IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
17. apr 2008

ale ja si osobne myslím, že som v norme mávam mrchu 28-33 takže si vyber, ale to krvácanie ma prekvapilo, že sa stoplo, teraz mám taký žltkastý výtok hustejší, mali ste to niektorá, nechcela som písať nechutnosti , tak prepáčte ale ak by ste mali niečo podobné tak mi poradíte díkes

dior
17. apr 2008

Lenka,mne sa to stat-uz stresujem a vypisujem ti 😅 😀 -ved ma poznas,ako ti ja vsetko vratim..... 😕

tie mrchove bolesti zacali aj mne hneď na 2den po KET ,ale co som sa pytala bab co otehotneli prirodzene,tak ony si nic nevsimli,az neskor mali take zvlastne pocity-sa im roztahovala maternica..

kikina666
17. apr 2008

gabika , ja mam iba jedneho snehuliacika, viac sa nam zial nerozmrazilo, ☹

dior
17. apr 2008

taky,to je cudne,mne sa to nikdy nestalo,ale ani sa necudujem ze sa take deje,ked do nas pchaju tolko hormonov a co ja viem coho este 😠 ☹ 😖 🙄

pointka
17. apr 2008

Gabika ahoj, moje gratulacie sa k tebe asi nedostavaju 🙂 uz do temy iscare ani nechodis, tak este raz srdecne gratulujem k dvom babatkam 🙂

takyna
17. apr 2008

žiadne výtoky nikto nemal????

mirinda10
17. apr 2008

taky a nemozes mat krvacanie v strede ovulky ked len jeden den aj ked sa pise, ze vtedy je iba spinenie ale asi najlepsie bude vediet doki co je vo veci a je dobre, ze v pondelok tam ides nech ta pozrie ved na to su no nie a na ktory den cyklu si mala to krvacanie
idem si dat magnezium citam, ze je to dobre na nervovy system tak najvyssi cas pre mna zacat to brat 😎 😎

tanitta
17. apr 2008

Taky...pri tehu boli...

takyna
17. apr 2008

mirinda ovulka asi nie, tú som mala na 14-deň som to cítila, aj to viem, ale možno ešte tie antibiotiká čo som mala angínu mi narobili šarapatu, veď uvidím v utorok zatial to nejdem radšej riešiť
ale to magnézium vrelo odporúčam , nálada sa mi zlepšila , a ukludnuje to PMS-kový syndróm

takyna
17. apr 2008

tanitka tehu len u teba, ja si ešte musím počkať 😵

tanitta
17. apr 2008

do testu daleko.. ;).. Taky povedz dr nech ti nejake cipky napise...ublizit ti neublizia a vzdy sa najdu nejkake potvorky aj ked to necitit...

takyna
17. apr 2008

poviem Gaťovej, ak budem musieť ísť v utorok do Helíka na tú vyvolávačku

gabika24
17. apr 2008

ja zas aspoň na skok... (ináč k vareniu som sa ešte nedostala)

kiki, ja viem, že len jeden (písala som niečo iné? prepáč), ale ten správny, takže neboj 😀

taky, ja som mala výtok, ale väčšinou to bolo po užívaní antibiotík alebo keď som bola tehu... - tak si vyber. ja by som v tvojom prípade volila tehu 😉 - ale ak aj nie si, o chvíľu už budeš 🙂

pointka, telepatia funguje, pred chvíľou som ti písala ip. 🙂

lenka20
17. apr 2008

takynka ja som mala troska zltkasty hustejsi vytok asi pred tyzdnom - ale len tak 2 dni, teraz len taky priesvitny...no akoby som to mala nazvat - skratka vlhko 😝 😝 sorry baby za tie nechutnosti 😀 😀 inak vytok zvykne byt najma po dobrati ATB......ved ked budes v heliku tak im povedz alebo si kup nejake cipky volnedostupne neskodne pre pripadne tehulkovanie 😉 🙂
elianka nejdem zatial spekulovat nad vyvolavackou, lebo neviem, ci mozem pocitat cyklus od zaciatku krvacania, kedze medzitym som este bola kratucko tehu a potrat atd.dlhe krvacanie po potrate, no skratka je to cele poposuvane a myslim, ze tento cyklus je skratka cely divny... tak pockam do pondelka a ak nepride pluha tak zavolam do heliku co s tym.
diorka ved ma uz poznas, tiez stresujem, len inak 😉 😀 😀

lenka20
17. apr 2008

este som zabudla - fedruska, prajem ti, aby ste tu ziadost vobec nidky nemuseli vycerpat, nech je posledne IUI to prave orechove 😉
zulicek, uz len 1 den, komu inemu by som mala drzat palciska, zasluzis si uz konecne krasne tehu 😉

