IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

fedra
14. apr 2008

taky ... no ved prave. Nuz niekto zaraba na dovolenku. my na IVF 😉
Ale cert ber tie peniazky len aby sa to podarilo.

kikina666
14. apr 2008

bianka30 korcule ti neublizia, to je rovnomerny pohyb, ja mam na lavom kolene plastiku predneho krizneho vazu a na pravom kolene odtrhnuty predny krizny vaz a lyzujem s tym len take fukoty, hram tenis, skacem korculujem vsetko mozne

bianka30
14. apr 2008

no tak to klobuk dole.
ja som na tom ale tak ze ja ked sa otocim do strany a neotocim kolenom tak je vonku....
nemam vyvynuty obal co drzi jablcko na oboch kolenach , takze pre mna to nieje... ked poviem ze idem lyzovat dr.ma chce zakazdym priviazat k stolu v ambulancii a pustit az na jar, ked je rozpusteny sneh...

ale ako tak na teba pozeram ty to mas tiez nejake vesele so svojim zdravim... este aj tie ostane lieky no tvoja pecienka pekne dostava nafrak...

kikina666
14. apr 2008

mne robili v juli plastiku, koncom novembra mi vyberali sroby a cez sviatky som uz stala na lyziach a vo februari som vyhrala univerzitne preteky v obrovskom slalome ... a doktor ani necekol, pochvalil ma ze ako dobre som to rozhybalaa uvadzal ma ako priklad dobre odoperovaneho kolena 🙂

bianka30
14. apr 2008

no tak to zavidim. ja som povodne chcela ist na opreraciu , ale najprv isla kamoska, ze si da spravit jedno a po mesiaci alebo dvoch druhe... to prve jej dokatovali tak, ze uz rok s nim beha po lekaroch... takze som svoju operaciu odlozila na neurcite...
univerzitne preteky v obrovskom slalome... dobreeeeeeee.... zboznujem lyzovanie...

kikina666
14. apr 2008

aj ja, my sme taka lyziarska rodina, a co sa tyka toho kolena po tej plastike to bolo krutééééé kym som to rozhybala, ale poctivo som cvicila ovela viac ako kazali a lyzujem uplne bez ortezy na tom operovanom kolene, drzi super mozno lepsie ako predtym, dokazem vsetko co aj iní, takze ja som spokojna a dam si urobit aj to druhe, len treba vhodne spadnut .... t.j. aby to zaplatila poistovna a aby to moc nebolelo a aby bol moj ortoped v ziline 🙂

hava77
14. apr 2008

ahojte, tak ja sa ozyvam po dlhsej dobe a nie s dobrymi spravami 😢
v stredu som zacala krvacat a bola som na kontrole v heliku. stale som mala vysoke hcg. dalsia kontorla bola v nedelu, kde som uz nemala ziadnu sliznicu a krajko skonstatoval ze potrat 😢
tak sa teraz snazim z toho pozbierat a dufat v dalsi pokus....../ asi jun/

dakujem ze ste mi drzali palce.......
nechcem vam teraz davat svoj negativizmus a tak sa trosku odmlcim ☹
dakujem za vsetko 😔

a vsetkym vam silno drzim palce, nech dobojujete lepsie ako ja 😉

tanitta
14. apr 2008

Ahojky...
docitam si vas neskor 😵 ... 2bobiky v brusku jednotkovej kvality 😎 ...et bol velkym zazitkom...nase deticky sme videli na plazme ake su...ako ich nasavaju do katetra a magel bol pri mne po cely et a hrali nam k tomu relaxacnu hudbu 😵 ...takze teraz je to uz len na prirode.... polezala som si asi 1O min a sup domov 😅 ... idem polezkat pa

ellianka
14. apr 2008

havi 😔

tanitka, gratulujem k úžašnému zážitku a držím päste, aby po ňom už len nasledoval ďalší nezabudnuteľný zážitok
o 9 mesiačikov...opatruj sa spolu s bobáčikmi 😵

