IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kvetka2
21. feb 2008

ahoj mirusch, ako sa máš? ešte oddychuješ v Piešťanoch?

mirusch
21. feb 2008

Pipka, veď ja tu už skáčem ako nejaký športovec... 😀
Kvetka nie, už od nedele sme u našich, včera sme mali stretko s pár babenkami a mužíčkami z koníka. Možno hodím neskôr fotočku do albumu, ale musia mi to odsúhlasiť najprv.

takyna
21. feb 2008

miruš, si mi zdrhla, 😵 pošlem ti na IP meilovú adresu pošleš mi fotto?

mirusch
21. feb 2008

Tu som Takynka, som ti odpísala do druhej témy, ja tu poskakujem ako zajac 😀
Foto ti pošlem, aj všetky, ale až o týždeň, keď budeme doma v DE, lebo tu na to nemám podmienky... 😠 Vydržíš?

mirusch
21. feb 2008

Vidím, že si zmenila foto 😀 Ale daj si nejaké svoje zamaskované, inak ti to admini zrušia...

takyna
21. feb 2008

miruš jasné, že vydržím, myslíš ,že zrušia?

labutienka
21. feb 2008

a ešte jedna otázka:
išli ste na 1. konzultáciu, ( teda keď ste sa dozvedeli, že máte poisťovňou schválenú žiadosť ivf) aj s partnermi?
či stačí keď pôjdem sama?
ďakujem.

mirusch
21. feb 2008

Takyna, nuž, keď vám tu tie fotky objavia, tak vám ich všetky zrušia, čo by bola veľká škoda, lebo je to veľmi milé, čo tu teraz máte 😵 Tak zatiaľ držte a uvdidíte 😀 Pošli mi ten mail na IP. Už tvojmu chlapovi narástli folikuly? 😀 Mal by ísť na ultrazvuk 😀

lenka20
21. feb 2008

co ja viem, hadam nam tie fotecky nezrusia.... ved to nie je az taky prehresok 🤐
ahoj mirusch 🙂 kvetka krasna fotecka 🙂
kvetka ja teda som bola raz v pokuseni dat si norethisteron a nevzala som ho, ked som si precitala pribalovy letak - samozrejme, ze ak je na to dovod tak OK, ale v letaku sa pise, ze po dobrati norethisteronu by si sa cca 3 mesiace mala chranit pred otehotnenim, lebo moze byt poskodeny plodik - ja som si ho vtedy chcela dat pred dovolenkou lebo oddaluje MS ale vravim - odradilo ma to, ved sme sa pokusali o mimco.... tak neviem... ved uvidis co povie krajko 😉
pipulik ahoj, si zlata ze k nam preskakujes 😵

takyna
21. feb 2008

miruš, ideme spolu na ultrazvuk v sobotu 😉

mirusch
21. feb 2008

Lenka 😉 Musíš sa s babami aj ty stretnúť, sú super, dohodnite sa ...
Takyna, tak nech ho kukne tiež 😀 Inak môjho minule urológ kukal ultrazvukom cez zad... a to som ešte nevidela takého naštvatého chlapa 😀 chudák.

mirusch
21. feb 2008

Tak ja skúsim ešte kuknúť neskôr, ak sa mi podarí. Zdravím vás všetky 😵

takyna
21. feb 2008

miruška, si ho potom musela, riadne mojkať aby ti to odpustil 😵

mirica
21. feb 2008

kvetka- ja som papala norethysteron - dva krát - prvý keď som mala mrchu 14 dní - na skrátenie, lebo tak sa nedalo otehoľkovať , a druhý krát , keď sa mi urobila cysta , neodišla s mrchou a krvácala som kvôli tomu mimo cyklu
zaberá dobre

mirica
21. feb 2008

ináč ja posielam za to pekné počasie , tehuvírusíky

prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrssssssssssssssssssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

zulka29
autor
21. feb 2008

Kvetka, ja sa tiež obávam, či mi tam nenarástli cysty z toľkých hormónov čo som brala 😖 ...a či ma z toho nebolí to brucho, že tam mám cysty 😒

