IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

fedra
15. apr 2008

kiki .... 🙂 🙂 🙂
tak to je super

kikina666
15. apr 2008

dakujem taky a katy, prave sa napchavam kremesom a idem si lahnut

kikina666
15. apr 2008

dik vsetkym idem sa natiahnut, vecer kuknem papa

kvetka2
15. apr 2008

Ahojte raketky 🙂
najskor blahoželám dalsím nádejným maminkám . kika 🙂 stevka 🙂 pekne sa opatrujte,nech vám narastú krásne bruska.
zulka, zlatko ako sa máš? čítala som ,že si trosku skeptická, ale moooc ti držkám palceky a myslím na teba aj naostatné raketky, aj ked sa moc teraz nehlásim, len citam. Ved nemám bohviečo nové. Vlastne kecám 😀 dnes dobehla mrcha- konečne na čas na 28DC 🙂 tak zajtra brnknem do helíku a objednám sa na pohovor pred KET. Nech tí snehulkovia idú konečne do bruska 🙂
a havka- mrzí ma to 😔

bianka30
15. apr 2008

kiki 28 mame 7 vyrocie svadby.. takze sa to urcite podari,,, mne priniesol stastie...

gabika24
15. apr 2008

kiki, to je super...
steva, drž sa aj ty.
babule, to už len pre istotu vyškerené tehu vírusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - je ich dosť pre všetky....
pekný zvyšok dňa všetkým, chystáme sa na návštevu, tak si vás prečítam až večer... 😉

zulka29
autor
15. apr 2008

prišla som práve včas, niečo sa tu rozdáva? 😀 Gabi...

Ajoj Kveti 😉

ellianka
15. apr 2008

kiki, stevka 😵 😵 😵 pekne oddychujte a babulky nech sa vás pekne držia, však kde im bude lepšie ako v teplej mäkkej perinke 😉
gabik 😉 dík za víruštek, už si ich tu pomaly zhromažďujem 😀 😀 😀

ander
15. apr 2008

Ahojte baby,nechodim sem často ale chcem sa opytat či ste niektora brala po transfere estrofem a kolko bunečne embrya vam vkladali? 🙂 Vložili mi dve embrya ale bohužial ostatne tri neprežili ☹ . Takže mame iba jeden pokus.

steva
15. apr 2008

ahoj ander.aj ja som brala po transfere estrofen,ale teraz uz beriem divinu.gratulujem ku embrijkam,aj mne dnes jedno vlozili a nesmut,mas jeden pokus,ale urcite uspesny. 😵 dakujem vsetkym za pekne slova 😵 😵 😵

katy2
15. apr 2008

ander, ja beriem po KETe estrofem 3x1
drzim palce, aby tie, co vlozili boli silni bojovnici.... 😵

katy2
16. apr 2008

Dobre ranko 🙂
to tu vecer nikto nebol? 😉

juja
16. apr 2008

Dobré ránko raketky 🙂

Katy ...asi boli všetky reKETky na ľadovej show v BA 😀

Kikinka, Steva ...blahoželám a opatrujte si fazuľky, nech Vám krásne rastú 9 mesiačkov a s nimi aj vaše brušká 😵

Kvetka ahoooj...tak ty už začneš prípravu na KETko?? ..no supeeeer... budem veľmi, veľmi držať palčeky 😵 😵

Lauritka Pljuščenko bol úúúžasnýýýýýýýýý....všetci boli super...keby KE neboli trošku "od ruky" idem aj dnes 😀 😀 ...trvalo to celé 3 hod aj s 15min prestávkou ....cca 22,15 h ...a potom cesta do ZA...ale neľutujem bol to kráááásny zážitok 😵 😵

lenka20
16. apr 2008

ahojte raketky 🙂
takynka - zeby 😅 😅 😅 prirodzene tehu s tym uz ani nepocitam 😅 😅
stevka, kiki - gratulujem k embrijkam v brusku 😵 😵 jedno predsa staci pre zaciatok, hm 😉 😵 thuj thuj thuj 😵 nech sa pekne zavrtaju 🙂
zulicek ahoj, tak akooooo 😀 este stale si vydrzala netestovat 😀 a ja uz tam tie dve // vidiiiim 😵 😵
kvetka gratulujem k presnej mrche a uz nech su snehuliaci v brusku 😉 🙂
gabika - dakujeme, aj ja som si uchmatla 😵 😵
u mna nic nove, ani mrcha.... uz si myslim viac nez tyzden, ze kazdu chvilu pride, lebo mam take chute na sladke ze az, kazdy vecer si varim BB puding 😕 😕 budem tlsta ako basa za chvilu 😲
pojdem v piatok na ten autosalon, takze zulka prosim potom info - kuk IP 😉
katy - ako sa citis 😅 😅

