IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dior
25. máj 2008

Savia ahoj 🙂

ja si suhlasim s Laurikou, mala by si sa zamerat na ocistu tela- hlavne chrbtica-skus pravidelne cvicit mojzisku a pit alchemilkovy caj-2X denne, ja som sa vela krat docitala, ze spravne drzanie tela- je jednym z faktorov ovplyvnujucim plodnost -, u nas v iscare cely cyklus bez pistovne stoju 120 tis, ale je to asi najdrahsie car, takze sa to da aj lacnejsie, ako uz vies zalezi aj od liekov-drzkaj sa, je to tazky boj, ale verim, ze sa skonci vonavym babom v tvojom naruci- prajem ti to 😉

takyna
26. máj 2008

Ahojte kočky,
Elianka strašne silno držím zaťaté pästíky , aby to bol tehu výsledoček 🙂 😵 🙂

fcielkafcielka
26. máj 2008

Bre ranko...
Elianka, to utieklo - ty dnes testujes, hm? Tak aj ja sa pridavam k drzaniu palcov, nech je pekne ciselko hcg! 😉
Takynka - ako sa mas? Pekne zosilnela ta "dolezita"... 😵 😵 😵

takyna
26. máj 2008

Ahoj fcielka 🙂 , uvidíme v utorok, ale mám stresík....

mapa73
26. máj 2008

Ahojte 🙂
Elianka držím zaťaté päste! 🙂
taky, fcielka ahojte, čo máte nové?

gabika24
26. máj 2008

ahojte.
ellianka aj ja straaaaaaaaaaaaaaasne silno držím palce...
taky, samozrejme, aj teba na zajtra - určite to bude ok... 🙂

mapa73
26. máj 2008

Taky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Až teraz som si pozrela tvoj albumík 🙂 Silnoooooooodržím palčeky, aby to bolo teraz celých 9 mesiacov 🙂

takyna
26. máj 2008

ahojky kočky 🙂 , mapka ja zajtra idem na krv tak som zvedavá, už mi šéf aj priepustku podpísal, a ináč nič hlava ma bolí, a ty? gabika aký si mala vík?

takyna
26. máj 2008

ďakujem mapka, nechcem sa tešiť, lebo ešte nič nieje isté, veď vieš, ako po IVF-ku 😖

mapa73
26. máj 2008

Taky viem, preto klopem a tfuj tfuj tfuj... 🙂

Ja som včera zažila šok. zistila som, že sa nám pokazila chladnička a v nej bol decapeptyl. Neviem určiť od kedy bola pokazená. možno aj 2-3 dni. je mi z toho blbo. Neviem čo mám robiť. V piatok som nebola doma ani manžel. v sobotu som bola v práci a prišla som na to až v nedeľu poobede. ☹

veracruz
26. máj 2008

ahojte...
taky, ako rychlo to utieklo... zajtra ti drzim moc palceky a potom nech ti rastie to brusko ako mne 😀

lenka20
26. máj 2008

mapka vobec sa nestresuj, dekac moze byt aj pri izbovej teplote, aj v heliose ich maju len v sufliku hodene, nic sa nedeje 😉 😉
takynka co to vidim, niekto sa naozaj posnazil 😵 😵 😵 😵 vyzera to slubne takynocka, drzkaj sa a velmi ti to prajem, gratulacie az zajtra 😅 😅
elicek ty si netestovala, kazdopadne prajem dnes pozitivnu krvicku 😉 🙂

ellianka
26. máj 2008

ahojte žienky 🙂
práve som sa vrátila z Helíka, sliznica je 15mm 😵 ešte stále špiním ale vraj je to v norme. tak som strašneeeee zvedavá 😅
ďakujem kočky za palce aj päste 😵 🙂 😵

