IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mia28
10. mar 2008

Zdravím všetky nastávajúce maminy!!!

Lenka,Takina ,Gabika hlavne sa nestresujteeeee!
To len uškodí, držím strašne palce aj na nohách.
Kočky držte sa,hlavne sa šetrite,nech vás chlapi troška
obskakujú,to je na tom najkrajšie ako zlato k tomu
pristupujú, tak strašneeeee zodpovedne,a inak už by
sa patrilo vidieť aj nejaké
výsledky tohto dlhého snaženia 🙂 🙂 🙂 🙂

fedra
10. mar 2008

Ahojte babulky ... tak ja mam este dlhe 4 dni do krvneho testu po IUI ☹
Bojkaaam. Dnes rano t.j. 11DPO som skusila doma test,no bol negativny,tak som smutnucka ... ale je mi zle ako psovi, psychikasi asi vybera svoju dan 😝

dior
10. mar 2008

prosím všetky už tehotné-pipka , dráčik, lucka.... poslite sem urýchlene tehu vírusíky,lebo je tu hrozná krííííza-ale rýýýýýýýýýýýchlo

čakateľky vydržte-hneď to bude 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵

lenka20
10. mar 2008

fedruska - ale to este nic nie je, ved si po IUI, to budes mat druhu ciarocku najskor 14.DPO, tak este par dni vydrrrrrz 🙂 4 dni ubehnu - ja viem, vlecie sa to, aj ja uz by som najradsej oslavovala jozefa s dzusikom 😝
zulka ahoooj - vitaj domka, uz si nam tu chybala, dufam, ze bolo dobre 😵

fedra
10. mar 2008

ja viem ... ale uz saliem ... ostatne ako ja vzdy
No jasne za budes s dzusikom .. no hadam nechces v tehotenstve pozivat alkoholicke napoje 😠

dracik1
10. mar 2008

babulky, co to tu citam....aka kriza....ved taky ma pekne embrijka, gabika tusim tiez, lenka ma mimi v brusku a fedruska caka na // 🙂
tak Vam ich posielam, kazdej 1000 x 1000 tehu virusikov.....
🙂

mirica
10. mar 2008

fedra- aj môj bol negatívny - a dobre dopadlo ..... posiela aj ja kopu tehuvírusííííkkoooovvvvv 😀 😀

dior
10. mar 2008

fedruška vidíš na naše tehuliatka sa dá spolahnúť, IUI to trvá trošku dlhšie-bábo má ešte kopu robotky,ale zvládne to ,ty len pekne klud 😵 😵 😵 😵

fedra
10. mar 2008

dakujem 😉

zuzla80
10. mar 2008

Fedruška nebuď smutná. Testy zbytočne zavádzajú. Mám s tým tiež svoju skúsenosť 😉 Dôležitá je krv a tá všetky verím, že bude pozitívna 😀

Dráčik ahoooj, ani neviem, či som ti zablahožela k tým tvojím dvom beťárom. Ak nie tak blahoželám 😀

Lenik, a kto ti robkal transfer doki alebo dokina?

mysiatko
10. mar 2008

ahojte stresmanky,pozeram ze to tu pekne graduje...buduce mamicky nam tu pekne stresuju...ale rozumiem lebo pred tyzdnom som tu takto stresovala este ja....tie 2 tyzdne su neznesitelne,akokolvek nato nechces mysliet neda sa to a moze ti rozpravat ktokolvek cokolvek...zelam hlavne vela trpezlivosti a sil...

gabika24
10. mar 2008

dracik dakujeme za virusy, dufam, ze sa mi ich podarilo chytit (ved vacsinou nemam problem s chytenim chripkoveho, tak to som si nacvicila na chytanie tehu virusov 😀 ).

som doma, inac aj mna bolelo brucho hned od transferu, aj krize, ale dnes je to ok. nemohla som ani poriadne lezat. nic ma uz neboli, len mam prsia nejake napnute (vcera ma strasne boleli aj tie)a sem-tam ma pichne.
fedra, na test je skoro.
snazim sa byt v pohode, ale inac sa to ani pri nasom malom stasticku, ktore je cele bez seba, ze som tolko s nim, ani neda 😀 😀 😀 . jedine, co mi vadi, ze nemozem (teda pre istotu) brat malu na ruky. tak si vylieza na kreslo alebo gauc a objimame sa 😀 😀 😀
pekny dnicek

zabkaevka
10. mar 2008

juuuuj kočky, ako vidím, mnohé stresujeme. No v práci sa snažím pomaly s kľudom všetko,ale aj tak sa bojkám, že ako to dopadne o týždeň na testíku. Ani kafčo som si nedala, ja kávičkárka 🙂 ale v pohode, viem sa zrieknúť. Takže len pekne všetky sa ukľudnime, a myslime pozitívne. Súhlasííííte ? 🙂 🙂

gabika24
10. mar 2008

jasne,ze suhlasime, ze myslime pozitivne, ved mame preco 😀 😀 😀 - ide velka tehu vlna a my na nej... 😀 😀 😀
ja tiez nekavickujem, ale za tu "obetu" to stoji....

