IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

ingulka
31. jan 2008

lauritka.... aj tebe volali zo SPLNu vysledky? Lebo ja som si na mob nasla zmeskany hovor uz okolo 12.15.... 😉 a to som mala volat az o 14hod...

lauritka
31. jan 2008

😕 ingulka mne nevolali....ja som stale volala ...zeby uz mali iny system ? ;)

ingulka
31. jan 2008

no to neviem... a este som dostala aj "zdrba" ze take dolezite spravy a nemoze sa mi dovolat ;) hrozne mila osobka...

lauritka
31. jan 2008

😀 sestricka ti volala ?? a nepamtas si cislo???? 😕

ingulka
31. jan 2008

lauritka nie, ale mam v mob... bola to pevna linka.. nie mob cislo.. potrebujes ?

lauritka
31. jan 2008

ingulka ja myslim cislo ake si mala hcg ;)

ingulka
31. jan 2008

laurita.. aha... uz mi nepali 😉)) nie.. ona nehovorila a ja som sa v tom radostnom osiali zabudla opytat... prezistim v pondelok a podam hlasenie.. to potom uz len uzv ? krv uz neberu ? kedy sa potom ide na prve uzv ?

lauritka
31. jan 2008

ked sa ti to potvrdi z tej krvi uz ju neberu...a asi o dva tyzdne uzv...neviem uz presne.. 😨

ingulka
31. jan 2008

lauritka.. dakujem.. idem kuk TV... pa

gabika24
31. jan 2008

babulky, ktore mate uz v brusku babatka vela stastia zelam a hlavne len pozitivne vysledky 😀
drzkajte sa, myslim na vas - mooooooooooooooooooooooooooooooc drzim palce 😉

zulka29
autor
31. jan 2008

Ingulka, blahoželááám, držkajte sa 🙂

Zuzla, ani Kvetka tu neboli ? 😢 😕

mirusch
31. jan 2008

Zulka, Zuzlu som tu videla, že ok, ale neviem čo je s Kvetkou, neviete? Mala to KET?

lenka20
1. feb 2008

ahojte, zuzla vcera bola doma/na ceste / takze nepisala, len pisla sms. kvetka sa cely den neozvala, dufam, ze je vsetko OK Kveti 😕
jujka - ako moja, drzim palce, si na rade 😉

lauritka
1. feb 2008

lenka ahoj..ake je to chilly ? 😉 nepali zaludok?

lenka20
1. feb 2008

este neviem lauritka, chcem to zacat brat az od stredy, lebo v stredu rano mam to imuno, tak aby boli vysledky objektivne, potom oznamim pocity 😉

lauritka
1. feb 2008

🙂 dobre leni..hadam nas neporazi 😵

lenka20
1. feb 2008

neporazi lauritka, sme snad dake raketacky, no nie 😀

kvetka2
1. feb 2008

dobré ráno raKETacky!!! 🙂
tak sa hlásim, včera večer mi nechcel naštarovať konik
Tak sme dali včera upsešne 2 embrijka do bruska 😉 obe čo rozmrazovali sa krásne chytili a delili dalej.
Trosku mi to ale komplikuje nejaký bacil, co mi našli ,ale dr. mi povedal, že sa nemám vobec vzrusovať, že to bude ok a mám to preliečiť len liekmi na vkladanie. Tak mu verím a dúfam, že to bude ok.
Stretla asom aj Zuzlu v Helíku- my sme práve odchádzali a ona sa práve chystala. Tak bude isto všetko ok.
Držte nám prosím palceky.
Jujka, držím tebe celé paste. nech to dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

kvetka2
1. feb 2008

a zulka gratulujem k 3 embrijkam v brusku 😉

lauritka
1. feb 2008

😉 kvetka tak nech sa u teba pekne zabyvaju ;) ostavas na PN ???