mapa73
26. máj 2008

eli 🙂

takyna
26. máj 2008

mapka skús zavolať do lekárne hocijakej a zisti čo by mohlo byť s tým , ale neboj podla mńa sa nič nestalo
Lenka ahoj, uvidíme neviem sa ani ešte tešiť 🙂
Eli sliznica je super 😵 , bože ale že hneď napíšeš čo a ako 😉

takyna
26. máj 2008

very veľmi rýchlo našťastie 😵

ellianka
26. máj 2008

taky jasné, že napíšem 😀 však by som to ani nevydržala
nám to poriadne utieklo, zajtra už testuješ aj ty, dúfam, že to bude krásne pozitívne 😵 🙂 😵

ellianka
26. máj 2008

mapka 🙂

takyna
26. máj 2008

nechajme to pri tom radšej uvidíme.... 😵

fcielkafcielka
26. máj 2008

mapka - ja nove nic, som cakatelka na KET, ktory aj tak asi posunieme (podla toho ako pride mrcha) bo pjdeme na imuno a genetiku...nic nove s Tvojou ziadostou? Podla mna sa Dekacu nic nestalo...a ak je to tak, ako vravi Lenka, ze ho maju v Heliku len tak, potom je to na beton, ze je oki!

elli - pekna sliznica, dalej drzim palce (len neviem ako budem pracovat 😀 )

fcielkafcielka
26. máj 2008

halo fedri...ako sa mas? Uz papas Proveru? Citala som, ze mas poriadne fofry s tymi Luckami a pracou a tak, ale uvidis, ze na konci to bude stat za to! 😉

ellianka
26. máj 2008

taky jasné 🙂 uvidíme a zatiaľ budeme opatrne realistické...

ellianka
26. máj 2008

fcielka 😀 stačia aj tie na nohách, aby som ti nenarúšala pracovné tempo 😉

mapa73
26. máj 2008

Ja asi okolo obeda brnknem do heliku a uvidím. som odhodlaná kúpiť si nový, lebo ak by som mala byť stále na pochybách, tak to by asi nebolo bohviečo. Uvidím, zavolám a rozhodnem sa 🙄

takyna
26. máj 2008

ale obzerám papier ako úchyl stále, a mám výtok taký neurčitej farby, a migréna ma od rána trápi tak som v stresíkove momentálne ☹

veracruz
26. máj 2008

taky, ja obzeram papier este teraz 😅

mapa73
26. máj 2008

taky, nestresuj 😉 Uvidíš tentokrát to vyjde, aj slniečko k tomu prispieva. Hlavne sa dobre nalaď. akurát ti nič neporadím k tej migréne

gabika24
26. máj 2008

elli, tak sliznica je pekná, teraz už len aby bola krvička pozitívna a potom ďalších 9 mesiacov všetko ok 😉
taky, víkend celkom ok, boli sme sa aj prejsť, aj sme opekali, aj sme včera boli na pizzu, len sa mi už večer nič nechcelo, tak som neupratala riad - teda ani neumyla, tak sa teraz musím na to vrhnúť - no nedá sa povedať, že by sa mi chcelo o niečo viac ako včera 😝
mapka, tiež si myslím, že sa decap. nič nestalo, ja som ho raz dokonca zabudla dať do chladničky, pýtala som sa na to potom v lekárni, povedali, že to je ok, ide o to, aby nebol nejako vystavený vyšším teplotám alebo napr. naň nesvietilo priamo slnko alebo niečo v tom zmysle - už si presne nepamätám... chladnička si aj tak drží ešte svoju teplotu niekoľko hodín, aj keď je vypnutá - teda keď ju neotváraš...

dior
26. máj 2008

takynka ahoj 🙂 ,hlavne klud-nemas obdobie MS? vtedy moze byt take spinenie 😕 , sestresikuj-ty teraz potrebujes pokoj-jasne,nebojkaj bobacik je v poriadku, ved je v teplucku u maminky 😉

ellianka
26. máj 2008

aj mna v sobotu poriadne trápila migréna ale paralen pomohol 😉 taky skús, v Helíku mi ho odporučili po KETku