IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dracik1
17. mar 2008

zabka 😔

baby, co sa deje..........................????????????????????????????
ved nie je mozne aby od nasej poslednej tehu vlny nebol nikto tehotnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

baby, strasne Vam vsetkym drzim palce

mirusch
17. mar 2008

Zabka a robili vám všetky vyšetrenia? Boli ste aj na imuno? Genetike? Popátraj trošku a potom hor sa do ďalšieho KET, nenechaj bábätká dlho čakať, isto to skúšaj ďalej!!! Bojuj.

mandy55
17. mar 2008

nezufajte, my to zachranime 😀 myslim tie co su aktualne po ET alebo nan cakaju, ako ja

annaanna
17. mar 2008

pridávam sa k tebe mandy.... ako tá záchrana... 😀

takyna
17. mar 2008

zabka, neviem to vyjadriť slovami, ale som s toho veĺmi smutná, neviem ako dopadneme my, ale keď prejde čas tak určite túžba, zvýťazí nad zlou silou a ty pôjdeš znova ďalej až do úspešného konca, ja ti strašne držím palce pá

ellianka
17. mar 2008

zabkaevka 😔 je mi to ľúto...nenachádzam slová, tak len držím palce aby budúcnosť priniesla radostnejšie okamžiky a samozrejme tie dve malé // na ktoré tak všetci túžobne čakáme...

gabika24
17. mar 2008

ahojte babenky.
zabkaevka,je mi to luto.. 😢
inac baby, ja tomu fakt nerozumiem.
s tym krvacanim je to take divne, mala som krv iba vtedy pri utreti a potom este raz trochu, potom uz zasa vobec nic az doteraz. tak tomu fakt nerozumiem. vlozku mam stale cistu (aj vtedy som mala), bolo to len pri tom utreti. tak uvidim vo stvrtok. drzkaj palce. papa - snad tu tehu vlnu koncecne rozbehneme.
takyna, snaz sa 😀

zabkaevka
17. mar 2008

ahojte kocky, dakujem krasne za podporu. ano, pojdem to este raz skusim, pojdeme s mangelom 🙂
miruch, myslim ze genetiku embryjii nam nerobili, len nasu, pred IVF este. A imuno je co?? ake je to vysetrenie. Vraj ja mam komplet vsetko OK. tak ja neviem. revem jak sisi ☹ a pijem uz druhy pohar cinzana. to mam rada 🙂 tak ma to cele trapy, veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi
Ale mandy, annaanna, dufam, ze vy nastartujete tu tehu vlnu, ktora sa nie a nie doterigat na nase pobrezie 🙂 a potom sa snad aj ja pripojim 🙂
mangel mi dnes povedal, ze by mi dnes zniesol modre z neba, to mi fakt daaaaaaaavno nepovedal. ale ja chcem len jedno na svete. babetko ☹ aspon jedno. takze dnes budem zla na seba, to pôitie myslim, ale od zajtra sa budem opat o seba starat. teda ziaden alkohol a zostanem pi nepiti kavy. co je u mna fakt velky ustupok, pretoze ja som neskutocny kavickar, bola 🙂 ale nevadi, vsak dolezita je dobra "pôda" pre embryjko 🙂
hore hlavu, aj moju aj vašu kočky snažilky, a čakateľkám na výsledok, držíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím pršteky. cmuk

dyta
17. mar 2008

ahojte kocky,
zabkaevka - citala som si niekolko stran do predu... ☹ ☹ ☹
.. to sa neda vyjadrit slovami.. je mi to fakt luto.. mna caka 1.KET a bojim sa strasne toho...
... baby preco prave my?... co sme komu urobili? ☹

dyta
17. mar 2008

baby, neviete ako andrejka 121?.. dnes si mala volat na vysledky... dufam, ze aspon ona..
toto nie je mozne.. ze nikto nic... co je to za obdobie? 😒 😒

mirusch
17. mar 2008

Zabka, dobre na to ideš, posmúť si a potom hor sa do boja. Máš veľké šťastie, že máš takého dobrého mužíčka, váž si to. To tiež nie je samozrejmosť.
No, imuno je, či si tvoje telo nevytvára protilátky voči embrijku. Neviem, či to robia v SR, opýtaj sa dokiho, čo to vôbec u vás má zmysel.
Mate 4 embrijka, to su 4 detičky, mysli na to, oki? A je im tam chúďatkám zima... 😉

annaanna
17. mar 2008

žabkaevka - pekný úsmev na perách..... a hlavu hore!!! Určite sa to vydarí na budúce 🙂

renusa
17. mar 2008

Ahojte bambuľky 😉

akosi sa to tu točí stále okolo negatívnych výsledkov, je mi ľúto všetkých, ktorým to nevyšlo 😔 ale baby nevzdávajte to a treba to dobojovať do úspešného konca 🙂

a samozrejme čakateľkám prajem krásne // 😉

mám taký dojem, že ako napísala dracik, že tá tehu vlna, ktorú začali pred Vianocami.....nie a nie zasa nabehnúť 😔 .....ale čo ma najviac rozčuľuje, rozmýšľam, že ja som ju vtedy asi pretrhla 😠 tak kto sa dáva na to, aby konečne zasa začala 😎 😎

no a ja už mám poukaz na kúpele schválený, tak sa teším aspoň z toho 🙂 potrebujem poriadny oddych, aby som potom začala premýšľať nad ďalším pokusom 😎