lauritka
14. apr 2008

tanitta gratulujem a setri sa ...dufam, ze tehulkujeme spolu vsetky tento rok 😉

) hava si velka bojovnica, ty to nevzdas..raz to musi vyjst. drzim ti palce velmi na dalsi pokus. nachytaj pekne slniecko, oddychni si a pustis sa cerstva zase do toho ! vela stastia. 😵

lenka20
14. apr 2008

havka 😢 😢 😢 prave teraz by ti asi dobre padlo byt v kolektive, my sme tu pre teba, je to velmi smutne co teraz prezivas, viem, ale to prejde ako vsetko..... poplaces a naberies druhy dych.... moja, je mi to tak velmi luto, taketo veci by sa nemali stavat 😢 😢 😢

lenka20
14. apr 2008

tanicka to si mala nadherny zazitok - vlastne obaja, aj mangel bol asi namakko, vsak 😉
tak este asi stykrat - thuj thuj thuj nech sa bambulky drzia a drzia a rastu a vyvijaju a narodia 😵 😵 😵

zulka29
autor
14. apr 2008

Havka, veľmi ma to mrzí ☹ ...vtedy si poviem, že radšej hneď žiadne HCG, ako radosť a potom... ☹
drž sa Havka... 😔

zulka29
autor
14. apr 2008

Tanicka, držím palčeky a prajem pevné nervy na čakanie na pozitívny výsledok 😉 😵

kikina666
14. apr 2008

hava napisala som Ti IP, kukni drzkaj sa, mas dalsi platny pokus

tina1
14. apr 2008

zulka, chcem sa ťa opýtať, či už niečo pociťuješ v tomto období, mne robili KET 8.4.2008 a ešte nepociťujem nič. Pociťujem akurát to, že už 2 deň nemožen ísť na WC.

lenka20
14. apr 2008

tinus - to je velmi individualne, niektore sme mali stale nejake pocity uz od zaciatku a niektore nic, ista si budes aj tak az po teste, ale su to stresy, vsak 😉 o take 4 dni by sa ti uz malo zacat tvorit HCG, takze potom mozno nieco pocitis......alebo uvidis ak sa testnes 😉 10.-11.den po ET by uz mohlo byt nieco vidiet teoreticky, ale den ET do toho nepocitaj. kolko embrystekov ste vkladali 😕

tanitta
14. apr 2008

Leni mas sluzbu? 😉 ...ja nejako nemozem oblezat...

lenka20
14. apr 2008

😀 😀 😀 tanicka ja som sama doma a upratovat sa mi nechce, tak tu obchendujem na koniku 😅 😅
ale ty mas lezat, supho do postele a spat 😝 nech si bobici oddychnu, dnes maju za sebou tazky den, si predstav ten sok - musia sa delit, vyvijat a este aj ich presupli do kratera slizu 😀 😀 😀 a este sa tam maju aj zavrtat v blizkej dobe, tak podme podme, pekne spat 😵 teda niezeby som ta vyhanala, som rada, ze si tu 😉

tanitta
14. apr 2008

Zulkaaa... jejda tebe sa to ozaj blizi 😵 ... ale to nejak rychlo ubehlo.... ale tebe asi ani nie vsak? 😉 ... drziiiimmm... vstekooo...

tanitta
14. apr 2008

leni.. moja hodina na spanie je po 23°° 😀 .. si zober aky sok by drobci utrpeli... o 21°° 😅 ... ale nie .. zajtra sa nasedim dost.. idem to vyuzit a vyvalit sa hore pupikom 😎 ....dobruuuuu

lenka20
14. apr 2008

dobruuuuu, aj ja uz pojdem do sprchy a spat, zajtra rano idem darovat krv krvilacnym sestram v heliose, uz zase, ach jaj, moja prava ruka dostava zabrat 😝 dobru noc raketky

zulka29
autor
14. apr 2008

Tanitka, ubiehalo mi to do víkendu pekne rýchlo a relativne v pohode...pred víkendom som začala stresovať, pretože už by mi test asi ukázal, ak by som nanho mala odvahu...tentokrát ma odvaha opustila a ja asi nebudem ani testovať. 🤐

