IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kvetka2
26. máj 2008

ellianka blahoželám ku krásnemu výsledku 🙂 pekne sa opatruj a šetri, nech špinenie prejde a bambulka pekne narastie 😉
taky, držím palce na zatra, ale verím že to bude ok a zajtra budeš taká šťastná ako ellianka 😎 už máš len 1 deň pred sebou, vydrž 😵

fedra
26. máj 2008

elli ... hooooooooooooooooozne moc gratulujem.
Nech je vsetko aj nadalej v najlepsom poriadku 😉

fcielkafcielka
26. máj 2008

elli - moc moc sa tesim! Paaaaraaaadaaaaa! Sa tu usmievam ako taky maly Jojo... Supis. Nech to takto v pohodicke zvladnete az do sameho konca! 🙂

zuzla80
26. máj 2008

Eliček aj ja ti z celého srdiečka gratulujem k pozitívnemu výsledku. Teraz sa hlavne šetri, aby si to dotiahla čo najďalej.

Takynka držím ti zajtra straaaaaašne silno palčiska. Myslím, že tie testy hovoria o všetkom a hlavne o tom, že to bude pozitívne. Držkaj sa
Čaute baby, síce už padám domov, ale pozdravujem vás všetky paa

savia
26. máj 2008

Ahojte babenky,
ellianka, gratulujem 😉
Lenka, na krv idem 29.5. , ale včerajší tehutest( 9.deň po KET) bol negatívny, tak si už veľké nádeje nerobím. 😔

tinucha
26. máj 2008

Jeeej Ellianka, čo to nevidím. To je supeeeer, veľmi sa teším. Tak nech to špinenie čo najskôr prestane a nech je bábätko zdravučké. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Držím palce!

Taky a tebe držím palce na zajtra. Ale podľa mňa a testov to bude pozitívne. 🙂 🙂 🙂

tinucha
26. máj 2008

Joj a ešte som zabudla, som veeeeľmi rada, že je Tánička aj s bábätkom OK. 🙂 🙂 Keby ju už chceli pustiť domov. 😒 Lenka, ďakujeme za správičky. 😉 🙂

gabika24
26. máj 2008

ahojte.
elli, aj keď som ti už písala ip, aj tak ešte raz gratulujem.
taky, zlatíčko, nebojkaj (ako sa to dobre píše, že? - ale aj ja som mierne stresíkovala), všetko bude ok, zajtra napíš správičku-pozitívnu samozrejme...
leni, pozdravuj tanittku...
mapka, veď som ti hovorila, že to by museli byť "plavkové teplotky" pri tom decapeptyle, ale je lepšie, že to máš potvrdené od dokyho...
tak sa babule držkajte, mne sa dnes akosi točí hlava...ešte,že toto naše malé zlatíčko sa hrá pekne samo - momentálne 🙂

lauritka
26. máj 2008

ellianka gratulujem 🤐 ... ja mam dnes strasne spaci den 😔 neviem sa ovladnut. savia drzim palce , nech ta malicky milo prekvapi a bude to positivne !

veracruz
26. máj 2008

ellianka gratulujem!!! 😵 😵 😵

gabika24
26. máj 2008

lauri, aj ja mám spací deň... poobede som spala skoro 3 hodiny a teraz by som už znova išla buvať... 😉

lenka20
27. máj 2008

dobre ranko babulky
eliceeek - gratulujeeeeeeeeeem z celeho srdca, pekne sa opatrujte a oddychuj nech to spinenie prestane a mozes sa kludne vytesovat z tehulkovania, prajem krasne zdravucke miminko 😵 😵 😵 jaj dobre sa to zacalo 😉
savinka - 9.den po je este skoro, aj ked urcite by kazda z nas chcela vidiet cim skor //, ale mimi sa zahryzne kedy sa mu zachce, aj neskor, takze este samozrejme nie je nic stratene 😉 drzkaj sa a do 29.nejako vydrzime 🙂
takynka dnes mas vsetky moje palce, aj ked podla mna si jasna tehula 😵 😵 a poobede to len potvrdime 😵

fcielkafcielka
27. máj 2008

Ahojte zienky,
takynka tfuj tfuj tfuj na dnes! 😉

takyna
27. máj 2008

Ahojte kočky, som rada, že na mňa myslíte, ale neviem čo s tohto bude sliznica je iba 9-mm, a ešte ma Krajko aj "uspokojil", že testom netreba veriť v našich prípadoch, takže tak

annaanna
27. máj 2008

taky, čo s tou slizniciou. aká by mala byť?

