IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

csilla76
5. máj 2008

ahojte kocky 🙂 gratulujem tym co su tehulky a ostatnym co sa chystaju drzim palceky aby to vyslo 🙂 laurit to chili sa da objednat ?ak mas link tak prosim hod,dikes 😉

lauritka
5. máj 2008

tanitta vies ze mi to neda 🙂 csilla ahoj..na predoslej strane ho mas 🙂

tanitta
5. máj 2008

No jasne Lauri...uz som kukla.. 😵 ... tak toto je ine kafe 😉 ...

csilla76
5. máj 2008

dikes lauri,kukla som to 😉 ty to beries tiez?su to kapsule?

gabika24
5. máj 2008

ahojte.
lauritka, tak tento posledný test je super, to už sa nedá povedať, že máš ducha 😀 😀 😀 😀 😀 - teda už na tom predtým bolo vidieť ako čiaročka silnie.
držkaj sa... 🙂 vlastne všetky sa držkajte. 😀

lauritka
5. máj 2008

no uvidime v stredu, som zvedava na vysku hcg 🙂 a vecer idem na Boceliiho..tesim sa ako male decko 😅

csilla76
5. máj 2008

laurit kukla som ti albumik,mas to super,coraz silnejsie ciarky,jééééj no proste super,dalsia tehulka,budete nam tu posielat virusiky aby sme sa cim skorej nakazili aj my 😉

lauritka
5. máj 2008

csilla diky..ano brala som od zaciatku cyklu 😉

lauritka
5. máj 2008

gabi 😅

csilla76
5. máj 2008

a to vystaci 1 bal.z toho objednat?sorry za otazky,ale tiez to chcem zacat pouzivat ked pojdem na ivf. 😉

lauritka
5. máj 2008

jasne ze ti staci ..uplne. este ti aj ostane 🙂

csilla76
5. máj 2008

ok,tak dikes,ja mam velmi rada stiplave 😀 😀 😀

lauritka
5. máj 2008

ak mas rada stiplave, zacno dvoma naraz 🙂 ale pri jedle,,dost to pali zaludok 🙂 teda ber dve denne az do transferu potom jednu a potom postupne vysadzuj.. 🙂

takyna
5. máj 2008

Ahojte kočky, takže som späť z MA, u mňa je sliznica zatiaľ 7mm, ide sa to naťahovať 😖 , transfer asi pondelok na budúci týždeň, Lenka je ok, 13mm transfer v piatok, 🙂 , chcem vás poprosiť, na akú hrúbku sliznice ste mali transfer????????????????????díky

lenka20
5. máj 2008

ahojte raketky moje, idem vas pocitat dozadu, lebo cely dlhy vikend som nenetovala 😉
tanicka - dodatocne gratulujem k bobikovi, bude to poriadny silak, ked produkuje HCg za dvoch - az nas celkom presvedcil, ze su dvaja 😀 ale nevadi, pre zaciatok jedno miminko celkom staci 😉 😵 😵 😵
lauritka- si jasna 😵 😵 😵 uz len par dni a budes to mat cierne na bielom 😉
ja sa hlasim po dnesnej kontrole v heliku - sliznica 13mm, predpokl.transfer 9.5. 😵

tanitta
5. máj 2008

no vitajte partacky 😉
Taky... ja som mala 8mm
Leni.. no ty nikdy nesklames;)...ja si myslim ako keby tie kuzelne boli uplne zbytocne.. takisto aj Taky by mala taku aj bez kuzelnych... mozno druhy bobik sa este len ukaze 😀 ..

zuzla80
5. máj 2008

Lauritka, veď ty si jasná tehulka 🙂 Ta čiarka ukážkovo silnie, ako z nejakej knihy. Držím palce nech sa to krásne potvrdí 😉

Takyna 7mm je tak akurát. Ja som mala 9mm.

Lenka ta ty si iná, že 13mm 😀 to môžu ísť zázračne piplulky niekam. To si koľko toho vína popila, si bola celý deň pod stolom 😀 😀 Takže v piatok je ten deň D, držím palce 😉

Kvetka, takže aj ty už hopsneš do toho keťáckeho kolobehu? To je super, verím, že to dotiahneš do lepšieho konca 😉

Tánička tehulka ahojky, ako sa máš?

