IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mapa73
3. apr 2008

Ahojte 🙂
Zulka držkám alce, nech sa krásne rozmrazia, veď je už jar, vonku začína byť teplo, tak im to pôjde lepšie 😉
Ja som pribrala 4 kg a nemôžem ich zhodiť. Zhodila som asi 1,5 kg a viac mi to akosi nejde. je pravda, že ani moc nesnažím, som lenivá ☹

ellianka
3. apr 2008

ajuš máš nejaký dobrý recept na chudnutie?

dyta
3. apr 2008

ahoj ajka, mas volno??.. ako vidim, sa pripravuješ - psychicky na 2IVF, určite ti to vyjde! 😉
inak bola si v G-F?

takyna
3. apr 2008

sorry kočky, mali sme poradu, uf, ale som späť 🙂
zuzla povedali mi , že do týždňa budú vysledky a už je 2-týždeň a nemám výsledky 😒

dyta
3. apr 2008

takyna - tak tam volaj 🙂

juja
3. apr 2008

Ahojte raKETky .....ja len tak na skok....mám kopec roboty, tak nestííííííííham 😉 ... a to som si myslela, že si po odvzdaní DP aspoň táždeň oddýchnem, ale sociálny poisťovňa ohlásila návštevu, tak chystám papiere za posledých 5 rokov ... 😝 😠

Zulka držím palčeky, neboj embryšká sa pekne rozmrazia a zajtra si ich pekne odnesieš v brušku a budeš si ich opatrovať celých 9 mesiačkov 🙂 ...pekne si naskočíš na tehu vlnku a pridáš sa ku Gabike,.... 😵

Pipka tak ako čítam budete mať Haničku 🙂 🙂 ..gratulujem 😵 ...aj môj drahý by chcel mať prvé dievčatko, on je taký maznavý, stále je na mne nalepený... 😀 A tiež podravujem Dráčika 🙂

Zuzlík ajooj moja, my tiež nemáme nič nové...16.4. idem na kontrolu ku svojmu gyn. tak potom budem asi múdrejšia 😉

Taky ja som pribrala cca7 kg...čo ti budem hovoriť ...už som ako vzduchloď 😠 Inak aj mňa zaujímajú tie protilátky....

Elliank - najlepší recept je nežrať 😀 😀 ale iba jesť a hýbať sa....teóriu ovládam na 1, len horšie sa to realizuje v praxi 😉 ...po tej 30-tke to ide ťažšie ako som si myslela 😝

juja
3. apr 2008

....sorry za tie chyby píšem ako maďar, ale šéf sa blíži!

pipka
3. apr 2008

jujka aj moj drahusik je taky, jak k babatku sa ku mne sprava, tak sa tesim, ze budem mat nahradu 😀 😀 😀 , nech bozkava nozicky a uska radsej Hanke 😅 😀 😀

dracika pozdravim, dakujem, idem za nou zajtra 😉

zulka29
autor
3. apr 2008

Pipi 😀 ....a ďakujem za palčeky 😎
...vám všetkým, ste zlaté 😵

fcielkafcielka
3. apr 2008

ahojte, prepacte, ze Vam sem leziem, ale chcela by som sa opytat, kolko po neuspesnom IVF (nie MA) sa moze ist na KET....? Dakujem. Cakatelkam len to (//) dobre prajem!!! 🙂

takyna
3. apr 2008

dytka volala som, ale nemajú ich ešte spravené 😉

mapa73
3. apr 2008

Pipka, pozdrav dracika aj odo mňa a nech sa držkajú 🙂

kikina666
3. apr 2008

ajuska212 ja sa tiez pripajam , ja som pribrala tiez asi 6 kil a tiez som uz ako lopta

kikina666
3. apr 2008

fcielkafcielka moze sa ist hned, ale lieky sa zacinaju brat hned od prveho dna menstruacie, a to po vacsine pokial ti nemeska menzes nestiha ani jedna, takze je jeden cyklus pauza

dyta
3. apr 2008

takyna- to co robia 2 týzdne?.. na porazenie 🙄

fcielkafcielka
3. apr 2008

Aha, dakujem.

takyna
3. apr 2008

mali by nám k tým hormónom, pribalovať aj diétny program ako zhodiť, nie?

zulka29
autor
3. apr 2008

baby, ja som po klasickom IVF nepribrala, ale po KET ani neviem ako vystúpila ručička váhy hore 😠 ...hmmm....

gabika24
3. apr 2008

ahojte babulky
zulka, neboj, určite sa rozmrazia...
baby, ja keď som začínala s hormónmi kvôli otehotneniu + tehu a teraz znova hormóny - to je asi 20 kg, ktoré som ešte nestihla zhodiť - a zjavne už nestihnem, ale netrápi ma to príliš, keďže som znova tehu. tak potom času dosť 😀 tak sa netrápte, ten malý zázrak za to stojí... 😀 😀 😀 😀 - to len pre útechu, veď ja viem,že by ste každá brali radšej kilá naviac a doma bábätko. tak sa držkajte... 🙂

kikina666
3. apr 2008

no to hej, to je dobry napad, ja este beriem lieky na epilepsiu takze vyzeram ako slonica, lenze kvoli tehotenstvu musim brat tie co beriem, ale po tehotenstve mi slubila doktorka ze mi ich vymeni za tie druhe a tie maju vedlajsie ucinky "chudnutie"

dyta
3. apr 2008

zvláštne, že hormóny pôsobia na každého inak.. ja som práveže schudla... 😉 a to som chudá dosť..
ale boli baby so mnou ked sme isli na punkciu, ktoré pribrali.. ☹

ellianka
3. apr 2008

juja 🙂 na tú známu frázu "cica nežer" si spomeniem dosť často ale fakt po 30tke to ide ťažšie 😉
taky to je super nápad a ešte by k tomu mohli pribaliť permanentku do fitness 😉

kikina666
3. apr 2008

dyta posli nejaky chudnuci virus, aj mne by sa zislo par kil zhodit

takyna
3. apr 2008

gabi ahoj, veď si štíhla, neviem s kade by si ty nabrala 20-kg, ak je to tak, tak si musela byť riadne vychudnutá predtým

takyna
3. apr 2008

eli aj s nejakým fitnes sexi trénerom 😉

kikina666
3. apr 2008

gabika24 ako sa maju babetka ?

gabika24
3. apr 2008

taky, to bol len očný klam 🙂 - mám cez 80kg 😠
a to jem menej než všetci ostatní u nás doma...

takyna
3. apr 2008

tak to fakt neviem , kde ich ukrývaš, úplne vážne ti to vravím, máš zlú váhu doma vyhoď ju do koša

dyta
3. apr 2008

baby... 🙂
mne práveže hrozne chutilo, ale nepribrala som... 😕
ale ja som po punkcii bola týzden napuchnutá a poriadne zavodnená - hyperstim.syndrom, takže ja som
si užila tiež svoje 😒

kikina666
3. apr 2008

gabika24 ja mam tiez 83 a vysku 167 cm a mam dojem ze priberam aj zo zubnej pasty, ja som s manzelom harmonicke manzelstvo ... on je a ja priberam, on si vypije a mne je zle,... keby som ja zjedla to co on poje vecer a v noci uz by som bola ako basa