IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
17. apr 2008

Tak predsa som zavolala Gaťovú , dohodli sme sa tak, že ak nepríde do pondelka mrcha, v utorok prídem na kontolu beta hcg + sliznici

takyna
17. apr 2008

eli, sme dopadli, niektoré intenzívne očakávame mrchu 😒 a druhým prajem aby tú mrchu najbližších 9-mesiacov nedostali 😀

takyna
17. apr 2008

baby ináč na predmenštruačný syndróm je úplná bomba MAGNEZIUM, po včerajšku čo som si ho nasadila, sa mi zlepšila nálada o 180 stupňov 😀

takyna
17. apr 2008

odporúčam ho všetkým čakatelkám 😉

katy2
17. apr 2008

ja som sa tiez nacakala na ms.... a tak som po nej tuzila....
dufam, ze teraz nedojde bez pozvania a ze mi da pokoj aspon 9 mesiacov....
je to naozaj paradox...

ellianka
17. apr 2008

taky 😉 mne pri tej kontrole vyšli potom hraničné výsledky ale o 5 dní to aj tak odkrvácalo 😖
magnézium nasadím, už len pre tú náladu 😀

lenka20
17. apr 2008

takynka to magnezium poznam - sice nie na PMS ale uzivam ho obcas len tak na povzbudenie, na mna velmi dobre posobi 🙂 dobre, ze si zavolala Gatovej, predsa len nech sa pre istotu na teba kuknu. tak este do pondelka pockame 🙂 a mozno sa rovno pridas k tehulkam, co ty na to 😉 🙂
zulicek, to je dobre, ze neprisla, ani nesmie prist 😉 to cakanie je fakt hrozne, aj ja som uz ku koncu mala take stavy presne ako vravis, ze uz nech je ako chce len nech uz to viem 😝 ale taky testik by ti napovedal a mohla by si sa tesit uz o den skor 😉 😵 😵
jujka - no to je goool, ze ta nechaju tak dlho cakat dokelu, ako keby sme mali kopec casu 😠 😠
no nic, tie krvne skupiny - ak bolo mimi pozitivne tak protilatky by sa prejavili az neskor, nemyslim, ze by prave toto bola pricina potratu.... na protilatky proti spermosom a trofoblastu sa mozes objednat na recepcii a potom pojdes len na odber, plati sa len 40sk za odber.vysledky do 2-4t. na hematologii mi zistovali vsetky trombofilne faktory a mutacie, daj si to spravit ak ta niekto posle, tentokrat to sice nemohlo byt sposobene hematologickym faktorom, lebo ten sa prejavi az po 8-9tt, ale do buducna....je dobre to mat spravene.
tu genetiku tiez chod, ak aj tak musis cakat do 30.6. tak to akurat vyjde, ze budes mat vtedy uz hadam aj vysledky 😉 tak hlavne nech tie vsetky vysledky su negativne 😉 😉

takyna
17. apr 2008

😀 , leni to by bol góol, tei poviem, keby to bolo tehu, chichi 😀 , júj ale tú cestu cez ten Šturec by som si vedela v utorok odpustiť 😝 , minule som si skoro zgrcla

takyna
17. apr 2008

neviem či aj vy kočky moje, ale ja akonáhle si poviem slovo že som tehotná momentálne dostanem kŕč ako premenzesom, to je asi psychický defekt 😵

kuspitka
17. apr 2008

Ahojte.vy tiez idete na IVF?

takyna
17. apr 2008

Ahoj kuspitka, v pasoch má večšina z nás napísané, čo sa s nami momentálne deje 😉

kuspitka
17. apr 2008

ja nemam ale napisem si tam.

takyna
17. apr 2008

Ideš na 1-IVF?

kuspitka
17. apr 2008

ano imem prvy krat ale na ISCI

takyna
17. apr 2008

a už máš aj protokol stimulačný?

kuspitka
17. apr 2008

ano uz mam davno mala som nejake problemy tak od dnes zacinam

katy2
17. apr 2008

kuspitka, vitaj 🙂
a cim stimulujes? drzim palce, nech je pekna urodicka 😵

takyna
17. apr 2008

tak ťa vítame medzi nami 🙂 a chceš môžeš poslať svoje údaje :mirush: a ona ťa zaradí k nám do tabulky 😵

kuspitka
17. apr 2008

ako to myslis ze cim stimulujem este neviem vsetko otom tak dobre ako vy.ja len zacinam

takyna
17. apr 2008

mirusch, sorry 😉

kuspitka
17. apr 2008

takyna a ako sa to posiela

katy2
17. apr 2008

kuspitka, ake injekcie si ides pichat? 😉
napr. ja som stimulovala puregonom, niekto gonalom alebo menopurom......

takyna
17. apr 2008

pošleš jej IP-Internú poštu a napíšeš jej o sebe, to vieš posielať?

kuspitka
17. apr 2008

najskor zacnem brat lieky provera a potom budem brat decapeptyl a gonal

katy2
17. apr 2008

jej, pozeram, ze tvoj muzicek ide tiez na M/T 😔
aj moj bol a nasli sa spermie..... a uz mam dve babenka v brusku, teraz cakame na vysledok....
drzim ti palce 😵 😵 😵

fedra
17. apr 2008

Ahojte ... takze sme uspesne vypisali ziadost na IVF 🙂
A teraz uz len cakat. V pondelok nas caka este posledne IUI, tak dufam,ze hadam to IVF ani nebudeme potrebovat 😵

tanitta
17. apr 2008

Cauky kukucky...
Taky som rada ze mas naladicku lepsiu 😉
..ja som mala strasne sny...napchavala som sa hranolkami a so spagetami zaroven.. nakoniec som sa prebudila na to ako mi dviha riadne zaludok 😕 ....

kikina666
17. apr 2008

zulka nestresuj, zajtra vsetko dobre dopadne 🙂

kuspitka
17. apr 2008

dakujem ale asi jemu nicnenajdu tak povedal doktor.

kikina666
17. apr 2008

ozaj zabudla som vsetkym dobre rano 🙂