IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
23. máj 2008

treba si dať hormonálnu pauzu ,uvidíme ako ja, ale tiež ak by toto KETko nebolo pozitívne tiež plánujem podobne ako ty

zulka29
autor
23. máj 2008

Tinučka, blahoželám 😵

držte sa, ja sa zase niekedy ozvem - už tu budú samé tehulky 😵

fcielkafcielka
23. máj 2008

fedri, taky - aj ja sa tesim, ze sa nasiel eskimak zapatroseny

fedri - mam sa celkom oki, zacala som znova cvicit - tak ma endorfiny drzia v celkom ok nalade...a ty ako? Ako v Luckach?

ell - mrzi ma to, ja som tomu moc verila... ☹

takyna
23. máj 2008

veracruz, to malé je celé po tebe 😀 riadne rastiete 😵

fedra
23. máj 2008

v luckach je fajn ... len to behanie potom do prace, to je dost unavne.
Dnes som bola aj na rocnej prehliadke ... bwe. Ale vraj je vsetko v poriadku, tak aspon to ... a zobrali mi aj krv na testy pred IVF /predoperacne/.
Snad nam aj tie kupele trosku pomozu, primar mi hovoril,ze to mame dobre nacasovane a ze tu urcite pomoze 😅
Tak dufam, ze v juni to dobre dopadne.

lenka20
23. máj 2008

ahojte koculky, tinuska gratulujem ku krasnemu hcg 😵 😵 😵 len tak dalej 😵
takynka ja sa uz velmi tesim na tvoju povikendovu dialnicu 😵 😵
fcielka to je fajn, ze embrijko sa naslo, za ket je to ale neporovnatelne mensia suma ako za IVF a ak to niekedy budes chciet risknut bez liekov ako ja tak zaplatis len za transfer... teda ja som to nerobila aby som usetrila, len uz nechcem papat zbytocne tolko hormonov ked sliznica rastie aj bez nich....
fedrik no super nacasovanie s tymi kupelmi, naozaj, uvidis ake vysledky to prinesie, urcite kvalitnu urodu a // 😵 😵 😵
zulka ahoooj 🙂
gabinka - tie zvysne embrijka su dvojkove, preto ich nechcem dat rozmrazovat po jednom, obavam sa, ci sa vobec obe rozmrazia aj ked teta embryologicka povedala, ze niekedy sa dvojkove rozmrazia lepsie ako jednotkove.... tak sa necham zase prekvapit...

gabika24
23. máj 2008

leni, z dvojkových embr.budete mať jednotkové bábätká 😀

lenka20
23. máj 2008

bodaj by gabika 😉
a ty ako sa citis, tt ti krasne rastu, uz aj brusisko narastlo 😕 😕

kvetka2
23. máj 2008

ahoj zulka 🙂 tinuš gratulujem, ako ti to krásne rastie 🙂
lenka, to je fajn, že sa púšťaš hneď do druhého pokusu a keď budú dve embryjka v brusku aspon im tam nebude smutno, tak sa určite aspoň jedno zahryzne 🙂 Ty vlastne pôjdeš na transfer pár dni po mne, tak sa môžeme spolu pozorovať 😉

kvetka2
23. máj 2008

ahoj gabi, veru z dvojkových jednotkové bábetká 😀 to si pekne vymyslela 😀 😀

lenka20
23. máj 2008

kvetka kedy mas kontrolu v heliku??

ellianka
23. máj 2008

tinuš 😵 😵 😵
leni, takže sa chystáš na ďalšie KET 😉 a tiež soft? alebo all inclusive? 🙂
fedruš, počula som na lúčky len samú chválu, tak snáď pomôžu ku krásnemu tehu 😵 cvičí sa tam aj mojžiška?
gabi 😉

lenka20
23. máj 2008

elicek - ty ako pokracujes, dufam, ze tehulkujes 😉
ano, idem na dalsi pokus, mna sa len tak lahko nezbavia, neodidem naprazdno ani keby co 😀 a bude to opat bez liekov, teda len s utrogestanom....