takyna
16. apr 2008

Ahojte kočky 🙂 , jujka čavesko , dnes mi kolegyna odféchala do KE na tú ladovú šou, tak som tu samka 🙄

katy2
16. apr 2008

juja, tak to mi je uz jasne 🙂
fakt je, ze v BA je ovela viac prilezitosti ako v KE... Aj my by sme boli sli.... 😒

takyna
16. apr 2008

Lenka ahoj, prirodzene tehu u mňa bol len z mojej strany žart, nedá sa ☹ , potrebujem radu, včera som krvácala pomerne aj dosť, dnes nič, kedy mám začať brať kúzelné tabletky na KET??????????

lenka20
16. apr 2008

jujka - no tak super, ja pluscenka milujem, je skvelyyyyy 😵

katy2
16. apr 2008

vidim, ze mi uz svitori, jasne, ze je ladova sou aj u nas, len sme na nu nejako nereflektovali kvoli KETu, tak mi to uslo 😉
ja sa citim velmi spavo, ale to asi z pocasia....

juja
16. apr 2008

Katy dnes je shou v KE - máte krásnu novú arénu treba ísť kuknúť 😉 ...my sme mali 2 lístky (ja+sestra) manžel bol len šofér a cez prestávku na mňa niekto píska a vykrikuje - som si myslela, že zle počujem, obzriem sa a to môj manžel z tribúny mi máva ....skoro som odpadla 😀 ...bola prestávka a on sa prechádzal okolo štadióna, že pri dverách žiadna SBS ľudia chodili von a dnu, tak išiel aj on 😀 ...videl druhú polovicu vystúpenia, síce postojačky, ale bez lístka a ja som vyvalila za lístok v 2 rade 2600 Sk 😀

Taky ahoj 🙂 ...kolegynka mala zobrať aj teba, bolo to fakt perfektné...len škoda, že to nebolo v piatok, alebo sobotu, aby sme to mi z "ďaleka" dospali 😉 ...myslím, že by bolo vypredané aj na iných zimákoch ...napr. v Žiline 😵

mirinda10
16. apr 2008

takyna tak mrcha prisla nejak skoro nie a si si ista, ze je to mrcha? ja mam protokol od 1DC-5DC jednu potom dalsich 5 dni 2 tab. a potom dalsich 5 dni 3 tab. Ja cakam ale dnes asi mam ovulku takze pripocitam 12-13 dni a pride mrska juj ako sa tesim nech mozem aj ja nabehnut
asi by si mala zavolat do Heliku oni vedia vsetko

prajem krajsi den ako v BA tu prsi a je skaredo hroza ani robit sa mi nechce ale idem si dat kavu a pustim sa do prace

takyna
16. apr 2008

ahoj mirinda, protokol mám 1-7 deň 1-tabl. a 14-19 2x1 +utoš, ale embriologička povedala, že mám začať KET až keď sa mi riadne rozbehne krvácanie, a tým, že zastalo som s toho úplný jeleň 🙄 , v BB je tiež hnusne

annaanna
16. apr 2008

čaute kočky... ako sa máte? taky.... ty nejako meníš tie fotečkY.

takyna
16. apr 2008

Anna ahoj, máš aj ty foto jéj, áno táto fotka presne vystihuje moju momentálnu náladu pred KET om, tak preto 🙄

mirinda10
16. apr 2008

anna ale to babo na tej fotke ti sekne budes pekna mamina

taky a ktory DC teraz mas? no moze to byt reste nejaky opozdeni zostatok z IVF ja som dost krvacala ale druha mrcha uz bola v norme

takyna
16. apr 2008

mirinda, vyzerá to na 2DC ale vravím, zatiaĺ je to o ničom skoro nič ☹

katy2
16. apr 2008

taky, ja som druhu ms po IVF mala uplne slabu, len dva dni - skoro nic som nekrvacala a napriek tomu nic myimoriadne na uzv 2DC nevidel a KET mi povolil....

annaanna
16. apr 2008

juuuj, jasné že budem pekná mamina.. ako vy všetky. to bábo je mojej kamošky, dcérka zlatučká
taky si pred ketkom teraz? či niečo mi ušlo?
.... ani neviem čo teraz mám rýchlo napísať.... katy, držím palčoky na toho 25.

takyna
16. apr 2008

zavolám do Helíka pre istotu, ďakujem vám

katy2
16. apr 2008

taky, drzim palce...
anna, dakujem.... 🙂