IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zuzi01
13. mar 2008

Fedra, je mi veľmi ľúto ☹ .....
Teraz ako pokračuješ ???

kika312
13. mar 2008

No co uz ! Len nech necakam dlho na MS,lebo sa mi dalsi KET oddiali.Ty mas tolko vela zmrzliniek 🙂 Ja som mala 23.vajicok.A museli rozmrazit 6.,aby som mala 2.Ale prajem ti vela stasticka nech sa ti podari a statistika nech stupa.PA

gregy
13. mar 2008

Fedra je mi to ľúto 😔

fedra
13. mar 2008

zuzi ... tento mesiac dalsie IUI. Skusime este dva pokusy. Po druhom vypiseme ziadost na IVF.

zuzi01
13. mar 2008

Fedra, veľmi Ti držím palce, aby vám to vyšlo.....

fedra
13. mar 2008

a co vy ?

zuzi01
13. mar 2008

ja idem na laparku...
máme s Gregy jeden termín aj jedného lekára 🙂

kika312
13. mar 2008

fedra ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

fedra
13. mar 2008

tak sa moja drzkaj a nech su len same dobre info.
Daj mi potom vediet ako sa drzis a ako laparka dopadla. Budem drzat palceky

zuzi01
13. mar 2008

Ďakujem Fedra.. 😉

gregy
13. mar 2008

Dík fedra dáme vedieť a tebe prajem veľa síl do ďalšieho snaženia 😉

gabika24
13. mar 2008

fedra, je mi to luto... 😢
inac, ja uz stresikujem, lebo som sa utrela a bolo tam trosku ruzovkastej zmesi. 😠
neviem, ci som sa skrabla, ked som si davala utrogestan, lebo som bola strasne sucha alebo je to predzvest niecoho... - ale bolo to s trochou utrosu.
tak neviem, nejdem to riesit, nech sa deje, co sa ma... 🙂

katy2
13. mar 2008

Ahojte!
fedra, palculienka 😔 😔 😔 su to tazke okamihy, je mi to luto... ale prajem vela sily ist dalej a nevzdavat sa....
gregy, to je fajn, ze sa to tak dobre vyvija a ze sa to posunulo.... uz si blizsie k cielu....

gregy
13. mar 2008

Ahoj katy! Áno je to super ja som sa dnes strašne potešila 😀 😀 😀 Ešte včera som pílila mužovi uši že ja už chcem ísť a on sa na mna len tak súcitne pozeral "že vydrž" a ľaľaho! Ešte si rozmyslím tú laparku a šup šup na vec. Ozaj a tebe robili nakoniec tú dialtáciu alebo si už ok aj bez toho?

katy2
13. mar 2008

mne robili dilataciu, a stale cakam na ms... uz som 40DC a este som nemala ani ovu.... takze na KET si este pockam... najskor bude v aprili 😔 este ma mozno aj predbehnes... nam sa lepi smola na paty..... 😔 😔

zulka29
autor
13. mar 2008

Fedra, Palculienka 😔 😢 😢

Gabika, daj na mňa, ružový výtok znamená hniezdenie 😵 veštím ti tehu 😉

gregy
13. mar 2008

Katy hlavu hore! A nedá sa jej neako pomôcť? Konzultovala si to s dr?

katy2
13. mar 2008

gregy, nema vyznam to uponahlat... je to nasledok stimulacie pred IVF... telo sa s tym musi vysporiadat samo a hlavne prirodzene....

steva
13. mar 2008

ahojte.Katy ja tiez este nic a to som uz dnes 44 DC.

gregy
13. mar 2008

Nuž tak to ti ostáva len čakať? Tak veľa trpezlivosti ti prajem 😉 ja už idem dom, majte sa.

katy2
13. mar 2008

pa, gregy...
steva, tak to si ma "potesila" - aspon nie som sama a asi je to fakt normalne po tej stimulke.... 😠

gabika24
13. mar 2008

zuzlka, dakujem 🙂 - naozaj si ma potesila, bodaj by si mala pravdu. moooooc si to zelam - ale ved kto nie, ze?
drzte sa babulky, musim... 😉

zabkaevka
13. mar 2008

koooočky, tak čo sa to deje, ani palculienka, ani fedra ☹ už normálne bojkám bojkám aj ja ☹ juuuj ten pondelok sa vzďaľuje. Hmmmm ale aj dnes som odolala pokušeniu, a nešla si kúpiť testík. radšej už počkám, veď už len 3 dni. ale chcela som tu vidieť viac pozitív, aby som mala iskierku nádeje aj pre mňa.
tak sa držkajte všetky, aj ja budem a pokúsim sa nestresovať a toľkých nedobrých správičiek.
kočkz inak aj ja mám výtok, ale taký žltkastý, neviem čo to, takéto mával zriedka ale aj to pri plodných dňoch. tak neviem. no utrogestan nemám naordinované teda z toho to nemám. hmmm

Kika, to odkiaľ vieš že ti klesla hodnota HCG?? bola si na vyšetrení??

ajuska212
13. mar 2008

babule Fedri aj Palculienka strasne mi je to naozaj luto ☹ ale nevzdavat sa hlavu hore a bojujeme dalej🙂zabka aj ja uz mam stres po dnesku v pondelok aj ja idem a normalne sa bojim bojim 😨

kika312
13. mar 2008

Zabka ahoj.......ano bola som v pondelok.Nebojkaj sa ,co sa ma stat sa stane....ja som sa uz tak tesila. 🙂 Ale ty uz musim zacat tehu vlnu.Akotoze neberies utrog.?Kam chodis do CAR

lauritka
13. mar 2008

babulky ako to tak citam, tak tie KET-ka nemaju skoro ziadnu uspesnu statistiku fuhaaaa---- 🙄 podla mna ich zle rozmrazuju, alebo ja uz neviem. 😕 mne sa to posuva a posuva...dievcata na mna nemate- ja som 77 DC 😀 katy nebudem daleko od stovky 😔

ajuska212
13. mar 2008

lauri to nemyslis vazne a ako sa citis normalne????nemas nafucane brucho alebo bolesti krizov podbruska uplne v pohode si????

lauritka
13. mar 2008

ajuska mala som v pondelok strasne bolesti ☹ nafucana. krize proste typicke pred mrchou...potom dva dni uplne slabunke spinenie a nic..zase som na zaciatku 😔 podla uzv je vseko v poriadku..len proste este nebola dostatocna sliznica na odkrvacanie..tazke idem dalej a od ovulky mam brat duphaston.

ajuska212
13. mar 2008

chudiatko moje tak uz to vydrzkaj drzim palce nech sa ti to spustiiiiii 😀 ale len v tvojom pripade ja to nechcem🙂 🙂 🙂 🙂

lauritka
13. mar 2008

dakujem ajuska...uvidime dalsi cyklus 😵