IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zuzla80
5. máj 2008

Lenka, že len 2deci, to vieš komu hovor 😝 😀

Csilla, no vyzerá to, že by sme mohli začať stimulku niekedy v polke júna, teda dúfam. Ja som už na to pripravená, tak dúfam, že sa nič do vtedy neudeje. A keď tu vidím toľko pozitívnych testíkov, tak najradšej by som do toho išla aj hneď 😝

Kvetuška, no žiadosť ešte nemám, teda nevolali mi ešte z Helíku a nechce tam vyvolávať, keďže mi povedali, že ak príde tak sa ozvu. Tak dúfam, že do toho júna sa ozvu 😉 . No a tetanovku som ešte neporiešila 😅 ale to preto, lebo mi na ten môj zub nasadil najskôr antibiotika na 10dní, a ak mi to čudo z kosti nezmizne, tak to pôjde chirurgicky preč. A nechcela som naraz aj antibiotika aj tetanovku. Jasné, že perinka narastie, dáš si zopár pohárikov vína a možno aj Lenku tronfneš 😉

Tinušik sia mafia 😀 , sa ti to kráti čoooo? Jéééj a máš novú fotečku 😉

Táni nech ti je len pekne zle, veď po tomto všetky túžime, nie 😉

lenka20
5. máj 2008

kvetka - ano, vo stvrtok zacnu a v piatok rano si mam volat, mam aj tak dovolenku, takze... celkom fajn, ze to padne na vikend, aspon mozem polihovat tych par dni...

takyna
5. máj 2008

Kika nestresuj sa , napíšem ti meila 🙂

Eli držím palce nech je sliznica ok 😉 vysokánska 🙂

takyna
5. máj 2008

ináč Lenka , Krajko mi povedal, že dnes mám rátať ako 11-deň- pritom mám 15deň 😠 , vkadať mi budú asi na 28-?????v deň mrchy bombasticky to má vyrátané 😖

zuzla80
5. máj 2008

Takyna a to prečo až tak neskoro, kvôli tomu, že máš nižšiu sliznicu?

ellianka
5. máj 2008

taky, to je akosi moc neskoro? 😨

takyna
5. máj 2008

neviem prečo, ide mi.... ☹

csilla76
5. máj 2008

dikes zuzla 🙂 a to ste mali aj predosle 2 v heliku?povedali preco to nevyslo,ak smiem byt taka zvedava 😉 mne nepovedali konkretne ze preco to nevyslo ☹ no verim ze do tretice vsetko dobre dopadne 🙂

ellianka
5. máj 2008

taky ip 😉

gabika24
5. máj 2008

leni, super sliznica. tak tentokrát to určite vyjde 🙂 .
taky, neboj, bude to ok. budete vkladať dve?
tanittka, ináč, mne pri prvom sone už povedala doktorka,že môžem ísť dole, no potom zrazu, že ešte to pre istotu raz pozrie a bol tam aj druhý vačok 😵 - boli za sebou,tak ten druhý nevidela hneď až po dlhom pátraní. a to som mala beta hcg skoro hraničné 😅 - tak uvidíš.
eli, držím palčeky 🙂
no babenky, teraz nasledujú tie tehu vírusy, aby ste nemali "absťák" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

csilla76
5. máj 2008

takyn nebojkaj,este dovtedy sa ti to zvysi a mozno bude skorej transfer 🙂 drzkam palce silno 😀

takyna
5. máj 2008

ďakujem vás ste milé 🙂 , nejdem sem vnášať negatívnu energiu, ja som optimistka bude to ok , začnete stresíkovať predomnou a ja vás dostresujem všetky 😀 😀 😀 😀 a díkes gabča za tehu vírusíky, bude nám ich veľmo treba 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dyta
5. máj 2008

ahojte, 🙂
takynka ja mam dnes 16 deň, Harbulak povedal, že mam sliznicu nižšiu o milimeter, ale že vyzerá veľmi pekne.. tak
od dnes vkladam Utrogestan
zajtra maju volat z embryolog. a v stredu idem na to.. 😕 ... takže hlavu hore... ja to tiež nemám ideálne... 😒

ellianka
5. máj 2008

ahoj dytka 🙂 tak už aj ty začínaš...a akú vysokú sliznicu si mala?

