IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
14. apr 2008

mám sa na čo tešiť 😎 , alebo okolie 😀 ?

tanitta
14. apr 2008

hlavne to okolie 😀 😀 ..ty to prezijes neboj... 😉

takyna
14. apr 2008

tak to je potom ok 😀

tanitta
14. apr 2008

no nist idem sa skulturnit...nech ma nevyhostia ako neziaducu 😅 .. nakuknem neskor este... paa

katy2
14. apr 2008

Dobre ranko! 🙂
tanitka, drzim palce!!!! 😵 😵 😵

zulka29
autor
14. apr 2008

Ahojte Raketky - Jujka, Lenka zvedavky, netestla som a ani sa nechystám, asi fakt vydržím do krvného testu 🤐 ....príznaky žiadne, teda žiadne si tentokrát nenahováram 😀 ...pesimizmus ma ale neopustil...hmmm...

Tanitka, drž sa 😉

katy2
14. apr 2008

zulka, uz sa ti to krati 😵 drzim palce, aby si pocula tu najkrajsiu spravicku 😵 😵 😵

zulka29
autor
14. apr 2008

Katy, podobne, aj tebe sa to už kráti 😉
Máš nervičky, či zatiaľ v pohode?

Ja som nemala tentokrát žiadny ružový výtok (hniezdiaci) a vtedy som ho mala na 9 deň, takže u mňa asi nič ☹ ...

katy2
14. apr 2008

ja zatial nic necitim....niekde v podvedomi citim strach, ci baburiatka vobec este ziju... ale nesmiem si to pripustat....
ty sa tiez netrap, kazde tehu je ine, aj u jednej zeny... takze ziadne pesimisticke myslienky... uz to mas len za par... 😵
drzim palce 😵 😵 😵

lenka20
14. apr 2008

zulinka to ti neveriiiiim 😉 😀 😀 nejaky ten mesiacik sa uz pozname 😉 😉 pesimizmus posli do kelu, ved ti gabca vyvestila 😅 😵 a vobec, budu // a basta 😉 🙂
takynka aj mna uz brucho pobolieva hadam aj cely minuly tyzden a nist....tusim, ze to bude zase akesi poposuvane, no nic... tak drzim palce na pohovor, vyber si kuzelne a fakt varuj manzela, je to brutal 😉
mam termin na genetiku 29.4. - prednostne za tisicku. inak objednavaju na jun... mohla som ist uz zajtra ale manzel je mimo, takze sa nedalo....

zulka29
autor
14. apr 2008

Katy, a ty testneš pred krvou? 😕 😅

katy2
14. apr 2008

zuli, ja sa este nacakam... na krv idem az 25.4. este sa drobci ani nestihli uhniezdit... uvidim, ako sa to bude vyvijat... neviem ci testnem...

zulka29
autor
14. apr 2008

Leni 😅 poznáme sa už, to je pravda, niekdy mám pocit, že už mám len virtuálne kamarátky, lebo s "normálnymi" ľuďmi nemám o čom, kedže o tom nikto nevie 😅

lauritka
14. apr 2008

ahojte babulky..tak uz som vasa aj oficialne..buducu stredu mame KET 🙂 sliznica bola zatial len 7mm...ale vkladat bude az na 18 DC. 😉

katy2
14. apr 2008

lauri, vitaj medzi nami 😵

lauritka
14. apr 2008

:D

dior
14. apr 2008

ahojte kocky 🙂

lauri-to je super ze uz zacinas 😵 ,a mala si MS? 😕
katy- nech ti to rychlo prejde a // krasne svietiace ti zelam 😉 😵 😵 😎
zulka ,ty to mas uz za par 🙂 -prosim nahlasit tehotenstvo 🙂
lenka, to co som sa docitala,cakas 2 mesiace na genetiku? 😖 ,ale priznaj sa to ty tak rada chodis po vysetreniach 😀 a kolky DC si dnes? ja cakam madam dnes-tak uvidim,Leni je vidno ze ten Krajko sa o teba riadne stara-sa mas 😉