csilla76
5. máj 2008

takyn ,lenka jééj drzkam vam palceky,pojdete skoro naraz na prenos. 🙂 co chvila tu budu same tehulky 🙂 joj,tak sa teskám s vami 😵 😵 😵

tanitta
5. máj 2008

Zuzla.. vdaka;) no celkom to ujde.. chuti mi vsteko.. brusko popbolieva a prsia sa nejako asi pridvihli 😀 ..pobolievaju.... sem tam ma povrti ... 😅 .. ale len nech vrti...asopn viem ze sa nieco deje

csilla76
5. máj 2008

zuz kedy sa chystate na 3 ivf,ak mozem vediet? 😉 my pojdeme asi koncom leta 😉

kvetka2
5. máj 2008

ahoj Lenka, no krásna perinka si hviezda 😀 teraz už začínaš s utrošom? nech viem čo ma čaká 😝 . Inak, ak zaberá červené vínko, tak asi budem stále "v liehu" 😎
ahoj zuzlík, no už sa chystám- skúsim v prirodzenom cykle ako lenka- hádam sliznica narastie aj sama. Už máš schválenú žiadosť na ivf? ačo zuby a tetanovka, už si to absolvovala?

takyna
5. máj 2008

baby na budúce čo dúfam, že nebude 😖 ostávam len na flaške červeného vína bez estrogénu 😠

lenka20
5. máj 2008

takynka sme pisali asi naraz 😀 😀 ja som o tom rozmyslala a prisla som na to, ze ked budes mat vo stvrtok sono, tak uz bude sliznicka este vyssia a v piatok mozno predsa dame spolocny transfer 😉
ta zuzlik ta ja som len 2xpila vinko aj to len tak po 2dcl 😝 ale lepilo mi, ze bez kuzelnych nist nebude....
tanicka to ako myslis, ze sa este moze ukazat aj druhy bobik 😕 😕 😕 myslis ako ze je niekde schovany kde ho nebolo vidiet 😕 😕 - inak - dozrieva mi folicek vpravo 😉 bude to echtovny ovulkovy cyklus tentokrat 😉
csilla - dakujeme, vratime ti tie palceky potom koncom leta 😉

lenka20
5. máj 2008

ahoj kvetuska - este utrosko nie, az od transferu povedal krajko...bude to taky fakt prirodzeny cyklus 😉 kedy zacinas, uz mas mrsku 😕
takynka - ziadne nabuduce nebude, iba ak by si este chcela dalsich surodencov o par rockov 😉

takyna
5. máj 2008

áno Lenka telepatia funguje 🙂 , ako dopadol rozhovor s embriologičkou?

tinucha
5. máj 2008

Ahojte Ketáčky. Ja som od piatku bola bez netu, tak píšem až teraz.
Tánička, takže ešte raz blahoželám a držím palce na ďalší uzv, aj keď verím, že teraz to už bude OK:🙂
Lauri, krásne testíky, tak som zvedavá na výšku hcg.🙂 Si mojím vzorom.🙂
Taky, ja som mala sliznicu na 9DC 6mm. Ale podľa toho, čo napísali kočky, tak je to rôzne. Ja dúfam, že mi za ten týždeň sliznica ešte narástla ale ďalšie číslo sa už nedozviem. 😒
Lenka, krása! Len nechápem, prečo nemôžeš ísť na KET už skôr ako v piatok. 😕 Ale nevadí. Tak držííím palce!
A kto to ešte ide teraz na KET? Tuším Ellianka?
Kiki ako sa máš?

tanitta
5. máj 2008

Lenka a nepichnu ti pregnyl ?...noo ja neviem s tym druhym bobikom to som len tak zahlobila 😵 metie ma to vyssie hcg ale dr vravel ze kazda zacina inak

ellianka
5. máj 2008

krásny pondelkový deň žienky 😉
aj ja si vás začnem pomaly čítať lebo za tie štyri dni mojej absencie sa tu veľa udialo 🙂
tanit 😵 blahoželám k maličkému 🙂 😵
lauritka 😵 pomaly ale isto to budú poriadne diaľnice (ako tanit hovorieva 🙂) teším sa spolu s tebou 😵
leni, máš takú krásnu slizničku...bez kúzelných...waw to je úžasné 😵 🙂 no som zvedavá čo povedia zajtra na tú moju 😅
taky 🙂 kedy budeš mať transfer? tiež v piatok?

lenka20
5. máj 2008

elicek ahoj, drzim palce na zajtra, nech mas este vyssiu 😉 ahoj tinuska 🙂
tanicka ani pregnyl.... nist.....tiez som bola prekvapena... a chcela som ET skor, ale krajko povedal, ze ten 19.-20.den maju osvedceny, lebo aj v prirodzenom sa uhniezduje okolo 23.dna, takze preto....no nic, tak budem dufat.......
takynka - pohovor OK len som tam cakala ako pako az po osmej ma zobrala...dohodli sme 1 embrijko a ak sa to jedno nerozmrazi, tak potom zvysne dve naraz.... tak uvidim v piatok rano...

kvetka2
5. máj 2008

lenka, mrcha má doraziť okolo 13.5., tak uvidíme. Snehuliačika ti budú rozmrazovať vo štvrtok? Držkam palčeky moc moc nech je všetko ok,aby si už bola ozajstná tehulka 🙂 🙂 🙂