IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zulka29
autor
28. mar 2008

Tinucka 😖 zase čakať? to je hrozné... 😔
Lauri, ty máš tiež ale trampoty s tou mrškou 😠

tinucha
28. mar 2008

Neviem, nerozumiem tomu. Ja nemám polycystické vaječníky, nikdy som s tým problém nemala. Ale posledný cyklus sa mi podľa BT zdal divný. Dva dni pred mrchou mi teplota tak strašne poklesla, doslova ako pred ovulkou. Nikdy predtým sa mi to nestalo. A hormóny som brala naposledy v októbri a nebolo to na stimuláciu vaječníkov. Naposledy sme vaječníky stimulovali v júni minulého roku.

katy2
28. mar 2008

a co ti hredzi povedal? ale predpokladam, ze nasjkor nic 😠 😠 😠 😔

tinucha
28. mar 2008

No povedal, že keďže som s tým problém nikdy nemala, tak tá cysta pravdepodobne sama praskne, ale nemôžem brať kvôli nej hormóny na prípravu. Takže mám prísť zase v ďalšom cykle.

katy2
28. mar 2008

tak ti prajem vela trpezlivosti....
a na tie foliky ti nepovedal nic? 😕

lauritka
28. mar 2008

tinucha zaujimave..ved uz mas zachvilu ovulku 🙂

lenka20
28. mar 2008

tinucha ja to vidim tak, ze si ten 1 pripad z mozno 100, ked zena otehotnie pocas MS - ovulka si niekedy fakt chodi kedy sa jej zachce, nebojkaj, cysta praskne a vhupnes na to ani sa nenazdas 😉 skoda len, ze este budes musiet cakat... tak a mam napad - co keby ste sa s manzelikom vrhli na tie folikuly hned - ze by sa vyuzili a mozno motyka vystreli 😉 🙂
lauritka tak nech uz konecne pride madam 😉 ja by som ti bola este vcera dala tu moju mrsinu, ale dnes uz konecne prestavam krvacat, uz len tak slabo, takze uz si ju necham 😀
zulicek - no, aj tak je to o 4 dni skor, aj to je nieco 😉 no ved uvidim...

kikina666
28. mar 2008

ahojte, kto sa chysta teraz na KET ?

lenka20
28. mar 2008

zulka, katy a nik iny ma nenapada 😉

kikina666
28. mar 2008

chcem sa blizsie spytat, ja idem, dnes treti den beriem lieky pred KETom jednu tabletku denne, a akosi mam dojem ze mi tazi na zaludku, je to OK ?

ZUlka, katy .... kedy idete ? ja idem do heliosu a vychadza mi to 13.-14. april, uz nech to mam za sebou, uz sa to strasne dlho natahuje

zulka29
autor
28. mar 2008

Baby, v Heliku beriete len 1 tbl. denne? My beriem 3x1 😝

Kiki, ja by som mohla mať ET cca 3.4. a ťažobu môžeš mať, mne bývalo min. KET aj na vracanie...

Baby, mňa dnes tak pichá do vaječníku 😨 ...dúfam že to prejde do zajtra... 😝

tinucha
28. mar 2008

Neviem prečo mi nejde pridať odkaz.
Tak skúsim ešte raz. Ďakujem kočky za vašu podporu a tie folíky určite nenecháme len tak, skúsime, či motyka predsa len nevystrelí.🙂

ellianka
28. mar 2008

ahojte 🙂 už dvakrát som sem napísala dlhý príspevok a neodoslalo mi ho 😠

kikina666
28. mar 2008

elianka, ahoj dnes doobeda to akosi nefunguje, aj mne sa to stalo asi 3x

kikina666
28. mar 2008

zulka29 ved to sa cudujem, ze celu stimulaciu mi bolo fajn, aj foliky pekne rastli, zostalo mi aj dost injekcii a teraz beriem 3.den ethinylestradiol a akosi mi je tazko, no co uz, snad to tych par dni este vydrzim a potom uvidime

zulka29
autor
28. mar 2008

Kiki, my všetky čo sme tu tuším horšie znášamie lieky na KET ako počas stimulky, takže nie si sama 😉

kikina666
28. mar 2008

zulka29 ja chodim do heliku a tvoja otazka ma dost prekvapila, ze ci beriem len jednu tabletku, ze vy beriete 3, to ma kazde centrum ine postupy ??? to ma dost prekvapuje

lenka20
28. mar 2008

ahojte babule, ja som to o jedenastej vzdala, strasne blbla kobyla 😀
kikinka - ano, kazde CAR pouziva ine lieky, ine davkovanie.... v heliku sa berie prvych 7 dni 1tabl.denne, potom do 14.dna 2tabl.denne a potom zas po jednej tusim..

