IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

gabika24
20. mar 2008

dobru nocku babenky.
alicag, dakujeme (hovorim za vsetky, snad sa nenahnevaju 😀 )

alicag
20. mar 2008

Tak krasne sničky

mircalla
21. mar 2008

Ahojte babenky, ja sice vacsinou len citam prispevky a pisem si s lenkou20. Neviete, co je s nou? Viem, ze je tehu, ale na mail neodpisala a tu na fore tiez nebola.

lenka20
21. mar 2008

ahojte raketky - tu som, nestratila som sa, len som vcera celyyyy den polihovala a dufala som, ze mi prejde to krvospinenie, ale kasle na mna a stale spinim a troska krvacam, takze zatial to beriem s rezervou a uvidim na sone - idem v utorok.... dakujem vsetkym za mile slova, ste fakt zlaticka 🙂 prajem vsetkym krasne sviatky a ukazem sa potom zase v utorok po sone, OK 😉
inak - takynka, gabika, elianka - gratulujem vam, drzkajte sa 😵 😵

gabika24
21. mar 2008

ahoj leni.
ja idem na sono v stredu, aj takyna. tak sa drzkaj zatial. a v utorok len dobre spravicky 😉

pipka
22. mar 2008

lenulik neboj, krv a ani spinenie este nic neznamena,ja som krvacala tiez a bambulka sa udrzala...teda vtedy este dokonca obidve, tak hlavku hore, mooooc drzim palceky a zelam krasne sviatky. 😉 Urcite daj v utorok vediet ako ste dopadli, budem cakat 😉

hava77
23. mar 2008

ahojte 🙂
tak dufam ze sa pripojim k tehu vlne 🙂 po kete
vcera mi vlozili jedno embrijko 🙂 druhe to vzdalo ☹
ale embriologicka vravela ze je prekrásne jednotkove 🙂 tak mu verime 😉
drzte nam palce 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

gabika24
23. mar 2008

drzim palce 😀 a verim v tvoje tehu

lenka20
23. mar 2008

ahoj raketky - ja sa zas len kratucko hlasim - vcera vecer som zacala krvacat tak normalne menzesovo, takze z toho zrejme zase nic nebude, ved napisem v utorok ako na tom sme, ale uz vsetky moje nadeje vyhasinaju......sliznica je uz isto davno v keli, kedze po troske krvacam uz 10 dni a teraz uz tak dost silno.....zatial som este smutok nezapila - pockam do utorka a potom nacnem nieco ostre 😠 😠 😢
ale drzim palceky vam ostatnym, hava - gratulujem k embrijku v brusku, thuj thuj nech sa tam pekne drzi sikulka 😉

gabika24
23. mar 2008

ahoj leni.
to mi je luto, ale ako sa hovori, nadej zomiera posledna. tak to este nevzdavaj, pokial to nevzdalo ani embryjko...
myslim na teba a drzkam palce... myslela som, ze napises lepsiu spravu. tak uvidime, co napises v utorok, dufam, ze bude vsetko ok a krvacanie ti prestane.
drzkam palce (a to sme urcite tu viacere) 😉

zulka29
autor
24. mar 2008

Ahojte, Leni, bože zase krvácaš? 😔 , to nie je možné, prečo sa stále opakuje ten istý scenár? Držím palčeky, aby sa najhoršie obavy nepotvrdili 😅 ...Taky má myslím tiež problémy s krvácaním... ☹ ach jaj, nech vám to dobre dopadne babulky !
Gabi, ty si v poriadku, to mám radosť 😵

Prajem vám ešte pekné sviatky, my už za chvíľu vyrážame na cestu domov z Tatier a zajtra zase do práce 😠

gabika24
24. mar 2008

ahojte.
leni, tak zajtra vela stastia pri sone.
ahoj Zulka, stastnu cestu z Tatier a este stastnejsie tabletkovanie na 2.ket, aby to tentokrat vyslo tak, ako ma. ja idem na sono v stredu, aj taky. tak drzkaj palceky.
🙂

dracik1
24. mar 2008

lenocka, dufam, ze sa potvrdi len to, co pisala pipi, lezkaj a davaj si na seba pozor....

takyna
24. mar 2008

Ahojte kočky, tak som zase trochu na pc, menses pomaly končí, a uvidím ako bude na sone v stredu, snáď sa udržali babulky ☹

takyna
24. mar 2008

Lenka držkaj sa zajtra ,budem myslieť na teba a verím, že to predsa len bude tehu, a udrží sa bábetko 🙂

gabika24
24. mar 2008

ahoj taky. akurat som na teba myslela - to je telepatia 😉
bude to ok, nebojkaj 😉

takyna
24. mar 2008

ahoj gabi 🙂 , aj ja na teba, určite telepatia, ako sa máš?

gabika24
24. mar 2008

ja v pohode. ani vytok, ani spinenie - nastastie - panbozko vypocul moje prosby vtedy v pondelok. tak dufam, ze na sone bude tiez vsetko ok.
chystate sa na siedmu ci neskor? ja uvidim ako budeme stihat, manzel ide na nocnu, ja ho musim pockat pri robote, aby sme sa stihali dostat. ale mali by sme byt v Heliku okolo 7.10

takyna
24. mar 2008

áno viem písala si , ale ja musím makať na tú siedmu, lebo zajtra mám audit kontolu účtovníctva v robote, a v stredu ročnú závierku musím dorobiť, takže musím byť naspať čo najskôr, a hlavne chcem to mať už jasné , že čo a ako

takyna
24. mar 2008

veľmi som rada, že sa ti to ustálilo to špinenie, verím, že to dobre u teba dopadne 🙂 , a my s Lenkou musíme len čakať a tajne dúfať 🙂

gabika24
24. mar 2008

no veď aj my by sme to chceli stihnúť, a ak budú dobré cesty, tak aj by sme mali. ale aj ak sa neuvidíme, tak to vieš, že ti budem veeeeeeeeeľmi držať palce. potom napíš ako dopadneš (dúfam, že len dobré správičky). veď si to pozriem. ináč, už sa nemôžem dočkať. dufam, že bude všetko ok a že aj Lenka zajtra napíše dobrú správičku...

takyna
24. mar 2008

ja tiež dúfať, ak sa nestretneme budem čakať na tvoju pozitívnu správičku 🙂

gabika24
24. mar 2008

sme také čakateľky, čo? 😀
tak sa držkaj, musím ísť...
zatiaľ papa 😉

takyna
24. mar 2008

idem aj ja , maj sa pekne gabi, opatruj sa pá 🙂

katy2
25. mar 2008

Dobre ranko! 🙂
lenka, taky, drzim palce!!!!!

steva
25. mar 2008

dobre ranko.aj ja drzim vsetkym velmi palce.Katy ako?ja stale nic.v sobotu som si dala pichnut agolutin 2 ampulky.

katy2
25. mar 2008

steva, ahoj, ani ja nic.... tiez som bola v sobotu....
som zvedava, kedy ms dojde... uz ma to stve, ale uz nam nezostava ine ako cakat.....
vyzera to fakt, ze budeme ketovat spolu.... som zvedava, ktora z nas prvy prelomi to cakanie..... 🙂

steva
25. mar 2008

aj mne to uz ide na nervy,to cakanie.ale asi to tak ma byt.

betianka
25. mar 2008

dobré ránko
držím palce lenk, nech je všetko ok,
a babky vám tú mrchu želám, ale len preto, že si ju prajete, ináč ee 😀 😀

katy2
25. mar 2008

ale verim, ze sa nam to cakanie uz krati.....