IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dyta
13. máj 2008

musím utekať... práve mi prišli majstri...
pekny večer.. papa 😵 😵

savia
13. máj 2008

Dakujem babule,
hádam ten piatok bude úspešný... 😒
Tinucha, dyta,strááášne Vám držím pršteky,volajte tehulky, nech Vás opľujú tehubacilami 😀

lauritka
13. máj 2008

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT pluvaaaaaaaam

tinucha
13. máj 2008

Kujeeeeeeem 😀

takyna
13. máj 2008

savia gratulírujem, ideš po mne 1-deň, budem ti držať palce 😀

kikina666
13. máj 2008

savia no trosku som sa psychicky pozbierala ale zato som sa fyzicky dokatovala na kolieskovych korculiach, takze rovnovaha 😀

mirinda10
13. máj 2008

savia aj ja som zacala brat estrofem od 2.5 a idem na utz 15.5 tak som zvedava co povie doky kedy pojdeme na transfer ale nejak ma berie asi chripka musim sa dat do poriadku niekdo z vas tu pisal a dobrom recepte co postavi na nohy sem s nim ja uz beriem vsetko aj pred IVF som mala teploty tak sa musim vyliect mne tie hormony dost naburavaju imunity musim sa na to spytat dokiho inak som stale ydrava ako ryba a terak od Feb uz som chora druhy krat prestanem brat hormony a som fit nechapem to takze co to mam pit, idem na to baby poradte

eva7780
13. máj 2008

kocky neviete mi poradit aka je dobra hladina testosteronu,lebo u lekara som sa stretla s inym nazorom a u endokrinologicky s inym 😨 asi riadne nevedia

olcana80
13. máj 2008

Pozdravujem všetky snažilky IVF a ra-KET-ačky. Mám dve otázky. Pobolieva Vás niektorú po IVF v podbrušku a neviete ako dlho to môže bolieť? Mňa to už bolí tretí týždeň. Vo štvrtok idem na odber krvi k doktorke na stanovenie tehotenstva.V pondelok som si robila tehot.test z moču a vyšli dve čiarky trošku slaba,ale bola. Do akej miery môže by ten výsledok skreslený užívaním Estrofemu a Duphastonu ?

dicinka1
13. máj 2008

zuzla apreco ti to nevislo? ☹

dicinka1
13. máj 2008

si myslim,ze duphaston a estrofem neskresluju vysledky,len ten pregnyl co ti pichli,.,,to vyprcha asi do 7 dna od et si myslim..takze tu mame novu tehulku....

kikina666
13. máj 2008

olcana80 ked ti vysli // tak ti gratulujem , z tych hormonoch ma stale pobolievalo brucho aj pocas injekcii a aj po nich a aj po vkladani, takze je to normalne 🙂 drzim palce aby to bolo pozitivne, opatruj sa 🙂

kikina666
13. máj 2008

dicinka kedy ides na 2.IVF

dicinka1
13. máj 2008

tak na konci leta by sme chceli ist..este nie sme dohodnuty s manzelom

dicinka1
13. máj 2008

a vy?

dicinka1
13. máj 2008

kde je u vas problem?

kikina666
13. máj 2008

my uz mame podanu ziadost, len cakame na vyjadrenie poistovne a chcela by som zacat stimulovat od polovice juna, tak mi vychadza cyklus, tak to hadam stihneme

kde je problem ??? praveze nikde, obidvaja sme v poriadku ... a u vas je kde problem ?

lauritka
14. máj 2008

eva tu je nieco o hormonoch http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...
mitrinda mne na chorobu pomahal hlavne cajik s medom a kludovy rezim..plus kvanta vitaminov. 🙂

eva7780
14. máj 2008

lauritky dakujem,velmi mi to pomohlo 😉

lauritka
14. máj 2008

nemas za co 🤐

lenka20
14. máj 2008

ahojte raketky 😵 😵
olcana -tusim si tehuuuuu 😉 lieky vysledok testu neskresluju a bolesti ako pri MS su bezne, mali sme ich skoro vsetky, v tehotenstve ta bude zrejme brusko pobolievat casto - maternica sa roztahuje....
mirinda ahoj - no ja pri takychto zacinajucich chorobach alebo len ked sa zle citim si davam okrem toho co lauritka pisala - sumivy aspirin C alebo aspon kulisek - taky co sa dava detom, obsahuje mineraly, velmi pomaha na oslabeny organizmus... a este tabl.Imunoglukan - to mozes uzivat aj preventivne a troska vacsiu davku ked si chora....
lauritka tehulka ahoj - aj ja som si uchmatla zo vcerajsich virusikov 😉 😉

lauritka
14. máj 2008

🙂 ahojki lenka.. ved uz si nakazena 😀 chilly dufam papas ?

katy2
14. máj 2008

Ahojte a dobre ranko 🙂

lauritka
14. máj 2008

ahoj katy ako sa masss ?

lenka20
14. máj 2008

lauritka nepapam - zacala som, ale robili mi strasne bolesti zaludka takze som ich vysadila, ale pred ET som asi 5 dni papkala...laurit - tie tt vyzeraju krasne 🙂 ako ti to ubieha, si este doma alebo uz v praci....uz sa tesis na sonecko, vsak 😉

katy2
14. máj 2008

lauri, tebe pekne pribudaju tt 😵 😵 tesim sa s tebou 🙂
ja cakam na ovu, ak vobec bude a potom na ms, aby sme mohli ist do druheho kola 😖

lauritka
14. máj 2008

lenka no ja som jedla len jednu denne a trosku ma palial zaha prvy tyzdem, potom uz sa dalo. ja som v praci, ubieha to fajn.. 🙂 som zvedava co bude vino na sone, mozno ho zlomim na fotku 🙂

takyna
14. máj 2008

Ahojte čakatelky,maminy, a stimulky 😉
Lauri ako berieš v tehotentstve tie chily palpričky?
ináč mám už 2-deň migrénu, miernejšiu, a pobolieva ma utorši pri vklade bruchu vždy, vás to tiež niektorú bolelo? 😕

lauritka
14. máj 2008

takyna ja uz neberiem teraz- postupne som vysadila.... vela ludi ma teraz migreny
to musi byt s toho pocasia. 🙄 take hnusne aprilove.nevies ako sa mas obliect, rano je zima, potom horuco, potom zase zima. otrasne . 😠
katy no zatial pribudaju, len nech aj vaha miminka pribuda ;) takze ovu ti bude strajkovat zase asi, co ? stale ked na to cakas... 🙄

lenka20
14. máj 2008

ahoj katy 😵 takynka 😵
lauri mne v minulom KET tiaz robilo chilli len zahu, to sa dalo prezit, ale teraz to boli strasne bolesti, ako ked mas vredy.....tak mi to manzel zakazal....
takynka - mna to bolievalo az tak tyzden po ET ale vies, ty uz utroska uzivas velmi dlho, tak to asi preto....skus ho dneska papat namiesto vkladania, mozno sa troska ukludni telicko 😉 dneska ti budu rozmrazovat drobciatka, vsak 😉 dohodli ste sa na dve 😕 alebo vsetky tri 😕
lauritka - fotecka musi byt, ved uz bude aj srdiecko 🙂 🙂 🙂 🙂