IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

steva
18. apr 2008

Zulka je mi to strasne luto ☹ ☹ ☹ ☹

mirusch
18. apr 2008

Zulka 😔 ☹ Uf. Verila som. A nebudú vám zisťovať, prečo sa nechcú uhniezdiť? Nemáte imunitný problém?

marione74
18. apr 2008

zulka, nebudem pisat nic... len to ze Ti prajem peknu dovolenku, nejaku bombasticku vyberte, kde sa poriadne odreagujete a oddychnete. Ja ju planujem uz v maji, odletim daleko od vsetkych CAR a mienin totalne brutalne zabudnut na vsetky stimulacie, ivf, laparoskopie, nepriechodne vajcovody....

Ja citim ze nam to obom raz vyjde. A mam silneho tusaka ze to bude este tento rok.
papa

juja
18. apr 2008

....Zulka nieeeee....nemám ani slov.... 😢 ☹

🤐

lauritka
19. apr 2008

zulka ... prajem ti vela sil do daliseho boja. nejak mi nesedi ta statistyika s KET. 😠

kikina666
19. apr 2008

ahojte sa akosi ta statistika ket kazi ☹

lauritka
19. apr 2008

ahoj kiki...komu vyslo naposledy KET ?? 😕 ja uz ani neviem.

kikina666
19. apr 2008

have ale potom to dopadlo na figu ☹

kikina666
19. apr 2008

a cakatelky na krv sme ja a steva obdive v jeden den

lauritka
19. apr 2008

a pred havou uz len pipka minuly rok ??? 😕

kikina666
19. apr 2008

prosim ta nekaz mi vieru kto sa chytil po kete, lebo po tej depke zo vcera co baby pisali ze sa im nechytili 3 a ja mam iba jedneho snehuliaka tak som uz tomu uplne prestala verit

kikina666
19. apr 2008

no ja neviem ako ten tyzden vydrzim ☹

lauritka
19. apr 2008

🙂 kiki ja len spekulujem okolo percenta uspesnosti. ale ja si verim ;) svokre sa vcera snivalo o rybickach v cistej vode. a potom sme este vyliali pohare, co znamena krstiny 😀
raz to vyjst musi a ako ja vravievam -kym mas maternicu tak netreba stracat hlavu 🙂

kikina666
19. apr 2008

no ved ale po tych vsetkych neuspechoch a rokoch , najskor s jednym partnerom som nepotehotnela 5 rokov a teraz s manzelom,sice s manzelom sa mi podarilo normalne otehotniet ale som potratila a uz je to viac ako 2,5 roka co sa snazime a nic ... takze uz by som si to aj ja konecne zasluzila

lauritka
19. apr 2008

kiki mala si missed ? 😔

katy2
19. apr 2008

ahojte, patyla som sa cesiek na uspesnost KET a povedali mi, ze maju vyssiu ako pri IVF 😕 traz su tam min. 3 nove tehulky po KET... Takze stale treba verit 😵

lauritka
19. apr 2008

jeje katy aspon nieco positivne ;) ako sa citis

gabika24
19. apr 2008

ahojte.
kiki, chceš po zadku? veď to nevzdávaj popredu. tvoj snehuliačik to nevzdal, tak neblázni.
mne síce vyšlo ket pred 3 rokmi, ale podstatné je, že vyšiel...
baby, hlavu hore!!! treba tomu veriť. kiki, nestresuj zbytočne to bábo v tebe.
pekný víkend babulky 😉

tina1
19. apr 2008

ahojte baby, normálne mi je z toho nanič, ja idem na krv v pondelok po KET-ku. Dnes som si robila test a vyšiel negatívny. Je to ešte len 11 deň po ET, tak neviem, no stále dúfam. Môže to byť, že v moči po 11 dňoch ešte nič neukáže? Skúsené poraďte. Budem netrpezlivo čakať na vaše odpovede.

takyna
19. apr 2008

Ahoj tinka, nechcem ti dávať falošné ilúzie, ale môj názor osobný je , že test neukáže nič a budeš tehotná, veď aj keď si pozrieš fotoalbumy niektorých kočiek čo majú už detičký, tak majú pofotené testíky v rôznych časových intervaloch a pribudajúcimi dňami sa zjavujú intenzívnejšie čiarky, a aj kvalita testov je rôzna, neviem aký si mala akú značku, dúfam, že sa ti potvrdia moje slová a budeš mať krvičku pozitívnu 🙂 , držím ti palce 😵

gabika24
19. apr 2008

tini, poznám viac kočiek, ktoré mali negatívne testy a tehotné boli... tak veľa šťastia, nech je to pozitívne...

takyna
20. apr 2008

Ahojte kočky, aj v tomto nečase, ale odchádzam na záhradku variť ten gulášik 😀
dnes som si pre zaujímavosť testla mamatestom a bol negatívny, mrcha nič , ani len špinenie, ani bolesti, na tehotnú sa absolútne necítim, takže vyvolávačka ma na utorok čaká 😒

prajem vám príjemne a odychovo strávený poslený deň víkendu 🙂 😵 🙂

čakatelkám na tehu výsledky pevné nervy a nestresujte 😉

a my budúce KET ačky len trpezlivosť....čaf dior, liečkaj sa mi 🙂

katy2
20. apr 2008

ahojte,
ja tiez pomaly prestavam verit, ze nam KET vyslo 😔

kikina666
20. apr 2008

katy2 no uz aj ty, tak to sme dve ... 🙂 ja tiez mam zmiesane pocity ☹

katy2
20. apr 2008

ahoj, ale mne zacina klesat BT ako pred ms a test mam neg.

kikina666
20. apr 2008

no ja radsej ani nemeriam, ani test som nerobila pockam na ortiel v heliku, ty testujes v piatok, ja az v pondelok ☹ to je este cely tyzden

katy2
20. apr 2008

ja meriam uz takmer dva roky, takze teraz to nevzdam....
drzim ti palce... niekto musi prelomit tie neuspechy KETu

tina1
20. apr 2008

Ja som už v pohode, včera test negatívny, myslela som si, že si urobím jeden ešte dnes, ale necham to na krvný test v pondelok. Už mám plán, ak to vyjde, bude to OK, a ak nie, včera som si vybrala dovolenku do Egypta. S manželom sme sa dohodli, že hneď zajtra si ju zaplatíme. Radšej by som chcela tú prvú možnosť, ale osud neoklameš. Za prvé dva neúspešné pokusy som sa potešila- kúpila som si umývačku riadu a novú chladničku s výrobnikom ľadu. Už mám všetko, už nič nepotrebujem, takže mal by naslesovať pozitívny krvný test.

kikina666
20. apr 2008

no ved prelomis ty 🙂 a potom po tebe mozno ja 😉

katy2
20. apr 2008

tina, drzim ti palce 🙂 a mas aj nejake priznaky?