IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lauritka
7. mar 2008

dior tak som zvedava...katy mali by sme byt odmenene viacnasobne za toto trapenie 🙂 dracik ale mhlal by si svinhnut a zacat dorastat 😀

dior
7. mar 2008

lauri,prosím ťa keď si meriaš teplotu,tak ako vieš že máš ovulku? tak že teplota stúpne a zostane tak až do MS? 😕

katy2
7. mar 2008

dior, ano je to tak ako hovoris s tou teplotou.... ak stupne bola ovu....
pozri graf, mam ju stale nizku, teda ovu nebola
http://www.fertilityfriend.com/home/17dfaa

lauritka
7. mar 2008

ani dior..po ovulacii teplota stupne a drzi sa hore aspon tych11 dn a viaci... ked klesne..tak dojde mrcha..ak sa drzi dalej hore tak je to tehu 🙂

dior
7. mar 2008

katynka díky, ja som toto všetko preskočila a teraz som 😅 , inak ja viem že mám ovu podla toho že ma hrozne bolí v podbrušku asi 12h-stáva sa vám to ? ty si dnes 34DC?

lauritka
7. mar 2008

ano dior aj ja take mavam...bolesti vo vajecnikoch.. pred ovulaciou.

katy2
7. mar 2008

ja ovu fyzicky nikdy necitim, spolieham sa len na BT....
ano som 34DC a to uz mala prist ms a pritom este ani ovu nebola.... som po IVF, tak telo nevie asi nastartovat....

dior
7. mar 2008

ja som si to zisťovala aj podla krčka-ale to sa nemá,možno som si tam tak zaniesla infekciu vtedy,ale aj tak som si vkladala utroš

lauritka
7. mar 2008

no mna krcok dost mylil...ked som bola po IVF..raz bol tvrdy a raz makky..ale asi kvoli tomu estrofemu..sa tam miesal estrogen s progesteronom :D

dior
7. mar 2008

byby práve jeden chlap vo filme hovorí žene že bude fajn ak otehotnie v máji-že mu to tak vyhovuje 😀 😀 😀 , to sa nám môže len snívať 😅

renusa
7. mar 2008

Ahojte babuľky 😎
dnes taký krásny slniečkový deň a Vy ste tu začali s takou 😠 náladou 😉

lenka, gabika, držím palčeky...a samozrejme aj čakajúcej takynke 🙂

lauritka, katy...tá mrcha si dáva u Vás načas 😠

pointka ☹

dračik, ešte som nezablahoželala k samým chlapčiatkám.....takže blahoželám 😵

dior ahoj 🙂

dior
7. mar 2008

ja som ho mala vždy tvrdý,ale deň pred tým ako som začala krvácať-zmekol 😢

kvetka2
7. mar 2008

jej babulky, teraz by sme mohli našu tému načas premenovať čakatelky na mrchu 😀 to je sila, väčšinou ju preklíname,že dorazí ked nemá a teraz nás len napína
pointka, mrzí ma,že to nevyslo, ale hlavne že vedia čo robiť dalej a verím, že to zaberie.
lauri to som si fakt nemyslela, že može niečo takéto nastat po kyrete, som myslela, že to narastie a hotovo 😒 s týmto nemám žiadne skúsenosti. lauri, verím že endo dorastie, asi jej to len dlhšie trvá.
ja som mala jednu známu, ktorá bola na potrat, lebo nechcela bábo. o 3 mesiace zistila ,že je zase tehu a išla znova na potrat- to ale už musela zatajit, že bola pred 3 mesiacmi, lebo by jej robili problémy. A o dalsie 3 mesiace bola tehotná zase 🙄 tentokrát sa ale už zmilovala a bábo si nechala. tehu bolo bez problémov.... Takže asi tolko čo sa deje na svete. Keby som toho nebola osobne svedkom, neuverím...

