IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

katy2
2. mar 2008

gabika, 25 januara som mala mat ET ale sa nepodaril.... 😔 Takze vsetky embryjka cakaju v mrazaciku... 😔

gabika24
2. mar 2008

po nom si uz menzes dostala? ak hej a chces ist cim skor na ket, daj si pichnut vyvolavacku. mne doktor sam povedal, ze nemusim cakat, kym dostanem (ja mam veeeeelmi nepravidelny cyklus) a mam si dat pichnut vyvolavacku.

katy2
2. mar 2008

gabika, po IVF som ms mala.... Ale ja si meriam BT, viem, podla teploty, ze som este nemala ovu, teploty su uplne krasne ako pred ovu... Neviem, ci vyvolavacka pomoze, ak este nebola ovu... Nemam s tym skusenosti.... 😕

gabika24
2. mar 2008

ano, po vyvolavacke dostenes menzes - teda v pripade, ze nie si tehu. mne sa uz cosi vyvolavaciek napichali...

katy2
2. mar 2008

gabika, a nema to nejaky vplyv na KET? Dala si mi chrobaka do hlavy... A na koky den od vyvolavacky dojde ms....?

gabika24
2. mar 2008

ziadny. aj ja som teraz pred ivf mala pichnutu vyvolavacku, teda pred zacatim stimulacie. aj pred nejakym ket, co som absolvovala kedysi v iscare - ked by sme cakali na moju menstruaciu, tak by sme mohli cakat aj pol roka. ale ved si pre istotu zavolaj do centra

katy2
2. mar 2008

asi tam zajtra zavolam, a ak povedia, ze s tym suhlasia, tak skocim na gyndu.... aj tak mam prazdniny....
a na kolky den od vyvolavacky zvykne dojst ms?

gabika24
2. mar 2008

aha. podla toho, co ti pichnu. mne po agolutine dosla do 7 dni (niekedy siedmy, niekedy piaty), po neolutine do tych 10-14.dni

katy2
2. mar 2008

gabika vdaka za info... uvidim, co zajtra poriesim.....
idem k TV, maj sa krasne 🙂

gabika24
2. mar 2008

ahoj, aj ja uz pojdem. 🙂

tanitta
2. mar 2008

Laskonka...urcite sa dockame.. len zivot je taky.. niekto caka dlhsie niekto ani nechce...musime byt bojovnice 😉

laskonka
2. mar 2008

ano dockame ale ja uz nechcem cakat 🙄
ale nevzdame sa a budeme bojovat 😉

lenka20
3. mar 2008

ahojte babulky, cely vikend sa mi nedalo ani nakuknut, ale uz som vsetko dohnala 😉
brituska - tak ako ti dopadlo embrijko 😕 😕 dufam, ze zabojovalo dalej, napiiiisssss ci ho uz mas v brusku 😵 podla toho, co si si pisala s gabikou vyzera, ze by este dalsi pokus mohol byt uspesnejsi - mozno s inymi liekmi 😕 😕
tanicka ahoooj 🙂 - no, v sprave z prahy mam napisane, ze odporucaju liecbu prednisonom - klasika - ale kedze aj tak snazilkujeme cez IVF tak to momentalne nechavam tak, nejdem do seba ladovat este dalsie lieky a pokusat sa prirodzene...a pokial je problem naozaj len v protilatkach na spermose tak sa to IVF-kom obide....
takyna - drzim velmi palce na dnesnu OPU, nech mas nadhernu urodicku superkvalitnych vajok 😵 😵 😵 a hned napis, lebo tu umrieme od zvedavosti 😉
mysiatko - tebe tiez drzim palce na dnesne testovanie, prajem // a vysoke HCG, kedy budes vediet vysledok 😕 😕 😕
katy - teba teda ta madam necha cakat potvora 😠 podla mna ale pokial normalne mavas pravidelny cyklus tak vyvolavacku by som si nechala az ako poslednu moznost, skratka tou stimulkou je telo zahltene hormonmi a vyvolavacka tomu nijak neprida, mozno dostanes mrchu ale hormony ti zamavaju s dalsim cyklom..... je uplne normalne ze ti cyklus po stimulke blbne a lepsie je pockat kym sa to same da do poriadku ako silit to do KET-u, aj tam budes potrebovat vyrovnanu hladinu hormonov...takze radsej skusit vycistit telo - je kopec cajikov pecenovych a cistiacich, vela vody atd.... tusim kazda z nas mala po stimulke problemy s cyklom a na vyvolavacku chodia len tie, ktore aj bezne na vyvolavacku musia...moj nazor 😉
jujka no teda, co sa ti to vyhodilo na labke 😕 😕 dufam, ze nie naozaj herpes, to je neprijemne, aj ked ked vravis ze si chorlava tak vtedy herpes hnusak utoci, asi by si s tym mala skocit k lekarovi kym sa to nerozsiri...
lezkat budem 4 dni jujka, moze byt 😕 😅 lebo ak bude ET tak bude vo stvrtok, piatok beriem dovolenku a vikend, v pondelok uz pojdem do prace, ale pianko, manzel ma bude vozit a uz sa slubil, ze bude doma vysavat a upratovat, takze ja len posedim v praci a polezim doma 😉 co ty na to 😕 😅

