IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
24. apr 2008

Leni... no veru len vymyslam taka krasna D1 vzdy ked niekto z kociek mali taku tak som v kutiku duse ze kedy aj ja a este tak skoro........ ale spala som dobre... ten chrobak sa zavrtal v noci a rano... uz nevedel co so sebou....idem nakrmit kralikov, zbehnut na postu... a skulturnit sa.. keby ste ma videli
😎

kikina666
24. apr 2008

ahojte

tani si mi nasadila riadneho chrobaka do hlavy aj ja by som si asi mohla spravit test ale ja som iba 9.den po KET, neviem ci sa uz ukaze vysledok

gabika24
24. apr 2008

taky, bruško pomaličky rastie - síce ho mám aj tak veľké... ale netrápim sa tým, všetko to pribratie za to stálo a určite bude stáť.
kiki, test ti môže ukázať, ale nemusí. ja som tiež takto nejako robila test...a ukázal. ale je veľa tých, čo im vyšiel negatívny a pritom boli tehu. takže ak si myslíš, že ťa negatívny výsledok až tak psychicky nepokorí, urob. ak si myslíš, že je lepšie nevedieť, nerob. ja som to brala tak, že aj keď vyjde negatívny, môžem byť tehotná... 😉 - asi preto vyšiel radšej slabulinko pozitívny... 🙂
tanitta, určite si tehu 😉

tanitta
24. apr 2008

Kiki.. neopovaz 😵 .... mna si nevsimaj mne sa lahko pise ja viem ale.. mna by neudrazli ani desiati.... sla som testovat s presvedcenim ze tam bude len /.. s tymto som asbolutne neratala....takze ak vies vydrzat vydrz....hm?.. tak paa.. nakuknem poobede...

katy2
24. apr 2008

kiki, ako chces.... ja to uz neriskujem... uz nestojim o tu depku z neg. vysledku....
inak mam riadne krce, ako pri ms.... ale po ms ani naznak.... 😒

kikina666
24. apr 2008

no uz som sa rozhodla idem kupit test a za 20 minut budem aspon predbezne vediet na com som, aj ked mam taky pocit ze to asi vyslo 🙂

kikina666
24. apr 2008

baby takze zial iba /, snehuliak sa na nas vykaslal ☹

katy2
24. apr 2008

kiki, ty si nedas pokoj.... 😠
1. dnes je len 9 den od KET
2. nebol to ranny moc
3. este nemusi byt uhniezdene
naco si testovala?
co mam vraviet ja? nepoucila si sa na mne, ked mi ani 12 den nic neukazala a to z ranneho mocu? a predsa nadej nestracam

nestresuj, nic nie je stratene..... 😉

fedra
24. apr 2008

kikina ... skus pockat este par dni ...

ellianka
24. apr 2008

kiki, ten test naozaj nič neznamená, veď si len 9 den po KET a pozri čo písala hore gabi...mnoho žienok bolo tehu a mali negatívne testy 😉 krv je vždy istá...vydrž 😵

tanitta
24. apr 2008

Kiki.. na 9 po et pri jednom mimi nemozes vycikat dve palicky...mazem preto svoj album ...myslim si ze to bude asi najrozumnejsie riesenie.. ako sa nestresovat... ☹ ...

katy2
24. apr 2008

tanitta ono ta psychika robi svoje... kazdy chce vediet vysledky co najskor a ked nema hned odpoved tak sme sklamani.... ☹ nemame trpezlivost cakat.... ☹
ale tvoje dialnice som videla 😉

kikina666
24. apr 2008

katy 2 uz nestresujem sa, vytiahla ma kamoska von, kupila som si farbu na vlasy, cez vikend mi ju da, dala som si kavu po dlhej dobe a aj frtana, lebo videla na mne ze som na rozsypanie, povedala, ze mi jeden neublizi tak som teraz v pohode

kikina666
24. apr 2008

fedra no v pondelok idem na krv, dovtedy uz testovat nebudem 😒

tanitta nic nemaz, nech je aspon nejaka inspiracia 🙂 a kde si na to prisla ze nemozem na 9.den vycikat 2 ciarky, ved na tych testoch je napisane ze 100% uz 5.ty den po styku ....