kikina666
28. mar 2008

ano presne tak mi to kazali uzivat

dracik1
28. mar 2008

ahojte raketky, prajem VAm pekny vikend 🙂
tinusha, ahojky, teba som uz strasne dlho nevidela, nepocula...tusim mas aj dobre aj zle spravy 🙂 , neboj cysta praskne a tie foliky, sup hned s drahym na to.....

katy, takze uz beries lieky kuzelene? strsane ti drzim palceky, aby sa to podarilo 🙂
leni cau, ...tanitka ty si ako na tom?

fedra
28. mar 2008

ahojte babulky, som po dalsom IUI a trochu ma trapi jedna vec. Pregnyl som pichala v pondelok o 21.15 ... IUI bola v stredu o 9.30. Ale mna hrozne pobolievali vajecniky v utorok poobede. Teda ak nastala ovu skor a vajicko je schopne oplodnenia cca. 12 hod ... bolo to vobec dobre nacasovane ? V den IUI mi uz utz nerobili, tak ani neviem,ci boli vsetky folici popraskani
Urcite mate mnohe IUI za sebou a tak mi hadam pomozete objasnit tuto zahadu 😢

lenka20
28. mar 2008

fedrik no ja sice mam za sebou 3 IUI ale uz si to vobec nepamatam a mne vtedy dokonca ani nepichali pregnyl, len pri tom poslednom IUI, takze fakt neviem... musis verit, ze nepraskli skor, drzim palce 😉 nebojkaj 😉 no tak si to vezmi v prirodzenom cykle - ovulka nie je pol dna, ved tam je casove rozmedzie 3 dni, to mame pondelok, utorok, streda, takze je to v norme 😉 mna osobne teda cez ovulku boli brusko aj 4 dni, nik nevie, co sa vnutri deje, mozno si len mala podrazdene vajecniky zo stimulky, neboj.

katy2
28. mar 2008

fedra, ja ti neporadim 😒
ja beriem pred KETom 2x1 estrofem, presne o 7 dni idem zasa na uzv tak uvidim, co mi dalej povedia... predpokladam KET tiez okolo 14.4. - a to mam presne vtedy narodky - takze snad dostanem ten najkrajsi darcek... 😵

tanitta
28. mar 2008

Dracik... prave dumam nad tym ci to moje spinenie prejde do vecera do ms🙂).. a sup na to...ale nie som teraz raketka;).. som umelinka... 😎

lenka20
28. mar 2008

ale si raketa, aj ked nie keta 🙂 😀 ved povodne toto mala byt tema pre nas stare IVF rakety, ved vies 😉

dracik1
28. mar 2008

tani, ty umelinka 😀 , mate soft cyklus? niektore baby, co su dvojickovskej teme , mali soft cyklus a cakaju dvojky....., vlastne vidis aj mirica a lumah mali soft cyklus......

tanitta
28. mar 2008

tak si baby potykajme 😉 .... som momentalne softova raketka po neuspesnom umelinkovani🙂...dufam ze tie softy maju daco do seba lebo ma uz asi nacisto lizne 😅

kikina666
28. mar 2008

katy2 ja idem na aspon podla info od doktora, ze sa robi 20.den tak mi to vychadza na 14.4. a na uty mam ist az 8.4., teba zavolali nejako skoro, kde chodis, ja do heliosu

katy2
28. mar 2008

kiki, chodim do SPLNu - KE... ja neviem, uvidim, ako sa to vykrystalizuje... ale toho 14.4. budem tiez uz 19DC.... ale to pocitam len tak zhruba.... vsetko zavisi od sliznice....

kikina666
28. mar 2008

no tak to mame na rovnako, no musime si drzat palce aby to dobre dopadlo