IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
8. máj 2008

kvetka 😵 😵 jasne ze sa zahryzne, vies, sme sa predsa dohodli, ze do konca leta odtialto vsetky vypadneme a ideme si zalozit tehu-temu 😵 😵
gabinka ano, poobede to vypukne... bojim bojim... ale verim drobcovi 😵

takyna
8. máj 2008

Ahoj kočky, takže teraz sme sa vrátili, sliznica je 11 mm/víno , je víno 😉 /, ale bohužial Leni predbiehate ma všetky do jednej, vklad KET-bude bohužial až vo štvrtok, v stredu budú rozmrazovať embrijká 2ks, ak sa nerozmrazia, vo štvrtok ráno rozmrazujú posledného, podla výpočtov mojich je to na 28-deň, ale podla Krajkových 21-deň, pýtala som sa ho na to, vravel, že mám umelo pripravený cyklus a je to vraj dobre, takže uvidíme, či to tak aj bude, držte palce, ...........držím vám všetkým palčoke, večer sa ozvem páčko a ďakujem vám 🙂 😵 🙂

dyta
8. máj 2008

ahojte...
tak včera mi vkladali 2 chrobáčikov... tretí sa pomaly delil, tak doki povedal, že na prvý krát stačia dvaja 😕
tak sa snažím polihovať...ale nejako sa mi nedarí 😉 ... dúfam, že sa hniezdia...
laritka - super, gratulujem... 😉
takynka- pomaly dalej zájdeš... ani sa nenazdáš a už sa budú vkladať drobáci...
... len keby to tak dlho všetko netrvalo ☹ ☹ ☹

lauritka
8. máj 2008

dyta nemusiis v kuse lezat.. to je ok 🙂 oz zajtra sa uz aj prejdi na vzduchu..ale hlavne kludovy rezim a ziadne stresy. drzim palce.

dyta
8. máj 2008

uff... to budú 2 týždne... 😨
ďakujem...

lenka20
8. máj 2008

takynka super, to je fajn, ze sliznica tak nadherne narastla, hadam krajko vie co robi, ty nad tym nerozmyslaj, mozno ti ten ethinylestradiol naozaj poposuval cyklus a to poriadne, mrcha uz nepride a budes tehulka 😉 🙂 🙂 stvrtok je tu cochvila, aj ked mi budes chybat zajtra pri transfere, ale u mna tiez transfer este nie je vobec isty, takze uvidime.....
dytuska - gratulujem ku krpcekom v brusku, thuj thuj thuj, pekne im nakaz, nech sa zahryznu a poriadne 😉 dytuska celkom staci den-dva gaucovej kultury, potom uz normalne fungovat, samozrejme ziadna namaha dvihanie tazkych veci a tak, ale prechadzky a vsetko prijemne a fyzicky nenarocne mozes....budu to nervy, aj ja sa uz chystam na ten stres...

kvetka2
8. máj 2008

taky, to je fakt pekná sliznica, myslím, že sa dám tiež radšej na vínko ako na pirule 😎 je to fakt zvláštne,že ideš až budúci týždeň, ale ja verím krajkovi, že vie čo robí, tak to bude isto ok.
lenka, no už máš niečo nové? bambulka je rozmrazená? neviem kedy sa zajtra dostanem na net, ale v každom prípade ti prajem veľa šťastíčka na zajtra 🙂 🙂 🙂

katy2
8. máj 2008

babenky, ahojte! 🙂
strasne vam drzim palce, aby tento KET bol pre vas uspesny..... 😵 😵 😵 😵
dufam, ze vas potom budem nasledovat....

gabika24
8. máj 2008

taky, sliznica je krásna, tak to bude všetko určite v poriadku 😉
leni, bambulku už asi rozmrazujú, tak zajtra len dobrú správičku čakáme a zasa špeciálne na zajtrajšok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - tentokrát to vyjde... a potom ti budú narastať tt tak ako mne 🙂 - aj vám ostatným, babulky, to je jasnačka 😀

ellianka
8. máj 2008

ahojček 🙂
lauritka-mamina 🙂 gratulujem ku krásnemu HCG a držím palec, aby to piatkové bolo ešte vyššie 😵 🙂 😵
taky 😉 to vínko je naozaj zázračný mok 😀 kľudne by ho mohli začať predpisovať namiesto estra 😉 takže ani mi sa nestretneme? tajne som dúfala 😉 no aspoň to bude taká postupná tehu vlna...jedna pekne po druhej 😵
dytka - gratulujem k bobáčikom v brušku a posielam kopec pozitívnych myšlienok, aby sa pekne zahryzli a nepustili 😵 😵 😵
leni, tvoj malý bobáčik si už teraz asi pekne hovie v teplúčku a teší sa zajtra na teba 😉 tak teraz pre šťastie poplúvam thuj thuj, nech sa pekne zajtra v perinke uchytí a nepustííííííííííííííííí 😵 😵 😵

ak som na niekoho zabudla, tak to sa len tak zdá...lebo na vás všetky myslím 😵 😵 😵

ellianka
8. máj 2008

jaaaaaaaaaaaaaaaj 😠 takú hrúbku jak svet som tu spravila...prepáčte mi 😅
my všetci, my všetci, my všetci, my všetci, my všetci........... 😀 😀 😀