lenka20
5. máj 2008

takynka - urcite po sone osmeho ti povie transfer skor - piatok - sobota najneskor 😉 nebojkaj 😵 este potvorka dovtedy krasne dorastie, uvidis 😉 dnes vecer si lognite s manzelom liter vinka cerveneho 😉
gabinka dakujeme za virusiky - mali by sme ti platit za tu ,,donasku,,kazdodennu 😀
dytus - tak super, coskoro bude drobec v brusku 😵 😵 drzim palceky embrystekovi/-om - kolko budes vkladat 😕
zuzlik - cestne slovo, ze len 2x po 2dcl 😝 naozaj 😅 inak - zavolaj si do heliku, mozno to tam uz dakde maju, kludne ich pootravuj 😉

dyta
5. máj 2008

7,5... Doki povedal, že vyzerá pekne... ale že jej ešte trochu chýba, aby bola ideál... tváril sa tak záhadne.. hm.. nemám z toho úprimne
povedané dobré pocity... ale keďže v stredu idem na transfer, tak to musí byť dobré 😵
eli a kedy voláš na výsledky, ako sa cítiš?...

ellianka
5. máj 2008

dytka, ja idem len zajtra na sono a pohovor s embryologičkou...dnes som len 13dc, tak uvidím akú vysokú budem mať sliznicu 🙂
gabi 🙂 😉 dík za tehu vírusky, poctivo si ich tu ukladám do zásoby
leni 🙂 no dnes si pre istotu toho vínka dám aj ja, lebo už začínam byť trochu nervózna 😀

dyta
5. máj 2008

lenka , idem prvý krát na vkladanie... myslím, že 2 zmrzlinky... na 1x sa asi ani nevkladá viac, neviem 😕
mám ich tam za 1. školskú triedu 😵

takyna
5. máj 2008

babenky podla sympatií asi vkladajú 😉 😉 😉 , dytka budeme ti držkať palčoke 😀 , môže sa na estrogén vínečko??? 😕

fedra
5. máj 2008

Ahojte ... chcela som sa popytat, nemate niektora spolocnu zdravotnu ?
Neviete mi poradit kam zavolat ak sa chcem popytat na ziadost IVF ?

zuzla80
5. máj 2008

Csillka kuk IP.

Fedri ja mám síce všeobecnú, ale keď sme minule zisťovali info ohľadne žiadosti, tak sme volali do Martinskej pobočky a tam sme si pýtali revíznu lekárku, ktorá to ma na starosti. Podľa mňa aj v spoločnej to asi nejak podobne funguje.

ellianka
5. máj 2008

fedri, ja mám spoločnú a patrím pod žilinu, tiež som volala revíznej lekárke ako zuzla.

lenka20
5. máj 2008

fedruska zavolaj do BA MUDr.Violettu Pisarcikovu, je to velmi mila pani posudkova lekarka, vsetky ziadosti schvaluje ona, najprv ich na pobocke kuknu a skontroluju ci mas vsetko poplatene a potom to ide do BA. Cislo neviem, ale mozno na nete bude alebo si pytaj od spojovatelky.
takynka urcite sa moze vinecko - asi budes troska rychlejsie pripitucka, ale su to len hormony, takze iny problem tam isto nebude 😉 aj tanicka mala od doktora prikazom kazdy den deci cerveneho 😉
eli - ja som uz rano mala hnackove stavy - vzdy mam take problemy ked som nervozna 😝

dyta
5. máj 2008

leni, taky, budeme mat rušné 2 týždne 🤐 😵

takyna
5. máj 2008

wau Lenka tak to dnes vyskúšam 😵 😵 😵 , suším flašku už dlho ☹ , dytka budú to riadne krušné časy... 🙄 🙄

cicuska
5. máj 2008

lauritka aky si mala test na hcg ze ti uz 8.den vyslo pozitivne?

ellianka
5. máj 2008

taky 😉 pozerám, že dnes budeme mať pekný tematický večer s červeným vínom 😀
ja som posledné dva dni strašne unavená a mám silnejší výtok...všetko to hádžem za vinu estru 😖

takyna
5. máj 2008

Eli ja som mala tiež výtok dosť silný pri ovulke, aj teraz ešte mám 😒

lenka20
5. máj 2008

eli - moze byt, estrogeny robia sarapatu, ale zase opytaj sa nejakej kozmeticky - na krasu je to vraj uuuuzasneeee, ved dneska takynka bola krasnejsia este ako minule, takze je to vazne pravda 😉 😵 😵
takynka daj si aj za mna 😉
baby - ja uz mam nervozitu z tych 2 tyzdnov teraz 😖 😠 zas ma bude triafat infarkt 🤐
cicuska lauritka este nebola na krvicke, az pozajtra ide 😉 a ty ako, uz si testla domka ci este je skoro 🙂

cicuska
5. máj 2008

lenka testla som prave dnes doma 9. den po a zatial nic