IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

pistica
19. feb 2008

ahoj Gabika
ako ide život??? čo je nové??? dlho som tu nebola idme na vás trochu pozriet ale asi už všetky spíte 😠
tak nič

gabika24
19. feb 2008

ahoj pistica.
uz stimulujem, co si asi pochopila z predchadz. prispevku.
inac mam nadchu a boli ma hrdlo - takze super 😒 snad to do najblizsej kontroly, co mam v pondelok prejde.
ty ako?

lenka20
20. feb 2008

jeeej, pistica nakukla - ahoj pistica, uz sme ta spominali kde si bola tak dlho, co mas nove, ako pokracujes 😕 😕 😀 zvedavka je moje druhe meno 😉
savia - uz to mas len za paaaaar 😉 🙂
udka - to si toho teda tiez dost preskakala, teraz ides na KET 😕 tak drzim palce teda, nech ti to uz tentokrat dopadne na 1s * 🙂
tanicka uz som IP-ik nestihla precitat tak napiiiiiis 🙂
gabika nasa pecka nam kedysi odporucila imunoglukan na choroby - je to len vitamin a ja som ho hned vtedy v lete kupila domov a moj manzel ho uziva dost pravidelne - ked je niekto iny chory aby to nechytil a aj ked nanho nieco lezie a zabera mu perfektne, tak skus aj ty, dostat ho v lekarni. do pondelka budes fit 😵
zuzlik, juji - co nove, dufam, ze ste mali pokojnu noc 😉

juja
20. feb 2008

Ahojte raKETky.

Ja som včera poobede mala kŕče a bolesti v podbrušku a večer som už normálne krvácala - normálne mrchovsky a aj malilinké kúsky sliznice. Utrogestan si dávam už len cez pusu, volala som dnes ráno môjmu gynekológovi, tak mám prísť v priebehu dňa, že ma pozrie. No a dnes ráno som sa ešte raz testla (posledným testom, ktorý som mala v zásobe) a tie // mi tam nabehli snáď do 20 sekúnd...... no tak ja už fakt neviem.... 😒

Zuzlík ty ako???

zulka29
autor
20. feb 2008

Jujka? 😨 😨 ako to? bože, dúfam, že sa malinké drží...o koľkej pôjdeš k lekárovi?
Zuzlik a ty ako? 😕

juja
20. feb 2008

Zulka chystám sa okolo 10-tej, sestrička povedala, že lekár je tam do 18-tej. Uvidím, čo mi povie, ale asi nič dobré. Myslíš, že pôjdem na čistenie? Kedy vlastne treba ísť na čistenie?

lenka20
20. feb 2008

jujinka - este to nemusi byt take zle aj ked ...... moze to byt len zrazenina co sa vyplavuje.... hladam slova ako ta utesit, ale fakt neviem ako to dopadne. testik v tomto pripade nic neznamena, lebo HCG budes mat v krvicke este dost dlho..... na cistenie treba ist len ked sa sama nevycistis - ak krvacas a je to stratene tak sa s tym snad telo vysporiada samo - ani ja som nebola na cisteni. kyret sa robi najma pri MA alebo ked je plodik uz vacsi..... jujka drzim ti palce nech sa to male drzi, napis ked prides od dokiho....... velmi velmi velmi sa modlim aby to krpcek prezil.... drz sa moja...
ahoj zulinka 😵 tak to vidis, clovek si potom vravi, ze radsej nic ako taketo stresy, vsak 😒
ale snad to dobre dopadne jujke aj zuzle, dievcata musite byt velmi silne...

juja
20. feb 2008

ďakujem baby za podporu a modlidbičku....ja viem, že čo sa má čaká neminie ma....jasné, že som smutná aj určite si aj poplačem, ale nijako to neovplyvním...čo už, chvíľku sme sa potešili.

