IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
9. apr 2008

kika ahoj, myslím si , že určite nie lebo zdegenerové je bežná vec, aj my sme to mali 🙂

takyna
9. apr 2008

Juja neboj , sociálka ti ani takú pokutu nedá ako daňový, a nemajú ani také právomoci, nie je to nič hrozné, oni sa len tak tvária, vieš vekový priemer na soc.poisťovni je 50-rokov, 😉 , pardon 😒 dúfam, že som nikoho neurazila

tanitta
9. apr 2008

Jujka... genetika uz neovpylni vysledok ketka...zmrlinky su uz na "svete".. uz maju v sebe geneticku info takze teraz vysetrenim genetiky neovplyvnis vysledok asopn si myslim;) babyak to tak neni opravte ma🙂.. ale do buducna pre pripadne dalsie ivf urcite...ale dufam ze ziadne ivf uz nebude... na genetiku ti daju doprucenie v car treba si pytat alebo prip. tvoj gynekolog...

takyna
9. apr 2008

kika , laicky by som to ešte tak vysvetlila, že občas sa tak tie spermie do toho vajka náhlia, že si tresnú hlavičku o seba a zdegenerujú vajíčko 😀

zulka29
autor
9. apr 2008

Taky 😀 😀 😀 aké vysvetlenie 😀

takyna
9. apr 2008

😀 zulka dobré že 😀

zulka29
autor
9. apr 2008

si ma pekne pobavila pri obede 😀 😎

juja
9. apr 2008

Tanittka máš pravdu neovplyvním, genetická informácia už prebehla, ale keď bude genetika OK, tak aspoň budem mať pokoj v duš a nebudem sa tak stresovať. Keď som čítala aké všelijaké "postihnutia" môže spôsobiť anomália chromozómu, tak mi nebolo všetko jedno, ale neurobíme nič aj keď by boli výsledky bohužial zlé ☹
Tak neviem či je lepšie vedieť alebo nevedieť.....hmmmmm, to je dilema...

Taky táto bola tak cca 40 ročná fešanda, fakt bola moooc milá a to sa mi nejako nepáči 😀 ...asi som zvyknutá na tie harpie pri okienkach 😀 😀

takyna
9. apr 2008

nebojkaj sa jujka, ja som tiež sa stresovala, že sociálka, a nakoniec to bola malina, pozreli, mzdové listy, pracovné zmluvy a ešte nejaké chobotiny a išli s pánom bohom 😀

takyna
9. apr 2008

trošku som chcela vniesť sem takého optimizmíka 😀

takyna
9. apr 2008

Jujka možno to bola dcéra nejakej tej harpie 😀 , roky sedia 🙂

tanitta
9. apr 2008

Jujka.. asi je lepsie vediet 😎 ...no ale to uz je na tebe 😵 ...nas poslali na genetiku po 6r snazilkovania ...vysledok vysetrenia ok.. a aj tak to neni ok ... 😕 ...

juja
9. apr 2008

Taky ...no uvidíme aká harpia sa z tej moooc milej pani vykľuje 😀

Tanitt navrhnem môjmu gyndošovi a som zvedavá čo mi povie, ale zaujímala by ma tá genetika velice....mám chrobáka v hlave už dlhšie 😉 Super, keď Vám vyšla genetika OK....a mali ste aj tie vyšetrenia na protilátky atď? .... ja si myslím, že tento rok sa Vám to bábo určite podarí 😵

kikina666
9. apr 2008

taky tak to si pekne napisala, ze spermie si tresknu hlavicku .... celí chlapi doplasení 😀

takyna
9. apr 2008

som rada kika, že som ťa rozveselila, hlavu hore, pred sebou máš úspešný KET 🙂 , mysli pozitívne a nezaťažuj sa teraz genetikou 😎