inak ja ked som bola na KET,tak vsetky otehotneli a su teraz tehule 😅 -som neskoro naskocila na tehu vlnu 😀

lauritka
14. apr 2008

dior nie ..nemala som este normalnu MS... len take slabe spinenie dva dni. 😒 nebola dorastena sliznica tak som nemala z coho krvacat..ale teraz som nadopovana tak rastie 😀
samozrejme MS cakam az o rok 😅

dior
14. apr 2008

lauri,to je dobre,to by som nikdy neuverila,keby mi to niekto hovoril ze sa to takto da-ja sa take veci dozvedam 😕 ,hlavne je ze bede KET 🙂 🙂 🙂 😉 , aj ja cakam svoju poslednu mrchu-tiez na rok 🙂 😉 😀 -kolko mate zmrzliniek? a das aj PK?

katy2
14. apr 2008

dior a ty ako? nestiham sledovat... mas este nejake mrazaciky, alebo idete na nove IVF?

lauritka
14. apr 2008

nie PK nedavame to uz nema asi vyznam po rozmrazeni... mame 5.

dior
14. apr 2008

mas pravdu naco PK-podari sa ti to-musi 😵
katy nove 😉

katy2
14. apr 2008

tak ti drzim palce, nech sa to nove IVF podari.... Uz si si dala ziadost?

gabika24
14. apr 2008

ahojte.
tanitta držím palce.
kiki aj ostatným tiež, samozrejme.
a pridávam vyškerené tehu vírusy, aby zahnali pesimistické myšlienky (hlavne zulke) , tak chytajte - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
- dúfam, že ich je dosť pre všetky.

zulik, ja som uhniezďujúci výtok nemala pri malej, len teraz - tak to beriem tak - a ty to začni tiež tak brať, že po ET z čerstvých môže byť skôr, po KET nemusí.... 😉 a predsa budeš tehu...
tak sa už toľko neboj, príp. nemysli pesimisticky, začni sa tešiť na pozitívny výsledok - trápiť sa máš kedy, ak to nevyjde... - čo sa tebe samozrejme nestane.

myslím, že sa nevyjadrujem asi celkom jasne, tak mi prepáčte, nejako sa dnes nemôžem rozhýbať.

taky, ako na pohovore? čo ste vymysleli?

pekný deň všetkým, idem variť - aj keď sa mi vôbec nechce. 🙂

kikina666
14. apr 2008

lauritka to je super, sa to tu akosi sketovalo

zulka29 myslim ze sme na tom rovnako, co sa tyka tych virtualnych kamaratstiev, normalni ludia, ktori nemaju taketo problemy to nevedia pochopit a davaju mi to pocitit pri kazdej moznej prilezitosti, lebo vsetci okolo mna maju male deti a nic ine nepocujem iba ich kojenecke a tehotenske reci a neustale vypytovanie a kedy vy a blablabla, no povedz to takym, tak sa budu smiat, v dnesnej dobe to je strasne lked mas okolo seba takychto ludi

kikina666
14. apr 2008

zulka krati sa ti to s tym vysledkom, uz aby to bolo dalsia tehulka 🙂

zulka29
autor
14. apr 2008

Gabi, dakujem, chytám si dva vírusiky 😉

Kiki, ved to, kto nezažije, nepochopí... 😠

Lauri, super, držím palce 😉

kikina666
14. apr 2008

gabi dakujem za virusiky, ozaj manzelovi sa pacili tvoje dvojicky, ale pozeral na to ako puk, ze kde to tam vidim ??? 🙂 chlapi

dior
14. apr 2008

Katynka dakujem ti 🙂 -aj ja tebe drzim silno palce,tie 2 tyzdne su asi najhorsie,vydrz 😵 🙂 🙂 😵 ,musime tomu silno verit a podari sa to 😎 ,uvidis mna ako tu budem stresovat(za mesiac)-a ty tehulka uz mi budes hovorit v pohode 😀

dior
14. apr 2008

Zulka-slniecko nase 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -pre stastie 😉

Gabika,uz som nasla tvoje twinsky 🙂 -su tam tak krasne ulozene vedla seba,odzaciatku sa lubia 😉