IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tinucha
28. jan 2008

Ahojte raKEŤáčky. Pekný názov! 🙂

Lauri, nie, nie som tehotná, aj keď som si to pomaly začínala myslieť. Dnes došla mrcha. Takže už len jedna a ideme na to!

Zulka, ty si asi najčerstvejšia V KETkovaní, tak siiiiiiiiiilno držím palce!

A tiež držím palce všetkým nám, aby nám to tento rok konečne vyšlo! 😉 🙂

tanitta
28. jan 2008

Tinucha...hormony si dokazu teda dobre pozahravat 😒 ..... i ja stale v kutiku duse verim na zazrak aj ked som dost velky realista... ale verit neprestavame NIKDY 😉 ... preto bojujeme a nevzdavame sa 😉 .. ide dalsie kolo tehuvlny takze urcite nas vsetky neminie a stiahne nas so sebou a to vsetky do jednej 😉 ...snazilky...
... majte sa krasne..pre dnesok... paa...

tinucha
28. jan 2008

No veruže Táni. Ináč je to dobrá sranda, koľko krát som svojmu vlastnému telu už naletela a vždy sa nechám znova nachytať. Ale to je preto, lebo sa nevzdávam.

Akurát som prečítala, že nie len Zulka ide teraz na KET ale aj Kvetka a Zuzla? Dobre som to pochopila? Tak to vám kočky všetkým siiiiiiiiiiilno držím palce. A hlavne papkajte to chilli, nech vidíme, či to funguje. 😉

zulka29
autor
28. jan 2008

Tinučka, ďakujem 😎

aj ja to už dnes zabalím, papa, zajtra 😉

katy2
28. jan 2008

Ahojte 🙂
Aj ja sa hlasim do novej temy 🙂 A s pozitivnou spravickou.... KET bude predsa len vo februari 😵 😵 😵

savia
28. jan 2008

Ahooojte raketky,
zuzli, zulka, tinucha, lauri, lenka ,tak sme v novej téme, to je super nápad aspoň budeme mať o sebe prehľad a budeme pekne pokope 🙂
Ja pekne papám Estrimax 2x1, Calibrum baby plan a chystám si mozoček na to,aby som výsledok KET /akýkoľvek už bude/ v pohode zvládla. Vo štvrtok idem na kontrolu a to by som hádam mala už aj vedieť, kedy bude KET. Takže už sa to blíži... 😉 Doky mi tiež vravel, že budú rozmrazovať po dvoch, tak som strašne zvedavá,ako to dopadne.
Zuzli, to je super, že už ideš na to, hroooozne Ti držkám palce a budem na Teba myslieť. 😉 😉 😉

tinucha
28. jan 2008

Katy, to je supeeeeeeeeer správa, že predsa len ideš na KET už vo februári. 😀 😀 😀 Teším sa. Tak to bude krásna tehu vlna!

kvetka2
28. jan 2008

ahoj savia, kolko máš mrazácikov? chceš si dať vložiť 2 embrijká? 🙂

savia
28. jan 2008

kvetka, mám 8 snehuliakov a bolo by fajn, keby som mohla dať vložiť dvoch 😉 No pri mojom šťastí by som potrebovala asi aj 5 naraz 😀 😀 😀

savia
28. jan 2008

ozaj, tiež Ti držím pršteky, nech sa Ti to tentokrát podarí 🙂

kvetka2
28. jan 2008

tak to je pekná kopka snehuliakov 🙂 tak to vyjde ešte aj na súrodencov 😀 . Už si mala niekedy KET?

kvetka2
28. jan 2008

dakujem savia, je to moje prvé ketko a snád skončí dobre 😉 ved sme aj v takej pekne novej raketiackej téme 😎

savia
28. jan 2008

Mala som 3.IVF a jedno KET

efiku
28. jan 2008

ahojte babulky super temička rada sa pridávam
savi ja mam jeden ET a 2 Ket neuspešne a teraz ma posiela na laparku že či náhodou tam niečo nieje čo brani k uhniezdeniu lebo na 14 tam niečo bolo ale dosť nízke hladiny a potom nám to zakaždým odišlo tak premyšlam či ta laparka má význam ked aj tak máme ICSI

csilla76
28. jan 2008

ahoj kocky 🙂 aj ja sapridávam do raKETackej témy.hoci som este nebola na KET ale sa chystáme.

