IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

cicuska
19. feb 2008

caute IVF ketacky raketacky 🙂 potrebujem rychlo poradit z vasich skusenosti. Ja mam naordinovany dlhy cyklus picham uz decapeptyl a dostala som uz MS v stvrtok mam ist na kontrolu co a ako a potom budem brat fostimon. Ake su vase skusenosti kedy cca vam vysiel zber vajok, na ktory den cyklu
dakujem vam vopred za rady

pipka
19. feb 2008

vidis lenulik, vsetky tu chodime na vas dychat 😵 😵

pipka
19. feb 2008

cicus, ja som prvy decapeptyl pichala 4.sept a punkcia bola 24.tak si to vyrataj...mne sa nechce 😅

lenka20
19. feb 2008

cicuska ked zacnes stimulovat tak punkcia vychadza na cca 12.-14.den stimulacie fostimonom, alebo aj neskor, podla toho ako rychlo budu rast foliky. mne napr. robili punkciu okolo 18.DC. ale presne ti to povie doky podla sona az ku koncu stimulky - tazko sa to predpoveda. drzim palce cicus.

silviami
19. feb 2008

Lenka 20, prepáč, že Ťa takto otravujem. Prečítala som si ich stránku. Rada by som sa dozvedela ešte pár organizačných vecí, keď sa objednáš, tak tam stačí jedna návšteva, alebo treba prísť viackrát. Mám počítať s tým, že treba prísť napr. nalačno, to znamená že tam treba prespať, alebo sa to dá spraviť tak, že sa objednám na poobedie, ráno vyrazím z Ba a večer sa vrátim a výsledky mi pošlú? Ďakujem za doplnenie info. Silvia

dior
19. feb 2008

ahojte RAKETKY!!!!!!!!!!!!!!! 😵

ja som si myslela že IVF je záruka,že po ňom budem mať v bruchu plodík našej lásky držať ho za 9m v náručí-omyl č1., ono to tak môže byť ale aj nemusí,ďaľej som si myslela že keď otehotniem pomocou IVF-tak je to už jasné a definitívne-ale nie je -je to náročná a dlllllllhá cesta

preto držím palce nám všetkým nech prídeme na koniec-len keď ja som taká netrpezlivá 😅

lenka20
19. feb 2008

silvi - pojdes tam len raz, vysledky ti poslu postou.
ale objednaju ta na rano, lebo odbery robia rano - ty pojdes na krv a manzel odovzda material na SPG - vraj tam maju casopisy povedal moj manzel 😀 😀 potom pojdete obaja na pohovor s lekarom, kde sa vas popytaju na rodinnu anamnezu a vas zdravotny stav, kolko sa snazite a co ste absolvovali atd.... potom pojdete uhradit prasule do pokladne a domov. ale odporucala by som tam prespat noc predtym a ist rano na vysetrenie - nie na lacno, len lahke ranajky. rano tam byvaju zapchy a nemaju radi ked pridu ludia neskoro, my sme boli objednani na osmu rano a boli sme tam uz o pol osmej ako prvi a do hodinky sme boli uz aj vybaveni.
inak - objednaj sa cim skor, maju dost dlhe objednavacie terminy, ja som volala v polke decembra a objednali ma na zaciatok februara 😉

lenka20
19. feb 2008

diorka - to sme dve 😉 😀 ale trpezlivost ruze prinasa a my nechceme ruze ale miminka 😀 😀
pipinka - ja viem, ste nase zlaticka 😵

dior
19. feb 2008

lenočka ajoj, ja dnes depkujem-to to počasie

lenka20
19. feb 2008

no no no diorka, v tejto teme sa depky nenosia 😉 len obcas 😒 ja neviem ako u vas dole ale u nas hore je celkom pekne, z okna vidim duhu, slniecko svieti, aj teploty su uz take prijatelnejsie okolo nuly 🙂 dneska som si zase musela zachranovat brucho ibalginom, dufam, ze sa tam dole nebije s kuzelnymi 😖 😠

dior
19. feb 2008

leni este ibalgin, ved to uz je 3dne-nie?? 😕 -chuda,vydrz ved je uz posledna 😵 ,aj ja chcem mrsku,preto som nervoz,brusko ma boli a nic z toho

tanitta
19. feb 2008

Leni.. pocuj nie si nejaka nafuknuta z tych kuzelnych?? ja som jak v 3mesiaci az som sa zlakla na wc ake mam brusisko...odkedy ich bastim stihlo sa nalepit na mna 2kg...
Cicuska.. mne robili odber na 21DC...

lenka20
19. feb 2008

diorka mna bolieva brucho tak prvy den ale poriadne a teraz ma boli skoro stale uz od soboty, kazdy den si musim dat aspon 1 ibac, neviem, cim to je, ale vravim - ak je to uz ta posledna tak nech sa paci, nech sa rozluci ako sa patri 😀
tanicka ja som nafuknuta este od decembra, mam brucho skoro jak pipka 😠 😠 😠 inak vaha nesla moc hore, ale brucho mi zostalo take. no a teraz uz je to jedno, aspon budem mat co pysne otrcat ked budem tehula 😉 a ty tiez 😉 🙂

tanitta
19. feb 2008

Leni vsimla som si ze ked zjem chilli bobulku (papam ju pocas jedla) tak aj tak po 2hodinach ma zacne fest palit zaludok a boliet....

dior
19. feb 2008

aj mna bolieva brusino prvy den a riaaaaaane,bez ibacu to nevydrzim-doslovne sa plazim po zemy,ale niekedy sa mi stane ze boli aj 3 dni ale to len tak 1hod.

