IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
23. apr 2008

kiki - no lebo je taky uzasny sikovny skvely ako mc gyver 😀 😀 😀 a este predtym sme ho volali orlando, lebo sa podoba na orlanda blooma 😀 😀
huraaaaaaaaaa hlasim sa do klubu raketiek, mcgyver napisal, ze mozem, mam sa objednat na sono, takze takynka mame stretko 5.5. 😉 😵 😵 😵 😵 😵 takze aj ja som uz raketa 😵 😵 😵
elicek - ta voda je dobra pri stimulke na vajka, co ja viem, na sliznicu to asi vplyv nema, ale je dobre pit vela vodicky aj ked o nic nejde, tak pekne popijaj 😵 😉
baby ja sa tak tesim a uz som aj zacala stresikovat zase ci budem mat sliznicu bez liekov.... a co moje zmrzlinky....a sme doma 😝 🙂 ale aj tak sa tesim 😉

katy2
23. apr 2008

jej, lenka 🙂 gratulujem 😵 😵 😵 😵
takze sa roztrhlo vrece s raketkami 😉

tanitta
23. apr 2008

Leni ides v tom prirodzenom?

kikina666
23. apr 2008

lenka no super, k tej raketke ti gratulujem a nestresuj, tes sa, ze sa nieco deje 🙂, ja uz nemam ziadnych snehuliakov, takze bud vyslo a ked nie tak dalsie IVF ☹

fedra
23. apr 2008

lenkaaaaaa .... no super. Tesim sa s tebou 😉
A kedy by malo byt KET ?

zuzla80
23. apr 2008

Jeeeej Lenik veď to je super 🙂 🙂 A žiadne stresy, aspoň zistíš, či ti sliznica rastie aj bez liečikov. Teším sa s tebou a verím, že to tentokrát dopadne lepčie 🙂 .

Táni tiež sa chystám, že začnem chilli kúru pred ivfkom, tak som len chcela vedieť, či si to brala. A pred stimulkov a počas si brala každý deň?

ellianka
23. apr 2008

lenočka 😵 teším sa spolu s tebou 😉 🙂 to tu bude čoskoro tehuliek 😵
leni a to sa už teraz mám objednať na sono? ja síce mám taký papierik s inštrukciami ale taký ten pokec k tomu si už nepamätám 😅

tanitta
23. apr 2008

uz presne neviem odkedy ale asi mozno tyden pred stimulku 1xdenne pocas stimulky 2xdenne... po et som trosku zvolnila....zuzli ked nechces ten prednison tak skus anopyrin ten sa dava uplne preventivne po et 100mg denne.. ten urcite neublizi. je volno predajny... je to skor ako prevencia....pozuziva sa aj pri hemato poruchach... ta davka je tak mala ze ozaj len prevencia...

zuzla80
23. apr 2008

Táni aj Anopyrin mi nakázali brať, lebo mi v Prahe vyšli nejaké 2antibeta pozitívne aj som brala počas 2IVFka resp. po transfere, a ani to nezabralo 😒 . A pri Kete som si ho radšej nenasadzovala. Ale dočítala som sa niekde, že anopyrin riedi krv a že by sa nemal brať ak ťa čaká operačný zákrok - odber?

tanitta
23. apr 2008

ano presne... pred opu sa nepapa....koli krvacaniu.. az po et...

lenka20
23. apr 2008

zuzlicek v takych malych davkach ti to nic neurobi ani pred odberom... pokial nemas krvacave stavy, co ty nemavas...
elicek ano, uz si volaj, aj tebe to vyjde na 5.5. tak to mame velke stretko v heliku 😵 😵 😵 oni si ta zapisu na sono a na pohovor s embryologickou...
fedruska este neviem, podla sliznice aka bude toho piateho, tak sa uvidi, chcela by som potom cim skor, nie az 19.DC ak sa bude dat tak hned....
tanicka ano, v prirodzenom cykle, s tym, ze nebudeme cakat ovulku, len skratka sliznica bude bez liekov....a utrogestan budem brat....ale az potom od kontroly... uz som objednana 😉

tanitta
23. apr 2008

Leni..mne ho zakazali pred opu...asi len preistotu?.....Leni budu mi chybat tie kuzelne tvoje naladicky vies 😎 ...ale bude to ok..

