IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

gabika24
29. feb 2008

moze byt... 😀
no neviem, neviem, aby to naozaj nebolo ako s tym bazenom - tu ti je hlavu vidno este menej 😉
skoro ako mne - len ja mam tu fotku bledu a nie som v prahe, ale v blave 😀
ale je to fajn - mozno ten bazen bol preto zly, lebo sme tu ostatne mali blbosticky 😀

tanitta
29. feb 2008

gabi..ale vizera to ako keby si bola a°la paris🙂)... no ale sak uvidime ... keby daco mam v zalohe dalsie tromfy 😀 ... no idem baby.. oci zase jak zvarac.. majte sa pekne.. paaaaa

gabika24
29. feb 2008

pekny vikendik - aj ja uz musim 😀

takyna
29. feb 2008

tanit , úprimne ten bazén bol lepši, tu je velká tma 😉

tanitta
29. feb 2008

mas pravdu... prahu som neoslnila 😀 .. zatial je to 2:0 pre bazen.... uz padam.. paa

juja
1. mar 2008

Ahojte raKETky....no kde ste?????? ...už upratujete, alebo ešte vyspávate?

Brituš tak ako?????

Potrebujem poradiť...chcem začať piť džús zo zeleného jačmeňa 😕 Nemáte s tým skúsenosti? ...ako dlho sa môže piť, či pomáha na posilnenie imunity atď....ja som teraz nejaká rozbitá, unavená ...slabá...každá choroba sa na mňa teraz asi prilepí...včera poobede ma hrozne začala bolieť pravá noha ....mala som ju ako v ohni a večer sa mi na stehne vyhodili malikaté boľavé výrážky ....no asi to bude herpes 😠 ....natrela som si to večer zoviraxom a dnes ráno alpou na vysušenie, ale pôjdem do lekárne kúpiť vit. B a poradiť sa s lekárničkou čo na to 😖 ...noha ma stále bolí

brita
1. mar 2008

Jujka - no veru ziadna slava. Embryjko ma dnes tri bunecky a vraj zase si nemam robit nadeje, ze vyzera slabe, ale bojuje a ze moc tomu nadej nedavaju. Tak uvidime zajtra, mam volat o 8,00. My sme si nedali predlzenu kultivaciu, takze zajtra sa rozhodne definitivne podla toho, ci vobec dozije a ak ano, ako bude vyzerat, ci mi ho vlozia alebo nie. Podla vsetkeho sa k ET asi nedostaneme, lebo od zaciatku mi stale hovoria, ze jedine, ak by sa stal zazrak, inak asi z toho nic nebude. ☹

tanitta
1. mar 2008

Ahojky...
Britka.. zatial bojuje...to su teda nervy ☹ ...
Jujka... vies co ma napdlo?? ten vysev na nohe mam aj ja... strasne to ako keby stipe...a priiiserne na bolia pistale... nemoze to by este pozostatok z tych hormonov kuzelnych??....ako keby sa telo cistilo mi to pripada... 😕

gabika24
1. mar 2008

britka, drzkaj sa. aj ked to nie je ziadna slava, ale zazraky sa niekedy deju...
ani my sme v Heliku nemali predlzenu kultivaciu, ked sme mali len jedno embryjko. ja tam idem zajtra na kontrolu a mali by mi povedat, kedy odber. tak budem drzat palce, ak bude niekto volat, aby to boli same pozitivne spravicky. 😉

palculienkkka
1. mar 2008

nájde sa tu snažilka, čo podstúpila v poslednom čase kryoembryotransfer ???? 🙂

brita
1. mar 2008

Gabika, Jujka - dakujem vam, tak zajtra uvidime... Gabika, prosim ta a to jedno embryjko ti vtedy aj vlozili? A teraz mas kolko folikulkov, s akym protokolom a akou davkou? Prepac, ze sa pytam, ale topiaci sa slamky chyta a my nevieme uz, ako dalej, na nas Mc Gyver vyskusal uz vsetky protokoly a vsetky mozne davky... 😒

gabika24
1. mar 2008

briti, prepac ze az teraz, ale na konika len tak mrkam... - lebo nestiham...
ano, v oktobri mi jedno embryjko vlozili, bolo jednotkove, ale napriek tomu som tehu neostala, je vsak pravda, ze som bola v dost velkom strese...
odobrali mi vtedy len jedno vajko, skusili ist na to pomaly, lebo mam polycysticke vajecniky, tak sa bali hyperstimulac. syndromu. no tak som proste nezareagovala. teraz mam tolko vajickok, ze krajko povedal, ze by mi stacili z jedneho vajecnika 🙂 - tak dufam, ze ziadny OHSS nebude.
zajtra idem na kontrolu, tak potom napisem ako to vyzera. teraz budem mat kazdopadne vajok dost. inac - dlhy protokol a teraz zacinali s vyssou davkou - hned od zaciatku 2 a pol ampulky menopuru +difereline (ci ako sa to pise).
ty si na akej davke?