lenka20
20. feb 2008

jujka - to poznam bohuzial, ale asi to tak malo byt v mojom pripade a teba mozno prijemne prekvapi sono 😉

zulka29
autor
20. feb 2008

Jujka, ozvi sa nám keď sa vrátiš. Držím silno palce, nech to dopadne dobre 🙂

dracik1
20. feb 2008

jujka , savia, zuzlik, strasne VAm prajem aby to vsetko dopadlo dobre .....vzdy si na Vas spomeniem, ked mi je zle a vraciam a hnevam sa, ze preco mi je stale zle .........ake mam stastie , ze sa nam to podarilo na 1 x

lenka20
20. feb 2008

veru dracik - len pekne grckaj a gulaj sa od stastia 😵 ale my ti to zlatko prajeme a dufame, ze sa coskoro pripojime do grckacieho klubu 😉 niekedy sa proste stavaju skarede veci, musime len verit, ze to bolo na nieco dobre a ze to nasim babulkam dobre dopadne 😉 este stale nevies dracik co vlastne budete mat 😕 😕 ja som uz netrpezliva - tipujem parik - usiacik bude dievcatko 😉 musis mi potom poreferovat ci som sa trafila 🙂

tanitta
20. feb 2008

Ahojky...
JUjka...prave dnes som sa dozvedela v heliku ze zo 100tehotnych 12konci neuspesne ☹ ...dufam ze budes nadalej patrit medzi tych 88... myslim na teba...vela sil... 😔

takyna
20. feb 2008

Ahojte raKETKY ako?

lenka20
20. feb 2008

takynka tak sa pochval, ako si dopadla 😕 😕 🙂 tusim, ze dobre 😉

takyna
20. feb 2008

lenka, mala som 2-folikuly 6 mm lavý vaječník a 5mm 2 folikuly pravý vaječník, ako nich pár menších, ale krv bude až o tretej, je to dobre? čo myslíš?

kvetka2
20. feb 2008

ahojte raketky 🙂 prajem krásny deň, aj ked podla toho, čo som prečítala, to velmi veselé nie je 😕
jujka strááášne moc držkám palceky, vydržte to aj s bambulkou. Asi ta nedokážem teraz moc utešiť, ale možno sa stane zázrak, niekedy sa dejú 😉
zuzlik ty sa máš ako?
tanitka ako to vypadá s tebou - perinka rastie ? 🙂
lenka, mna vlastne stále od kedy som brala ethyniestradiol slabo pobolievalo brusko a kríže- možno to nejako súvisí s tými hormónmi
a ja si veselo krvácam, tak idem poobede k lekárke, lebo na ovulačné krvácanie to teda nevyzerá ( krvácam tretí dne) a mať mrchu 14 dní po predchádzajúcej asi tiež nie je úplne normálne. síce krajko povedal, že budem mať rozhádzaný cyklus asi, ale až tak hmmmmm . Tak som sa aj ja posťažovala 😖

gabika24
20. feb 2008

ale, co to citam....
jujka - inac pisala som to aj zuzle, moja kamoska krvacala takmer cele tehu - bola sice casto v nemocnici, ale dnes ma mala Marion 1,5 roka 😀 😀 😀 - je z nej take zive striebro. jej mama sa dodnes smeje, ze krvacala preto, ze bola uz vtedy neposedna... inac, vravela, ze nekrvacala len trochu, ale normalne ako keby mala silnu menstruaciu, ale na sone bolo vzdy vsetko ok. nepamatam si presne, ale nejako to suviselo s maternicou. a tak isto casto krvacala aj pri synovi, ktory je od malej starsi.
a nie je to jedina kamoska, ktora tak krvacala, ale tato asi krvacala najviac.
tak nestracaj nadej a bojuj - pokial sa da, viem ze je to tazke. inac, moja svokra krvacala pri oboch tehu, vraj prve tri mesiace mala normalny menzes - teda aspon si to myslela... - a zrazu bola normalne tehu a uz v 3-4. mesiaci 😀

zuzlik ty ako? dufam, ze vsetko ok. babulky drzte sa.
leni dik za radu, poslem muzicka do lekarne (teda ked pride z roboty). hrdlo ma stale boli, nadcha zosilnela - ale - citim sa o cosi lepsie (zaujimave....)
papa

tanitta
20. feb 2008

Kvetka... u mna ok.. sliznica pekna.. buduca streda ak embrijko prezije bude et... 😎 ...
Takyna...tesilo ma 😉 ... teba sa nedalo nespoznat 😵 ...

