IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tinucha
18. mar 2008

Ahojte raketky. Dlhšie som tu nepísala, ale ke´d stíham, tak vás aspoň čítam. Mrzia ma všetky vaše neúspechy, ale stále verím, že sa nám to raz určite všetkým podarí. Zajtra držím silno palce všetkým trom testovateľkám, Lenke, Takyne aj Gabike! 🙂

takyna
18. mar 2008

ja mám čierne vlasy v tom fialový melír, strih na Beghemovú určite si ma všimnete, taká menšia plnoštíhla

takyna
18. mar 2008

áno máme všetky podobné príznaky, páčko idem hore nohy držať 🙂

gabika24
18. mar 2008

tak vela stastia nam vsetkym testujucim i cakajucim i snaziacim sa 😉
taky, ja dnes lezim cely den.

ajuska212
18. mar 2008

Gabika taky lenka drzim silno palce myslim na vas 🙂 🙂 🙂

zulka29
autor
19. mar 2008

Dobré ránko, dnes cítim, že tu budú pozitívne správičky 😉
Taky, Lenka, Gaci, tfuj, tfuj, veľa šťastíčka 😵

zuzla80
19. mar 2008

Lenka, Taky, Gabči veľa šťastia dnes raketky naše tfuj tfuj tfuj 😉

kvetka2
19. mar 2008

dobré ránko 🙂
takže sa nám to blíži, dnes je velký deň! veľááááááááááááááááááááá šťastíčka všetkým 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenka20
19. mar 2008

ahojte raketky tak ja uz som tu, takynke a gabike to bude trvat chvilku dlhsie kym sa dostanu na netik, maju to dalej ako ja 😉 stretli sme sa vsetky 3 a poklabosili sme, baby su velke symposky 😵 😵
takze u mna je to stale otazne, podla mcgyvera to vyzera dobre, sliznica je vysokanska 15mm a vraj to krvospinenie moze byt z toho, ze je taka vysoka......takze pockame na vysledky krve..... inak nebolo nic vidno.... takze poreferujem okolo pol stvrtej, dneska idem domkov skor, ale doma sa potom prihlasim 😉
inak vcera vecer som si myslela, ze uz ide mrcha, lebo som zase zacala slabo krvacat, aj so sliznicou a mala som take obcasne bolesti ako na mrchu, aj som si sla hned lahnut, ale do rana to preslo.....

zuzla80
19. mar 2008

Lenik, sliznica je nááááádherná, tak verím, že to krv len potvrdí. Držím palce tfuj tfuj tfuj 😉 🙂
A ako Takyna a Gabika?

steva
19. mar 2008

ahojte a dobre ranko.vsetkym prajem vela vela stastia dnes.

dracik1
19. mar 2008

babky, cakame len pozitivne spravicky...posielam tisic tehu virusikov 🙂

jana24
19. mar 2008

Ahojte babenky,
mam na vas prosbu od vcera picham menopur, a dnes som si chcela vybavit tie predoperacne, isla som teda k mojej obvodnej dr. a ona my povedala ze oni to nemozu robit, lebo to je gynekologicky pripad. Potom som isla ku svojej gynekologicke, tam my povedali ze ona sa s tymto este nestretla, ze to my mali spravit v CAR. Ale nakoniec povedala ze mi to spravia. Potrebujem vediet co vsetko to bude obnasat, ake vysetrenia a pod. aby som si bola ista ze som absolvovala vsetko co mam. Vam to robila gynekologicka alebo obvodna dr.?
diki

kika312
19. mar 2008

Ahoj Jana. Mna na predoperacne poslali z CAR rovno kardiologiu do nemocnice.Odkial si?

lenka20
19. mar 2008

janka mne to spravila moja obvodna, ale viem, ze niektore mile lekarky s tym robia problemiky 😠
ja som mala robene len zakladne biochemicke + krvny obraz a interne - to som sla k internistke na EKG a dala mi aj spravu na zaklade vysledkov z krve. ale na ziadanke z CAR mas isto napisane co chcu a podla tej ziadanky ti to urobia.
noo, myslela som, ze taky a gabi budu chciet napisat same, ale tiez to vyzera OK, v podstate sme na tom podla sona uplne rovnako, tak uvidime podla krve...... ja uz za chvilu zase bezim domov tak potom sa ozvem az ked budem vediet na com som...