zulka29
autor
24. apr 2008

Ahojte babulky, čítam že stresik graduje? 😕

Kiki, fakt je to ešte skoro a neboj 1 frťan neublíži 😉 čítala som, že až keď sa bábo spojí šnúrkou až potom je to nebezpečné 😉 ...bol ti ten test treba? 🤐 🙂

Katy, super teplotka 😉

kikina666
24. apr 2008

elianka no dufam, ze mas pravdu, to som asi ten fernet nemala do seba supnut, no co uz, nevadi v mini mnozstve by nemal uskodit a ani ta kava dufam nie

kikina666
24. apr 2008

zulka ja som si tiez merala teplotu a sa mi zda akasi moc vysoka 37,4 , naposledy co som si merala teplotu som mala 37,2 pred 15 dnami a dnes som si len tak cvicne , neviem co ma to napadlo ... co si myslis o tej mojej teplote ?

fedra
24. apr 2008

Kika ... na stranke Heliosu sa raz na spolahlivost tychto testov pytala jedna baba a Krajko je vtedy odpovedal, ze po tak kratkej dobe je // neukaze aj keby cakala trojcatka 😉

kikina666
24. apr 2008

fedra no trosku ste ma baby ukludnili a aj ten fernet spravil svoje a co si myslis o tej mojej BT ?

zulka29
autor
24. apr 2008

Kiki, tvoja teplota je super 🙂 MS sa blíži ak teplota klesá...
teda ak si si ju merala ráno, ešte pred vstatím z postele, neviem aké máš s meraním skúsenosti... 😉

fedra
24. apr 2008

kika .... ja sa k teplotke moc nevyjadrujem.
Ja ked berem utros tak ju mam stale okolo 37,2 / 37,5 ... az kym nepride mrcha.

kikina666
24. apr 2008

aha no ja nemerievam uz som si dala zavazok, ze si budem kazde rano, ale som si uz davnejsie zaviedla infekciu a odvtedy na to kaslem a teraz som merala do 15.dna cyklu kedy mi vyletela na 37 a az dnes po 15.dnoch 37,4, som ja ale hlupa, keby som si bola merala, tak by som vedela na com som, zajtra rano si odmeriam hned ako sa zobudim a podam hlasenie 🙂

ellianka
24. apr 2008

kiki, vidíš ešte nič nie je stratené...takže ako Krajko hovorieva...hlavne veľa pohody, kľudu a žiadny stres 😉
a nabudúce vymeň fernet za koníka 😀

kikina666
24. apr 2008

ja som ani nechcela, len ma kamoska vytiahla von, ze ma 2 hodinky volna a ked videla aka som zronena tak hned objednala fernet, a mi to dobre padlo a sme sa dohodli ze vecer pojdeme aj s nasimi chlapmi a aj s tou farbou mala dobry napad, ze treba zmenu tak uvidim co to urobi

kikina666
24. apr 2008

baby teraz som pozerala ten test uz je suchy, a sa mi zda ze je tam taka tenka ciarka po celej sirke testu, ale zacina tam kde ta ryha na teste koncii, ma byt ta ciarka v tej ryhe alebo az za nou

zulka29
autor
24. apr 2008

Kiki, ťažko povedať, pozri si na koníku, sú tu rôzne testy s // tak porovnaj kde je ta tvoja...alebo vyskusaj testnut zajtra z ranného moču, ak nevieš vydržať 😉

kikina666
24. apr 2008

zulka uz nic trstovat nebudem, uz vydrzim do pondelka, cez vikend mame nejaky program tak sa prebavim a potom sa uvidi

katy2
24. apr 2008

ahojte! 🙂
kiki, som rada, ze ti je lepsie.....
naozaj netestuj.... radsej vydrz, co ma byt bude....
ja som sa prave zobudila 😉

kikina666
24. apr 2008

ja netestujem, len som este raz pozerala ten testa sa mi zda ze tam ta druha ciarka je ale zacina presne kde ta ryha konci, nie je to farebne v nej, ale vedla,preto som chcela vediet kde vlastne ta ciarka ma byt
🙂

ale kaslem na to, v pondelok sa uvidi a co ty zajtra sa ti to blizi,

zulka29
autor
24. apr 2008

Katy, ty už zajtra? Držím silno palce 🙂