katy2
7. mar 2008

kvetka, to ma najviac stve, niekto pride k babu ani nevie ako a nechce ho, co by sme my za to dali 😢 😢 😢 😔

kvetka2
7. mar 2008

aho renusa, veru súhlasím, zazenme depku, ved ide víkend podme sa tešiť 🙂 🙂 🙂 z hocicoho, len tak.... 🙂 🙂

katy2
7. mar 2008

mne sa koncia prazdniny, o jeden dovod na depku viac 😀

dior
7. mar 2008

kvetka,tá tvoja známa: 😠 😠 😠 😔

dior
7. mar 2008

katy,predchvílkou sme sa dohodli že ukončujeme depkovanie 😀

kvetka2
7. mar 2008

katy je to tak, ale dejú sa aj krásne veci a ak niekto moooc chce, nejaké riešenie sa vždy nájde. Aj ked sa musia niekedy robiť kompromisy. Ale taký dráčik s dráčikmi a pipka sú inšpiráciou. A teraz sa pridá lenka, ajuska, gabi... a konečne sa začne dariť 🙂

lauritka
7. mar 2008

kvetka ahoj...to je sila 🙄 trikrat po sebe ? dior o takych "nahodach " viem. 😖 kolegyna minuleho roku vo februari zahlasila, ze na jesen otehotnie,i aby mala letne dieta 2008. predtym si davali pozor 2 roky. a hned prvy mesiac v oktobri zostala tehu...vtedy ma trosku napadne myslienka, preco je to tak 🙄 u mna uz je splodit dieta ako vyhrat milion na sportke....teda neskutocneee a nedosiahnutelne asi 🙄

katy2
7. mar 2008

jasne, koncim s depkou, slniecko krasne svieti, prichadza jar, smybol noveho zivota, tak musime verit, ze zacne aj novy zivot v nas 😵 😵 😵

kvetka2
7. mar 2008

dior veru, nebola zrovna moja oblubená 😉 taká pretvárka.
ešte že mám vás zlatíčka 🙂 🙂 🙂 vobec si neviem predstaviť ako by som toto vsetko sama zvládala

dracik1
7. mar 2008

teda kvetka, ta tvoja znama mala sakra "stastie"....nechapem take nezodpovedne zeny, co zabijaju deti ale aj hazarduju so svojim zdravim ked chodia po potratoch....a v 21 storoci ked je antikoncepcie vsade plno 😠
renuska, dakujem 🙂

kvetka2
7. mar 2008

lauri, čo ty vieš, možno ostaneš tehulka a vyhráš aj miliooooooonik 😉 a bude hned na kočík

kvetka2
7. mar 2008

dracik, ona to robila s kamenným ksichtom, už vedela že je tehu, fajcila a popijala- no absolútna neúcta k životu

katy2
7. mar 2008

babenky, prosim zmenme temu... je mi z toho smutno.... vsetko sa vo mne buri, taka nespravodlivost 😠 😠 😠 😠

kvetka2
7. mar 2008

dracik, ty este chodiš do práce? a býva ti ešte blbo alebo sa to lepší?

lauritka
7. mar 2008

😀 kvetka tolko stastia naraz by som neprezila...

dior
7. mar 2008

keď som ležala v nemocke,tak sestričky mi hovorili aký je ten život,že im tam chodia baby aj každé 3 meiace na interupciu a niekto tam boluje o mimčo 😝 ,mne keď sa to stalo,tak ma prišli všetky povzbudiť,aj plakali a že ma chcú teraz vidieť až rodiť 😵

dracik1
7. mar 2008

kvetka, chodim este do prace...ale poviem ti, ze rana su najblbsie...kym sa rano rozhybem tak je 10h...do roboty chodim na 9h...esteze mam sefa OK......ale kazdy den je inak, jeden super a jeden uplne zle... ale zasa to nie je az take katastrofalne......keby som sa citila uz uplne zle, tak proste do roboty nepridem....o chvilu je velka noc , este vydrzim april a v maji so beriem dovcu cely mesiac a potom uz bude materska..... 😀