IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kikina666
14. apr 2008

mu nemame az taku kvalitku, ale hadam to vyjde, ved je uz na case po tolkych rokoch 🙂 s prvym partnerom som neotehotnela 5 rokov a s manzelom 2,5 tak hadam sa uz dockam 🙂

katy2
14. apr 2008

tanitka, strasne drzim palce.... 😵 😵

kikina666
14. apr 2008

katy2 dik za palce, no zajtra o 10,00 mam volat do heliku a ty sa ako citis ? oddychujes dufam 🙂

katy2
14. apr 2008

kiki, jasne ze oddychujem... dufam, ze sa babenka maju dobre a ze si to nerozmyslia. Ved kde by im bolo lepsie ako v brusku pri maminke? 😵

kikina666
14. apr 2008

no ved to , moje slova
🙂

fedra
14. apr 2008

taky ... blahozelam k mrnusikom
Ale aj tak, preco to riesia az po druhej neuspesnej IVF. Nejako mi to vrta v hlavke .... 🙄

ellianka
14. apr 2008

kiki 🙂 určite sa už malé bambulky tešia na mamičku 🙂
tak hlavne veľa pohody na zajtra a potom kopec trpezlivosti na dva týždne do testov a potom len pekné tučné //

takyna
14. apr 2008

fedra, to neviem, vážne, aj mňa to trápi, ale uvidíme či nezabojujem v KET-ku , a potom niečo poriešim, som pevne rozhodnutá viacej vecí pomeniť tak sama som zvedavá čo osud na mňa chystá 😎

kikina666
14. apr 2008

taky a co mienis menit ???

kikina666
14. apr 2008

elianka, no ja dufam, ze sa tesia na maminku, zajtra nas caka velky den, aspon dufam 🙂

bianka30
14. apr 2008

ahoj kiki,,, takze zajtra ano ??? no budem na teba mysliet veeeelmi silno drzat placeky...tak dufam ze to pomozej....

ellianka
14. apr 2008

tánička 😵 😵 😵 vysielam všetku pozitívnu energiu, nech sa drobce držia, držia a nech sa pustia až v 9 mesiaci 😉

takyna
14. apr 2008

kiki, zatiaľ si to ešte nechám pre seba, keď to bude reál , napíšem 😉

kikina666
14. apr 2008

taky ok, necham sa prekvapit

bianka30 no zajtra by mal byt den D, ak budu eskimacikovia ok

fedra
14. apr 2008

neboj ... urcite sa teraz KET podari
To ja len tak premyslam. Vsetky hrozne scenare si pripisujem na seba 😖
Ale ja by som to teda chcela vediet skor a nie sa zbytocne trapit preco sa IVF nepodarilo ... a zas ani tak lacna zalezitost to nie aby si to clovek len tak mohol vyskusat.
Ale tebe moc moc drzim palceky 🙂

bianka30
14. apr 2008

urcite budu... preco by nemali byt? kolko ich tam mate? kamoska ich vola polotovary... sprostacka ze ?

kikina666
14. apr 2008

hej, my sme ich s manzelom volali zmrzlinky alebo snehuliacikovia ale doktor nas opravil, ze oni im hovoria eskimaci 🙂 troch 2 dvojkove a 1 trojkove

bianka30
14. apr 2008

no super, neboj , rozmrazia sa tak akurat , aby sa potom u teba na 9 mesiacov ohriali...

kikina666
14. apr 2008

no dufam, ze ano, uz som cela nervozna z toho zajtrajska
☹ a mam to zajtra dobre nabite, doobeda musim ist na urad prace, potom mi maju povedat vysledok toho konkurzu do roboty a o 10,00 volam do MT na ebryologiu a potom KET ked povedia 🙂 no je toho dost

bianka30
14. apr 2008

super, aspon sa nebudes nudit a nebudes mat cas byt z toho nervna... budes mysliet na nieco ine...

kikina666
14. apr 2008

no ved to dnes upratujem ako sibnuta, periny som prezliekla, oteplovaky po lyzovacke som dala prat, obliecky su uz oprate a visia na susiaku, lyziarky som vypucovala akokeby mi sibalo 🙂

takyna
14. apr 2008

fedra, neboj dobre bude náš všetkým , len musíme viacej pozitívne veriť, lebo potom je to o ničom 😵

fedra
14. apr 2008

jasne .... tak nech sa ti to teraz pekne podari, nech mam dobry priklad 🙂

takyna
14. apr 2008

fedra, ale aj na začiatku nám v Helíku jasne povedali, že pri 1-IVF je úspešnosť tehotenstva podstatne menšia ako pri ostatných pokusoch, takže samozrejme, že ja som len musela potvrdiť ich štatistiku 😖

bianka30
14. apr 2008

fedra, takyna ma pravdu... no no !!!!! mimochodom ahoooooj

kiki... to viem, ja som to robila po IUI lebo som myslela ze zcvoknem.. teraz ked pojdem na IVF tak rozmyslam ci si zobrat PN alebo dovolenku, lebo neviem co budem cely den robit doma... a potom len rastiem a rastiem... pribrala som cca 4 kg co je pri mojej nadvahe aj tak viac ako dost,,, a teraz nie a nie to dat dole. dostala som sa az do takeho stadia ze snad asi aj na nejaky ten aerobic pojdem.. heheh nech je sradna...

takyna
14. apr 2008

fedra ja mám ten istý názor aj s mojím mužom , že to nie je žiadna lacná sranda, ale uvidím, vraví, skúsim KET a keď to predsa len nevijde určite to budem už riešiť radikálnejšie

kikina666
14. apr 2008

ja som sa posledne dva tyzdne chystala na korcule, na tych sa dobre chudne, ale som chora tak som nechcela ochoriet este viac a teraz dva tyzden kym nebudem vediet vysledok sa urcite na korcule nepostavim, bude,m sa setrit a ostatne je vo hviezdach

kikina666
14. apr 2008

bianka30 dnes doobeda som si dala poslednu kavicku od zajtra abstinujem 🙂

bianka30
14. apr 2008

kiki no super, samozrejme ze po KET nic take nerob...

ja korcule nemozem, uz aj tak mam dokatovane kolena( este aj tam mi hrozi operacia), takze som rada ze chodim..
ja mam este cas ideme len 29 k lekarovi, takze dovtedy nieco urcite poriesim no a potom pocas stimulky asi tiez, lebo inak budem mysliet stale na ....

takyna
14. apr 2008

ahojte kočky bežím domov, s domu kuknem čo novô 😉