IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kikina666
9. apr 2008

kvetka2 ja som mavala takychto obyvatelov dost casto, cim skor pojdes a cim skor ti da lieky tym lepsie , ked ti da lieky po tyzdni zaberu zvacsa davaju polygynax to su antibiotika, ktore celoplosne zaberaju na vsetky mozne chlamydie a svinstva

mysiatko
9. apr 2008

kikina dakujem za info...nejdem na laparku ja ale kolegyna a poriadne stresuje tak som ju chcela ukludnit...streswomenka

kikina666
9. apr 2008

tak ju ukludni, nema sa coho bat, je to v poho, chvilu si pospi a ma to za sbeou 🙂

kika312
9. apr 2008

mysi pisala som ti IP...videla si?

mysiatko
9. apr 2008

jezis kika ja slepuch idem kuknut...som si vôbec nevsimla 😉

lenka20
9. apr 2008

kvetuska ahojky, tak teba trapia obyvatelia, hmmm, ale uz nech sa pracu a uvolnia miesto bambulke 😉 😵 😵 rada ta tu zase vidim 😵
nestihala som vobec pisat, nastastie uz je po skoleni, tak sa da....
mrcha zatial v nedohladne, to spinenie od vcera vecera sa nezopakovalo, kukla som na wecku 😀 😀 bude prekvapko 😉
tanicka tak ked uz mas aj liekovy arzenal tak sa uz len chytro poliec, pregnyl som nikdy nepichala so bruska, vzdy do svalu, ale ked ti to tak povedali tak nie je co riesit hadam...a neboj, bude to dobre, caka ta tehu a uz kazdu chvilu, musis hlavne vyzdraviet 😉
zuzlicek ahoj 😉

tanitta
9. apr 2008

Kvetka.. ahoj veru uz som ani ja teba dlho nevidela... 😉 ...
Leni... 😉

kvetka2
9. apr 2008

kiki no ved uvidím, zajtra dám vedieť, čo vymyslela teta doktorka
lenka, tiež si myslím- tiež sa bacily dotrepú ked netreba- asi som stále nejaká oslabená- tak prišli na návštevu a držia sa ma 😖 hnusoby
lenka, kolko musíš čakať na ket?

katy2
9. apr 2008

Ahojte, raKETky 🙂
Co mame nove?

lenka20
9. apr 2008

nemusim cakat kvetuska, ale dala som si este nejake vysetrenia dorobit tak sa nechcem pustat do dalsieho ketu bez vysledkov. v piatok mam konzultaciu s krajkom a dnes sa dozviem,k ci mi svokruska vybavila genetiku rychlovku... pozerala som, ze ste to tu rozoberali, tiez sa trocha obavam, lebo sme v rodine mali nedonositelnost dievcatiek, chlapci boli OK,problemy s tym mal mamin brat, moje chabe znalosti genetiky mi vravia, ze pokial bol problem s dievcatkami tak by to malo byt na chromozome X, ktory ma od mojej babky, teda zeny v rodine by mali byt len prenasacky...ale neviem, preto aj chcem tu genetiku. ale dufam, ze sa niiiiiic nenajde a tie problemy s uhniezdenim su len nahoda....
tanicka ahoooj 🙂

renusa
9. apr 2008

Ahojte 🙂
dlho som sa neukázala, ale nemám nič nové 😎
iba Vás chcem pozdraviť všetky a že všetkým držím palčeky.....

Tanitka, prosím Ťa Ty by si mi vedela asi poradiť, myslíš, že by som mala šancu aj pri IVF soft, keď som vždy mala aj pri vysokých dávkach najviac iba 5 vajok, a z toho iba 3 zrelé 😒

lenka20
9. apr 2008

ahoj renuska 🙂 😵 a nemala si ty byt nahodou v kupeloch 😕 😕
katy ako vidis sme cakatelky, ale ty uz budes zanedlho maminka tehulka 😵 😵

kikina666
9. apr 2008

katy uz sa ti to krati coby dup 11.4., za dva dni budes tehulka 🙂

renusa
9. apr 2008

ahoj lenuška 😎 ešte sa len chystám....musela som odložiť na koniec mája......teraz ešte usilovne pracujem...ale potom budem intenzívne odpočívať 😀

katy2
9. apr 2008

tak vsetkym cakatelkam prajem, aby boli cim skor cakatelkami na potvrdenie tej najkrajsej spravy 😵
samozrejme to prajem aj sebe... Este mi to nejako nedochadza

kikina666
9. apr 2008

no mas to za dva dni, musis verit, ze to vyjde, ja sa tiez snazim ukludnovat ja mam v utorok buduci tyzden, kolko ides vkladat ?