takyna
8. máj 2008

Ahojte lásky, práve som sa vrátila zo záhrady, grilovačka, a tak.... 😉
ĎAKUJEM VÁM , Všetkým, ....Dytka gratulujem k embijkám a držím silno palce nech je s toho tehulovstvo,
LENI ty sa nestresíruj, a teším sa s tebou , že to ideš zahájiť na to tehotenstvo, krásny zážitok s transferu ti prajem, a potom sa nám ozvi 😵
Eli aj mňa mrzí, že na transfere sa nestretneme, ale snáď sa zbúcha nejaké to STRETNUTIE s koníka, 😀
TEHULOČKY sa pekne gulatte a ďakujeme, že na nás myslíte, cmuk 🙂 😵 🙂
..............majte sa krásne...............páčko zajtra 😵 🙂 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...trošku romantiky 😀 na noc 😉 😉 😉

fcielkafcielka
9. máj 2008

Lenka, na dnes moc moc drzim palceky...nech sa embrystek 😉 malinky pekne zahryzne a uz nepusti celych 9 mesiacov!

takyna
9. máj 2008

Ahojte kočky 🙂
Lenka špeciálne pre teba, posielam pozitívnu energiu, na KET-ko, pre Teba aj snehuliačika 🙂 😵 🙂 , držte sa

Tanitka , myslím na teba, verím, že to je len planý poplach, držím palce, a skorý návrat domov pre vás oboch 🙂 😵 🙂

gabika24
9. máj 2008

leni, tak teraz pre teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
babulky, samozrejme aj pre ostatné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - idem variť, upratovať, kým mám ešte energiu - ale dokedy mi vydrží, neviem 😵

dior
9. máj 2008

aj ja sa pridávam a LENOČKE 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -pre šťastie 😉

dyta
9. máj 2008

🙂 ahojte kočenky...
ďakujem za pozitívne vírusíky... zatial nemám žiadne zvláštne pocity... ved to je len 3 deň od KET-ka..
poctivo papám všetky hormóniky....
fcielka, doki mi povedal, že môžem kľudne špiniť, alebo slabo krvácať a tehotná môžem byť... tak hlavu hore 😉
takynka, elinka aj vám sa to pekne bllíži. , držím palce.. 🙂 🙂 😉 😉 😉

juja
9. máj 2008

Čaute raKETky a tehulky 🙂

Lenka má transfer o 10,00 hod - snehuliačik sa krásne prebral a už sa teší do teplučkej perinky 😵 Tak držkajte palčeky 😵 😵

Všetkým novým tehuľkám a aj budúcim tehuľkám aj všetkým raKETkám držím veľmi palčeky a prajem veľa šťastíčka a zdravíčka. Myslím na Vás raKETky stále, teším sa z nových tehuliek aj si Vás pravidelne čítam, ale nemám nič nové, tak nepíšem 😉

lauritka
9. máj 2008

ahojki jujka.. dyta 🙂 myslime na lenku a drzime palce..nech sa to pekne zahryzne 😵

tinucha
9. máj 2008

Ahojte.
Tak Lenka silno držím palce, nech je snehuliačik silný a nech sa maminky nepustí najbližších 9 mesiacov. 😉 🙂

Taky , veľmi pekne ti narástla sliznica. Tak už to ten jeden týždeň nejako vydrž. 😉
Dyta, my sme boli na KET tuším v jeden deň. 😉 🙂

dyta
9. máj 2008

lauritka, dakujem za poštu. ..ako sa cítiš?... pociťuješ nejaké zmeny v brušku? ... alebo to je asi ešte skoro 😕

takyna
9. máj 2008

AHOJTE, tinuš tebe to ako vychádza?
Lauritka ešte raz gratulírujem, kedy ideš mať výsledky?
dytka 😵
Gabika, šetri sa a ďakejeme za tehu výrusíky
jujka ako dopadla sociálka?

dyta
9. máj 2008

tinuš, asi áno 🙂 🙂
tak 21.mája si budem navzájom držať palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ako sa cítiš?... ja zatiaľ mám len v brušku niekedy také zvláštne krátkodobé pocity.. ale potom to hned prejde..
možno si to len nahováram... 😕 😕

tinucha
9. máj 2008

Taky čo si myslela, že čo ako mi vychádza? Vieš ja už 3.deň nič nerobím, tak mi rozmýšľanie ide pomalšie. 😀

Dyta, ja cítim brucho dosť často. mám pocit, ako by som mala svalovku, niekedy je to až nepríjemné. A občas ma pichne pri jednom alebo druhom vaječníku. Ale ináč OK, psychicky som na tom zatiaľ dobre. 🙂

takyna
9. máj 2008

kontroly ako vám vychádzajú , lebo v pase sa s toho neviem vysomáriť ☹

dyta
9. máj 2008

😵 😵 no ešte je to krátky čas.... psychika nám bude pracovať posledné dni pred odberom krvi...
ja cítim len pravý vaječník... 🤐
no uvidíme, necháme sa prekvapiť.. 😉 tinus, máš aj nejaké zmrzlinky?

tinucha
9. máj 2008

Jaaaj prepáč. O dva týždne od KETu, čiže 21.5. Dám si to do pasu a trošku to tam upravím. 😉 🙂

tinucha
9. máj 2008

Áno Dyta, ešte nám ostali 3.

lauritka
9. máj 2008

ja som mala take tlaky minuly tyzden, teraz uz len miestami tak slabo pichne 🙂 ale neboli. na krv som bola rano a poobede budem mat vysledky, ci hcg rastie.

tinucha
9. máj 2008

Lauri džííííííííím palčiaky.