IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
30. máj 2008

Taky a neda sa zbehnut na utz do heliku o nieco skor aj o tie 2 dni?...mne sla aj sliznica....nemusi to znamenat vobec nic.... ako som pisala keby ste videli tie pripady v nemocnici ☹ ...a tie mimca sa drzali ako klieste 😉

takyna
30. máj 2008

tanitka idem ležať, test je zatiaľ ok, celkom je to silná tá 2-čiarka, každý deň ráno testnem, beriem ascorutin, v Helíku aj tak nič neurobia, Krajko skonštatuje , že sliznica je 7-mm a ja môžem ísť na 2-IVF, presne pre toto som sa radovala, len ja muž a dcéra, nik iný to s rodiny nevie

takyna
30. máj 2008

hlavne ty sa drž vy ste väčší 🙂 , pá a ďakujeme za rady 😵

tanitta
30. máj 2008

hej lezat a lezat...odpocivaj ... u nas sa prevalilo nase tehu dost neplanovane... nebolo to podla mojich predstav ale okolnosti a okolie nas donutilo... 😒

gabika24
30. máj 2008

ahojte babule.
taky, aj krvácaš, či "len" špiníš.
ak nebude inej pomoci, skoč do nemocnice s tým, že máš potvrdené tehu po IVF. vieš, môžu ti niečo nasadiť. pohotovosť to asi nevyrieši, kamoška sa takto bola spýtať rovno na príjme, odtiaľ volali na gynekológiu a nechali si ju tam, čosi jej nasadili. dnes je v 20tt a má sa fajn.
držkajte sa babulky, aj ty Elli. - to isté platilo i pre teba ako pre taky.

mapa73
30. máj 2008

Tanitka, áno už papám modré tabletky. dnes som po nočnej a akosi nie je dobre. nedá sa mi spať. Ráno som mala zimnicu. neviem. Inak je to moje 2 IVF.
Taky, pekne ležkaja už sa nerozčuluj. Oddychujte. A do púráce by si už asi nemala chodiť. bábo je prednejšie. Prosím Ťa držkajte sa.

kvetka2
30. máj 2008

ahojte raketky 🙂
čo to čítam, elianka, taky, verím, že to bude len planý poplach.Ležkajte,oddychujte... dúfam, že to prejde, isto ,máte silných bojovníkov v bruškách 😉
mapka, snáď to bude reakcia tela na hormóny, a po pár dňoch to prejde. Ja som mala takútrochu krízu asi 5-6deň- nebolo mi dobre, ale potom to prešlo.
dnes som bola v helíku na kontrolu, sliznicu mám 13mm 😵 takže vínko pomohlo -akurát videl aj krásny zrelý folík- mám ovulku. A 5.6. je ten veľký deň, ideme rozmraziť 2 snehuliačikov 🙂 a potom šup do bruska- dúfam že sa preberú 😅

mapa73
30. máj 2008

Kvetka, to je krásna sliznička. Kvetka neboj, určite sa rozmrazia, veď je vonku poriadne teplo. 😉 Držkám paľuchy.

ella1111
30. máj 2008

ahoj vsetkym.robili vam ET aj ked ste mali hyperstimulak?mne hrozi a povedali ze mi ho vtedy neurobia.mam trochu strach.

mapa73
30. máj 2008

ella, ja som mala hyperst. a mne Et nerobili. Ale nestraš sa. Záleží na tom, v akom štádiu je. ja som mala už stredný stupeň a vyťahovali mi vodu z brucha. ale pri ľahkej forme ET robia. záleží na lekárovi ako sa rozhodne. Treba im veriť. Ale neboj. na základe čoho ti to lekár povedal?

ella1111
30. máj 2008

mam 25folikulov ale rozhodne sa az po punkcii.tu mam v pondelok.

mapa73
30. máj 2008

ja mám jeden vaječník a mala som 19 folikulov. Ešte k tomu ho mám polycystický. To je jedna z príčin vzniku OHSS, ale nemusí to byť pravidlo. Neboj. Pi veľa tekutín 🙂

laskonka
30. máj 2008

Ahojte chcem sa spytat. Mate s tym niektora skusenost, ci po laparoskopii mozem ist hned dalsi cyklus na 2 IVF?
Dr. mi sice predpisal aj antikocepciu aby som si zbytocne nepichala dlho Dipherelin ale predlzi sa to o mesiac. Prosim ak s tym mate niekto skusenost napiste mi sem alebo do IP. Dakujem krasne

gabika24
30. máj 2008

ella1111 mne tiež hrozil OHSS,ale našťastie som ho až taký silný nemala. vtedy mi ET nerobili. teraz mi tiež hrozil, menej nastimulovali a všetko bolo ok.
držím palce - pokiaľ nemáš polycyst. vaječníky, nemusel by to byť problém, že máš toľko vajíčok...
taky, elli, ako?

tinucha
30. máj 2008

Taky ako sa máš? Stále to trvá?

kukulik30
30. máj 2008

Ella, ja som mala tiez tak vela oocytov , 24, a ET mi urobili, aj napriek bolestiam, bol vsak neuspesny ☹ zistila som to v nemocnici, kde som skoncila hend po dvoch dnoch po ET, tam mi brali krv na HCG a zo zaciatku stupalo, ale potom kleslo....

