IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mapa73
4. jún 2008

Ahoj Elli, ako sa máš?

mapa73
4. jún 2008

Taky ahoj a pekne oddychujte. Pa 🙂

takyna
4. jún 2008

mirica ďakujem za radu, ja tiež dúfam, že to je cystou, lebo ma tlačí na pravej strane presne kde ju našli

ellianka
4. jún 2008

ahoj mapka 🙂 pozerám, že už picháš dekáč, tak nech to rýchlo ubehne

mapa73
4. jún 2008

Eli, dík

lenka20
4. jún 2008

elicek a co si sa dozvedela v heliku, alebo az poobede budes vidiet ci HCG kleslo 😕 😕 😕 moje zlatko, drz sa, je to tazke viem.....
takynka - veru pani Mc gyverova by mala dovod ziarlit na teba - viete aka bola vcera takynka kocka, pekne v modrom, len ocka jej svietili, krasa 😉 😵

lenka20
4. jún 2008

mirica ty si pokladik, chodis nas sem utesovat, nech ti to Pan Boh na detoch odplati 😀 😀 😵 😵

ellianka
4. jún 2008

leni, sliznica vyzerala byť ok. uvidíme poobede, čo povie krvička 😅

mapa73
4. jún 2008

Elli, to by bolo super 🙂

ellianka
4. jún 2008

mapka, to by teda bolo 😅
ale po tom krvácaní si žiadne nádeje nerobím

ell7
4. jún 2008

Eli tak dufam, ze krvicka nesklame 😉 , drzim palce.
Taky, len pekne oddychuj a bude to OK, uvidis.
Mapa tak prajem uspesnu stimulaciu s este uspesnejsim koncom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mapa73
4. jún 2008

Kočky, ďakujem, dúfam že teraz s úspešným koncom 😉

ellianka
4. jún 2008

mapka, jasné, že to bude len a len úspešný koniec 😵 🙂

takyna
4. jún 2008

Kočky doplnila som album, ak chcete kuknúť, je to ale fotené s fotiek ospravedlnujem sa za kvalitu, ale pre 17-rokmi neboli karty do fotákov 😀

gabika24
4. jún 2008

taky, pekné fotečky...
ozaj, kedy máš ďalšiu kontrolu?

lenka20
4. jún 2008

takynka to su krasne fotecky, aka si bola mladucka a tvoja dcerka je velka kocka po mame 😵 a malicke bude zas fesak po ockovi - podla toho sona mam pocit, ze to bude chalan - no dobre, tak nie podla sona, ale mam pocit 😉 😀

takyna
4. jún 2008

gabika kontrola je 11.6 ak sa nič nestane, čo sa môže stať

Lenka ja mám tiež ten pocit 😀 ak sa niečo zlé nestane, ďakujem vám 😵

tanitta
4. jún 2008

Fakt moc pekne fotky Taky;)... a bobacik je cela maminka 😉 ... je pekne velky... presne taky ako ma byt ... srdiecko nabuduce bude pekne tukat 🙂 ... ja som zaspala jak stolverka... no ale keby ste ma videli 😨 .. keby vyndem von slnko sa schova okamzite.....

takyna
4. jún 2008

tanit díky, uvidíme, idem ja konečne poctivo ležkať, kuknem poobede, pá

dyta
4. jún 2008

taky,kočenka, no to si sa "pochlapila" .... sono je úžasnéééééééééééé... 😵 😵
tanitta, opatruj sa, aby mal bobáčik pohodu.. presne tak ako to robíš
🙂 🙂 🙂

ellianka
4. jún 2008

taky, krásne fotečky 🙂 to, že si kočka som už vedela dávno (z fotiek, aj od lenky) ale v mladosti, hmmm hotová modelka 🙂 a dianka sa na teda na teba poriadne podobá 😉 a maličké je nááááááááááádherné 😵

takyna
4. jún 2008

baby ste milé, ale za mlady sa dalo, teraz starneme 🙂 , nešiel koník,
som nešťastné s tej našej Lauritky 😢
ja stále špiním červeným, takže obávam sa podobného scenára 😖
kuspitka držkaj sa pri vklade pekné embrijká úspešné aby ste mali 😵

takyna
4. jún 2008

Leni som sa ťa nespýtala kedy budeš vedieť výsledky tých chlamýdií

katy2
4. jún 2008

Ahojte!
Taky, strasne ti drzim palce!!!!!
ja od dnes beriem lieciky pred KET.... KET pravdepodobne 18.6.

gabika24
4. jún 2008

taky, ak špiníš krvavo, nečakaj a choď do nemocky... kamoška tam robila a hovorila, že pri krvácaní pichajú nejakú injekciu, bez ktorej by niektoré babule nemali asi šancu. tak nečakaj zbytočne dlho. ale je fakt, že niektoré krvácali silno a bábätká prežili aj tak.
taky, držkajte sa...

kuspitka
4. jún 2008

ahoj gabika.ja som si chcela dat dve embria ale doktor mi povedal ze na moju postavu nemozem si dat dve ze som mala a mam male brucho. ☹

gabika24
4. jún 2008

kuspitka, netráp sa... ak doktor neodporúča dať dve, asi vie prečo... ja som naopak už po liekoch (a rokoch stimulácií) pribrala, takže s týmto problém nebol.
kedy ideš na vklad? ako sa majú embryjká? neboj, aj jedno sa chytí. potom po rokoch si pôjdete po súrodenca 😀

kuspitka
4. jún 2008

tak maju sa dobre mala by som ist zajtra alebo piatok este neviem.a ty sa mas ako?

gabika24
4. jún 2008

ja fajn, aj bábätká, aj malá... len tie horká mi nerobia príliš dobre, ale veď komu hej. dnes však u nás aj popršalo, tak sa mi hneď lepšie dýcha...
držkaj sa, musím sa ísť venovať malej, lebo už tu piští, že sa s ňou nehrám. tak daj vedieť, ako pokračuješ. a veeeeeeeeeeeľa šťastíčka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
taky, tu máš tiež niečo o špinení v tehu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ellianka
4. jún 2008

katy 🙂 gratulujem ku kúzelným a držím palce aby to tentokrát vyšlo na krásne bezproblémové tehu 😵 😵 😵