IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

gabika24
12. apr 2008

dobré ránko raketky...
dnes nebudem mať čas - ideme na návštevu, tak vás preto zdravím tak skoro...
pekný víkend všetkým 🙂

pipka
12. apr 2008

lauritka, veru je! Kraaasny 😵
prajem ho zo srdiecka kazdej babulke z tejto stranky 😉 😉 😉

lauritka
12. apr 2008

🙂 😵 pipka

kikina666
12. apr 2008

lauritka kedy mas ketko ?

lauritka
12. apr 2008

kikina uvidim v pondelok..vsetko zavisi od sliznice, ci uz konecne narastie ako ma 🙂

mirusch
12. apr 2008

Ahojte!
Lauri, nepíšem ťa, čakám na tvoje inštrukcie 😵 Držím ti silno palce, nech vypestuješ krásnu sliznicu 😉

kikina666
12. apr 2008

lauritka drzim palce a kolko by si chcela eskimacikov vlozit ?
🙂

kikina666
12. apr 2008

ja som bola v utorok v heliose a tiez mi povedali ze mam malu sliznicu ☹ a posunul mi ket o dva dni neskor, tak idem v utorok, ale ja mam skor taky dojem, ze mi tam cosi narastlo, ma to tam vsetko omina a talci ako pred odberom, som mala 26 folikulov, tak si vies predstavit ake som mala brucho

lauritka
12. apr 2008

kikina a nevies kolko mm si mala sliznicu ?? mirush jasne :D no to asi nezalezi odomna kolko kiki..lebo neviem ani kolko rozmrazia..ale dufam,ze dva urcite.. my mame len 5.

renusa
12. apr 2008

ahojte 😎

tanitka, gratulujem k trom krásnym vajkám 😉 už by bolo načase, aby boli aj tri krásne detičky 😉

katy, aj Tebe gratulujem k úspešnému KETu, ono sa musí všetko zlé obrátiť na dobré, takže budeme čakať na pozitívny výsledok 😎

lauritka, až máš v pondelok krásnu sliznicu 😉 😎

kikina, prajem úspešné KETko 🙂

pipka, gratulujem k super správičkám o zdravučkom bábatku 😉

dracik, som rada, že už si doma, teraz hlavne oddychujte 😉

gabika, veľká gratulácia k dvom srdiečkám 😵

lenka, až Ti už konečne zistia kde je problém, mesiac-dva utečie ako voda a embrijká Ti neutečú 😎 ony si počkajú na ten správny čas 😎

zulka, veď nás už toľko nenapínaj a priznaj či si robila testík 😀 prajem krásne //

😎 málo tu píšem, tak som dúfam na nikoho nezabudla, ak, tak mi to prepáčte 😎

a ešte mirusch, ty tu tiež nejako abstinuješ 😅 čo máš nové 😅

mirusch
12. apr 2008

Renusa, veď ja sem nepatrím, ja len kukám, že čo je nové, aby som mohla meniť tabuľku 😀 Musím vás mať pod kontrolou... ja som zatiaľ v IVF téme.

tanitta
12. apr 2008

Ahojte kocky..
Mirusch.. upresnim vsetko.... zajtra... budem mudrejsia 😎 ...
... zatial hlasim 100% zasah 😎 ...

lauritka
13. apr 2008

babulky tak predsa su tie hormony na nieco dobre 😀

Estrogén omladzuje

Niektoré ženy vyzerajú oveľa mladšie ako je ich vek. Nie je to ale zásluhou plastickej chirurgie, ale estrogénu. Túto domnienku, že za mladistvý vzhľad môže práve estrogén, vyslovili vedci z Univerzity v Erlangene. Podľa výsledkov ich výskumu vek, na ktorý žena vyzerá je viac ovplyvnený množstvom ženského hormónu - estrogénu v jej krvi, než jej biologickým vekom. Potvrdila to štúdia, na ktorej sa zúčastnili pacientky gynekologicko - pôrodníckej kliniky. V rámci výskumu odhadovali dvaja nezávislí pozorovatelia behom dvoch minút vek pacientiek. Počas ďalších vyšetrení odobrali ženám vzorku krvi, ktorej analýza merala tiež množstvo sérového estradiolu (estradiol je jedna z foriem estrogénu). Množstvo hormónu s vekom žien vôbec nesúviselo, ale malo vplyv na to, aký vek ženám pozorovatelia prisudzovali. Ženy s vyšším množstvom hormónu v krvi sa zdali mladšie až o osem rokov a naopak tie, ktoré mali menej estradiolu v krvi, vyzerali staršie. Možnú súvislosť medzi estrogénom a vzhľadom naznačuje tiež to, že užívanie hormónov po klimaktériu /prechode) zlepšuje kvalitu pleti a tiež znižuje množstvo vrások.

lauritka
13. apr 2008

myslim , ze budem pit menopauzalne caje az do dochodku 😀

katy2
13. apr 2008

Ahojte! 🙂
prajem peknu slnecnu nedelu 🙂

kikina666
13. apr 2008

katy2 ako tehulka ?
🙂

katy2
13. apr 2008

ahoj, kiki 🙂
zatial nijak, vobec nic necitim.... snazim sa setrit, ale to je vsetko co teraz mozem pre babenka urobit. Ostatne je na nich, ci budu slini bojovnici a ci vyhraju svoj boj o zivot 😔

kikina666
13. apr 2008

neboj uz vyhrali .... 🙂 ja som akasi prechorena, kasle ako tuberak a v utorok idem na ket, ale pozitivne nemam horucku , iba soplim

katy2
13. apr 2008

drzim ti strasne palce 😵 😵 😵

kikina666
13. apr 2008

to je v poho, hadam to vyjde, len aby sa nam eskimacikovia dobre rozmrazili, dovtedy sa hadam z tych soplikov vyhrabem

kikina666
13. apr 2008

no mala by si mi este poslat nejake tehu virusiky, gabiku24 som presviedcala ze je tehu a vidis bola a to iste hava, takze si 🙂

katy2
13. apr 2008

zabudla som, koko mate mrazacikov?

kikina666
13. apr 2008

zial iba 2 a aj to nie tej najlepsej kvality a jedno take do poctu, ale tomu nedavaju velke sance

kikina666
13. apr 2008

takze 2 celkom dobre a 1 nanic
jeden platny pokus a ked nevyjde, cely ten cirkus odznova

katy2
13. apr 2008

tak ti strasne drzim palce, nech su statocni, ved uz budu stale s dobrou maminkou 😵
nam rozmrazili 3 a jedno sa prestalo vyvijat 😔

kikina666
13. apr 2008

ale myslim pzitivne hava tiez mala dvojkove a chytilo sa, tak dufam, ze aj nam sa chyti

lauritka
13. apr 2008

kikin atreba verit, ze vyjde 😵

kikina666
13. apr 2008

ale ved verim, teraz chodim po konkurzoch do roboty, lebo som uz rok nezamestnana a peniazky chybaju, ale najdolezitejsi konkurz na maminu mam buduci tyzden , takze musi byt uspesny, ked tie ostatne akosi nevychadzaju

kikina666
13. apr 2008

lauritka co je MA ???? , mas to v profile, ze 1.IVF skoncilo MA

katy2
13. apr 2008

kikina, strasne ti to prajem, a hlavne ten nadherny pocit s pozitivneho vysledku. Ten musi byt naozaj nadherny.... 😵