IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kvetka2
13. máj 2008

dobré ránko raketky!
pozdravujem tehulky a skorotehulky 😉
lenka, to je sila, len sa prosím fakt nestresuj, ja verím tomu, že sa to dá ATB do poriadku. Moja sesternica mala salmonelózu s vysokými horúčkami- a to bola v 4tt, a teraz je v 31tt, babulko je v brusku a krásne rastie.
😉

veracruz
13. máj 2008

ahojte...
kvetka, salmonelozu? tej sa bojim jak certa 😀 cez vikend svokrovci robili tatarak, vsetci si davali, zalizovali sa a ja som len videla namiesto tataraku: salmoneloza.... listerioza 😀

lenka20
13. máj 2008

babiky ja som asi fakt ina, ale ozaj sa nestresujem, len vcera som bola v soku, ale poobede doma uz uplne v pohode, ja ked si o tom vsetko prestudujem tak som spokojnejsia....
zuzlinka 😵 😵 nepodavam spravy lebo nie je co... nic necitim, nic ma neboli....vcera poobede sme s manzelom hrali na zahrade volejbal - ja som bola taka pasivnejsia hracka, nechcela som moc poskakovat, ale aj tak mam dnes svalovicu 😉 inak vsetko OK.....

kvetka2
13. máj 2008

ahoj veracruz 🙂 no veru salmonelozu, vtedy to chytila od mangela, a on to doniesol z reštiky. A nikdo jej nevedel povedať, či to nemôže poškodiť babatko, len sa vykrúcali, ale našťastie všetko prebehlo ok, bola na všelijakých testoch neskôr, a babulko vyzerá v poriadku a v júli má rodiť, tak verím, že bude ok 🙂

veracruz
13. máj 2008

kvetka, tak drzime palceky, verim, ze babatko bude v poriadku a bude silne a odolne 🙂

fcielkafcielka
13. máj 2008

Ahojte,
ja len podavam info o nasom eskimakovi z Heliku, aby ste vedeli, ze aj take veci sa stavaju....nikto o nom nic nevie!!!! Ja som bola na transfere v stredu a vo stvrtok som mala este telefonovat, co s ostatnymi embrystekmi a do telefonu mi pani embryologicka povedala, ze jeden sa pekne deli, ze ho zmrazi, ze zaplatim, ked pridem na hcg test...a teraz ho niet! Krajko povedal, ze niekde urcite je a ze mam prist na pohovor a oni to dovtedy vyriesia...ale SILA, hm?

ellianka - drzim place!

kvetka2
13. máj 2008

tlenka, takže chceš mať z babatka volejbalistu hmmm 😉 ,ja chcem futbalistu 😉 alebo princeznu

veracruz
13. máj 2008

leni, najhorsie je, ked clovek zacne studovat materialy o chorobach na intenete... drzim palceky, nech ATB (ked ich bude teda treba) rychlo zaberu...

veracruz
13. máj 2008

fcielka, no to je teda sila... ci ho nahodou nedali niekomu inemu... ono je tazke, ze ho clovek vobec nevidi s volnym okom, tak budu musiet hladat s obrovskou lupou... ale hadam ho najdu...

tinucha
13. máj 2008

Ahojte.
Ellianka, super, veľmi sa teším, že to zmrzlinka zvládla.🙂 Tak si toho krpčeka uži pekných 9 mesiacov.
Lenka, do kelu. 😠 Tak len držím aplce, aby ATB hneď zabrali. 😉 🙂 Ináč s tým volejbalom to nepreháňaj. 😉
Fcielka, iná sila! Tak to som veľmi zvedavá ako tovyriešia. 😕
Dyta, kde si? Ako sa máš?

fcielkafcielka
13. máj 2008

Ja stale dufam, ze maju chaos v PC a nebola tam dnes "ta pani embryologicka" tak hadam to toto sposobilo...ale fakt nechapem.