Tinka, kašli na príznaky, sme tak nadopované liekmi, že nám to môže tehu pripomínať...napr. taký progesterón je tehu hormón a ten spomaluje peristaltiku, takže to, že mi občas nejde na velku pripisujem tomu, ale stravou sa to spraví, dve jablcka denne a som v pohode 😉 Neber to v zlom, ale predmenstruacny syndrom a tehu sú rovnaké, aj s náladami, takže ani podľa toho sa to nedá určiť...jediný spoľahlivý príznak je HCG 😎
takže čakať a čakať a čakať.... 🙂

že RaKETky? 😀 😎

Leni, pobehuj pekne, bud tu so mnou 🙂

zulka29
autor
14. apr 2008

Leni, tak už aj ty? tak dobrú nocku 😉 😵

lenka20
14. apr 2008

este som tu - cely den sa obchadzame, tak treba vyuzit zulku na koni 😵 😉
jaaaj zulik, vydrzaaaat, cakame a cakame a cakame ale raz sa dockame a poniektore uz aj skor, zulka, si na rade 🙂 🙂 ozaj, ktory si DC teraz, ved uz len 4 dni a ak nemrchujes tak je dobre 😉 uz nech je piatok poobede 😉
inak - asi budem v piatok v Ba na autosalone, tak ma bude musiet niekto informovat, inak umriem 😉

zulka29
autor
14. apr 2008

jeee, ty budeš v piatok v BA? Len tak kukuk na auta, alebo budes hosteska? 😎 😀

Leni, ja mam 30 dnovy cyklus, takze mrcha vychadza na piatok 😉 takže mrchovať by som ešte nemrchovala 🤐

lenka20
14. apr 2008

no jasne, hosteska, ani za svet 😀 😀 😀 budem kukat auticka, moj manzel je maniak na auta, takze kazdy autosalon absolvujeme povinne 😀
no to mas dobre s tou mrchou, tak bude totalne prekvapko, ale priiiijemneeeee, uz sa tesim, na oslavu si vecer doprajem vinko, ja mozem, ty budes musiet zostat pri dzusiku 😉 🙂

zulka29
autor
14. apr 2008

Ja na auta moc nie som, beriem ich ako spotrebny potrebny tovar, hlavne že ide a veľa nepýta 😀

Leni, ja neviem prečo som taka skepticka, pesimisticka...asi kvoli tomu, že ak teraz nič, potom ďalší pokus až po lete, lebo sa mi už nebude chcieť - potrebujem pauzu, uplne vypnut od tehu...dáme dobrú dovolenku, schudnem kilecka, leto mám rada. 🙂

zulka29
autor
14. apr 2008

Už mi z toho všetkého asi začína poriadne hrabať.... 😠 😝

lenka20
14. apr 2008

ale coby zulinka, je to normalne, ja som teda bola jedinykrat maximalny optimista a to pri prvom IVF ked som ani nevedela poriadne co sa deje a ked nebol ani naznak tehu.. inak si myslim, ze je lepsie pripravit sa aj na verziu c.2 - psychika sa s tym potom lepsie vysporiada... reci o pozitivnom mysleni nechavam v tomto pripade radsej joginom - na mna to skratka neplati 🙄
zulik, ja ti velmi drzim palce aby to tentokrat vyslo,aby si dalsie IVF uz vobec nemusela riesit 🙂
leto milujem aj ja, aaaach, nech uz je teplucko a slniecko, hned bude lepsie 😵 😵
a ja mam veru auticka rada, ale my sme s manzelom taki troska ini 😀 😀 si vezmi, ze sme predali byt a kupili za tie prachy auto 😀 😀 sme spolu 8 rokov a mali sme uz 7 aut, vsetky nove, vacsinou naraz dve a predavame ich po 2, max.3 rokoch 😀 😀 😀 to uz je choroba alebo uchylka 😀 😀
moja, ja uz vazne padam, uz mi oci klipkaju, zajtra sa tu zas ukazem 😵 😵 😵 dobru noc 😵