kvetka2
3. mar 2008

dobré ránko raketky 🙂
všetkým vám krajem krásny a šťastný týždeň! 🙂 🙂 🙂
ahoj lenka, pekne si to naplánovala, ja som mala KET tiež vo štvrtok a do práce som išla v pondelok, ale medzitým som len vylihovala 😉 maslím, že by to na uhniezdenie malo stačiť a ked sa budes setriť všetko dobre dopadne
jujka, no teda... telo reaguje všelijako. Mne sa po IVFku vyhodil herpes na ústach- mne sa to fakt stáva tak raz za uhorský rok. Ale asi by nebolo zle behnúť k lekárovi, teda ak s tým už nemáš skúsenosť a vieš čo s tým 😉
britka, čo je nového? sledujem ťa aj s tvojim embrijkom 😉 ako rastiete, možno sa fakt stane zázrak, prajem ti ho z celého srdiecka
takyna vela stastia na odber na peknú úrodicku
mysiatko, držím palce na dve//dúfam, že začneš jarnú tehu vlnu
gabi, to by v tom bol čert, aby to znova nevyšlo 😉 krásne ti to vychádza- o 3 týždne nám oznámiš // 🙂
laskonka, ja som po stimulke na KET dostala mrchu 23DC, potom o dalsich 15 dní som začala krvácať znova( ale to nebola mrcha ale medzimen. krvácanie, trvalo to 4 dni a teraz som 30 DC a mrcha zatial nikde - a to mávam 28dnový cyklus a nikdy som medzimenštruačné krvácanie nemala. Ale chcem pockať, nech si telo poradí samé. Sem tam ma troska pobolieva brusko už od soboty, tak uvidíme. Trosku som pomáhala aj červeným vínkom 😉 aj teplým kúpeom- no uvidíme, či niečo zaberie.

lenka20
3. mar 2008

ahoj kvetuska 😵

tanitta
3. mar 2008

Ahojte raketky.. 😉
...Leni...mas recht...s tym prednisonom... 😉 ... ja mrstim o 100/6... ma prekvapila... zrovna ked v stredu idem prec 😖 ...aj som rozmyslal ci to neposuniem ale potom som si to zase rozmyslela budem 3dc a mozno mi hned spravia aj HP...
Kvetka....vidis a to mc Gajver vravel ze vysadte lieky a o 10dni pride MS.. prdliky 😅 ...este som si aj dufik nechala nech sa mi oddiali ... 😕 ...pa

katy2
3. mar 2008

Ahojte 🙂
lenka, aj ja som nad tym mojim cyklom rozmyslala, lebo BT mam ukazkovu - dnes zasa nizka, ale krasna predovulacna.... To znamena, ze ovu bude urcite, len neviem kedy.... Necha to na moje telo, nech sa s tym vysporiada... Uz ma tie 2 tyzdne nezabiju, aspon nebudem strsovat okolo VN...
Kvetka, vidim, ze aj ty cakas ms.... 😉

katy2
3. mar 2008

tanit, nemohla si tu ms poslat ku mne? 😉 Ono je to tak, pride vzdy tam, kde ju najmenej cakaju a ked ju cakaju tak si dava nadcas.... 😠

tanitta
3. mar 2008

Katy... uz len nech pekne sedi doma.... ked uz prisla 😉 ... tebe sa ovulka blizi... zacinas strihat meter 😉 ...

