IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

ellianka
21. apr 2008

taky dobrý nápad 😉

mirip
21. apr 2008

elllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pod do bodúcich tehuliek s endo................. som myslela že som tu na konovi sama

ellianka
21. apr 2008

taky len neviem ako to po tom víne dopadne lebo v poslednej dobe som skôr abstinent 😀

hava77
21. apr 2008

ahojte 🙂
tak ja som sa pomaly pozbierala, a verim ze nabuduce to vyjde 😉
cely cas vas citam a paci sa mi ako stresujete - to je iste tehu 😀
katy, kika a ostatne raketky co cakaju vysledok, drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂
tak sa drzkajte

takyna
21. apr 2008

hava ahoj, tak som rada, že ti je lepšie 😵 🙂 😵 , teraz to musí výjsť uvidíš 😵
eli, aj ja idem so psom

hava77
21. apr 2008

taky urcite ano 🙂
a blahozelam k oficialnemu raketkovaniu 🙂

ellianka
21. apr 2008

havka, určite to výjde 😵 😵 😵

betianka
21. apr 2008

ahojte babenky, pozdravujem vás všetky a všetkým tehu výsledky prajem, 🙂 🙂 🙂 ktoré sa k tomu nenávratne blížia a to ste vlastne všetky 🙂

hava77
21. apr 2008

ahoj bety som ta nevidela 100 rokov 😀
ja som si chcela dat pauzu od kona, ale nejak som si uz zvykla 😉 tak preco menit dobre zvyky 😀
len mam taky pocit ze som v zlej teme 😀 😀 😀
babulky kopnite ma do nejakej inej!!!!!!!!!!!!!§ 😎

ellianka
21. apr 2008

havi, hmm ja by som ťa tak kopla jedine do tehu témičky 😀 😀 😀

hava77
21. apr 2008

eli, ale sa poriadne rozozen 😀

ellianka
21. apr 2008

rozkaz 😀 😀 😀

lenka20
22. apr 2008

jeeej, kto tu vcera bol, havka, betynka ahojte, dufam, ze aj dnes nakuknete 😉 😵
havka to je fajn, ze uz sa citis lepsie, kon je zavislost, s tym len tak neprestanes, len velmi silne osobnosti to dokazu a to ja nie som, skusala som niekolkokrat 😀 😀 a nic, stale tu som 😀 😀
ked to uz spominam - PECKAAAAAAAAAA kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😲 😲 😲
kocky poslala som orlandovi maila, tak ked mi odpise tak dam hned vediet, mrchu pocitam az oddnes, lebo vcera ma len tak strasila pluha, ale bolo to len spinenie, dnes sa uz rozbehla naplno. ty ako eli 😕
vysledky z infekta su OK, vsetko negativne.

takyna
22. apr 2008

Ahojte kočky, pekný deň vám prajem
Lenka gratulujem k výsledkom 😵

katy2
22. apr 2008

ahojte! 🙂
taky, papas lieciky? 🙂

takyna
22. apr 2008

ahoj katy, papám 🙂 a čo ty? ako teplota?

katy2
22. apr 2008

teplota sa drzi, ale mam strasny strach, ze sa ms spusti... to je riadny adrenalin 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/17dfaa

takyna
22. apr 2008

Katy pevné nervy, viem, že je to o hubu, ja už keď si teraz predstavím, čo ma čaká je mi zle 😖 , držím ti strašne silno palce aby sa ti to podarilo 🙂

katy2
22. apr 2008

zajtra chcem testnut, chcem vediet na com som, nech ma to v piatok neprekvapi

takyna
22. apr 2008

veď už ako ty chceš, ja som tiež testla keď som začala krvácať

katy2
22. apr 2008

a mala si este// alebo uz len /? 😔

takyna
22. apr 2008

mala som / a slabého dúšika druhá, a bolo to beta hcg 0,46 🙂

lenka20
22. apr 2008

katy drzim palce na zajtrajsi test, nech ta druha ciarka potesiiii 😉
taky - dakujem, no, este to nemam celkom kompletne, chlamydie este nedorobili, tiez im to trva, takze najvacsi strasiak este len caka na vysledok. ale aj tie ostatne svinky ma potesili ze nie su....

tanitta
22. apr 2008

Ahojky raptacky;)...
Katy.... no som ako na gumicke... drzkam moc palceky nech vicikas // 😉 ... ja skusim uz zajtra asi..

gabika24
22. apr 2008

ahojte.
katy, držím palce na testík.
leni, gratulujem k negatívnym výsledkom, bodaj by som o chvíľu mohla gratulovať k pozitívnemu tehu testu 😀
taky, kedy ideš na kontrolu?
pekný deň babulky... 🙂 neviem, kedy zasa kuknem...

lenka20
22. apr 2008

caf gabinka, ako ti krasne pribudaju tt 🙂 troska mi je smutno ked ich vidim, ze aj ja som uz mohla mat take aj takynka..... ale tebe ich prajem velmi 😉 😵 a dakujem, dufam, ze coskoro budes mat prilezitost 😀

tanitta
22. apr 2008

Leni.. ale no taaakk..aj nam budu pribudat;).. i ked popravde aj mne je smutno ked si pomyslim ze som mala uz o 2mesiace rodit 🙄 ...

takyna
22. apr 2008

uf, konečne šéf zdrhol na výstavu, veget 😀 , gabika ahoj na kontrolu idem 5.5.ULZ, a ty?
tanitka nestresuj, ešte počkaj, veď je to krátko , ak to nebude ako chceš budeš zbytočne stresovať seba aj bobkovcov a nemusí to tak byť 😎
Leni ja som sa tiež preliečovala na chlamídie, to má dnes každá 2-há žena

tanitta
22. apr 2008

Ja viem Taky.. ide o to aby som mala prilezitost sa este utesovat 😀 .... vies a chyta ma testovaci abstak 😵 .. uz dlho som nic neocikala 😎

gabika24
22. apr 2008

babulky, ani netušíte ako často aj ja na to myslím a želám si, aby to konečne vyšlo aj vám.
ale uvidíte, keď sa to podarí (schválne nepíšem, že ak sa to podarí, pretože sa vám to určite podarí), potom to už nebudete tak vnímať. aj ja som rátala po tom mimomaternicovom, že už som mohla byť tak,ako moja kolegyňa - no našťastie som vtedy po 4 mesiacoch otehotnela...
tiež sme sa s manželom rozprávali, aké sme mali šťastie, že práve nám to vyšlo... - a vyšlo to v pravý čas, lebo už sme nechceli ďalej s IVF - iba ak by sa náhodou (určite len zázrakom) zadarilo prirodzene... síce aj toto bol pre nás taký zázrak... 🙂
verím tomu, že o chvíľu (tanitta ty už fakt o chvíľu) sa budete aj vy tešiť z tehu...
babulky, moc vám držím palce... a teraz znova tie vyškerené tehu vírusy pre šťastie... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - už aby zabrali....