dutinka bola a este mi HCG stupalo par dni... az potom to odislo... takze vidis, aj pri 5mm je mozne tehu a ty mas o dost viac nez spodna hranica takze ziadne strachy 🙂 🙂 9mm je akurat 😵 😵
nakuknem poobede a uvidim krasnu spravicku 😵 😵 😵

ellianka
27. máj 2008

taky, rýchlo vyhoď z okna stresíky a šup do pohodičky 🙂 ja viem, ľahko sa mi to hovorí ale šampus čaká 😀 a ja sa už od rána vytešujem na krásnu pozitívnu správičku od teba 😉
a my tu všetci na teba silnoooooooooooooooo myslíme 😵 😵 😵

dyta
27. máj 2008

taky 😵 😵 😵 😵 nebojkaj... drobátko sa drží, veď aj testík to ukázal...

tanitta
27. máj 2008

Ahojte kukucky 😉 .... clovek uz aj zabudne ako sa pouziva PC 😵 ... taka som domotana ze trosku sa zaklimatizujem skusim dobehnut zameskane....zatial pre info bobik sa ma k svetu... TP 31.12.08.. podla posledneho utz.... dakujem vam vsetkym babulky za drzanie palcov a ze na mna myslite cmuk.. lubkam vas vsetky 🙂

pointka
27. máj 2008

Ahojte.
Vsetkym novym tehulkam po KET srdecne gratulujem, konecne ste mi dodali trosku pozitivneho myslenia, ze aj KET vychadza 🙂

ellianka
27. máj 2008

tanitka 😵 😵 😵 je krásne vidieť ta tu po dlhom čase a ešte krajšie prečítať si, že sa vám s bobáčikom darí 🙂
pohladkaj ho za mňa 😵 silno držím ešte stále palce. pa zlatko 🙂

dyta
27. máj 2008

elli, aj ty dnes testuješ???... 😉 😉

kvetka2
27. máj 2008

taky, krajko ti asi radšej nechcel dávať veľkú nádej, ale ja si myslím že tá druhá čiarka nepustí veď z niečoho musela nabehnúť 😉 verím, že poobede budeš moc šťastná, želám ti to 😵
ahoj tanittka aj s bobáčikom, vítame ťa medzi nami. ten TP ti teda vychádza krásne 🙂 pekne sa šetri a bobáčik bude rásť o 106 🙂 🙂 🙂

zuzla80
27. máj 2008

Ahoooooj Tánička, už ste konečne domka? Ani nevieš, ako sme ti držali palčeky, aby to s drobčekom dopadlo dobre. Drobčeka pozdravujeme tiež a odkazujeme mu, aby maminku toľko netrápil 🙂 A TP je suprovi.

Takynka nebojaj, ja verím, že to dnes bude pozitívne. Uvidíš 😉

takyna
27. máj 2008

Nedokázala som nenakuknúť, ďakujem za povzbudenie 🙂 všetkým

Tánička ahójjjjjjjjjjjjjjjjjjj, chýbala si nám,,,,, aj bobáčik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , dúfam, že už budete len na Koníku do 9-mesiaca 😵 , nemocnicu eee, už ti nedovolíme zdrhnúť 😵 , ten TP ti super vychádza, čiže na silvestra snáď budeš aj v televíziii, dúfam, že to potiahneš do toho 1.1. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gabika24
27. máj 2008

tanittka, ja len na skok - ahoooooooooooooooj... konečne domka? 🙂

tanitta
27. máj 2008

Juj domka veru.. snazim sa docitat dozadu ale bolia ma oci 😵 ... zrazu slnko a svetlo...monitor... no soky... pichali mi Dicinone 4x, nejaky bruscopan ci co proti bolestiam preoridonvali trosku utrogestan......grckame...nemozem do seba dostat ziadne tekutiny... buee...

tanitta
27. máj 2008

ten TP sa bude menist s kazdym utz ale veru asi je mozne ze budem v novinach 😀 ...novorocne...

takyna
27. máj 2008

Bože moje chúďa zlaté, ☹ , ale už nekrvácate? a čo ti povedali, že prečo špiníš?

tanitta
27. máj 2008

Taky.. to zial nik nevie z coho to je... keby si videla tie pripady co tam boli .... ja som bola malina oproti nim.... no hrozne to vidiet.. co sa deje a gtie mimca sa drzali ako klieste...ale pravdepodobne zozaciatku gestacny vak bol taky halabala tak asi z toho...su to len dohady...

tanitta
27. máj 2008

Taky dobre vidim ten testik je aktrualny????????? 😵 ....... woooooow... to je nadherne.......

zuzla80
27. máj 2008

Táni hlavne, že už je všetko v poriadku.
Ja keď som bola minule u lekára, tak sestrička sa rozprávala s tehuľkou a sestrička vravela, že v poslednej dobe, má kopec žien problémy s donosením bábätka, s krvacaním atď. Asi je to tou dobou akou žijeme, kto vie?

takyna
27. máj 2008

tánička áno to je aktuálny , dnes som bola na krvy tak držím stresík stav, ale sliznica iba 9mm

rosienka
27. máj 2008

taky, drzim palce!!!!!! 😉

elianka - krasna gratulacia, paraaaaada 😀

uz nech vas nasledujem

tanitta
27. máj 2008

Taky... to neva.. sliznica bude s tehu rast.. dalej este ti nechaju kuzelne aj nie?.. si zober ze ja stale ladujem to svinstvo estrofem...do 11tt.. a v heliku si myslim vysazadzaju kuzelne kratko po potvdreni //...
Tinuchaaa.... 😵 ... ja som to vedela a tusila hned od tvojej pripravy na ketko 😎 ... jupiiiiiiiii.... baby drzte sa ak zacnete spinit nelaknite sa tak ako ja..... hned nasaidt doma ascorutin 3x1 a lezat...pri krvacani davaju az 3x2...idem polenosit a na jahody 😝 pa zatial

takyna
27. máj 2008

rosi, ďakujem, krásne folikuly máš, budem ti držať palce 🙂

lenka20
27. máj 2008

takynecka si uplne jasnaaaaaa 😵 😵 😵
ahoj tanicka, vitaj doma na koniku 😉