lenka20
1. feb 2008

kvetka supeeer, uz som sa zacinala bat, ale konik vcera bol uplna mrcina. gratulujem k dvom krasnym embrijkam, naozaj to ide skvele, zatial sa vsetky embrijka pekne rozmrazili, dufam, ze to takto pojde dalej aj s jujkou, saviou atd. neviem, kto je potom na rade.
takze opatruj si dva pokladiky a na valentina cakame // 😉 😵

kvetka2
1. feb 2008

ahoj lauritka, nie len dnes mám volno, tak budem do pondelka vylihovať a potom do práce. Ale pokúsim sa šetriť sa 😉
lenka dakujem, veru kontrolu mám 14.2. - dúfam, že teta mrcha nepríde

lenka20
1. feb 2008

fuj mrcha mrchata nech ide k tym, co po nej tuzia 😀 a nas snazilky nech obchadza, najma tie, ktore uz maju v brusku deticky 😉

lauritka
1. feb 2008

😉 kvetka ja tiez hodlam polihovat aspon tyzden 🙂 kym sa malicke neuhniezdia 😅 akurat, ze sa mi vlecie to cakanie 😔

tanitta
1. feb 2008

Cauky....babky raketky;).....
kvetk, zulzla, zulka... drime palce nech sa tie male raketky v brusku pekne upelesia;)... no a kto tezaz dalsi startuje??
.. zeby ja?... lenka?.. a?.... 😉 paaaaa

zuzla80
1. feb 2008

Ahoooojte Rakeťáčky 😉
V prvom rade Jujka veeeeľmi držím palčeky na dneska tfuj tfuj tfuj 🙂

Ja sa poslušne hlásim. Mám u seba dvoch drobčekov, ktorý sú vraj peknučky. Tak už len ten pozitívny výsledok k tomu 🙂 Museli však rozmraziť všetky štyri embryjka a už nám neostalo nič na mrazenie. Ale to nevadí.
Transfer mi robika dokina Gaťová, poviem vám, že sa tam so mnou poriadne piplikala. Bola super. Nechali ma ležať na operačnej miestnosti a k tomu mi nechali zapnutý utz, kde boli naši drobčekovia, tak som ich stále obkukovala, taký boli nádherny a dohovárala som im nech sa im u mňa páči. A dokina ešte nakazovala mojmu mužovi, citujem: "Ta chruňo poriadne sa postaraj o totu Noriku" 😀 . Sme sa z nej toľko nasmiali. A stretla som aj Kvetku-už tehulku 😀 Poviem vám, že je to poriadna sympoška 🙂 😵 Inak dnes som už v práci, ale veľmi sa nenamáham. Trošku sme mali s mužíkom výčitky, lebo sme trochu pobehli na autobus, hneď po transfere, aby sme stihli vlak. Tak dúfam, že sa embryočka nevytriasli 🙂

Zulka tehulka ahooooj 🙂 Takže ty máš až 3chrustíkov, blahoželááááám. Som na teba tak vo vlaku myslela, že už si určite po transfere. Držkam palčeky nech to dobojujeme všetky do úspešného konca.

Idem si vás prečítať a určite sa ešte ozvem. A ďakujem, že ste na mňa mysleli, je fajn vedieť, že niekto na vás myslí 😉

dracik1
1. feb 2008

zuzli, tak nech sa malickym u teba zapaci 🙂 , jujka, drzim palce, nech ti to vyjde....
baby, posielam vam tisicky tehu bacilov 🙂

lauritka
1. feb 2008

zuzla setri sa ;) enc sa enbyskovia cisti asuper.
lenka , tanitta aha co som videla 😕

lucies • Dnes o 09:15

Tanity, přesně tak mi to řekli na imunologii, když jsem tam volala, abych se objednala. Řekli mi, že jestli mám protilátky proti trofoblastu, tak se to dá zjistit max. do 1 měsíce od potratu (pak vymizí), ale že mají plno, tak at prijdu za 5 měsíců... Byla jsem z toho tehdy uplně hotová a v podstatě se později ukázalo, že to tak bylo a mohli jsme si možná ušetřit hodně trápení, kdyby se testy udělaly včas... Takhle jsme léčili jen protilátky proti spermiím a v případě dalšího těhu kontrola v 6tt (to už ale bylo pozdě).

tinucha
1. feb 2008

Ahojte kočky. Pozerám, že ste už tri po úspešnom transfere, tak nech sa fazuľky vo vašich bruškách majú krásne a nech ich opustia až o nejakých 9 mesiacov. A prajem vám, aby vám tie 2 týždne zbehli najrýchlešie ako môžu. 😀 Všetky užívate chilli omáčku alebo tie tabletky čo ste písali? To len aby som vedela štatisticky, či to vychádza aj za pomoci chilli. Ja si občas chilli omáčku dávam, aby som si na ňu zvykla. 😉

lauritka
1. feb 2008

tak este raz zuzla..nech sa emryska citia super 😵