tinucha
23. máj 2008

Ďakujem kočky. 🙂 🙂 🙂

kvetka2
23. máj 2008

lenka, ja mám kontrolu v piatok 30.5. Včera som bola aj u mojej gyndošky, lebo ma zase trápi nejaký výtok, tak mi robila kultiváciu a brala mi aj ster na mykoplazmy a ureaplazmy, mala by som mať do 2 týždňov výsledky. nasadila mi aj na vkladanie polygynax- ešte som ho nemala, ale aby ma preliečila ešte pred KET. hmm. to aby som to mala trosku zábavnejšie 😝

lenka20
23. máj 2008

aj ja teraz beriem ATB na tu chlamydiu pneumoniae tak dufam, ze mykoza nehrozi, ja to teda nastastie nemavam, tak hadam aj tentokrat ma obide....budem ti drzat palce aby ti narastla krasna perinka 😵 😵

ellianka
23. máj 2008

leni 🙂 ja viem, ty si silná bojovnica, tak teraz to s tými krásnymi dvoječkami už musí vyjsť 😵 na krásne jednotkové bábenká (sa mi veľmi páči tá slovná prešmyčka 🙂)))
ja ešte stále slabúčko špiním, tak neviem 😖 uvidíme v pondelok

mirip
23. máj 2008

ahoj elli, čo robí snehulačik už sa udomácnil??? 🙂

ellianka
23. máj 2008

ahoj mirip, som rada, že ťa tu vidím 🙂
dúfam, že sa udomácnil 😵

kvetka2
23. máj 2008

Dakujem leni, dúfam, že narastie. Tak to je fajn,že namávaš problémy, mna to práveže prenasleduje už 4. mesiac priebežne po tom čo som brala ATB, ale asi som bola aj oslabená z tých hormónov, tak sa mi to niekde prejaviť asi muselo. Ale my sa teraz krásne preliečime, nech sa babulkám u nás páči v zdravom brusku. 🙂
ellianka držkam palčeky na pondelok na krásny pozitívny výsledok

mirip
23. máj 2008

ako že ma tu vdiš? ved ja som tu stále aj včera som bola aj predvčerom a tuším som ti aj písala IP sa mi zdá, som určite tu no dnes len na skok 😉

lenka20
23. máj 2008

elicek ja som len taka celkom slabucka bojovnica 😀 😀 ale mam partaka, dnes uz konecne pride domov, tak sa tesiiiiiiiiiiiiim , spolu to zvladneme 😉
spinenie je OK, hlavne aby si sa nerozkrvacala, to sa len mimi uhniezduje 😵 a dava o sebe vediet 🙂

lenka20
23. máj 2008

takynka zase sme sa minuli a ja uz musim ist 😝
este mozno vecer stihnem nakuknut 😉
ak nie tak vam prajem krasny vikendik, dufam, ze ukonceny dialnicami u takynkovych a eliankovych a saviovych 😵 😵 😵

marione74
23. máj 2008

zulka, ahoj uzi si prazdniny 🙂 a potom hor sa na vec 😉

ellianka
23. máj 2008

leni, dúfam, že to tak je 🙂 😵
jeeeeeej tak to budete mať večer príjemnú malú súkromnú party 😉
aj ja mám takého parťáka, povačšinou silnejšieho a bojovnejšieho 😀

gabika24
23. máj 2008

leni, ja sa cítim celkom fajn, nohavice už nezapnem, bruško začína vyskakovať, ale to je pochopiteľné pri dvojičkách... pri malej mi vyskočilo až niekedy v 6. mesiaci, ale potom ku koncu som ho mala teda riadne veľké, tak som zvedavá, aké bude teraz, keď sú bábätká dve...
ale je to ten najkrajší pohľad na svete... aj ja sa teším z tých tt, čo pribúdajú... 😉

saxo
23. máj 2008

babenky, poradte mi, zajtra mam odber a neviem ci sa po odbere vajicok maju brat nejake lieky. diky

lauritka
23. máj 2008

gratuluejm tinus. teba nejako skoro objednal na uzv 🙂 tak vypytaj fotecku 😎 ao dopadla ell? 😕

gabika24
23. máj 2008

saxo, aké lieky máš brať a ako - to ti povedia v centre, nezabudni sa spýtať... 😀
lauri, vidím, že 3.6.máš kontrolu, to už uvidíš drobčeka...a bude mu biť srdiečko o 106... ináč ja mám poradňu o deň skôr... 🙂

lauritka
23. máj 2008

gabika dufam... trosku sa bojim... 🤐 po minulej skusenosti.