zuzla80
23. apr 2008

Ja asi ostanem pri tých našich bobulách, ešte sa mi toho doma dosť zvýšilo, a keď mi skoro pomohli pri kete tak dúfam, že mi už isto pomôžu aj pri ivfku 😉

Lenik tak hor sa do ďalšieho boja 😉

Vidno, že prišla jar a s ňou aj kopec raketiek a stimulantiek, tak nech sa to tu už poriadne rozbehne.

ellianka
23. apr 2008

☹ tak ja sa vášho stretka nezúčastním...mne to vyšlo až na 6.5. 🙂

lenka20
23. apr 2008

ale ale tanicka, no ja mozem byt protivka aj bez kuzelnych, obcas mi ide 😀 😀 😀
tak teraz poradte kocky - co mam papat aby mi narastla pekna sliznicka - cervene vinko 😕 alebo nieco ine 😕 nejake vitaminy 😕
zuzlik aj ja mam este bobule, budem papat 😉

tanitta
23. apr 2008

Leni.. 😀 .. ze cervene.... ale s mierou 😵 .. dokonca som pocula aj o ciernom pive.... dalej alchemilkovy cajik sypany nie porcovany!... aj vraj materska kasicka je dobra....

lenka20
23. apr 2008

elicek to je smola, no nic, tak mozno na transfere, hm 😉 alebo aj hocikedy mimo helios, ved to nie je problem 😉

tanicka takze cervene mozem, mnam 😉 cierne pivo eeee, pivo nemam rada, ale alchemilku som pijavala, tak si dam 😉 a matersku kasicku ak zozeniem 😉 a k tomu bobule a potom uz si len rezervovat jeden zachodik len pre mna 😀 😀 😀 pa zlaticka, ja uz pomaly idem domov nacat to cervene 😅

zuzla80
23. apr 2008

Leni aj ja som za tú alchemilku alebo nejaké bylinky 😉 Tak paaa a pekný zvyšok dňa

tanitta
23. apr 2008

cervene ma blahodarne ucinky na sliznicu ale s mierou;).. mne ho dokonca dr z car teraz naordinoval.. takze som si denne dopraila 1dcl cerveneho 😵 ... majte sa kocky.. a pekny zvysok dna 😉

zuzla80
23. apr 2008

hmmmm Táni dobre vedieť 😉 Aj tebe pekný zvyšok dňa paaaa

fedra
23. apr 2008

ellianka ... aj ja idem 06/05 na utz a test po IUI 🙂

kikina666
23. apr 2008

fedra drzim palce

tinucha
23. apr 2008

Ahojte.
Lautitka, gratulujem k dvom bublinkám a držím tebe aj im palce! 😉 Ja som dnes tiež bola v SPLNe a huráááá, konečne môžme ísť na tak dlho odkladaný KET. Bude asi tak o dva týždne. 🙂

katy2
23. apr 2008

tinucha, to je super, ze ste sa konecne dockali 😵

tinucha
23. apr 2008

Ahoj Katy. 🙂 No veru. Ale nebolo mi dnes všetko jedno. To bolo asi 1x za dva roky čo chodím do SPLNu, že som sa dnes ráno normálne bála. Už neviem, ako by som zvládla ďalší odklad. Ty sa máš ako? Kedy ideš na krv?

katy2
23. apr 2008

ale dobre to dopadlo 😵

ja idem v piatok na krv, ale dnes som testovala rano s citlivym testom a bol neg. Dnes som uz 12 den od KET.... tak si nerobim na piatok iluzie... 😔

tinucha
23. apr 2008

No jeden nikdy nevie, aj negatívny test môže byť o dva dni pozitívny. Ale chápem, že chceš predísť sklamaniu. Ale prajem ti, aby si bola príjemne prekvapená. 😉 🙂

katy2
23. apr 2008

vdaka... necham sa prekvapit 😔

takze ty uz papkas lieciky, ze? chystas perinku pre babenka 😵

tinucha
23. apr 2008

No veru, dnes som začala chystať. Tak snáď bude peknučká. 🙂 O týždeň v utorok idem na kontrolu.

katy2
23. apr 2008

tak ti drzim palce 😵
ja to potom skusim zasa v juni, ak piatok nedopadne dobre 😔