IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

hava77
4. apr 2008

kiki mali sme 2 dvojkove, ale jedno sa pri rozmrazeni zacalo degenerovat tak mi vlozili len jedno 🙂 ale to vyherne
embryologicka vravela ze sa z neho stalo prekrasne jednotkove
tak potichucky TTTTTTTTT nech sa embryjkam u teba paci 😉

kikina666
4. apr 2008

ako si ma potesila, my mame tiez dve dvojkove a mam strach ze sa nechytia, takze jasna motivacia a podpora dakujééééééééééééémmmmmmmmmmmmmm

kikina666
4. apr 2008

ak mas cas prosim ta co ma caka, ja neviem, lebo som na kete este nebola, dnes mam 10.den cyklu a uzivam ethunylestradiol 2x1 a 8.4. idem na pohovor s embryologom a na utz a co bude dsalej ?

hava77
4. apr 2008

no povedia ti kedy bude ET.....den pred tym vyberu deturence a druhy den rano budes volat ci sa rozmrazili 😕 no to je na tom asi to najhorsie, ze nevies ci bude KET alebo nie.....budem ti drzat palce, aby ti to vyslo 😉

kikina666
4. apr 2008

DAKUJEM MOC, my mame dve dvojkove a jedno trojkove, ale to trojkove iba do poctu ako povedala embryologicka, zatial tie lieky nesiem v pohode, ale uz by som to najradsej mala za sebou, strasne ti drzim moc palce a gratulujem, si jedna z nas ktore si to zasluzia, lebo preto strasne moc obetovali a urobili, drzim palceky drobcekovi a aj tebe aby si mala co najkrajsie tehulkovanie, najhorsie mas za sebou a teraz ta caka 8 mesiacov relaxu a potom obavy do konca zivota, tak si to teraz este uzi. 🙂

hava77
4. apr 2008

kiki dakujem za pekne priania... 🙂
dobru nocku 🙂 🙂 🙂 🙂

kikina666
4. apr 2008

dobru nocku aj tebe aj malickemu a davaj na vas dvoch pozor papa

kikina666
5. apr 2008

dobre ranko 🙂

pipka
5. apr 2008

havka veeelmi sa tesim a gratulujeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵

zulinka, dufam ze nas s havkou budes nasledovat 😉 vidis, ze aj KETka su uspesne 😵

hava77
5. apr 2008

pipka dakujem za gratulaciu 🙂
ale aj tak sa este velmi bojim, ved ty vies o com hovorim..... 😕

pipka
5. apr 2008

viem viem, presne to poznam, ja sa bojim dodnes...este stale nemam vysledky amnio, tak sa trasiem do stvrtka, a potom ak aj bude vsetko ok, tak si urcite najdem novy dovod na paniku 😅 😀

pipka
5. apr 2008

havi, ale pozitivum je vobec to, ze tie nase zmrzlinky sa vobec rozmrazili a zakusli 🙂 🙂 🙂

hava77
5. apr 2008

tak to je teda fakt pravda s tym batim, uz sa budes o dcerku bat do konca zivota 😉
ja som ani nedufala ze by sa tak pekne drobec rozmrazil, ale nakoniec ano, je to super 🙂

kikina666
5. apr 2008

hava77 musis verit,ze vsetko dobre dopadne, vsetko je na najlepsej ceste, kedy ides do heliku na dalsie sono ?

hava77
5. apr 2008

kiki ja tam musim zavolat, lebo doktorka mi to sice vravela, ale ja po tej krasnej sprave som ju jaksi
nepocuvala 😀 .
zaregistrovala som len ze lieky uzivat dalej a to bolo vsetko 😀

kikina666
5. apr 2008

v pondelok ides volat ?

hava77
5. apr 2008

ano ze kedy mam teda prist, zda sa mi ze vravela daco v piatok ale neviem ktory, a chcem sa spytat aj na hodnoptu hcg

kikina666
5. apr 2008

aha no tak drzim palce, ale uz to najhorsie mas za sebou, teraz uz len prijemne spravy, ste to tu pekne rozbehli s tymi mrazacikmi, tak hadam to niektora z nas co ideme teraz nepokazime, to by bola skoda pokazit statistiku heliosu

hava77
5. apr 2008

neboj, statistika bude len stupat ved je jar a vtedy sa vsetko v prirode rozbieha 🙂

kikina666
5. apr 2008

no tak to duffam, ze bude

juja
5. apr 2008

ahojte raketky 🙂 ...ja som len tak nakukla čo nové ...a aj aby som nás vytiahla na prvú stranu, bo sme sa opäť prepadli 😕 😉

Pipka ajooj tak ako sa má Dráčik? Kedy ju pustia domkov? Ako zvláda nemocnicu? A nebojkaj sa dcérka bude zdravunká amnio bude OK 🙂

Havka tak ako sa cítiš? Dúfam, že sa dnes nekonalo žiadne upratovanie, ale len leňošenie, hmmmm? 😉 🙂