mysiatko
21. feb 2008

mirica dakujeme za virusiky...a ty ich posielas za 3 tak sa tesíííííííííím
🙂

katy2
21. feb 2008

Ahojte! 🙂
mysiatko, ako sa citis? kedy ides na krv? 😉

kvetka2
21. feb 2008

dik za info, lenka, mirica 🙂 uvidím, čo povie krajko, teraz mám pocit že krvácam menej, no uvidím čo bude zajtra. Radšej by som nepapkala nič, už mám tých hormónov akurát dosť. Možno si telo samé poradí, aj ked moja gyndoska tvrdila, že to samé neprejde... uvidíme, krajkovi doverujem, hádam poradí to najlepšie 🙂
zulka, veru daj sa pozret , budes kludnejsia. Mna by ani nenapadlo, že budem mať cystu- ved po stimulke som bola ok, aj mrcha prisla viacmenej načas. Ale tá stimulka na KET ma nejako dorazila 😅
labutienka, ja som chodila na konzultáciu vždy s manželom, ale neviem, či sa musí ísť s partnerom. Ja som len chcela ,aby všetko tiež počul, nech vie,do čoho presne ideme

mysiatko
21. feb 2008

ahoj katy citim sa celkom dobre, len som strasne nervozna a po kazdom len vrcim,obcas ma trocha pobolieva brusko ale inak som uplne v pohode a som uz v praci aby mi to rychlejsie ubehlo do krvicky. idem na nu 3.3. pekne cisielko ze?dufam aj ze aj HCG bude kraaasne 🙂 🙂 🙂 😵

katy2
21. feb 2008

mysiatko, strasne ti drzim palce!!!!! 😵 😵 neboj, ubehne to a ty budes tehulka 🙂 viem, to cakanie je hrozne.... ale oplati sa, ak ma vyjst z neho nadherny vysledok....

mysiatko
21. feb 2008

dakujem katy si zlatucka,ono to teraz aj celkom rychlo bezi lebo som v praci,len aby to mali pozitivny vysledok a v tom pripade budem cakat aj dlhsie, teraz som sefovi vravela ze 3.3 nepridem do prace lebo nebudem moct bud od radosti alebo od placu...tak povedal ze zarucene od radosti....tak tomu verim...musi to vyjst 🙂 🙂

katy2
21. feb 2008

ja este ovu nemam, tak snad ten KET nam v marci vyjde... Vychadzalo by to az po velkej noci... Tak sa vytesujem... Uz pockat len nejake 2 tyzdne na ms a mozeme ist do toho... 🙂
a ty musis verit, ze to vyjde.... 😵

mysiatko
21. feb 2008

ja verim verim verim verim.....vravim si to stale dookola 🙂 🙂 🙂

dionova4
21. feb 2008

Ahojte raKetky, tak ja sa nachvíľu vterknem 😀
Mám po punkcii 7 vajok, tak snáď nejaké pekné množstvo zostane aj oplodnených. Na môje skeptické očakávanie, sa stal zázrak, tak som spokojná.
Takže otrepané ale platí, treba veriť a byť v pohode. Ťažké ale musíme sa snažiť.
Toľko mudrovania na dnes. 😀 Prepáčte.
Držím aj Vám palce dievčence 😉

bianka30
21. feb 2008

dionova4 boli to ? alebo ake su pocity, mna to tiez caka, tak by som rada vedela nejake info

cicuska
21. feb 2008

dionova poslala som ti IP

dionova4
21. feb 2008

bianka si v sladkej, ale krátkej narkoze, takze bolesť /možno !!!/ zacítiš až po zobudení, ale aj s ňou je to individuálne, Kočky, čo boli so mnou na punkcii sa na bolesť nesťažovali, dokonca ani nekrvácali, takže ťažko povedať áno/nie.

Ja som taká háklivka, mňa naozaj aj po laparke ukrutne bolelo brucho, dokonca aj po IUI. Niekto ani necítil Tak sa hlavne neboj 🙂

Určite Ti napíšu aj ostatné kočky svoje skúsenosti a ver, že budú rozdielne 😉

bianka30
21. feb 2008

dakujem, teraz sa momentalne tesim z toho ze sa to nejako posunulo dopredu, ale na druhej strane sa bojim. lebo neviem co ma caka a tak som trosku z toho taka nejaka nesvoja. ale ako vidim, vsetky (ci uz s uspechom alebo bohuzial bezuspesne ) ste to v pohode prezili, tak snad aj mne sa zadari...

cicuska
21. feb 2008

bianka mna onedlho , mozno aj koncom buduceho tyzdna tiez, neviem co caka 😉