gabika24
19. feb 2008

ahojte, prajem pekny den.
dnes akosi nestiham ani vas citat - a to som doma. chystam sa varit (az teraz!!!), no stale sa hram s malou 😀 - je to prijemnejsia cinnost 😀
zuzla drz sa, pozri IP.
leni, ja idem na kontrolu 25. - to je v pondelok , ty v piatok, ale urcite pojdeme este dvakrat - asi aj v stredu a piatok, takze mozno na seba kukneme 😀
babulky drzkajte sa, vecer sem kuknem. inac, ked ste sa tu tak pekne stazovali 😉 - aj mne je na figu (okrem toho, ze sa mi nic nechce) ma bolia vajecniky a mam nadchu, boli ma hrdlo pri prehltani. krajko mi povedal,ze sa mam poliecit, aby som bola ok na odber. tak drzte palce, nech som dovtedy fit.
este raz pekny dnicek prajem 🙂

lenka20
19. feb 2008

tanicka ja si davam chilli bobulku striktne s jedlom, takze to nie je take hrozne, ale zaha pali 😉 ale myslim, ze to prejde ked si na to zvyknem, ja totiz palive nikdy inak nepapam, takze je to pre mna novinka take nieco 🙂
no nemozme sa divit, ved su to riadne kapsle plne chilli prasku, keby sme si to nasypali na jedlo tak by sme asi zinfarktovali 😀 😀 😀 takze to musime nejako vydrzat aby to malo ten ucinok aky chceme 😉
babiky ja uz dnes koncim, musim uz troska aj pracovat, rano ma tu mate zas a mozno este nakuknem. jujka, zuzla - prajem prijemnu noc bez spinenia, opatrujte sa. tanicka tak nech ti ta kontrola zajtra dopadne suprovne, drzim palce nech je perinka krasne nadychana a teplucka 😵 😵 potom poreferuj 😉 a pozdrav odo mna krajka, ze nech sa uz na mna chysta, v piatok som tam jak na koni - ale az ten dalsiiii 🙂 paaa

udka
19. feb 2008

Ahoj kocky,
nepôjde niektorá z vás vo štvrtok 21. 02. 2008 na KET do Gyn-Fiv. Držím palce všetkým babulkám.

lenka20
19. feb 2008

ahoj udka- myslim,ze tu momentalne nemame ketacky z ginfivu, zulka uz je po a ostatne sme z inych car - opravte ma babule ak sa mylim. dakujeme za palceky - zidu sa 😉 🙂 a napodobne ak aj ty ketujes 😵
gabika ved dovtedy sa este spojime, pekne sa preliec, nech uz ten vas pokladik sa moze hrat so surodencom 😉 a ty budes mat dost casu na varenie 😀 a teraz uz fakt konciiim, pa, pekny vecer vsetkym

tanitta
19. feb 2008

Leni.. ty tu este strasis?? 😵 ... dakujem;)... pisnem ti IP este...

cicuska
19. feb 2008

udka je budem vo stvrtok rano v GynFive ale neidem na KET iba rano na sono (pred 1.IVF)

udka
19. feb 2008

Cicuska držím prsty, aby všetko dobre dopadlo. Ja sa pokúšam už 4 krát.

kika312
19. feb 2008

Udka 4 krat IVF,alebo bolo aj KET?

udka
19. feb 2008

Kika 5 krát IUI, 2krát IVF vždy ICSI , 2 krát KET. I a 2 pokus IVF sa podaril, ale pri prvom IVF som potratila a druhý pokus IVF bol mimomaternicové tehotenstvo.

gabika24
19. feb 2008

udka, drzim palce.
ja som po prvom KET tehu neostala, druhykrat to bolo mimomaternicove, no tretikrat to vyslo... tak mysli pozitivne a drzkaj sa....
😉

udka
19. feb 2008

Gabika to je super. Do akého centra si chodila ? Ako dlho si tehulka ?

savia
19. feb 2008

Ahojte babulky,
ste zlate, som rada, ze je tu taka sudrznost, aspon viem, ze na tej dlhej ceste nie som sama...
Zuzlik, pevne verim, ze to bude dobre,strasne na teba myslim a drzim palceky, zasluzis si to a ked to nahodou skonci zle, mas skveleho muzika, ktory stoji pri tebe a spolu zabojujete dalej,neboj, bude tak, ako ma byt 😉
Dracik, ja idem na krvicku 22.2. A uz nech sa deje, co chce......

gabika24
19. feb 2008

udka, asi som sa zle vyjadrila. nie som tehulka, sice by som rada bola. ale bola som tehulka, to uspesne tretie ket bolo v r. 2005, dnes mame doma krasnu babulku 😀 a chceme pre nu surodenca. chodila som do ISCAre, teraz chodim do Heliosu. ty chodis kam?
savia, drzkaj sa, uz len par dni a pozitivna spravicka...- drzim palceky 😉

udka
19. feb 2008

Gabika, ja chodím do Gyn-Fiv. Aké lieky si brala pred KET a IVF ? Mala si nejaké problémy ako napríklad krvácanie po vložení embryí ? Máš skúsenosti s Utrogestanom ?

gabika24
19. feb 2008

pred KET som brala len utrogestan - mne maternica vzdy krasne rastla - to je jedina vyhoda.... - sice po tom, co tu niektore babenky pisu, tak asi dost dolezita...
po vlozeni embryi som nikdy nekrvacala. utrogestan budem brat aj teraz, stimulujem diferal.(neviem presne, ako sa to pise) a menopurom.