IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

bianka30
27. máj 2008

kuspi, super, gratulujem... ja idem v piatok na dalsiu kontrolu ...

kuspitka
27. máj 2008

ja uz len sobotu ale byvam v martine.co uz ti povedia ze si v tehu?

takyna
27. máj 2008

Lenka, Gabika , Elianka, Lauritka, Csila, Nelynka, Hava , Betianka, Mirush , Pointka, Kukulík Anny .........a všetky kočky ..............nestíham vás ani všetky vymenovať, ešte raz veľké ĎAKUJEM za podporu a povzbudenia, a narevanž.....odo mňa 🙂

takyna
27. máj 2008

fcielka ďakujem krásne 😵 , budem držkať palčoke, lebo tehu vláčik musí ísť ďalej 😵 😵 😵

bianka30
27. máj 2008

kuspi nie kedy ideme na vyber... ja som az po tebe..

kuspitka
27. máj 2008

ja idem sobotu dufam ze aspon muzovi najdu nieco.este mi budu teraz volat a povedia mi co bude dalej.kus sa bojim toho vsetkeho vsetko ma dnes bolka

kukulik30
27. máj 2008

Takyna, to je kráááááááááááááááááááááááása, blahozelaaaaaam 😵 😵 😵 veeeelmi sa tesim, tak do zdarneho konca ze to dotiahnes 🙂 🙂 🙂

bianka30
27. máj 2008

kuspi neboj , vsetko bude v poriadku ...

kuspitka
27. máj 2008

tak dufam ze bude.muz je najdolezitejsi

katy2
27. máj 2008

kuspitka, drzim palce... viem, co prezivas, aj my sme to prezili..... ale zatial stale bez stastneho konca 😔

kuspitka
27. máj 2008

2juna ides?axh moja som uz det

bianka30
27. máj 2008

neviem ci 2.6 ale rada by som ... nech to uz mam za sebou...
neboj muzovi urcite nieco najdu...

kuspitka
27. máj 2008

ty ides len 2juna?

bianka30
27. máj 2008

co 2. juna? ja este neviem , ja idem este len v piatok na kontrolu aby mi povedali ze kedy pojdem ...

kuspitka
27. máj 2008

jaj tak este nevies,uz idem volat do heliosu

bianka30
27. máj 2008

volaj a napis co dalej ..

kuspitka
27. máj 2008

uz som sa dovolala tak vo stvrtok vecer pregnyl a piatok si uz nic nepicham moj muz sa uz tesi 😀

takyna
27. máj 2008

kukulík gratulujem ti k bobáčikovi v brušku, a dúfam, že bude tiež úspešný KET 😵

bianka30
27. máj 2008

super, do stvrtka pichas este?
stvrtok pregnyl a v sobotu odber.. to ide rychlo...

kuspitka
27. máj 2008

ano len teraz ani nezaspim od stresu

lenka20
27. máj 2008

takynecka mojaaaaaa gratulujeeeeeeeem - tak sa s tebou tesim az mi slzicky vyhrkli 😵 😵 😵 😵 😵 😵
si sikulka ja som to vedela 😵 😵 😵 😵 uzivaj krasne tehulkovanie, priprav manzela na tehu hormoniky, vedro k posteli a ides na to 😀 a na konci krasne zdravucke babatko 😉 😵 😵 😵

fedrik dekac aj ostatne injekcie na stimulku je dobre pichat poobede alebo vecer, v heliose zvyknu volat vysledky po tretej a vtedy ti aj povedia zmenu davky atd. takze najlepsie je pichat vzdy az po telefonate, ked uz si doma v klude a mozes si aktualne zmenit davku ak treba.... ja som si pichavala o piatej poobede.
ktosi sa pytal na kratky protokol - to veru neviem, len viem, ze sa pichaju liecky len na stimulaciu tusim od zaciatku cyklu alebo tak nejak.....skus sa este opytat na IVF - pokrocile snazilky...

kuspitka
27. máj 2008

lenka aj ja som si pichala stale vecer este si aj picham

bianka30
27. máj 2008

fedri ja mam tak ze dipherelin obdoba dekacu mam rano a gonal vecer, prave preco aby som vedela zmenit eventulane davku...

kuspitka
27. máj 2008

kolko si pichas gonal?

lenka20
27. máj 2008

kuspit - je to tak lepsie, aj mas vacsiu pohodu, ja by som to rano ani nestihala pred pracou - som rada, ze sa stihnem namachlit 😝

bianka30
27. máj 2008

150

kuspitka
27. máj 2008

kolko dni si pichas 150.

gabika24
27. máj 2008

takynka, gratulujem... šak mi nešiel internet, skoro ma tu .... od nervozity....
veď sme ti to hovorili, že budeš tehu 😀
tak sa opatrujte 😵 mooooooooooooooooooooooooooooooooooc sa teším 😵 😵 😵

takyna
27. máj 2008

Leni krásne ti ďakujem očakávam, že ma ideš nasledovať , budem ti ukrutne silno držať palce na všetkých rukách aj nohách, a posielam tehu vírusík malinký 🙂 T 😵 T 🙂 T 😵 T 🙂 T 😵 T 🙂 T 😵 T

takyna
27. máj 2008

Gabča áno je to ok, teším sa jak debil, ale opatrne ......ďakujem ti krásne vírusíky zabrali 😀 😀 😀 😀 😀