IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

veracruz
20. máj 2008

fcielka, ja som vcera toho vela porobila doma 😀

takyna
20. máj 2008

Ahojte kočky 🙂 , vidím, že sme závislé všetky 😀 , aj mne sa podarilo, konečne dačo robiť

fcielkafcielka
20. máj 2008

Sme dobre...dufam, ze ked toto citaju v Heliku, tak to aspon necitaju nasi "zamestnavatelia"... 😀 😀

fcielkafcielka
20. máj 2008

Taky - ako sa mas?

veracruz
20. máj 2008

ahoj taky... no mame rovnaku diagnozu... ahojte, volam sa veracruz a som zavisla 😀 😀 😀

zuzla80
20. máj 2008

Ahojte závislačky 😀 , no poviem vám, že ja som na koníka včera klikla minimálne 20x a furt nič a potom som to už vzdala. Takže aj ja sa pripájam k rovnakej diagnóze - závislosť 😀
Lenulik neboj zajtrajšia krv je rozhodujúca a určite bude pozitívna. Však baby, my o tom nepochybujeme 😉
Tinušik a ty už toľko netestuj, zajtra to bude tuti-fruti 😀
Veracruzka ďakujeme za Tehu vírusiky, už som si uchmatla 😉
Taky ahoj 😉

veracruz
20. máj 2008

zuzli, tuti-fruti ma fakt rozosmialo 😀

fcielkafcielka
20. máj 2008

Ahoj zuzi...
vera - tebe poriadne rychlo pribudaju tie tt! Uz ste mali tu oznamovaciu rodinnu seslost?

veracruz
20. máj 2008

fcielka, tento vikend... vo stvrtok idem na UTZ, tak budem mat aj aktualnu fotecku... a potom dalsi vikend sa na oslave pochvalim kamosom... myslim, ze ich potesim, lebo vsetky su v tom, ze som chora, kedze som na PN 🙂

kvetka2
20. máj 2008

dobré ránko raketky!
Aj u vás je tak hrozne usmoklene- najradšej by som sa vyvalovala v postielke a čítala knižku 😉 a nie pracovala
lenka škoda že tá čiarka je zatial partizán a nechce sa ukázať, ale hlavne že ťa mrcha nestraší, pripájam sa k zástupu držiacich palčeky 🙂

zuzla80
20. máj 2008

Verka, Fcielka 😉 🙂
Kvetka ahoj. No aj u nás je také pomračené a fúka vietor, ako na jeseň. Včera dusno a dnes chladno. A potom, že človek nieje chorý.
Lauritka krásna fotečka. Takže to vyzerá na jedného drobca???

takyna
20. máj 2008

znova zdravím drahé závisláčky 😀 , šéf tu robil akurát vetry, ale nejak ma to zatiaľ neberie 😎 , robiť sa mi nechce, ale to nie je nič nové, brucho bolí, a vy čo novô???

nelynka
20. máj 2008

ahojte, idem na vas trosku kuk 😀

takyna
20. máj 2008

ahoj nelča, čo to čítam, ty máš hafana doma? 😀

nelynka
20. máj 2008

ano takyn..mam..teraz cez vikend sme ju konecne prinesli 😀

takyna
20. máj 2008

a to je ten v albumíku, ten je strašne nádherný 🙂

nelynka
20. máj 2008

hej ten..len uz ma ocka do zelena a je trosku vecsia 😀 😀

takyna
20. máj 2008

tak to máš predprípravu na materské povinnosti, to si si dobre pripravila 😀 , ale to bude veľký psík?

nelynka
20. máj 2008

neviem..nejaky stredny..nechame sa prekvapit..

veru veru predpriprava..ona je veru ako male babo xi 😝 😀 😀 ale sa tesim ze nebudem sama ked bude fero v robote na nocnej...

lauritka
20. máj 2008

ahojte..ano len jeden..ja som to vedela 😉 ale zatial len dutinka, tak hadam je to v poriadku.

takyna
20. máj 2008

a KET kedy chcete zbúchať???

veracruz
20. máj 2008

lauri, krasna fotecka 😵 takze srdiecko este nebolo, ale to sme vedeli, ze bude asi este na srdiecko skoro... kedy ides opat? 😀

takyna
20. máj 2008

Lauri gratulírujem, pekná fotka určite je to ok 🙂

lauritka
20. máj 2008

vera ..oni mi povedali, ze je to este skore stadium tehotenstva... idem znova o dva tyzdne. 🙂

nelynka
20. máj 2008

jeeej lauri gratulujem..nech ti tie tt stastlivo a rychlo naskakuju...

takyn KETko planujeme v lete niekedy, ale sa nam trosku vyostruje situacia doma koli peniazom tak uvidime..ale do konca roka urcite...

takyna
20. máj 2008

tak potom budem držať palce 🙂

veracruz
20. máj 2008

lauri, tak nech dovtedy pekne rastiete 😵

nelynka
20. máj 2008

takyn dakujem, snad to vyjde, ale najradsej by som este chvilku pockat aspon kym domcek nebude isty, aby uz babenko prislo do svojho 😀 vies ako to myslim

veracruz
20. máj 2008

ja som inak konecne pribrala 1kg 😀 prve dva mesiace tehotenstva som schudla a teraz som konecne +1kg...

lauritka
20. máj 2008

vera a tu fotku co mas prvu..to si pocitala tyzdne od poslednej MS ?