Kikinka Heliosáčkam sa konečne začalo dariť...musím zakopať, aby som to nezakríkla klop, klop, klop ....no a ty budeš ďalšia úspešná raKETka 😵 ...veď tehu vlna sa musí zväčšovať 🙂

kikina666
6. apr 2008

juja dik za povzbudenie, strasne to teraz potrebujem 🙂 chytila ma totalna depka zase, sme boli na jednej akcii a nasi znami oznamili ze su tehotni, prislo mi to luto a nakoniec som to nezvladla a rozrevala som sa a tak sme odtial "usli", keby som bola vedela co sa tam bude diat tak by som tam ani nesla, teraz mam byt v klude pred ketom, a ja som rozhodena a urevana, konecne po 2 hodinach som sa trosku ukludnila, baby potrebujem energiu, kto ma nazvys, dik k

juja
6. apr 2008

Kikina teraz naozaj nie je čas na depku, musíš si jednoducho povedané, ale ťažšie realizovateľné rozkázať, že musíš byť v pohode, kôli embryštekom ....ako Krajko povie hlavu v kľude! 😉 Viem ako sa asi cítiš, ja som bola po IVF (ani nie počas stimulky ale po) a pred KETom taká rozhodená, plačlivá, všetko som brala osobne a potom som sa zožiela, ale povedala som si stačilo lebo takto nikdy neotehotniem, musím sa jednoducho prepnúť, prinútiť sa , radšej som nikam ani nechodila, len sem na MK, tu mi kočky vždy dodali energiu, povzbudili ma a keď niektorá zostala tehu, tak ma to vždy úprimne potešilo a dodalo obrovský kus energie ísť ďalej a pocit, že aj mňa niekedy určite čaká cieľ v podobe // na teste a ..... 😵
Mne sa stalo po neúspešnom IVF-ET, keď som si bola s babami medzi vianočnými sviatkami posedieť mi kamoška šplechla do očí, že veď ja možem na svietky upiecť aj 15 druhov koláčov, keď mám čas lebo nemám deti som si myslela, že expedujem a vylejem jej ten tanier s jedlom na tú blbú hlavu, ale rozdýchala som to , povedala som si tú radosť ti neurobím 😠 😕 ...ostatné baby sa potom do nej pekne "obuli", ale myslím si, že jej to ani nedošlo, lebo ako som si od vtedy viackrát všimla, ona rada podrypáva ja iné "kamošky" 😉
Takže Kikinka hlavu v kľude - to máš rozkazom!!!! 😉 A keď budeš mať ťažšiu chvíľku príď sem na MK, tu to spolu s ostatnými kočkami spoločne "rozdýchame! 🙂 Držkaj sa

kikina666
6. apr 2008

juja dik moc za povzbudenie, po prerevanej noci to dobre padne, musim sa nejako pozbierat, snad sa mi to podari aby som bola na ketko ok, v utorok idem do MT na pohovor s emryologickou a na uty, len aby sa embryjka dobre rozmrazili a aby mi po tych liekoch pekne rastla sliznica, lebo ked to nevyjde, neviem ci to rozchodim, vsade okolo mna su same babetka a same tehotne,

este raz dik moc

takyna
6. apr 2008

Ahojte kočky
kikina prepáč mi , ale musím ti úprimne niečo napísať, ak budeš v takomto zlom psychickom rozpoložení úspešnosť Ketu bude nižšia, musíš sa vzchopiť a brať to tak, že budeš matkou a to je zodpovednosť, za niekoho, kto je na teba výlučne odkázaný, tvoje pocity strachu musia ísť stranou, mysli na tie embrišenká , ktoré sú bezbrané, a čakajú na takú úžasnú mamu akou budeš ty, takže hlavu hore, žiadne depky , a priprav telo na niečo nové, a hlavne začni pozivíne myslieť!!!

kikina666
6. apr 2008

takyna dik aj tebe za povzbudenie, teraz to strasne potrebujem, musim sa pozbierat mam este tyzden, ak pojde vsetko ok, budem sa snazit, ale je to tazke sa pozbierat z toho vcerajska

takyna
6. apr 2008

kiki, neber to tak, že okolo teba sú už tehotné baby, veď to je prirodzené, niekto je teraz druhý bude neskôr, to je príroda, teš sa s nimi a praj a uvidíš , že aj tebe bude dopriate 🙂

kikina666
6. apr 2008

takyna dik za povzbudenie, ved ja im to prajem z celeho srdca, tiez dlho cakali, ale ma to vcera zobralo, mozno je to aj tymi hormonami pred ketkom

takyna
6. apr 2008

kika určite to bude hormónmy, sme všetky s toho zmetené a precitlivelé viac ako je zdravé, ja mám tiež také prešľapy , pravidelne revem aj pri pošte pre teba , aj keď zahynie nejaké zviera, alebo sa niekomu ubližuje 😀

kikina666
6. apr 2008

ja som na tom este horsie aj tym, ze som sama zavreta doma, lebo ma vyhodili z roboty viacmenej kvoli tomu , ze som stale chodila po doktoroch a nemozem najst robotu, manzel chodi domov neskoro vecer a ja som tu cele dni zavreta sama a kto ma teraz zamestna, ked chodim stale po doktoroch , som strasne ubita a znicena, mam pocit, ze som totalne zbytocna, aj korunky chybaju, ale roboty niet, keby som otehotnela vyriesilo by to aj tuto situaciu, cele je to teraz akesi divne, tazke obdobie, co chytim vsetko pokazim , nic sa mi nedari