renusa
9. apr 2008

katy, neboj...prišiel rad na Teba a všetko dobre dopadne 😉

katy, Ty si z KE? potrebovala by som nejakú info, ak môžem?

katy2
9. apr 2008

kiki, podla vsetkeho asi dve.... Zajtra skusim zavolat sestricke, ci nevie, ako to s embryjkami vyzera.... Nas dr. toho vela nenaropzprava.... 😒

kikina666
9. apr 2008

daj vediet ako si dopadla, ja idem na ketko 1.krat a dufam, ze aj posledny, ale mam z toho zmiesane pocity, mam strach, ze sa eskimacikovia neorzmrazia

katy2
9. apr 2008

renusa, ano som z KE
ja som este transfer nemala, ankolko sa ten prvy nepodaril, preto mam o to vacsie obavy.... 😔

kikina666
9. apr 2008

neboj bude to dobre, ja mam stres teraz ale skor z toho ze kedy to uz bude a ked bude toho 15.4. tak naberiem vsetku pozitivnu energiu co mam a sustredim ju do heliosu

katy2
9. apr 2008

musime verit, ze to dobre dopadne a ze nasi snehuliaci budu silni bojovnici.... 😵

tanitta
9. apr 2008

Renuska.. to je prave to ze nevieme ako telo zareaguje na hormony.... ale je mozne ze by si musela tiez pichat vyssie davky alebo aspon zacat a vysledok moze byt uplne taky isty.. akurat ze nepichas decapeptyl resp. diphereline...takze je to o nieco mensia zataz zase pre organizmus skrati sa aj dlzka stimulacie.. je to nieco ako kratky protokol .. decapept odstavuje vlastne hormony a pri softe to neni... tam funguju tvoje a + fsh hormony... no a mozno by si bola prekvapena ze ako dobre to ide aj v softe... niekedy ze staci vymenit aj lieky... ak mne toto neklapne asi skusim ist do tych lacnejsich t.j. merional... uz som skusila aj menopur, puregon, gonal, fostimon....ale to sa rozhodne podla danej situacie.. este neviem..ale asi som ti moc neporadila... 😕 .. pa

zulka29
autor
9. apr 2008

Tannitka, takže ty stimuluješ? Ani som nepostrehla, tak nech máš pekné vajká aspoň, dve, tri 😉
Tuším sa nás tu zase nazbieralo čo do toho ideme Katy, nech je transfer úspešný 🙂
Ahoj Renuška, ty si sem dlho nezavítala
Lenik, ty sa teraz zaoberáš zase genetikou? Vidíš, stále je čo riešiť, to aby sme sa trošku zamestnali, že 😉
Kveti, ahooj...

renusa
9. apr 2008

tanitka ďakujem za odpoveď, ja som mala takisto všetky tie, čo Ty okrem gonalu....no uvažujem silno o tom softe, ale uvidím čo povie doki.....a keď nebude chcieť, tak ho vymením a skúsim inde 😀

tanitta
9. apr 2008

Zulka...vdaka 😎 ... to dufam aj ja...
Renus.. uz som zabudla kde teraz chodis do car?j a si myslim ze rozhodnutie je stale na teba ako pacientke..si to platis... a je to na tvoje riziko aj keby to neslo podla predstav........ ja si uz pripadam ako avari 😅

mirusch
9. apr 2008

Tanittka už stimuluješ? Nech opravím v tabuľke... držím palčeky!
Všetkým!

annaanna
9. apr 2008

ahoj mirusch, čo je s beti a very.. už nejako nekomunikujú. či sa mi tolen zdááá 😝 beti, very... kde steeeeeeeee?

mirusch
9. apr 2008

Anna, no oni píšu do IVF témy, teraz je nejaký útlm, ale to mám aj ja, nestíham, ale vídavam ich tam.

gabika24
9. apr 2008

ahojte babulky.
vyťahujem tému vyššie. dnes som nejako nestíhala. zajtra na mňa myslite, držkajte palčeky, nech bijú srdiečka o 106. dobrú nôcku 🙂