takyna
30. máj 2008

Ahojte kočky, takže výtok je raz biely, raz silno žltý, a raz taký hnedý pri utretí hlavne, na vložke zatiaľ nič, ani pri cikaní , ale výťazstvom to nenazývam ☹ , ležím , ale už som musela kuknúť na Koníka lebo mi hrabe , vonku je krásne , a ja v posteli so psom 😵 , ale tak ak by to ustálo tak samozrejme, že to nelutujem ani na minútu 😵 , Diorík môj držkaj sa aj ty, nechcem tu vysedávať, mávajte sa krásne, Eli aj ty ležkaj pekne, pozdravujem vás všetky , zajtra napíšem, ahojky

dior
31. máj 2008

ahoj takynka-pekne lezkaj- citaj knizku-proste relaxuj 😉 -neboj bude to dobre 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 - pre stastie 😎

takyna
31. máj 2008

Ahojte moje zlaté, od poobedia včera som prestala špiniť, ani teraz zatiaľ nič iba žltý výtok, testla som je to silný pásik zatiaľ , uvidíme, sama som zvedavá, Diorík ďakujem si pokladík, pekný dník, večer napíšem, idem relaxírovať, ďakujem , že na mňa myslíte 🙂 Eli dúfam, že si na tom lepšie, držím ti palce 🙂

mapa73
31. máj 2008

Taky, som tu len na skok. Dúfam, že pekne ležkáš a relaxuješ 🙂 Je super, že špinenie prestalo, ale aj tak oddychuj. Hlavné je, že pásik je stále silný. 🙂 Posilam jedno pohladkanie na bruško a dohovor drobcovi. 🙂
Opatrujte sa.
Eli, tvojmu brušku tiež posielam jedno pohladenie. A tiež oddychujte.

Držkajte sa! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ella1111
1. jún 2008

mam po punkcii ocakavat nejake krvacanie,bolesti?

katy2
1. jún 2008

ella, nie... krvacanie by byt nemalo, bolesti zo zaciatku....

kikina666
1. jún 2008

takyna strasne gratulujem a drzim palceky aby to dopadlo dobre 🙂

kikina666
1. jún 2008

ahojte babenky som strasne smutna, po neuspesnom KETe sa mi podarilo spontanne otehotniet, to bolo radosti, ked mi to oznamili a po tyzdni mi krajko povedal, ze nieco nie je v poriadku a musi to ist von. Uz som po 1 potrate pred 2,5 rokom, odvtedy sa snazime a ked sa to konecne podari, tak to dopadne takto ...Dnes mi povedia v heliose, ci odide same pri mrche alebo ci musim ist na cistenie, drzkajte mi palce, aby som nemusela ist na cistenie ☹

lauritka
2. jún 2008

☹ kikina.... je mi to luto...drzim palce. ale neboj sa cistenia, pri takych malych zakrokoch to nevadi a mozte sa snazit prakticky hned po prvej MS a budes viac nachylna na otehotnenie 😉 drzim palce.

tanitta
2. jún 2008

Ahojky kukucky 😉 ...
Takyna... nech je to dnesne hladanie uspesneeeeeee 😉
Kiki... to je smola teda... ☹ ...ono je to slaba utecha ale vies otehotniet prirodzene ta priroda to zariadi nie vzdy tak ako si predstavujeme...ono to pride aj ked ta cesta za mimi je velmi klukata.. drzkaj sa...

kukulik30
2. jún 2008

Takyna, ozaj drzim dnes palceky , nech bobacika pekne najdu 😵 😵 😵

lenka20
2. jún 2008

ahojte raketky 😵
savinka ☹ ☹ - velmi ma to mrzi, dufam, ze nabuduce budes ty ta stastna oznamovatelka tehu-vysledku, uz si to fakt zasluzis a ono to isto pride 🙂 a patris k nam - ved sme dake rakety, no nie 😉
kiki - je mi luto, ze to takto dopadlo, drzim palce, nech aspon nemusis na cistenie...ale je fajn, ze vies otehotniet aj normalne, ja by som mozno na tvojom mieste skusala IUI.......niekedy je vcasny potrat lepsi ako narodenie postihnuteho dietatka, bohuzial, stava sa to casto a musime sa s tym zmierit....
takynka - bud pekne doma a lez a nenechaj sa vytacat a ono to bude dobre, drzim palce na sono, ikeby to bolo mimomat.tak by si krvacala asi...tak nebojkaj 😉
elicek - ty takisto, lez a papaj ascorutin, hadam sa to krvacanie zastavi, kedy mas sono 😕 😕
ahoj tani 😉 ake krasne tt ti pribudli 😵 😵 😵 aj lauritke 😵 😵 😵
ella - po punkcii bude asi slabucke krvacanie a boolesti ako pri MS ale to prejde este v ten den a mozes si dat ibac keby daco....

tanitta
2. jún 2008

Leni cauky 😉 ... zda sa mi ze pribudaju strasne pomali 😵 .. u druhych to ide rychlo ale toto.... 😅 ...

lauritka
2. jún 2008

lenka ahoj 🙂 bojovnicka nasa 🤐