katy2
3. mar 2008

tanit, co ja viem, ci sa mi ovu blizi? dnes som 30DC, ak bude cyklus 50-dnovy tak si aj na ovu este pockam.... a po nej este dva tyzdne do ms....

lenka20
3. mar 2008

katy 😵 spravne rozhodnutie 😵 niektore veci na prirodu nenechame 😀 , ale aspon nieco, hmm 😉
tanicka no vidis, asi ti naozaj spravia aj HP, takze mrcha vedela kedy ma prist 😉 budem na teba intenzivne v stredu mysiet 🙂

brita
3. mar 2008

AHojte babky, takze moje embryjko ma sancu,ktora sa priblizuje k nule alebo k zazraku, ktoremu nikto neveri. Zajtra budem vediet definitivne, tak potom sa ozvem. Pani embryologicka ho dala na PK. Som dnes akosi na dne, tak zajtra, ked sa dozviem ortiel, uz to bude jedno, napisem vam vysledok. Drzkajte sa.
Lenka- mas IP.

lenka20
3. mar 2008

britka cakame do zajtra a dufame a verime 😵 😵 kym to nie je nula tak este sanca je, mozno mu tie vyzivne media pomozu a do zajtra bude z neho ebrystek na 1 s * 🙂 drz sa moje, vydrz to 😉

juja
3. mar 2008

Ahojte raKETky...

tak ja som došla od lekárky...herpes ako vyšitý ...nasadila 5x1tab. Herpesin + tiamin + pyridoxin...no snáď mi to do týždňa ako tak zmizne, alebo ma to prestane tak svinsky bolieť 😠 ...volala som aj môjmu gynekológov kôli výsledku HCG zo štvrtku, ale ten tam dnes nie je a sestrička to nevedla nájsť....sedimentácia je OK, ale výsledok HCG nevedela, mám zavolať okolo obeda....inak špiním už menej, takže aspoň to ma teší....Moja lekárka vravela, že telo tak zareagovalo, že sa nemám čudovať, že tie hormóny sa musia nejako "prejaviť" ...a stále sa ma pýtala, či som psychicky OK, či sa netrápim, že sa to nepodarilo...pýtala som si nejaké vitamíny na posilnenie imunity, že to má čas najprv mám vyliečiť herpes... 😒

Lenka no hlavne buď v kľude ...a ležkaj aspoň tie 4 dni, ale doslova, nie že budeš pobehovať okolo hrncov a upratovať ...len ležať! 😉 ...no a o 14 dní si Vás Krajko odfotí ...😵

Brituš - nestrácaj nádej, veď vidíš sama, že ešte stále bojuje...pomaličky, ale predsa. Hlavu hore a posielaj embryjku pozitívnu energiu...držkaj sa 🙂

juja
3. mar 2008

Takynka ........želám veľa kvalitných vajok 😵 😵

Kvetka ahoooj 🙂 aj ty si bola taká "rozbitá"?? No ty po IVF ja po KET....ale v máji budeme už obidve fit 😉

mirusch
3. mar 2008

Ahojte babenky, kuk na tabuľky. Ak treba niečo opraviť, tak prosím do IP. 😵 A aj nové info mi píšte, inak sa tu hrám na Sherlocka 😀
Brita, držím palce.
Všetkým držím palce!!

mapa73
3. mar 2008

Ahojte babenky 🙂
Taky držím palce, aby úrodička bola kvalitná. 🙂

Britka, nádej umiera posledná. Držkajte sa a nezačínaj myslieť negatívne, teraz hlavne musíš byť silná, aby to aj embryjko cítilo. Hlavu hore a držkaj sa.

hava77
3. mar 2008

ahojte 🙂 idem si precitat co sda dialo 🙂

mapa73
3. mar 2008

Hava ahoj 🙂

hava77
3. mar 2008

ahoj mapka ako sa mas a co mas nove? 🙂 dlho som ta nevidela