mysiatko
1. mar 2008

ahoj palculienka ja som po KETku

brita
1. mar 2008

Gabika, ja som bola teraz cely cas na 300 IU az dokonca a napriek tomu to takto dopadlo. Mala som kratky protokol. Ja nemam ani PCO ani nic ine, proste u mna je inac vsetko OK, aj stitna zlaza, aj hladiny hormonov a takto zle reagujem. Nechapem to, je to uz na nervy.

kika312
1. mar 2008

Ahojte!!!! Mysi si OK?

gabika24
1. mar 2008

briti, stimulovala si menopurom alebo niecim inym?

takyna
1. mar 2008

mysiatko ako sa cítiš? netestovala si? 🙂

brita
1. mar 2008

Gabika, pri prvom IVF puregonom - 2 vajka, pri druhom IVF, ktore mi zastavili tiez puregonom, pri druhom IVF opakovanom merionalom - 1 vajko.

gabika24
1. mar 2008

aha. no to nepoznam. isla si cez poistovnu?
tak mas este jeden pokus (ak ovsem tento nevyjde, co este stale moze 😀 ), potom ti uz asi pridaju alebo zmenia lieky. ved uvidis... kazdopadne este to nevzdavaj.
my sme sa tiez s krajkom pri tomto pokuse dohodli (je to uz posledny cez poistovnu), ze radsej nastimulujeme viac aj ked hrozi OHSS a bude na zamrazenie ako menej.
tak sa drzkaj. zajtra teda volas? budem na teba mooooc mysliet...
mysiatko, ako? ved uz upokoj nasu zvedavost pozitivnou spravickou 😀

laskonka
2. mar 2008

ahojte ako som pisala KET sa nekonalo lebo embrijko to neprezilo som 17DC a dostala som MS je to normalne? Mate s tym niektora skusenost?

gabika24
2. mar 2008

ahoj laskonka. to mi je luto 😢
a nemas medzimenstruacne krvacanie? aj to sa niekedy stava - kolegyna to mava skoro pravidelne, ale je fakt, ze sa nesnazia o mimi - zatial (teda uvitali by, ale nejako to zatial nesilia ani nekontroluju).
ja som bola dnes na kontrole, o 21.00 si idem pichnut pregnyl a v utorok sup na odber. krajko sa vyjadril, ze ocakava minimalne 10 velmi kvalitnych vajicok, tak uvidime. drzkajte mi palce 😉

tanitta
2. mar 2008

Laskonka.. ☹ ... do kelu.. no ale co narobime... inak ja som dostala dnes MS a to som si nechala dufik este lebo som si chcela posunut ms na neskor.. no ale ta mrcha ma prekvapila dnes na 25DC....
Gabi... urodicka bude urcite kvalitna;)...

gabika24
2. mar 2008

tanitka, dik za podporu.
briti, ako? volala si? pocula som o osmej v Heliose zvonit telefon, tak som zatinala paste, ako najviac sa dalo, aby to bola pre teba dobra spravicka. tak co?

laskonka
2. mar 2008

zajtra zavolam lekarovi ze co to ma byt

gabika dzim palce 🙂

laskonka
2. mar 2008

uz mi ta mrcha lezie riadne na nervy 😠

tanitka dufam ze mame poslednu resp. predposlednu mrchu ja uz chcem byt tehu ale nic sa neda uponahlat ale verim ze coskoro budeme mat vsetky krasne vonavucke miminka aspon po jednom

katy2
2. mar 2008

laskonka, to mi je luto 😔 😔 😔
inak ja by som ms privitala vsetkymi desiatimi, dnes som uz 29DC a este ani ovu nebola... 😔 A to som mala ist v marci na KET 😔 Telo si so mnou robi co chce.... Teda s nami....

gabika24
2. mar 2008

laskonka, drzkaj sa a daj vediec co ti povedia

laskonka
2. mar 2008

katy ja som po neuspesnov IVF dostala 28 DC a to mavam 32dnovy a potom az nejaky 54 no a teraz 17 tak je to na slak trafenie

katy2
2. mar 2008

laskonka, to vazne? 😕 To mam cakat, ze teraz sa mi tak strasne predlzi cyklus? Uz ma to fakt nebavi...
To telo si s nami asi fakt robi co chce, nevie sa spamatat po tej stimulacii..... Mozno aj u teba je to este vplyvom tych hormonov.... 😒

gabika24
2. mar 2008

katy, kedy si mala neuspesne ivf - nebolo to vo febr.?