IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
2. jún 2008

Ahojte kočky, nakúkam , ale musím ležať 😉
very, závislosti na koníku sa len tak ľahko nezbavíš, ale držím palce a všetko dobré v živote ti prajem 🙂 😵 🙂

mirusch
2. jún 2008

Ahojte bojovníčky, už zo SR. Dovolenka začala výborne, hneď som musela k zubárovi a zajtra mi asi ten zub vytrhne. Ale hovorím si, že radšej ako tam mať nejaký problém, veď o chvíľu stimulujem... Tak na mňa myslite.

Elianka... 😔 😔 ☹ ☹ zlatúšik, je mi to ľúto. Ale bojuj ďalej, podarí sa, keď sa už raz.

Taky, ty len pekne pozitívne mysli, zajtra uvidíš bábätko.
Lauritka, aj tebe veľa šťastíčka na uzv!!!
Ja teraz chodím len do internet kaviarne, tak tu budem len občas kukať, ale myslím na vás! 😵

takyna
2. jún 2008

Ahoj gabika, mapka, mirusch, gabika nohy hore, ja to poznám s tým pc 😀 , držkaj sa
Miruška úspešné pichanie s dobrým koncom, snáď sa zadarí a stretneme sa 😵 teším sa
mapka čo nového ? už picháš?

mapa73
2. jún 2008

Takynka, nie ešte nepichám. začínam v stredu. 🙂 Dúfam, že všetko pôjde Ok. s modrými tabletkami, je to zatiaľ celkom dobré. Chvíľu sa ktňeúti hlava a tak, veď to poznáte. Akurát aspoň raz denne si musím poplakať a potom sa mi uľaví. Dávam si preventívne jedno magnesko. Dúfam, že môžem.
Takynka ty sa držkaj aj bobáčikom 😎

Mirusch prajem peknú dovolenku 😎

takyna
2. jún 2008

Mapka ďakujem ti, už som v takom strese, že tlak dnešný bez kávy som mala 130/90 ale pulz 95, čo bežne mávam okolo 60-65 😠 , musím ísť ležať, držkaj sa 😵

kvetka2
2. jún 2008

čaute raketky 🙂
taky, ty si závislačka, už aj do postielky 😉 som rada ,že sa špinenie umúdrilo, držím ti palce na zajtrajšie sono, nech malické nájdu 😉
elianka 😔 je mi to ľúto. Prajem ti , nech ťa slniečko rýchlo pozitívne nabije 😵
gabika tehulka, to letí že 16tt, pekne sa všetci traja opatrujte 🙂
mirusch, strašne to letí, veď ty už budeš o chvílku ozajstná snažilka/stimulantka- kedy vlastne začínaš- vieš presne deň? a ako sa teraz cítiš, po tých všetkých procedúrach?
lenka, zajtra máš kontrolu, však- tak držím palčeky, nech je pekná perinka- ale u teba isto bude, ty ju máš vždy takúúúúú krááásnu 😎 inak ja už beriem utroš, 2x1 si vkladám. myslím ale, že keď si bola ty v prirodzenom cykle, tak si brala až od ET? 😕 mne to ujo doktor vymyslel takto, tak verím, že vie čo robí 😉

mapa73
2. jún 2008

Taky, dúfam, že ten stres prinesie ovocie, ale kvetka má pravdu-šup do postielky a oddychovať. Musíš sa dať trochu do kľudu. Ten tlak je v norme a ten pulz zodpovedá stresu, ktorý prežívaš. ja mávam tiež pulz okolo 60 a viem si predstaviť ako ti je keď máš 95. Skús myslieť na niečo krásne, napr ako si bobáčik hľadá tú správnu polohu, alebo ako ťa bude hnevať v puberte 😉

dyta
2. jún 2008

ahojte 😵 😵 😵 😵

taky, neboj bude dobre... teraz mas asi najkritickejsie dni takze sup sup nôzky na sedacku... 😉 aby drobácik
mal phodičku 🙂
eli, sakra, je to smutne, ale aspon prva cesta k tomu, aby si zostala tehu vysla, teraz budete patrat po tom, preco
drobatko pustilo pazuriky, ale neboj, ani sa nenazdas a budes zase tehu 😉 😉 strasne ti drzim palce..

no ja som znova na estrofeme, dnes som 8 den, tak znovu idem do boja... moj gyn. mi odporucil uzívať popri
utroši a duphaston, že to môže pomôcť, tak uvidíme... všetko mam uz kupene.. tak už len cakat na KET.. 😵
kvetka 😵 😵 😵 držím palceky

mapa73
2. jún 2008

Dytka ahoj, kedy ti vychádza KET? Teraz to určite vyjde 😎

kvetka2
2. jún 2008

ahoj mapka, už sa máš lepšie po provere?
dytka,dakujem 😵 ty si ale bojovník, znova do toho, to je dobre, veď to už raz musí vyjsť 🙂 a kedy plánujete vkladať embrijka?

dyta
2. jún 2008

mapa, no dúfam, 😵 😵 no ešte som to nejako nerátala... ale kedze som dnes 8 DC a naposledy som myslím bola
na KET 16DC, tak budúci utorok-stredu, asi.. ak to pôjde v pohode..
ja mam taky maly problem, ze bez estrofemu, mam krasnu sliznicu 11 mm a s estrofemom, ju mam len necelých 8 mm. tak sa uvidí podľa toho ako narastie 😵 ... hm.. zvláštne...
mapka ideš na IVF?

mapa73
2. jún 2008

kvetka, je mi lepšie. Už som si zvykla. 😉 Už to hádam bude len lepšie.
Ty máš deň D vo štvrtok, takže tiež držím silno palčeky, aby sa už aj na Teba usmialo šťastie 🙂 a mohla si si nájsť na tehotenskom teste //.