lenka20
10. mar 2008

zuzlinka - transfer robil mcgyver 😀 bol podareny, sme sa nasmiali, lebo hned po mne sla na ET jedna kocka, tak ma nemohli nechta lezat na sale, takze mi doniesli postel a ja som sa na nu prehupla a mcgyver osobne ma dotlacil na izbu 😀 a ja vravim, ze ako dobre, mam full servis a on vravi, ze aj jemu by sa take pacilo, ze musi na seba vymysliet nieco, aby aj on si mohol uzivat taketo vymozenosti, tak sme sa rehnili, ze ked este troska veda postupi tak hadam sa mu zadari 😀 😀
dracik, mysiatko - dakujeme 😉
gabika ja sa k mojim prsiam nemozem ani priblizit, tak ma bolia ako svinka 😠

zuzla80
10. mar 2008

No baby ja to tu vidím na riadne tehu tsunami 😉 😀
Inak aj mňa počas môjho krátkeho "tehu" boleli prsia a mala som v nich také pichanie a to som nikdy pred tým nemala. Tak verím, že je to super znamenie.

tanitta
10. mar 2008

Ahojky.. kocky...
Zulka.. duracelky dobite, plna energie.. vitaj v reale 😉 ...
Kocky... cakatelky... neuspechov bolo v poslednej dobe uz moc... takze ... zacina uz faza dvoj-ciarkova..... drzkajte sa.. a hlavne nech vam ten cakaci cas ubieha co najrychlejsie...
... mame problemy z netom takze... neviem ako co a dokedy to takto potrva...zatial paaaaa

mirusch
10. mar 2008

Babenky, držím vám všetkým palce 😵 😵 😵 Myslím na vás. Musím vás sem chodiť kukať, lebo mi chýbate, tak sa ospravedlňujme za narušiteľstvo 😅 Inak, ste v tabuľke (album), keby nejaká zmena, prosím hlásiť.

ajuska212
10. mar 2008

mirush ja idem na krvicku 17.3.mozes dopisat do tabulky🙂

mirusch
10. mar 2008

Jéj, Ajuška, na moje narodeninky 😵 To bude isto pozitívne!

ajuska212
10. mar 2008

mirush fakt???tak to budem potesena🙂

lenka20
10. mar 2008

mirusch - krasna tabulka 😉
takze na zajtra drzime palce dionovke - dionovaaaaaa, thuj thuj thuj 😵

katy2
10. mar 2008

Ahojte! 🙂
u mna stav stale nezmeneny, dnes som 37DC a ani ovu este nebola 😠

zabkaevka
10. mar 2008

kočkyyyyy, možno hlúpa otázka, ale ako to je podľa Vás s etapou po KET a sexíkom??? 😉
mne na túto otázku doki hovoril, že v poho, len prvé tri dni po nie. A sestrička to potvrdila, hovorrila, že mám zabudnúť, že som bola na IVF (bolo to ešte vtedy) a normálne žiť. No my s mangelom sme po IVF (ktoré sa žiaľ nevydarilo ☹ ) vôbec neťuťu muťu, ale teraz po KET sme to už nevydržali 🙂
Máte s tým nejaké skúsnosti???

Mirusch, ja nie som v tabuľke ☹ mám ti poslať do IT moje údaje ?

lenka20
10. mar 2008

ach jo katy, ty si cakatelka 😅 neboj, mrska pride, mozno ovu teraz nie, ale mrcha isto, aj ked ta asi necha madam dlhsie cakat 😉 neskocis na gyn nech ta kuknu ci ti dozrievaju nejake foliky alebo aka je sliznica - ci mas vobec cakat nieco 😕 pre pokoj duse by som sla 😉

fedra
10. mar 2008

lenka a co je s dionovou ?
Citala som,ze zacala spinit ale viac uz neviem ... dufam,ze je vsetko v poriadku

katy2
10. mar 2008

lenka, meriam si BT a teploty su krasne predovulacne, nevyzera to na anovulacny cyklus. Moj dr. nema uzv a nechcem behat kade-tade... predpokladam, ze do nejakych 5 dni by mala ovu nabehnut... to som zvedava....

lenka20
10. mar 2008

dionovka zajtra ma testovat...
zabka - ja nekeksikujem uz straaaasne davno, aj kvoli tomu, ze mam pozitivne protilatky na manzelove SPM, takze by to asi nerobilo dobrotu 🙂 tak neviem...ale ja by som to aj tak neriskla 😕

ellianka
10. mar 2008

zdravím 🙂 všetky budúce mamičky, ktoré už opatrujú svoje malé rybičky v brušku

ellianka
10. mar 2008

začína tu narastať krásna jarná tehu vlna, tak dúfam, že aj ja sa k nej čoskoro pridám 😉
od dnes začínam čakať mršku a potom hup na vec 🙂