jana24
19. mar 2008

Dakujem vam kocky, dufam teda ze moja gynekologicka my to uz spravi vsetko tak ako ma. Ale vobec mi nespominala toho internistu, dufam ze ma posle aj tam.
Kika ja som z TN a chodim do GF.
este raz diki

zabkaevka
19. mar 2008

ahojte babenky 🙂
Lenka, Gabika, Takyna, držkááááááám preteky 🙂
Ja som práve začala krvácať, tak som zavolala dokimu, ako mi kázal. Vraj mám vynechať tento cyklos, a na ďalšie krvácanie sa ozvať. a či mám ešte mrazáčikov sa sa pozrie, takže mám volať o hodinku. Hmmm ja už hrrrr som bola od dnes zase stimulovať 🙂 Ale asi to bude tak fajn, že dám telu pauzičku 🙂
Pekný dník zatiaľ, aj slniečko nám vyšlo, tak pevne dúfam, len v pozitívne správičky 🙂

gabika24
19. mar 2008

ahojte.
tak uz som doma, boli sme v tescu, este som sa musela stavit v robote.
tak ako pisala lenka, sme na tom v podstate rovnako. aj ja mam sliznicu maternice 15mm, co by bolo dobre. tak uvidime. dik za podporu.

takyna
19. mar 2008

Ahoj kočky, takže ja len 12 mm sliznicu, začínam viac špiniť tak uvidíme, gabika to ja mám volať za výsledky do Helíka? na aké číslo?

fedra
19. mar 2008

taky .... ved sliznica 12 mm je este stale dobre, neboj 😉

Ja dnes musim skor z prace a tak ma normalne stve,ze si tie spravicky od vas precitam az zajtra 😠
Hrozne som zvedava a hrozne moc si zelam, nech su to len a len dobre spravy

takyna
19. mar 2008

fedra ďakujem za podporu, aj ostatným kočkám veľmi si to vážim 🙂

zulka29
autor
19. mar 2008

tak kedy budeme počuť dobré správičky? Kedy voláte? 😕

zabkaevka
19. mar 2008

kočky, to všetky ste boli aj na vyšetrení aj na krvnom teste???? mne robili v KE len krvný test, ani sa na mňa doki nepozrel, iba sestrička brala krv ☹ 😢
a vraj nemám ďalších mrazáčikov ☹ 😢 😢 😢 😢 to je čistý koniec, fňuk fňuk. a ja som bola v tom že ešte 4 tam sú ☹ NIč mi ani nepovie, hneď zložil, to je prípad. Ciiii teraz keď poviem mangelovi, že odznova celá procedúra, tak to dupľom nebude chcieť ísť ☹ kočkyyyyyyyyyyyyyyyyyy ja som zúfalá ☹

takyna
19. mar 2008

ahoj zabka boli sme na ultz. a krvy, a doktor pozrel ult. sliznicu ale nevyjadril sa k ničomu, nechce byť za nič zodpovedný

zabkaevka
19. mar 2008

Kočky po IVF mi odobrali 10 vajíčok, a 8 z nich sa potom oplodnili. no a pri IVF mi dali 2 embryjká, tak teda mi ostali 6, to mi potvrdil doki aj pred KET, že tam mám "materiál" a pri KET mi opäť dali 2. tak matematicky mi proste vychádza ešte 4 zmrazené oplodnené. nič mi nepovedal, že boli nejaké komplikácie pri rozmrazovaní, že teda niektoré sa nepodarilo rozmraziť tak museli siahať po ďalšie, viem že sa to stáva, ale nemal mi to náhodou povedať????

takyna
19. mar 2008

zabka asi áno, ja sa veĺmi do toho ešte nevyznám, ale logicky mi s toho vyplýva, že áno, to sú tvoje embyjká a mala by si byť informovaná čo a ako, netraáp sa prosím ťa ani my ostatné ešte nevieme ako dopadneme, mne sa tiež odrátava čas do správičky, tak som v miernom strese, ale čo už hlavou múr neprerazím

takyna
19. mar 2008

v Heliose nás presne informujú čo a ako sa deje s našimi embrijami

kika312
19. mar 2008

Mne aby pri KET mohli vlozit 2.tak museli rozmrazit 6.Mne lekar ked robil KET tak vravel,ze vklada 2.,ale museli rozmrazit 6.a ze tam mam este 8.Mal ti to povedat,ze neostalo po rozmrazeni nic..................................Cakatelky drzim silno palceka,aby ste to tu rozbehli.

zabkaevka
19. mar 2008

teraz som mu opäť volala a povedal že pri rozmrazaní dovtedy rozmrazovali kým nenašli tie najoptimálnejšie embryjká, ktoré potom preniesli. ostatné boli nepoužiteľné ☹
len mi to nepovedal ☹ a ja som po zlej správe bola v tom že ešte mám nádej s ďalším mrazáčikmi, no a teraz musíme zasolvovať všetko od začiatku, teda žiadosť, čakať čakať čakať, vyšetrenia, injekcie, lieky, odber, .......... juuuuuj to už manžela tam nedostanem ☹

zabkaevka
19. mar 2008

aj dnes sa opijem, a riadne 😢
prepáčte za moje pesimistické reči, radšej sa dnes odtiaľto vzdialim, nech vás nenaočkujem.
kočky ktoré boli dnes na testík, prosíííííííííííííím len dobré správičky 🙂
paaaaaaaaaaaaaaaa