dyta
2. jún 2008

ked mam pravdu povedat, začinam to brat sportovo... 😵 😵
čo už... zmrzliniek mam zatial dosť... ale pravdepodobne pôjdem na vyšetrenie genetiky a imunologie, podla
mna tam bude problem.. ja mam dost slabu imunitu... 😔
aj ked mi to zatial v G-F ziadny doki nenavrhol 😕

mapa73
2. jún 2008

Dytka áno. Verím, že druhé IVF bude úspešné, bez OHSS, aby som mohla absolvovať klasický transfer. Pri Ketkách som tiež tú sliznicu nemala bohvieakú, takže sme sa zhodli s lekárom, že to mohla byť príčina neúspechu. Takže dúfam, že teraz vyjde ET. Začnene s nižšou dávkou Fostimonu a budem asi častejšie chodiť na kontroly. verím, že teraz to vyjde. 🙂

kvetka2
2. jún 2008

mapka,to je dobre, telo malo asi najprv trosku šok, ale potom sa umúdrilo.o chvílku začneš pichať aj decapeptyl, však?
veru , akú radosť vedia urobiť "obyčajné" dve // 🙂 verím, že sa aj ja dočkám.
dytka, inak ja som mala s estrogénmi ( u nás v centre ethynilestradiol) sliznicu 9mm a teraz bez liekov mám 13mm. A to nehovorím o tom, aké som mala po nich zdravotné problémy 😒 ale každému to môže zapasovať inak 😨

mapa73
2. jún 2008

Kvetka, dekapeptyl začínam pichať v stredu

mapa73
2. jún 2008

Kočky nachvíľu si musím odbehnúť, o hodinku som späť. Budetu ešte niekto?

dyta
2. jún 2008

kvetka a teraz si bez estrogenov?... tak ides na KET?

kvetka2
2. jún 2008

áno dytka, bez. Teraz skúsim v prirodzenom cykle, beriem len utrogestan.

lenka20
2. jún 2008

elicek - je mi to tak luto, 😢 😢 😢 😢 , asi to tak malo byt, musis byt silna a zvladnut to, s krajkom urcite vymyslite co dalej.......
kvetuska - ja som brala minule utrogestan od asi 16.DC, teraz zacnem uz od zajtra. a vies - tu moju vysokansku naadhernu sliznicu si mozem tak akurat strcit vies kam, nemusi byt ani az taka vysoka, hlavne nech uz konecne som tehu 😉 aj ty. aj mapka. aj dytka. a vsetky ostatne babulky 😉
dytka vyskusaj aj ty cyklus bez estrofemu, uvidis ake to bude. ja idem teraz uz druhe ketko bez estrogenov.
takynecka drzim palce na zajtra 😉
gabinka - urcite budu vysledky OK, drobciatka sa predsa maju k svetu 😵 😵

kvetka2
2. jún 2008

lenka, tak mne teraz utroš vyšiel tiež presne od 16DC a transfer by mal byť na 20DC. No necháme sa prekvapiť 😉 téééda, že sliznicu strčiť niekam 😀 😀 . Veď čo by niekto za takú perinku dal. Ale chápem, ako to myslíš 😉 . teraz ti to už vyjde a hotovo 😵 😵 😵

veracruz
2. jún 2008

taky, ja viem, ze sa toho len tak lahko nezbavim... nechcem si kona zakazovat 😅, len ho trochu obmedzit... nemysli si, ze nebudem smirovat, ako sa vam vodi 😀

mapa73
2. jún 2008

Ahojte 🙂
je tu niekto?

gabika24
2. jún 2008

mapka, ajoj - som tu ja, ale idem buvať, teraz som prišla domov a som celá uchodená - zháňala som tehu tričko a nohavice a až v tom poslednom obchode som niečo kúpila. aj keď celé tehu mi to asi nevydrží, lebo mi brucho rastie ako hrom... - aj doktor skonštatoval - v dobrom, že už mám pekne naložené, ale že to je dobre, lebo to svedčí o tom, že obe bábätká pekne rastú...
potom ho odfotím a uvidíte, čo vás čaká - tie, ktoré si dajú vložiť dve 😀 - ale je to krásne...

mapa73
2. jún 2008

Gabi, pekne oddychuj, veď v tomto teple chodiť po obchodoch nie je nič moc. Už sa teším na fotečku 🙂

katy2
2. jún 2008

Ahojte! 🙂
vsetkym cakatelkam na krv, na uzv, na.... vobec vsetkym vam strasne drzim palce..... 😵 😵 😵
elli, kiki, to mi je luto 😔 😔 to su ozaj tazke okamihy.... prajem vela sily....

mapa73
2. jún 2008

Ahoj Katy, kedy ideš na Ket? 🙂

katy2
2. jún 2008

mapa, ahoj, teraz cakam na ms.... pravdepodobne dojde v stredu, podla BT a potom zacnem s tabletkami.... Uz sa mi to zasa blizi.... Ale mam hrozny strach, ze to zasa nevyjde 😔

lenka20
2. jún 2008

katuska ale teraz to vyjde zlatko 😉 😵 😵 😵

mapa73
2. jún 2008

Katy, viem pochopiť tvoje myšlienky, ale teraz ti to vyjde. Vonku svieti slniečko, tá nálada je iná a to by mohlo pomôcť. ja v to verím, keby som neverila, tak by som do toho asi nešla 🙂 Po tom všetkom Ti to musí vyjsť. Držím palce tebe a aj všetkým, ktoré to potrebujú. Katy a neboj veď sme silné, nie? 🙂