IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

gabika24
18. apr 2008

pointka, keby bolo mimomaternicové, musí byť tehu potvrdené aj z krvi. krv nemôže byť pri mimomaternicovom negatívna...

fedra
18. apr 2008

gabika ... mne doktor povedal to iste ... ze aspon mame dokaz, ze doslo k oplodneniu a telo drobceka prijalo dokonca aj na takom neprivetivom mieste ... a to ma ukludnilo fakt dost. Aj ked som bola zronena, tak zas na druhej strane mi to dalo nadej, ze raz sa to podari aj na spravnom mieste 🙂

zulka29
autor
18. apr 2008

Gabi, mne to nakoniec ani laparkou nerobili...SOS v poslednej chvíľi ma zachraňovali a rozpárali mi brucho 😠

Gabi, to fakt, že si mala také nízke HCG? To je stranda že nakoniec sú z toho dvojky 😉 , fakt si výnimočná 😀 😀

pointka
18. apr 2008

gabi ja si to tiez myslim, ale ved uz sa nikam neponahlam 🙂 tak nech si testuje, aj tak nemam mrchu, nemoze mi dovtedy robit hysteroskopiu

zulka29
autor
18. apr 2008

Fedra, Gabi, aj mňa s tým chlácholili a ešte povedali, že z tých 6-tich čo ostali v mraze, určite otehotniem ...hmmm...hmmm... 😕

fedra
18. apr 2008

pockaj zulka ako sa budes usmievat aj ty dnes o 14.00 .... 🙂 🙂 🙂

fedra
18. apr 2008

no jasne ze otehotnies .... a dokaz ze mali pravdu nam podas uz dnes 🙂
Tak, a tak to bude

zulka29
autor
18. apr 2008

idem na obedik baby, tuším to dnes celkom pekne letí 😉

ellianka
18. apr 2008

pointka 😔 držím palec aby všetko bolo ok a žiadne mimomaternicové sa nekonalo 😠

gabika24
18. apr 2008

zulka, urcite áno, veď už teraz si 🙂
fedra, presne tak som to myslela.
zulka, mna vtedy pozorovali stále ako pokusného králika, už ma nechceli pustiť ani na záchod bez toho, aby som to neoznámila sestričkám a už vôbec nie na chodbu alebo do bufetu... laparka bola plánovaná až nejako na piatok a rezali ma v stredu - primár zaúradoval - že tiež na poslednú chvíľu - ale bolesti som nemala skoro vôbec...

baby, určite vám to vyjde 😉

fedra
18. apr 2008

to je jasne ... ja uz som sa rozhodla, ze ak nebudem tehu teraz po IUI, tak urcite v lete po IVF uz budem s drobcekom v brusku 😉
Tak som sa rozhodla a basta 😉

dracik1
18. apr 2008

babule ahojte....zulka ty si tehulka.... 😉 ale nezabudni nam to napisat hned ako to budes vediet.....
fedri a to mas pravdu, ak nevide toto iui, tak prve ivf urcite 🙂

gabika24
18. apr 2008

fedra, super prístup... 🙂
aj ja som sa rozhodla tak pri malej a vyšlo to... 😀
aj teraz som bola rozhodnutá a vyšlo to (aj keď som sem-tam trošku pochybovala, ale niečo vo mne to nechcelo vzdať 😉 )

zulka29
autor
18. apr 2008

Dracik, ajoj... 🙂

fedra
18. apr 2008

moja svagrinka ma totiz koncom novembra svadbu a to som sa rozhodla, ze to tej doby uz budem tehu, aby som zas nemusela odpovedat na hlupe otazky manzelovych rodinnych prislusnikov ze kedy uz budeme mat babo.

fedra
18. apr 2008

zuliatko ... este hodinku 😉
Ja sa tak tesim na tu dobru spravicku od teba 😅

zulka29
autor
18. apr 2008

keby som tak vedela zariadiť aby som vas nesklamala 😔

podľa mňa mám priveľmi otvený a mäkký krčok, ach jaj... 😔 ...

Babulky zlaté, neutešujte ma potom prosím, ja to zvládnema ak to bude negatívne, slubte mi to prosííím 🙂 ...

gabika24
18. apr 2008

zulka, nestresuj, negatívne to nebude.
a keby čírym omylom aj bolo, tak viem, že to zvládneš a potom už pôjdeš na istotu...
ale krčok, nekrčok, nie si doktor, aby si vedela posúdiť, aký má byť. mne sa napríklad zdal (aj zdá) stále mäkký - skúšala som len preto, že o tom tu píšete, takže.... 😉

kvetka2
18. apr 2008

ahojte raketky a tehulky 🙂
zulka, už od rána sem nakúkam ako sova 😀 , že čo máš nové, tak som sa na skok prihlásila, držkám palčeky, nech je všetko ok, nech sa ti už splní krásny bruskatý sen 😉
ta obdivujem, že si netestla, hlavne že mrcha neprisla, ach jaj . Držkaj sa 🙂 🙂 🙂

tanitta
18. apr 2008

Pointka... ☹ ... este nie je vstekym dnom koniec.. mimi raz bude 😉 ...
esteze neviem ako sledovat krcok.. uz len to by mi chybalo ku vstekemu tomu sledovaniu 😀 ...
Zulka.. nepredbehnes udalosti a nezavolas skor? 😎 ..ja len tak preistotu 😵

kvetka2
18. apr 2008

tanitka, ahoooj
ako sa máš? čo robia embrijka v brusku? dúfam že ich pekne krmiš, aby narástli aspon na 50 cm... 🙂 🙂

zulka29
autor
18. apr 2008

Tannitka, počkám do 14-tej...ufff... 🤐

tanitta
18. apr 2008

Kveti.. necitim nist.. chcem citit vsetko mozne ale je to zatial asi nemozne 😅 ... nekrmime sa nejak extra skor by som povedala ze mi nechuti.. asi nervozita alebo ja neviem.. baby uspite ma.. tasnite po hlave.. a ozivte o 1O dni... 😅
Zulka.. budem tu v pohotovostnom rezime 😎

fedra
18. apr 2008

zulka ... a mas volat ty ?
Alebo sa ti ozvu oni ?

renusa
18. apr 2008

ahojte 😎
zulka, aj ja tu čakám, že nám napíšeš pozitívne správičky 🙂 už iba 15 minút 😉

tanitta
18. apr 2008

zakladam fan klub 😉 ... kto sa este prida?? 😵 ...
renus... ides do tych kupelov?

fedra
18. apr 2008

renusa ... ides do kupelov ???

zuzla80
18. apr 2008

Táni aj ja sa pridáva, vkuse refreshujem stránku 😀 , či nenapíše Zulinka
Inak ahoj Tánička 🙂

renusa
18. apr 2008

tanitka, fedra 😉 idem...ale až 2.6. nastupujem 😉

renusa
18. apr 2008

tanitka, všetky sme fan-klubáčky 😀 😀 😀