lenka20
13. máj 2008

fcielka - no ja som v soku 😕 😕 😕 tak nech ti toho emryska pekne najdu, ved to nie je ziadna sranda 😠 😠
ale stalo sa aj inom centre, ze boli 4 zmrzlinky a ked mal byt KET tak zrazu neboli......
ale dufam fcielka, ze tvoje mimi najdu 🙂 🙂 🙂

bianka30
13. máj 2008

mna by zaujimalo, ako mienia postupovat ked ich nenajdu... ziadala by som od nich minimalne uhradenie dalsieho IVF... ved to je silaaa...

lenka20
13. máj 2008

tinucha ako sa citis 😉 😕
fcielkino embrijko sa isto najde, ved sa nema kde stratit......len mozno ho zabudli nahodit do PC ale onu su v takych nadobkach kde je tvoje meno a r.c. takze bude niekde v mrazaciku......

bianka30
13. máj 2008

tak to hej..

fcielkafcielka
13. máj 2008

Tak, tak, aj ja si myslim, ze sa najde. 😉 Suhlasim s Lenkou. Juj, nechcela som robit paniku, len ma to zaskocilo...teraz je to momentalne moja jedina nadej...
ja som sa len chcela vykecat...a ze aj take veci sa mozu stat aj vtedy, ked cakame, ze uz nas nic neprekvapi...

lenka20
13. máj 2008

vieme o tom svoje fcielka 😉 neboj, najde sa drobcek, uz chce ist do bruska 😵
fcielka a kedy mas konzultaciu 😕
sledujem, ze pisem ako hotentot, kazde druhe slovo skomolim 😝

fcielkafcielka
13. máj 2008

lenik, konzultaciu mam 23.5.2008, lebo ja uz som dnes 5DC, tak tento cyklus uz nic...
A 6.6.2008 pojdeme na genetiku, tak sa to zase "trosku pohne"....

Dnes tam bol cudny den, McGyver tak predo mnou a mojim manzelom "zvozil" doktorku, ze sme nevedeli kam sa mame pozerat... 😝

No a este mi povedal, ze kedze mam poistovnu Apollo a oni maju dllllhyyyy poradovnik, mala by som radsej kvoli 2. IVF zmenit poistovnu....tak dnes je pre mna taky cudesny den.... 😒

bianka30
13. máj 2008

fcielka.... tomu sa hovori den BLBEC... a poriadne

veracruz
13. máj 2008

bianka, prave som to isla napisat 😀

bianka30
13. máj 2008

nadprirodzene javy.. hehehe

fcielkafcielka
13. máj 2008

tak, tak, aj take dni musia byt, aby sme si potom vazili tie "bezne".... 😉

tinucha
13. máj 2008

Lenka, ďakujem za opýtanie. 😉 🙂 No bruško bolí stále ako pri svalovke, občas ma v ňom zabolí, vždy inde, pre istotu. 😉 No a mám pocit, ako by na mňa liezla chrípka. Ale chorá nie som.

lauritka
13. máj 2008

tinucha teraz to bude ono ;)

tinucha
13. máj 2008

Dik Lauri. 😉
Ešte ma napadlo Lauri, keď ťa tu mám 😀 že ten prvý test, ktorý si robila ti vyšiel v limite? Alebo sa čiarka objavila až neskôr?

lauritka
13. máj 2008

tinuska asi niekedy za 5 minut sa zacal objavovat slaby duch a potom asi po 20 minutach som to fotila 🙂

sikulka
13. máj 2008

caute ketacky 🙂
nejake nove spravicky o tanitke a mravciakovi??? 🙂 😉 ze drzime palceky aj my s mojim bubakom a ze odkazujeme ze aj my sme spinili od cca 6tt do 8 tt,dokonca to boli aj velke kvapky tmavej krvi,takze je to na dobrej ceste 😎

drzkajte sa vsetky!!! 😵 😵 😵

gabika24
13. máj 2008

ahojte. kočky, držkajte sa všetky, čo sa držkať máte...
a eli, veeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa šťastia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sikulka
13. máj 2008

a este ze odkazujeme ze K(ona uz viekto) je velky sikovnik a vybera sikovne babetka 😀 😀 😀 hlavne silakov!!!!!! 😀 🙂

tinucha
13. máj 2008

Ďakujem Lauri. 😉
Gabika ďakujeme. 😀