Tak dobrú nôcku všetkým a krásne sníčky 😎

pifpaf8061
17. mar 2008

Renusa... ahojky... Ja som len nakukla z inej témy... ale čoskoro sa budem aj Ja tu zjavovať, bo na budúci mesiac sa chystáme na 1 KET...
viem mi niekto, prípadne chce mi niekto k tomu niečo viac povedať, lebo vôbec neviem, čo ma čaká... samozrejme, že to nebude až také náročné ako IVF... ale ozaj nemám prehľad čo to všetko obnáša...

ajuska212
17. mar 2008

ahojte tak negativne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ajuska212
17. mar 2008

a je mi to strasne luuuuuuuuuuuuuuuto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kika312
17. mar 2008

ahoj aju .jA VIEM AKO TI TO JE LUTO.Aj mne je to luto ,ze to nikomu nevychadza,ale co uz ☹

lenka20
18. mar 2008

raketky co sa to tu zase deje 😠 😠
zabkaevka, ajuska - zlaticka, je mi to velmi luto, tak som dufala, ze aspon vam sa to podari 😖 😢 😢 😢
je to strasny pocit - viem, kludne poplacte, popite..... baby - jedno stastie, ze mame takych skvelych manzelov a taku silnu psychiku, ine zienky by to uz davno zlomilo, ale my sa nedame, hm 😉 ideme dalej, co vy na to 😉 snehuliaci cakaju, ajuska aj ty mas este mrazacikov 😕 tak to vyjde na dalsi pokus 😉 musite byt teraz silne a nevzdat to....
ahoj renuska 😵 takze uz balis kufre do kupelov, bude ti dobre, troska zavidim 😉 ale iba trosicka 😉
pifpaf ahoj, caka ta uzivanie estradiolovych hormonov od zaciatku MS, v polke cyklu jedna kontrola sliznice ci pekne rastie, uzivanie utrogestanu a potom uz len transfer.... je to ovela jednoduchsie ako cele IVF, aj financne ta to vyjde do 5000 aj s liekmi.... drzim palce...

lenka20
18. mar 2008

inak - palenie a bolenie preslo odkedy si nevkladam utros, vcera uz ani ziadne spinenie, akurat dneska rano zase troska krvicky, resp.takeho slizu cervenkasteho - sorry, ze to tu tak popisujem, je to fujto, viem 😝
uz nech je zajtra nech uz konecne viem co sa deje 😠
no a este som zabudla rano uzit ethinylestradiol, takze svoju davku dostanem az poobede 😝 hadam to nebude robit problemy....

mapa73
18. mar 2008

Zabka, ajuska ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Už ani neviem čo k tomu dodať, hádam len, že držím palce 🙂

Leni, veľmi držím palce aj tebe a dúfam, že už aj s takynou rozbehnete zajtra tehu vlnu. (myslím, že aj taky ide zajtra)

fcielkafcielka
18. mar 2008

ajuska212 je mi to moc moc luto...ale este stale mate mrazacikov a ti isto budu vacsi bojovnici! Len treba verit. Drz sa, Mojka.

takyna
18. mar 2008

ahojte kočky
ajka 😢 je me to strašne lúto, ale nádej umiera posledná a ty si bojovník, a tý sa tak lahko nevzdávajú 😉 , ja verím, že to dokážes 🙂 , drž sa 😵

veracruz
18. mar 2008

ajuska ☹ ☹ ☹ hrozne ma to mrzi...
baby, co sa to tu deje? nikomu to nevychadza... uz by sa naozaj zisli nejake pozitivne spravicky....

mapa73
18. mar 2008

ahojte 🙂

takyna
18. mar 2008

ahoj mapka, very 🙂

mapa73
18. mar 2008

Taky, kedy zajtra ideš?

csilla76
18. mar 2008

ahoj kocky 🙂 trosku sa vam miesam do diskusii,dufam ze neva 😉 takyn zajtra testujes aj s lenkou?juj tak pfuj,pfuj ,pfuj drzim palce aby to vyslo.a ostatne nesmute viem ake je to a mne je tiez velmi luto ze to nevyslo ale nevzdavajte,najblizsie to vyjde. 🙂

csilla76
18. mar 2008

renusa a do ktorych kupelov sa chystate ak sa smiem opytat? 😉 aj my ideme,mame tiez rezervovany velkonocny pobyt,a tiez chvaleny poukaz tak sa uz tesime ze si trosku oddychneme a potom zacneme s pripravami na dalsie ivf-ko. 😉

veracruz
18. mar 2008

caute baby 😉

takyna
18. mar 2008

ahoj csilík, ďakujeme
🙂
mapka dúfam, že vstanem ráno skoro , chcela by som tam byť pred siedmou