tija28
28. jan 2008

Ahojte, pripajam sa do vasej temy.
Asi pred tyzdnom som natrafila na nete na tento portal, kde ma oslovila tema "iscare - skusenosti s lekarmi", a tam mi hned super baby popisali tak-trosku problematiku IVF.
Teraz som uz 10-ty den po transfere.
Samozrejme hned po 5-tich dnoch som to nevydrzala a zbytocne som si urobila prvy test, vysli sice dve ciarky - jedna silna a druha slabulinka, ale viem, ze to bolo sposobene este injekciou pregnyl, ktoru mi pichli hned po transfere. Nato som ale o 7dni po transfere musela kontaktovat doktora, nakolko som dostala alergiu na utrogestan, ktory som si vkladala, a to sa prejavovalo strasnym a neznesitelnym svrbenim. Takze teraz tablety musim prehltat. Ale vzdy, ked ich uzijem, zacne sa mi krutit hlava a na takych 15min. som uplne odstavena a mam strasne spomalene reakcie.
Uz normalne prestavam dufat, ze to vyjde.
Dnes som mala priserny den a chcela som si sprijemnit aspon vecer, tak som znova neodolala a po 10-tom dni som si spravila druhy test, ktory vysiel zamozrejme len s jednou ciarkou.
Aj niektora z vas si urobila test uz na desiaty den po IVF a vysiel jej negativne, no nakoniec neskor zistila, ze je tehotna ?
Ak ano, prosim, rozveselte ma trosicku. ☹ 😨 😢

tanitta
28. jan 2008

kuk;)...
Tija28.. zalezi od viac okolnosti...aka znacka testu to bola? kolko jednotkovy?.. a kolko dnove embrijka ti vkladali...?? a pocet kolko embrijok jedno ci dve?....boli kocky ktere mali na 10po et slabucku ciarku ale je i vela ktroe boli negativne a krv bola pozitivna;)....
... pokukaj... http://rodina.cz/scripts/album/album.asp?choose... a aj tu: http://rodina.cz/scripts/album/album.asp?choose...

tinucha
28. jan 2008

Tija, na 10.deň je ešte veľmi skoro, test to ešte nemusel zachytiť, aj keby už nejaké hcg bolo. Ja som po KET na 9.deň mala test negatívny a na 11.deň sa tam niečo začalo črtať ale bolo to vidno len po veľkom sústredení. 😖 V každom prípade, do ďalšieho testovania počkaj aspoň dva-tri dni. Držím ti palce! 🙂

tanitta
28. jan 2008

Katy.. vidis.. vsetko nakoniec dobre dopadne;).... 😉

tija28
28. jan 2008

Tanitta,
diky za podporu, pouzila som test zn. RapiClear Strip 10mlU/ml.
Dva dni po odbere vajicok mi robili transfer. Mala som 5 vajicok, ale podarilo sa im oplodnit len dve, jedno cez ICSI a druhe spontanne. Vkladali mi teda dve, jedno 2-bunkove a druhe 3-bunkove. Zatial vsetko nasvedcuje tomu, ze by som o par dni mala dostat mrchu, nemam ziadne tehu priznaky, tak neviem.
Tinucha,
dufam, ze aj Ty budes mat pravdu, ze o par dni budem vysmiata ako slniecko.

Inak baby, diky moc za povzbudenie a nech vam to tiez vyjde. Drzim vam palceky, nech sa onedlho rozpravame uz o bruskovskej teme.

tanitta
28. jan 2008

Tija.. vkladali ti velmi vcasne embrijka.. takze ten test aj ked je 1Ojednotkovy nemoze nic ukazat;)... este budes musiet byt trpezliva aspon tie3dni ako Tinucha pisala...ak si si pozrela ti fotky z tych liniek tam su pisane aj kolko dni po odbere a po et su tie testiky... tak vela stastia 😉 ...

tija28
28. jan 2008

tanitta,
diky moc, potom dam urcite vediet ako som dopadla.