takyna
20. feb 2008

tanitka ty si to bola? aj mňa potešilo, že niekto známi konečne, si milé dievča, prečo sa ma nedalo nespoznať? 😀

takyna
20. feb 2008

tanitka držím ti silno palce, nech prežije a bude transfer s úspešným koncom 😵

lenka20
20. feb 2008

takyna vyzera to dobre - jasne, hlavne ze foliky rastu, tzn. ze si zareagovala a aj z tych malickych bude este daco, oni narastu 😉 tak uz len krvicka a mozes pichat dalsiu injekciu 🙂
kvetuska to je fakt neprijemne, ale ozaj je ten cyklus taky rozhodeny, ja som po 1.IVF normalne odkrvacala a potom asi na 18.DC dalsieho som zacala spinit a spinila som dalsich cca 25 dni az kym neprisla mrcha. krajko na to vyslovene upozornoval, ze to bude bud meskat alebo krvacat.....ale isto si skoc ku dokine, nech ta kukne pre istotu. s tymi bolestami si ma nepotesila - takze ma to bude takto boliet cely cas 🙄 🙄 🙄 ach jo 😠
gabika ty si zlata naozaj - ja tiez dufam, ze to jujkine krvickovanie nic neznamena 😉

tanitta
20. feb 2008

Taky...preto lebo tato fotka je uplne uplne real 😵 .... devcico sumna... 😉 ....
.... no neviem ci bude to s uspesnym koncom pre mna bude uz len uspech ked et bude a budem mat "len" sancu...pretoze teta emb. vravela ze sama je zvedava ako to bude lebo sme prvy pripad v ich historii ...nechapem preco sa ta priroda musi vydovadzat vzdy na nas... 😅

juja
20. feb 2008

Tak už som späť.

Doktor ma pozrel (banánikom) drobčeka však nevidel, sliznica je 13 mm, zobral mi krv HCG a zajtra okolo obeda budem mať výsledok. Povedal, že je to normálne začatý menzes, keď odkrvácam mám prísť, aby ma znovu pozrel . Výsledok vyšetrenia a HCG krvi pošle zajtra faxom, emailom do Helíku, takže zajtra do Martina ísť nemusím. Povedal, že si mám dať pauzu 3 mesiace, medzitým si ma ešte povyšetruje krvne .....no a potom skúsime KET našich posledných 2 zmrzlinie - ak taký dlhý čas v mraze potom rozdýchajú....

lenka20
20. feb 2008

jujka a to znamena co 😕 😕 ze krpceka nevidel, tzn. ze sa uz vyplavil alebo ho len nevidel 😕 😕 ja som asi nechapava ale znamena to naozaj koniec 😕

zulka29
autor
20. feb 2008

Jujka ☹ ☹ ☹ veľmi ma to mrzí, tak už jedine Zuzla to môže zachrániť? 😨
Zuzlik, kde si?

pipka
20. feb 2008

halooo, tak ja dnes v poradni vsetko ok, vysledky v poriadku, protilatky netvorim proti babu, tak som zase kludnejsia.. teraz nas caka 3D utz, tk uvidime co nove... 🙂

zulka29
autor
20. feb 2008

Pipi, aspoň ty máš dobré správičky 😉

Ja už tomu KETku neverím, pozri ako dopadla naša Jujka a kto vie ako je na tom Zuzlik 😔

pipka
20. feb 2008

ved citam citam... 😔 ako to je mozne? 😅 🙄

kvetka2
20. feb 2008

lenka, tie bolesti isto nebudú moc silné neboj, ja som len často brusko cítila, ale nič hrozné. Aspon sa pripravíš na to, že ťa bude bolieť brusko, ked sa bude uhniezdovať babatko a rásť brusko 😉
jujka, sliznicu máš ešte celkom peknú- ja som ju mala po 3 dnoch slabého krvácania len 6mm, ale podla toho čo hovoríš, ujo doktor to už zabalil....no neviem 🙄 juji strašne ma to mrzí , ale ešte máš 2 mrazáčikov 😉 ako ja keby toto KET fakt nevyšlo. Isto si na teba počkajú, neboj