IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

ellianka
5. jún 2008

taky, taká krásna správička 🙂 😵 ale priznám sa, že inú som od teba ani nečakala a presne ako tu žienky píšu, ty si mamina a hotovo 🙂 tak pekne šup do postele, nech tie mm bobáčikovi pekne pribúdajú 😵
Kvetka 😵 😵 😵
Kukulík, držím palec 🙂 a horím nedočkavosťou 🙂 😵

U mňa hodnoty hcg klesajú, takže je to vyhodnotené ako "predčasný potrat" ☹
Nevzdávame sa a pokračujeme v snívaní nášho smelého sna 🙂 Pozerám, že debatujete o estro...mňa to tiež zmiatlo lebo v tých pokynoch, ktoré mi pri KET dali v CAR bolo napísané, že po pozitívnom výsledku z krvi pokračujeme v užívaní utrogestanu a estra...tak neviem.

fedra
5. jún 2008

Taky ,..... to je uplne super sprava 😉
Velmi sa tesim s tebou

My dnes pichame prvu davku Menopuru ... jaaaaaj

tinucha
5. jún 2008

Ellianka, škoda. ☹
Čo sa týka toho utrosu a estrofemu, ja ich tiež ešte stále beriem.
Fedra, držím palce na prvú injekciu. 😉
Zuzlik, som ti odpísala. 😉 🙂

kukulik30
5. jún 2008

ahojte zienky, som napata ako struna, o pol druhej budu vysledky, neviem ci vydrzim, asi zavola uz o stvrt 😀

zuzla80
5. jún 2008

Kukulik držíme silno palčeky 🙂

rosienka
5. jún 2008

ahojcek vsetkym!
baby rizikove - taky, lauritka i dalsie, len sa drzte, nech to prekonate v pohode 🙂

mne dnes vkladali vraj najkrajsie embrijko poslednych dni, 10-bunkoveho chrobacika, tak ideme vkladat jedine sance, lebo ine sa nam zial neoplodnili, ani ICSI nezmôze prekonat zlu kvalitu spermii, ale co uz, mame aspon jedno krasne, tak snad sa zadari, lekari vraveli, ze sanca je celkom dobra s tymto 😉

kukulik30
5. jún 2008

aaaaaaaaaaaa, teraz som vas konecene docitala, tak Takynka ....blahozelam, super spravicka, len lezkaj, nech je bobek OK 😵
dakujem vsetkym za podporu
rosienka....tak to je krasa....urcite to uz vyjde 😵 😵 😵

ellianka
5. jún 2008

rosienka, gratulujem a silno držím palčúre aj prsty 😵 😵 😵 a verím, že taký krásny bobáčik určite zabojuje 🙂 pekne sa opatrujte a pohladaj bruško aj za mňa 😉

kukulik30
5. jún 2008

elli, tak to mi luto, ze sa to nezadarilo ☹ ☹ ☹ , ale ako som uz pisala, su tu same bojovnice a tebe to urcite vyjde 😉 teraz mas pauzu a odznova IVF, ci ako?uz nepamatam 😒

takyna
5. jún 2008

rosi tak nech vám to vyjde
kukulík dúfam, že to bude pozitívne
kočky ´dakujem a držte sa

ellianka
5. jún 2008

kukulík, áno teraz si dáme pauzu a potom by sme radi IVF 🙂
takyyyyyyyyyy, nohy hore 🙂 😵 🙂

lenka20
5. jún 2008

taky, ale uz sa prac do postele 😀 😀 😀
kukulik samozrejme drzim vsetky palcuchy nech je to pozitiiiiiiiiiiv 😵 😵 😵
rosienka, aj jedno krasne embrijko staci na tehu 😉 tak drzim palce nech o par dni zahlasis dialnicu 😵 😵
fedrik - takze krvicka dopadla dobre, ides na to, thuj thuj thuj na zdarny zaciatok a este lepsi koniec s // 😵 😉

hava77
5. jún 2008

ahojte dievcence, idem na chvilku sem k vam, ked v nasej teme nie je ani noha 🙂
taky, drzim palce, bobacika dobre straz 😉
kukulik drzim palce na vysledok
aj ostatnym cakatelkam na tehu vysledok 😉

kukulik30
5. jún 2008

dakujem vsetkym 😵 😵 😵

fedra
5. jún 2008

ahojte
Ano Lenka, vysledok vcera z krvicky bol vraj velmi dobry a tak zaciname pichat ... dalsia kontrola opat v pondelok.
Vies po tom vsetkom co nas minuly rok stretlo si ani nepripustam,ze ten koniec bude iny ako s //
Proste nie ... ved uz teraz od zaciatku to boli 3xIUI neuspesne, ocino je v nemocnici, a este aj toto by malo skoncit neuspechom ??? No to nie, uz sa to musi otocit 😉

bianka30
5. jún 2008

kukulik moja sestra sa narodila dnes pred x rokmi tak dufam ze tento datum bude pre teba tiez taky stastny ako pre nasich. drzim ti palce aby bolo test ok...

kukulik30
5. jún 2008

ahojte babulky, takze je to negativne, hodnota iba 7, 1 😔 😢 dakujem , ze ste srzali paceky, snad to vyjde nabuduce, este mame 6 marazacikov

fedra
5. jún 2008

teda kukulik ..... tak mi je to luto.
Priznam sa, ze ked som videla tie tvoje testiky, myslela som ze je to tutovka, ze to bude isto pozitivne ☹

ellianka
5. jún 2008

kukulček 😔 😔 😔 to mi je ľúto ale ešte máte mrazáčiky a to je super, jeden z nich bude určite ten pravý a potom ešte jeden...do tretice 😵 🙂

kukulik30
5. jún 2008

tak tomu verim, ze ten dalsi bobek alebo bobkovia sa chytia a uz nepustia 😉

hava77
5. jún 2008

kukulik, je mi to luto, ze to nevyslo....drzkaj sa ☹

tanitta
5. jún 2008

Fedra.. uspesne pichanie a krasne foliky 😉
Rosienka... aj jeden chrustik dokaze bojovat 😉
Kukulik.. pravdepodobne tehu aj zacalo podla testikov no bohuzial skonci sa to dost casto takto hned v zaciatkoch.. v prirodzenom cykle by sme to mozno ani nepostrehli... jedno zlaticko uz mas urcite tento neuspech nebude az taky bolestivy pretoze ten dalsi uz bude //;)...

kukulik30
5. jún 2008

tanitt, jasne 😉 ale nevzdavame to, este raz to snad vyjde 😵

takyna
5. jún 2008

kukulík 😢 ale september to istí 😉
Leni nechce sa mi ležať priznávam sa, ☹ pauzujem a občas kuknem na koníka
hava čo nového?

takyna
5. jún 2008

využila som príležitosť kuknúť muž ma vyduril zo spálne lebo mi prezliakal periny 🙂

tanitta
5. jún 2008

Taky.. este ze tak 😀 .... este ti je na bue??

takyna
5. jún 2008

už mi to kus prešlo, koložvárož som skotila 2-taniere, dúfam, že sa mi to nevypostí 😖 a ty ako sa cítiš?

takyna
5. jún 2008

Lenka kedy ideš na kontrolu do Helíka?

hava77
5. jún 2008

ahoj taky, tak ty takto poctivo vylihujes? 😀
u mna to vyzera na odber zaciatkom tyzdna 🙂

ellianka
5. jún 2008

takynček 🙂 😀 🙂