tanitta
9. apr 2008

Babulky je hrozne zlate ako mi fandite 😉 ... budem vam verit lebo sebe nemozem 😵 ... ja uz mam vsetky vystrenia okrem hematologie....ked nahodim tuto temu dr tak ma odbije s tym ze to len po potratoch.. bohovsky ozaj...hlavne je ze odvadzame...
😠

kikina666
9. apr 2008

no snazim sa uz som vyriesila aj ten problem s tou babou na urade prace, tak mam xzase kludne spanie, ale som akosi poprechladala, tak soplim, ale teplotu nemam, tak lezim a pijem cajiky s citronom a milion ovocia

takyna
9. apr 2008

tanit, myslím, že po tomto softe už nebudeš potrebovať žiadne iné testy... 😉

kikina666
9. apr 2008

tanitta taky ma pravdu, soft bude uspesny 🙂

tanitta
9. apr 2008

Taky... dufam ze hej ;)a to tehotenske ... idem zavriet oci...a zababusit sa... zatial paaaaa
.... Kiki... 😉 ...coskoro sa to dozvieme 😵 .....majte sa zatial...pa

takyna
9. apr 2008

idem ja makať kočky, poobede sa ozvem, majte sa krásne 😉

kikina666
9. apr 2008

pa

kikina666
9. apr 2008

papa aj tebe taky 🙂

mysiatko
9. apr 2008

ahojte babenky,
ste tu teraz niektora ktora ma za sebou laparku?

kikina666
9. apr 2008

ano co by si potrebovala vediet mysiatko ?

mysiatko
9. apr 2008

ci je to bolestive, ako sa to robi, na co je to vsetko dobre...a tak....

kika312
9. apr 2008

ahojte........Mysi 😉

kikina666
9. apr 2008

mne to robili v narkoze, nebolelo ma nic, budes mat 2 jazvicky 2 kriziky - jeden v pupku ten ti nebude ani vidiet a druhy zase uplne dole takze tiez nie, zistuju tym priechodnost vajcovodov a ci su tam neni nejake zrasty, napumpuju ta nejakym plynom a potom tam naleju modru tekutinu a pozeraju ako sa ta tekutina po tebe rozlieva a kde vsade sa dostane a ci su vajcovody priechodne a skontroluju ti aj ci nemas nejake cysty a zrasty, ja som absolvovala 2x klystir, a akurat ma po zakroku trosku bolelo brucho, ako ked mas dostat menzes, to je vsetko

kvetka2
9. apr 2008

ahojte raketky 🙂 tu som ,čítam vás každý deň- normálne sa na to teším 😀
zulka ako sa mi máš, hladkáš brusko? ja sa tak teší, verím že budeš dalsia tehulka
😎
čítala som, že aj havke sa zadarilo 🙂 prajem veľa šťastíčka, nech pekne rastie brusko
lenka,jujka- už viete, kedy pojdete asi ketiť???
zuzlík, inak aj mna začal nejako trápiť zub- musím ísť k zubárovi
tani, dnes som na teba normálne myslela, že už isto stimuluješ a ty už dokonca dnes pregnyluješ 😅 tak držím palčeky ( aj na nohách ). Hlavne sa vylieč- inak ja som mala pred odberom tiež celé ubolené hrdlo hmmm.

Mna ešte stále trápi ten streptokok agalaktický "dole" tak idem dneska mojej gyndoske, nech s tým už niečo urobí, lebo sa to vlečie už 2 mesiace. len mi hovorila, že si mám dávať floragyn, že to potlačí, ale nepotlačilo 😕 Vraj je to prirodzený obyvateľ mirkoflóry- len ja som doteraz takého obyvateľa 😝 nemávala a trápia ma výtoky dokelu. Máte s tým niektorá skúsenosti? Budúci týždeň čakám mrchu a potom sa chcem objednať na pohovor pred KET. Lenže musím byť ok. Mám na to viac ako mesiac ,tak dúfam, že sa to už vyrieši. Lebo ja by som už tiež chcela zmrzlinky do bruska 😉

mysiatko
9. apr 2008

ahoj kika... 😉 😉