gabika24
28. jan 2008

ahojte, nebude vadit, ked sa aj ja pridam? 🙂
velmi vam vsetkym drzim palce, aby sa vam uslo to stastie, co mame my, ked sa pozerame na nasu malu - a dufam, ze sa kusok stastia ujde aj pre nas.
tija, pisala som ti do "iscare - skusenosti s lekarmi", o jednej co mala tiez negatívne testy ... pozri si tam. dufam, ze o par dni prinesies len pozitivne spravy 😀
ja uz od zac. februara zacinam s proverou. minula stimulacia nebola uspesna (teda len jedno vajko), tak dufam, ze Krajkovic nieco vymysli a vyjde to - teda hlavne, ze nieco vymyslia moje vajecniky 😉
drzkajte sa - s viacerymi sa mozno v Heliose uvidim, len nebudem vediet, ze ste to vy. ale hlavne, aby to vsetkym vyslo - co vy na to, trochu zdvihnut statistiky uspesnosti ET a KET? 😀

lauritka
29. jan 2008

😔 dobre ranko..tinucha ja som myslela, ze zazraky sa deju 😕 nevadi..pojde to cez KET znova 😵
juja inac ja uz mam jadeit na krku aj pod vankusom 😅 mrcha stale nikde....neviem dokedy budem cakat 🙄
ale este len 33DC.

lenka20
29. jan 2008

ahojte raketacky 😉
je to veru pravda s tymi statistikami - ale skor ci neskor sa vsetky do tych tehu-percent dostaneme 😵
jeeej, kolko dievcat sa k nam pridalo 🙂
ahoj savia - tak vo stvrtok poreferuj aka je perinka 😉 8 krpcov je supeeeer, tusim mas najplnsiu mraznicku z nas vsetkych 😵
katy - perfektne, ze KET uz vo februari, budem drzat palce, pisala si krajkovi na heliosacku stranku, vsak, som tam videla taky prispevok, co sa presne zhoduje s tvojim problemom, len neviem, ci ti uz odpisal.
tinucha - tie nase tela su klamarky, ale mrcha neznamena len koniec, ale aj zaciatok, takze hura na KET 😵
tija - ja som mala testik pozitivny z krvi az na 14.den, test z mocu som si nerobila, ale stopro by bol negativny este aj na 12.den, tak este par dni vydrz 😉 a to som mala embrijko po PK.
fedruska drzim palce na HSG, nech je vsetko v poriadku 😵
efiku ja si myslim, ze skor by malo zmysel imuno vysetrenie ako laparka, ked musite mat tak ci tak IVF, aj ked tusim zulka kedysi pisala, ze pri laparke jej zistili v maternici nejaky bacil - zulka, dobre si to pamatam 😕 ale kazdopadne by som sa objednala aj na imuno, ja idem teraz do prahy, tak potom poreferujem.
myslim, ze ked mebrijko vcasne odislo - ako mne - tak bud bolo defektne alebo to bola imunoreakcia - teta doktorka na hematologii mi vysvetlila, ze hematologicka pricina potratu by bola az po 8.tt, to nebol moj ani tvoj pripad. sama som zvedava ako mi to imuno dopadne.
ahoj gabika - nevadi ze sa pridavas, jasne ze nie, my sa mozno v heliku stretneme, ja potom oznamim, kedy tam budem 😉 aj ako sa spozname 😉
ahoj laurit - daj si vinko cervene na mrchu 😉

lauritka
29. jan 2008

🙂 ahoj lenka..asi to dnes spraktizujem a sadnem do vane s vinkom ;) mnamky. 😝

tanitta
29. jan 2008

Ahojkyy...
Leni...no sa ti to krati, vylet do Prahy ... dala by som si povedat;).. my sme sice sli poobede.. ale pozreli sme si vecernu prahu a na druhy den sup do UPMD...
Lauri.. uz som si objednala tiez objednala to chilli korenie...no som zvedava 😵 ...

lauritka
29. jan 2008

😀 tanitta ahoj aj ja...ale maju tam viac dobrych veci ;) a vyzera to zaujimavo..ziadne chemiske latky, vsetko najvyssia kvalita. a tie sklenene flasticky ma dostali 😅 vsetky vitaminove doplnky, co som doteraz pouzivala boli v umelych flaskach ....neviem ale sklenene sa mi paci viac hihihih.- takze ty budes papat aj tabletky aj kecup ???

tanitta
29. jan 2008

ta ja jak hotentot pisem 😀

tanitta
29. jan 2008

zatial som na kecupe...ale mozno kazdy druhy den pridam kapsulky... no a od stimulky uplne intenzivne...myslim ze 2denne sa moze...aby mi direu do zaludka nevypalilo 😉 .. no tie sklenene flasticky ... ze neprepusatju ani svetlo z je to nejake kvalitne sklo...