IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

jana24
3. apr 2008

Ahoj Zulka, tak zajtra sa stretneme v GF, ja idem na odber, mam tam byt o 7.15 hod. Ty tam budes kedy?

pipka
3. apr 2008

zulinka moja tak zajtra siiiilno drzim palce, dufam, ze ma budes nasledovat 😵 😵 😵

katy2
3. apr 2008

ja idem zajtra na KO na uzv. Som zvedava, ci mi uz povedia, kedy bude KETko. Zajtra som 9DC

hava77
3. apr 2008

katy to je fajn ze uz jkonecne sa s tebou nieco deje 🙂 🙂 🙂
po tolkej smole ti velmi drzime palce. 😉 som rozpravala vas pribeh manzelovi a ten sa stale na vas pyta. tak mu poviem ze uz to mate za par 😉
a kolko drobcov nechate vlozit? zeby 3 🙂

tinucha
3. apr 2008

Zulka, aj ja ti na zajtra držím palce, nech sa zmzlinky zahryznú na 9 mesiacov! 😉

Katy, držím palce na kontrolu. 😉 🙂

kikina666
3. apr 2008

katy2 aj ja som 9.den cyklu pred KETko, ja idem na sono az v utorok buduci tyzden

kikina666
3. apr 2008

zulka drz sa zajtra a tfuj tfuj tfuj a aby si o dva tyzdne 😵

betianka
3. apr 2008

zulka držím ti moc palce na zajtra, aby sa emrýšteky chytro chytili a už nepustili 🙂
jani a tebe prajem veľa vajok 🙂

lenka20
4. apr 2008

raketky spadli sme az na str.2 - hanbaaaaaa 😀
zulinka na dnes nech stoja vsetci anjelici pri tebe a nech sa tym 3 drobcekom u teba zapaci, thuj thuj thuj 😵 😵
dneska nam tusim testuje hava - havka - vyzera ze mas dobru naladicku, tusim sa niekto testol a tusim nieco videl na testiku alebo sa mylim 😉 😵 😉 nooo, akosi sa mi vidi, ze sa stehulnieva u havovcov 😵
katy - nech ti kontrola krasne dopadne a konecne mas krpcov v brusku po tom dlhom cakani 😵 😵
pipinka - dneska prosim napis ako sa ma dracik, dufam, ze vsetko OK, pozdravuj ju odo mna 😵

takyna
4. apr 2008

Zulka držím palce aby sa mrazáčiky riadne zahryzli a nepustili 🙂 😵 🙂

juja
4. apr 2008

Dobré ránko všetkým raketkám 🙂

Zulka silno držím všetky palčeky nech to tentoraz už šťastne dopadne. 😵

steva
4. apr 2008

Zulka silno drzim palce na dnes.Hava aj tebe drzim palce 😵 😵 😵 😵

zuzla80
4. apr 2008

Zulinka veeeeľmi dnes na teba myslím a držím palce, aby to drobčekovia nevzdali a bojovali tak silno ako bojuje ich maminka. Držkaj sa

Raketky pozdravujem Vás všetky a prajem pekný predvíkendový dník paaaa

katy2
4. apr 2008

Ahojte!
zulka, drzim velmi palce! 🙂
ja mam KET 11.4. 😵

fcielkafcielka
4. apr 2008

Ahojte raketky, zas Vam sem leziem 😅 ...len som chcela povedat, ze Zulke moc moc drzim palceky! 😵

zulka29
autor
4. apr 2008

Babule ste take strasne zlate 🙂. Ja uz nadopovana liekmi cakam na hodinu H, za 30 min. idem na to 😉, som ako mechom prastena z ditiadenu B-). Potom sa ozvem, ahojte.

katy2
4. apr 2008

zulka, strasne drzim palce!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

lenka20
4. apr 2008

katy - to je super, tak sa aj ty uz dockas 🙂 😵
zulinka - no a co, aspon raz si mozes legalne vyskusat tabletkove opojenie 😀 😀 😀 drz sa moja, a hlavne embrijka nech sa ta chytia ako male kliestiky, krasne tehulkovanie nech je z toho a dlheeeeeeeee 😵 😵 😵

zulka29
autor
4. apr 2008

Katy o chvilku ma budes nasledovat 😉 ubehlo to celkom rychlo, ze? 🙂
Lenik 😉

katy2
4. apr 2008

zulka, po tolkom nekonecnom cakani to uz ide velmi rychlo.... 🙂

kikina666
4. apr 2008

zulka29 tak ako to prebehlo ? ja idem na ket buduci pondelok prvy krat, este si uzivala nejake lieky okrem ethynilestradiolu ? a aj nejaku injekciu ?

ajuska212
4. apr 2008

zulka29 strasne drzim palce myslim na teba posielam vela pozitivnej energie a krpci nech sa zahryznu ako kliestari a drzia sa tam 9 mesiacov🙂drzim palce🙂tfuj tfuj tfuj🙂

gabika24
4. apr 2008

zulka, držkaj sa 🙂

dyta
4. apr 2008

ahojte,
chcem sa spytat brali ste niektorá estrofen??? Pripravujem sa na KET-ko a prave som si bola zobrat z lekarne lieky
a leták k liekom mi moc nesedi 😖

mirinda10
4. apr 2008

dyta aj ja som si bola zobrat estrofem a zacnem to brat ked pride mrska a tiez idem na 1 KET ale estrofem som brala aj po ET pri IVF takze asi to tak ma byt ja zacnem s jednou, potom dve a asi po tyzdni az 3x za den

dyta
4. apr 2008

ahoj, ja takisto, okolo 13. by som mala dostat a idem na to.. ale tie tabletky vyzeraju skoj ako antikoncepcia 😖 nie? aj to balenie je nejake zvlastne..
ja by som mala začat brat 3x1 každy den a potom nejaky 14 den priberam aj ustroges.
mala si aj transfer prvý krat po IVF? 🙂

takyna
4. apr 2008

Katy nech ti to doubieha do tehulovského konca 🙂

takyna
4. apr 2008

tanitka sa neozívaš kedy začínaš soft???

dyta
4. apr 2008

zuzik, držím palčeky 🙂 😉

mapa73
4. apr 2008

Ahojte! 🙂

Zulka, držím palce, nech sa riadne zahryznú 🙂

Hava, tebe prajem krásnu sliznicu a vysoké HCG 🙂