fedra
17. apr 2008

Dakujeme 🙂

zulka29
autor
17. apr 2008

Lenočka, ďakujem, aj ja si myslím, že si to už zaslúžim, naozaj som bola dobrá a poslúchala som...hmmm 😕 😅
Slubujem, že vám nechám otvorený vlak na naskakovanie 😵

mirusch
17. apr 2008

Ahojte babenky, ako tak kukam, tak sa musim nastahovat sem, lebo nasa IVF zapada prachom 😔 ...mali by sme premenovat temu na IVF plus raketacky 😀 😀 Drzim vsetkym palceky, zase musim obnovit tabulku, dufam, ze este dneska. Aj Kuspitku tam uz hodim 😉

kvetka2
17. apr 2008

ahojte raketky! ja len na skok, lebo musím makať 😉
zulka držkam palčeky na zajtra moooooc, prosím prosím bud tehuuuuuuu 😀 ja ti to tak želám, nech už je tu zase veselšie a potom pribudnú ostatné raketky.
lenka, no inak aj ja som mala vianoce z tej mojej 1. mrchy po KET, prišla o 2 týždne neskôr- a tie ketovacie pirule mi narobili väčšiu šarapatu ako stimulácia.
ahoj mirusch, jujka, zuzlík 🙂 🙂 🙂
jujka dokelu , tiež sa ti to naťahuje ja som sa tešila,že pojdeme ketiť spolu. Ako Vás tak pozorujem, vy máte všetky všelijaké vyšetrenia a ja zatiaľ nič- teda len tie základné pred IVF- hormonálne a chlamýdie. Tak by ma zaujímalo ,ako na tom som, ale kedže som ešte nebola nikdy tehu tak asi len čakajú ,že či motyka vystrelí hmmm 😖

takyna
17. apr 2008

ahojky, lenka takže stretko v Helíku? 🙂 nejako sa križujeme 😉

lenka20
17. apr 2008

takynka no ja neviem, ved pockam do pondelka a potom budem volat ak dovtedy nic nepride 😉 a mozno dame stretko, ja by som rada 😵
ahoj kvetuska 🙂
mirusch - ja ti to stale vravim,ved toto je tema IVF raketacky 😉 🙂
kocky ja o hodinku padam domov a zajtra budem pobehovat po BA pomedzi auticka,
takze zulka - taaaaake velke palciska ti drzim na zajtra a kedze si bola taka dobrucka tak ti budu nadelene tie trojicky 😉 😵 😵 ale kedze si dievcatko skromne, tak ti bude stacit aj 1-2 😉 ale hlavne kooooopec HCG v krvicke a mimi v maternicke 😵 😵 thuj thuj thuj 😉 a vlacikom som uz davno nesla, takze rada naskocim 😉
vsetky cakatelky pekne opatrujte bruska, nestresikujte a pekne oddychujte 🙂
este pred druhou nakuknem ale ak by nie tak paaa a krasny vikend vsetkym 😵 😵

takyna
17. apr 2008

Lenka tak pokukaj autíčka, potom porozprávaš, jj hneď by som aj ja išla ☹ , aj tebe pekný víkend, a v utorok stretko v Helíku 🙂

mirusch
17. apr 2008

Lenka, ved hej, ale to je pre babenky po KET, nie? Ved ale mne je jedno, ja mozem byt aj tu 😀
Zajtra som velmi zvedava na Zulku, este aj Janka by mala testovat...

pointka
17. apr 2008

mirush aj ja budem mat zajtra vysledky

zulka29
autor
17. apr 2008

Leni, dakujéééém, zajtra čakaj na SMS okolo 14:00 hod. 😉 ak bude dobrá, tak ti aj tri naraz pošlem...dobre sa zabavte zajtra a nie že dovlečiete do garáže ďalšie nové autíčko 😀 😉 😀

Kveti, dakujem 😉

Mirusch ahoj 😉

takyna
17. apr 2008

Miruš všetky sme najprv IVF a potom niektoré aj po KET, malo by sa to tu nazvať POKEC 😀

ellianka
17. apr 2008

mirusch ja som pred KET a tiež som sa sem natisla 😉

fedra
17. apr 2008

a ja nie som este ani IVF a ani KET ... a tiez som "natisnuta" 😉

lenka20
17. apr 2008

😉 ked sme vsetky take dobrucke a dobreho sa vsade vela zmesti 😉
zulka - neboj, teraz to este nehrozi, iba pokukame 😵 tesim sa na 3sms, lebo budu velmi pekne a budu obsahovat slova ,, tehotna ,, a ,, pozitivne ,, a ,,HCG,, a este nejake pekne vysoke cislo k tomu. podpisana zulka 😵 😵 😵 😵
pointka a ty budes mat ake vysledky, vari si uz stihla ket 😕 😕 😕 alebo ti robili este nejake vysetrenia 😕 😕

takyna
17. apr 2008

presne si to Lenka vystihla, všetky sme rovnaké krvné skupiny, ako sa vraví 😉