takyna
27. máj 2008

ani neviem, ale dúfala som, že bude aspoň 12mm 😒

lauritka
27. máj 2008

taky 😒 to nie je veru vela mas pravdu a testik si este neskusala ? ci silnie ciarocka ?

takyna
27. máj 2008

nie už nie lauritka

lauritka
27. máj 2008

a dnes poobede budes mat vysledky ?

takyna
27. máj 2008

áno dnes okolo 15 tej-nám budú volať, Krajko vravel, že sliznica maternice na tehotnosť musí byť aspoň 7-mm, ale uvidíme ☹

lauritka
27. máj 2008

staci taka mala huh ? 😕 ja som myslela tiez, zeby mala byt aspon 12 a vyssie. no mozno staci... ved on je lekar tak asi vie co vravi..ale som kukla tvoj albumik a ciarka ti silnie..takze nadej mas 🤐 drzim velmi palce.

takyna
27. máj 2008

laurit ďakujem ti

gabika24
27. máj 2008

taky, keď krajko hovorí, že na tehu stačí 7mm, tak potom stačí. a ty máš o 2mm vyššiu - zabudla si na pozitívne myslenie??? nebojkaj, bude dobre.
aj mňa "upokojil", že testom sa nedá veriť a že by ich zakázal úplne a vidíš - čakáme dvojičky 😀 . a to mi povedali vtedy na sone (keď už hľadali dutinku), že vzhľadom na hodnoty budeme radi, ak tam aspoň voľačo bude vidieť, horko-ťažko jedno... no a ---- tabuľky s hodnotami sú na to, aby sa niekedy našli aj výnimky a ja (a teraz aj ty s nižšou sliznicou) sme výnimky - a hlavne tehotné...
určite to bude pozitívne, nestresíkuj a keď stresíkuješ, tak len trochu, aby to neškodilo bábätku...
a čiarka tam nebola len tak - neboj...
pekný deň babulky... 🙂
taky, už len pre istotu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - po tretej budeš posielať tehu vírusy ty 😵

takyna
27. máj 2008

Gabika ty si úžasný poklad, keď stresíkujem , hambím sa , ale teraz to nejako horšie znášam ako po prvý krát 😔 už som sa aj s mužom riadne zvadila..... 😢

mapa73
27. máj 2008

taky, nezahadzuj flintu do žita 😠 nádej umiera posledná. Hlavu hore a nalaď sa riadne pozitívne. Krajko vie prečo ti to hovorí o tej sliznici. Určite majú tehotenstvá aj s takou sliznicou. Takže, taky bojuj. 🙂

takyna
27. máj 2008

pokúsim sa.... 🙂

gabika24
27. máj 2008

nebojkaj, to bude dobré. hádka prečisťuje ovzdušie, no nie?
aj ja som bola nervózna a odniesol si to môj chlap - ešte, že to potom zobral s rezervou - takže presne viem, o čom hovoríš... 😝
ale určite to bude ok a vy sa budete tešiť na malý pokladík v brušku 😉
držkaj sa. teraz si doma či ideš do práce?

mirica
27. máj 2008

takyna- neboj - ja neviem síce akú som mala 14 dní po ET , ale keď som bola o 2 týždne po pozitívnej krvičke na sono - mala som len 11-12 - a aj tak sa tam zmestili až 2 😵

takyna
27. máj 2008

gabika, ale my sme išli cez Šturec, to si mala vydieť ako šoféroval, ešte sa na neho nalepil nejaký mladý na lepšom aute , tak boli závody, flaša s minerálkou sa válala po celom aute, a ja som mala grcanie na krajíčku 😝

takyna
27. máj 2008

ste mi kočky zachránili náladu, už som sa aj usmiala 🙂 , ste super všetky 😵